نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: رفتن خواستگار

1175
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11185
    تشکـر
    50
    تشکر شده 33 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    10

رفتن خواستگار

باسلام دختری در مرز30سالگی ازخانواده خوب ومذهبی هستمحدود 10 ساله خواستگاران زیادی دارم اما متاسفانه بعد از چند جلسه اول اشنایی به دلایل نامعلوم میرند و پیداشون نمیشه و من وخانوادم رومون نمیشه علت را بپرسیم..فقط یکی از خواستگارانم گفت در تحقیق گفته اند که پدرم به دلیل بیماری روانی فوت شده .در حالیکه پدرم به خاطر سکه قلبی فوت کردند .البته دو نفر از اعضا خانوادم دارای بیماری روانی هستند .حال سنم بالا رفته و از تنهایی دراینده میترسم و لی دیگه دوس ندارم کسی را به عنوان خواستگار به خانه راه بدم چون میترسم باز بعد از چند جلسه برن و تحقیر بشم .لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : رفتن خواستگار

نقل قول نوشته اصلی توسط tanha66 نمایش پست ها
    باسلام دختری در مرز30سالگی ازخانواده خوب ومذهبی هستمحدود 10 ساله خواستگاران زیادی دارم اما متاسفانه بعد از چند جلسه اول اشنایی به دلایل نامعلوم میرند و پیداشون نمیشه و من وخانوادم رومون نمیشه علت را بپرسیم..فقط یکی از خواستگارانم گفت در تحقیق گفته اند که پدرم به دلیل بیماری روانی فوت شده .در حالیکه پدرم به خاطر سکه قلبی فوت کردند .البته دو نفر از اعضا خانوادم دارای بیماری روانی هستند .حال سنم بالا رفته و از تنهایی دراینده میترسم و لی دیگه دوس ندارم کسی را به عنوان خواستگار به خانه راه بدم چون میترسم باز بعد از چند جلسه برن و تحقیر بشم .لطفا راهنماییم کنید

دوست عزیز در این مورد میتونید با دوستان و همسایگانی که نزدیک تر هستید صحبت کنید

به هر حال خود شما بهتر میدونید که در کشور ما بیشتر این صحبت ها از جانب خانم هاست و متاسفانه گریبان خودشونم میگیره

پس همونطور که گفته شد بهتره در این مورد با افراد قابل اعتمادی صحبت کنید تا بدونید ریشه و اصل نظرشون چی بوده که از خواستگاری انصراف دادن

ولی فراموش نکنید اگر خداوند بر کاری مقدش باشه کسی نمیتونه در اون مشکلی ایجاد کنه ... پس به خدا توکل کنید و از این هیاهوی دنیا نترسید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11185
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    10

ممنون از پاسخ شما. یکی دو ا اقدام کردم تا از طرف کسی بفهمم دلیل رفتنخواسگارا چی بوه اما نتیجه نداشت خیلی افسرده شدم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

ممنون از پاسخ شما. یکی دو ا اقدام کردم تا از طرف کسی بفهمم دلیل رفتنخواسگارا چی بوه اما نتیجه نداشت خیلی افسرده شدم

دوست عزیز شما برای شوری نمک نمیتونید دلیل بیارید چون شوری ذات نمکه

گاهی برای رفتن خواستگارا هم نمیتونید دلیلی خاص رو جستجو کنید

دوست داشتن و ارتباط برقرار کردن میتونه در یک جرقه و یا یک نگاه اتفاق بیفته

بهتره این ذهنیت رو از خودتون دور کنید و شاداب تر از گذشته رفتار کنید چون این رفتار شما شدیدا" روی نظرات دیگران تاثیرگذار خواهد بود

ولی اگر افسرده و نگران باشید بر روی حرف های دیگران و شایعاتشون تاییدی گذاشتید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11185
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    10

خیل ممنون که پاسخگو بودی سعی میکنم همینطور که گفتیدبشم .ممنونم

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17235
    تشکـر
    66
    تشکر شده 306 بار در 174 پست
    میزان امتیاز
    9

براتون دعا میکنم
    امضای ایشان
    حضرت محمد(ص) فرمودند:
    برای هر چیزی قلبی است و قلب قران سوره یس است.

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11185
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    10

بسیار ممنونم.خدا خیرتون بده متاسفانه من تو عمرم آزرم به مورچههم نرسیده اما دشمن یاد دارم شاد یکی از دلایل
    اصلیش موقیت هایی است که کمک خدا به دست اوردم .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)