نمایش نتایج: از 1 به 22 از 22

موضوع: سردرگم دوستي يا خواستگاري

3814
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17965
    تشکـر
    9
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سردرگم دوستي يا خواستگاري

ااا
    ویرایش توسط فرناز جون : 06-22-2015 در ساعت 04:11 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : سردرگم دوستي يا خواستگاري

به نظر نمیاد ایشون واقعا قصد خواستگاری داشته باشه. هر شوخی ریشه در واقعیت داره. از این
    حرفشون: «من ادماي زيادي دنبالم ميان مثلا خود شما» نمیشه به راحتی گذشت. نشون میده
    نگاه تحقیر آمیزی به شما داره و شما رو از روی هوس میخواد.

3. کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17281
    تشکـر
    121
    تشکر شده 106 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    9

خیلی واضح هست که ایشون اصلا قصد ازدواج ندارن
    بعدشم واقعا برای چی به همچین آدم خودشیفته ایی فکر میکنید
    حتی اگر مجدد به شما پیام داد و پیگیر برقراری ارتباط با شما بود نباید رابطه رو دوباره شروع کنید...

5. کاربران زیر از manizhe بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15848
    تشکـر
    16
    تشکر شده 34 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرناز جون نمایش پست ها
    سلام خسته نباشيد من ٢٧ سالمه ي اقايي ك ايشون استاد هستن و مدركشون دكتري هستش از من توسط يكي از همكلاسهام خواستگاري كردن و من اين موضوع ب خونوادم گفتم ايشون بعد از يك هفته ب خانوم واسط كفتند ك قبل از اينكه ب منزلشون برم مصمم تر قدم بردارم و از ايشون شماره تلفن منو خواستن من هم با ايشون صحبت كردم ك ايشون ب من گفتن دينشون اهل حق هست و گاهكاهي مشروب ميخورم يعني سه ماه يبار حالا با كلي كلانجار رفتن با خودم قبول كردم شرايطشونو و ب ايشون گفتم ك بهتره ب خونوادتون بگيد منزل بيان چون نميخواستم رابطه تلفني داشته باشم ايشون همش تفره ميرفت تا اينكه تو صحبتاشون خيلي شوخي ميكردن مثلا بهم ميكفتن ك من ادماي زيادي دنبالم ميان مثلا خود شمااا من هم واقعااا از اين قضيه ناراحت شدم جون من اين اقا رو حتي ي يبارم نديدم بعد بهم گفت ك من اصلا جدي نيستم برا اين ازدواج كلا همه جيو ب شوخي گرفتن و حقيقتا همون روز من منتظر شدم ك باز تماس كرفتن و من ب ايشون جواب منفي دادم وايشون حتي از من نپرسيدن ك چرا!!!!!
    من تحصيلاتم ليسانسه و پشت كنكور ارشدم از لحاظ خونوادكي از اين اقااا خيلي بالاتر هستم و ي خانوم زيبا هستم ..
    از فردا ب خانوم واسط زنگ زده بودن ك من جواب منفي دادم و خانوم واسط ب من زنگ زدن گفتم ك ب دليله حرفاش و حتي من از ايشون خواستم ك مستقل باشم ب من برميگرده ميگه محدودين نزار ب هر حال گفتم ك جوابم منفي و تمام بشه بعد يك هفته باز تماس گرفتن ب خانم واسط گفتن ك ديگه ب طور مجازي نه من بايد ايشونو ببينم چون من ادم شوخ طبعيم اينارو ك گفتم شوخي كردم الان از اين تماس يكماه ك ميگزره,,,,و هيچ خبري از تماسشون نيس،،،،، سوالم اينه ايشون منو واسه دوستي خواسته ايا؟؟ايشون تماس نگرفتن يعني اين موضوع تمامه؟؟؟من بيخيال باشم چون بهش فك ميكنم اعصابمو بهم ريخته؟؟؟
    باسلام
    هرچی بوده مطمئنا شما رفتاردرستی انجام دادین که باهاش رابطه ای رو برقرار نکردین وبهتر اینه که رابطه رو با واسطه ی ایشون هم کمترکنین
    وکمترباهاشون در تماس باشین
    وبه نظرم اتفاقه خاصی بینتون نیفتاده که عصابتون خورد شه
    این قضیه روتمام شده بدونین ودیگه بهشون فکر نکنین وقتی میگن جدی نیستن تو ازدواج شما دیگه تا آخرشو بخون گلم که منظورش چیه!

7. کاربران زیر از s@mira بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17965
    تشکـر
    9
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط s@mira نمایش پست ها
    باسلام
    هرچی بوده مطمئنا شما رفتاردرستی انجام دادین که باهاش رابطه ای رو برقرار نکردین وبهتر اینه که رابطه رو با واسطه ی ایشون هم کمترکنین
    وکمترباهاشون در تماس باشین
    وبه نظرم اتفاقه خاصی بینتون نیفتاده که عصابتون خورد شه
    این قضیه روتمام شده بدونین ودیگه بهشون فکر نکنین وقتی میگن جدی نیستن تو ازدواج شما دیگه تا آخرشو بخون گلم که منظورش چیه!
    جالبم اينجاس ك خيلي در مورد خونواده من تحيق كرد؟واقعاا اگه قصدش ازدواج نبود خوب چرا پيشنهاد دوستي نداد؟پس اگه اينسري باز اومد يعني كلا رد كنم؟

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17965
    تشکـر
    9
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

جالبم اينجاس ك خيلي در مورد خونواده من تحيق كرد؟واقعاا اگه قصدش ازدواج نبود خوب چرا پيشنهاد دوستي نداد؟پس اگه اينسري باز اومد يعني كلا رد كنم؟
    من ب واسطم حتي يكبارم زنگ نزدم و اصلا هم در موردش صحبت نكردم و حتي ب اين واسطم گفته بودن ك چقد اين خانوم جديه

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

شاید اولش قسدش ازدواج بوده باشه
    ولی بعدا با دیدن شما در حد همون پیام
    شاید رفتار و برخوردی از شما دیده. و اینکه منصرف شده
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    تشکر شده 115 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام خسته نباشيد من ٢٧ سالمه ي اقايي ك ايشون استاد هستن و مدركشون دكتري هستش از من توسط يكي از همكلاسهام خواستگاري كردن و من اين موضوع ب خونوادم گفتم ايشون بعد از يك هفته ب خانوم واسط كفتند ك قبل از اينكه ب منزلشون برم مصمم تر قدم بردارم و از ايشون شماره تلفن منو خواستن من هم با ايشون صحبت كردم ك ايشون ب من گفتن دينشون اهل حق هست و گاهكاهي مشروب ميخورم يعني سه ماه يبار حالا با كلي كلانجار رفتن با خودم قبول كردم شرايطشونو و ب ايشون گفتم ك بهتره ب خونوادتون بگيد منزل بيان چون نميخواستم رابطه تلفني داشته باشم ايشون همش تفره ميرفت تا اينكه تو صحبتاشون خيلي شوخي ميكردن مثلا بهم ميكفتن ك من ادماي زيادي دنبالم ميان مثلا خود شمااا من هم واقعااا از اين قضيه ناراحت شدم جون من اين اقا رو حتي ي يبارم نديدم بعد بهم گفت ك من اصلا جدي نيستم برا اين ازدواج كلا همه جيو ب شوخي گرفتن و حقيقتا همون روز من منتظر شدم ك باز تماس كرفتن و من ب ايشون جواب منفي دادم وايشون حتي از من نپرسيدن ك چرا!!!!!
    من تحصيلاتم ليسانسه و پشت كنكور ارشدم از لحاظ خونوادكي از اين اقااا خيلي بالاتر هستم و ي خانوم زيبا هستم ..
    از فردا ب خانوم واسط زنگ زده بودن ك من جواب منفي دادم و خانوم واسط ب من زنگ زدن گفتم ك ب دليله حرفاش و حتي من از ايشون خواستم ك مستقل باشم ب من برميگرده ميگه محدودين نزار ب هر حال گفتم ك جوابم منفي و تمام بشه بعد يك هفته باز تماس گرفتن ب خانم واسط گفتن ك ديگه ب طور مجازي نه من بايد ايشونو ببينم چون من ادم شوخ طبعيم اينارو ك گفتم شوخي كردم الان از اين تماس يكماه ك ميگزره,,,,و هيچ خبري از تماسشون نيس،،،،، سوالم اينه ايشون منو واسه دوستي خواسته ايا؟؟ايشون تماس نگرفتن يعني اين موضوع تمامه؟؟؟من بيخيال باشم چون بهش فك ميكنم اعصابمو بهم ريخته؟؟؟

سلام. نقاط منفی در ایشان زیاده! مذهب خود شما چیه؟ اگر شیعه هستید به این فکر کردید که با یک انسان اهل حق به کجا خواهید رسید و چه درجاتی رو طی میکنید با همچین همسفری؟
    شراب هم که میخورند!! یعنی نجاست خوار هستند... شما میخواهید نطفه حاصل از نجاست رو در وجودتان پرورش بدهید؟ یعنی قراره همچین کاری بکنید؟
    فرزندان شما چی خواهند شد؟ اهل حق؟ شراب خوار؟ چی؟
    تنها نکته مثبت ایشان مدرک تحصیلیشونه که در مقام مقایسه کاملا رد میشه!
    در ضمن با توجه به فرقه شون، فکر نکنم هیات علمی باشند و احتمالا یک استاد حق التدریس هستند که در این صورت توان اقتصادی ایشان هم چیز قابل توجهی نیست... تازه اگرهم هیات علمی باشند باز هم با این خصوصیات به خاطر خدا یک ضرب ردشون کن و بهشون فکر نکن و در مقابل عوضش رو از خدا بخواه...

تازه تمام این حرفها درصورتی هست که قصدش فریب شما نباشه.......
    ویرایش توسط s.vs : 06-21-2015 در ساعت 07:38 PM

12. 3 کاربران زیر از s.vs بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16464
    تشکـر
    128
    تشکر شده 105 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام به نظر من به ایشون حتی فکرم نکنید چون اصلا به هم نمیخورید (البته اگر شما مسلمان باشید)واین مسئله چیز کوچیکی نیست بعدا حتما براتون دردسر ساز میشه.خصوصا با این چیزها که درباره ایشون گفتید اصلا تصویر جالبی از آینده زندگیتون نمیده.به هر حال بازم خودتون میدونید.

14. کاربران زیر از m.stroozan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17965
    تشکـر
    9
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط m.stroozan نمایش پست ها
    سلام به نظر من به ایشون حتی فکرم نکنید چون اصلا به هم نمیخورید (البته اگر شما مسلمان باشید)واین مسئله چیز کوچیکی نیست بعدا حتما براتون دردسر ساز میشه.خصوصا با این چیزها که درباره ایشون گفتید اصلا تصویر جالبی از آینده زندگیتون نمیده.به هر حال بازم خودتون میدونید.
    ايشون ب من گفتم ك ابجو اونم بخاطر دفع شن ولي مطمئنم م دروغ ميگن اره واقعا حق با شماس

16. کاربران زیر از فرناز جون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17965
    تشکـر
    9
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط s.vs نمایش پست ها
    سلام. نقاط منفی در ایشان زیاده! مذهب خود شما چیه؟ اگر شیعه هستید به این فکر کردید که با یک انسان اهل حق به کجا خواهید رسید و چه درجاتی رو طی میکنید با همچین همسفری؟
    شراب هم که میخورند!! یعنی نجاست خوار هستند... شما میخواهید نطفه حاصل از نجاست رو در وجودتان پرورش بدهید؟ یعنی قراره همچین کاری بکنید؟
    فرزندان شما چی خواهند شد؟ اهل حق؟ شراب خوار؟ چی؟
    تنها نکته مثبت ایشان مدرک تحصیلیشونه که در مقام مقایسه کاملا رد میشه!
    در ضمن با توجه به فرقه شون، فکر نکنم هیات علمی باشند و احتمالا یک استاد حق التدریس هستند که در این صورت توان اقتصادی ایشان هم چیز قابل توجهی نیست... تازه اگرهم هیات علمی باشند باز هم با این خصوصیات به خاطر خدا یک ضرب ردشون کن و بهشون فکر نکن و در مقابل عوضش رو از خدا بخواه...

تازه تمام این حرفها درصورتی هست که قصدش فریب شما نباشه.......
    چن بار هم در طي اشناييمون ازم عكس خواست من بهشون ندادم اصلا دركشون نميكنم ... هيئت علمي دانشگاهم هستن از لحاظ موقعيت مالي ب ما ك نميرسه من فقط جهت اينكه ايشون تحصيلات دارن بار اول قبول كردم خيلي ايشون اعتماد بنفس بالايي داشتن

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16464
    تشکـر
    128
    تشکر شده 105 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    9

چن بار هم در طي اشناييمون ازم عكس خواست من بهشون ندادم اصلا دركشون نميكنم ... هيئت علمي دانشگاهم هستن از لحاظ موقعيت مالي ب ما ك نميرسه من فقط جهت اينكه ايشون تحصيلات دارن بار اول قبول كردم خيلي ايشون اعتماد بنفس بالايي داشتن
    همون خیلی زیادی دیگه اعتماد به نفس داره(دیگه شده اعتماد به سقف) که فکر میکنه همه دنبالش هستن واسش میفتن تو جوب. از این تیپ آدما حالم بهم میخوره از خود مچکر(البته باعرض پوزش از محضر جنابعالی)

در ضمن کار خوبی کردید که عکس ندادید ازتون میخوام نه به این بلکه هر کسی که تقاضای عکس کرد بهش عکس ندین.چون من خیلی ها رو دیدم گول خوردن عکس دادن و بلاهای بدی سرشون اومده شما دیگه خواهشا جزء اونا نباشید.
    به نظر من دیگه باهاش قطع رابطه کنید انگار شتر دیدی ندیدی(البته بازم صلاحدید خودتون)
    راستی یه سوال چند سالش این آقا؟قیافش چطوره خیلی خوبه که فکر میکنه همه دنبالشن؟؟ یا نه چیزهای دیگه داره به نظر خودش.که فکر میکنه همه دنبالشن؟؟

19. کاربران زیر از m.stroozan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17965
    تشکـر
    9
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

البته ايشون چون شماره منو دارن من توي واتس اپ عكس دارم اين مشگلي داره ؟ ايشون تك پسرن و حتي واسه خونه مستاجري واسه من كلاس ميزارن نه قيافه ندارن متوسط ب قول خودشون با مزه هستن خخخخ جالب هم اينجاس يكماه ك از اين قضيه ميگزره ولي اينجور ك مشخصه ايشون در حال چك كردن من تو واتس اپ تلگرامن صد بار عكس عوض كرده بمب اعتماد بنفس

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17965
    تشکـر
    9
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

اضافه كنم ايشون ٣٠ سالشونه

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

شما. خودتون هم بمب اعتماد بنفس هستیدا
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17965
    تشکـر
    9
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

حداقل كاذب نيست

24. کاربران زیر از فرناز جون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

شایدهمونم همین فکر و میکنه

ولی خوبه اعتماد به نفس بالا
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17965
    تشکـر
    9
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون دوستان خوبم ك باهاتون دردو دل كردم منو راهنمايي كرديد

27. کاربران زیر از فرناز جون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17965
    تشکـر
    9
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    شایدهمونم همین فکر و میکنه

ولی خوبه اعتماد به نفس بالا
    دقيقا ب نكته ظريفي اشاره كرديد چون اين اقا ب خانم واط گفته بردن ما دواامون خودمونو از همديگه بالا ميدونيم

29. کاربران زیر از فرناز جون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    تشکر شده 115 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

فرناز خانم نمیدونم چرا ولی تصمیم تون واسم مهم شده...... حتما خبرش رو بدید.
    موفق باشید

31. کاربران زیر از s.vs بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46183
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خوبی میتونیم باهم دوست بشیم از طرف فرید

33. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43480
    تشکـر
    22
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط faridph221 نمایش پست ها
    سلام خوبی میتونیم باهم دوست بشیم از طرف فرید
    سلام اره عزیزم خودت معرفی کن وای دی تلگرام بده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)