صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 62 از 62

موضوع: شناخت خاستگار

17154
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32916
    تشکـر
    24
    تشکر شده 25 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شناخت خاستگار

البته این نظر شخصی منه ممکن درست نباشه
    ولی شما چرا اینقدر با گذشته طرفتون کار دارید؟
    ممکنه قبل آشنایی باشماصرفا یه سری کارایه نادرست انجام داده باشه ولی خب این به قبل برمیگرده نه الان که با شما آشنا شده نمیشه تعهد یا عدم تعهد کسی رو از رو روابط مجازی گذشته سنجید خیلیا ممکنه تو مجازی باشن تا قبل از ازدواج به قول شما زیر آبی برن ولی بعد ازدواج دیگه دست بکشن خیلیا ممکنه تو دنیای واقعی زیر ابی برن بعد ازدواجم درست نشن وخب نمیشه از این چیزا حکم بد بودن یا خوب بودن کسی رو صادر کرد
    امضای ایشان
    بیخیال زندگی

2. کاربران زیر از هومن23 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    چه

ربطی داره آخه من 24 ساعت هم تو اینترنتم هم گوشیم دستمه ولی دنبال اینطور روابط

نیستم پس این دلیل نمیشه هرکی سرش زیاد تو گوشی هستش یا زیاد تو اینترنت هستش

داره کار خلاف اخلاقیات انجام میده
    ایشون نمیگن ادم خلافی میگه از ادم گوشی بدش میاد
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط حناء نمایش پست ها

ممنون اقا سیاوش خوشحالم که شماهم برام پیام گذاشتید
    درسته از نظر من اگر عقیده یک ادم این باشه که موردی نداره حریم شخصیش رو تو محیط مجازی به اجرا بزاره
    به اجرا میزاره و حالا هرچقدر من اسرار کنم که اینکارو نکنه اینکارو میکنه
    پس من اصلا دوست ندارم با شخصی ازدواج کنم که هیچ حرریم شخصی نداره و تمام روابطش باز و راحته و هی بخوام بهش تذکر بدم که نکن نکن نکن
    دوست دارم با شخصی زندگی کنم که عقیدش مثل من باشه دوست ندارم ادمی رو عوض کنم مطمعن هستم اگر بخاطر من تغییر کنه ممکنه اینکارو پنهانی انجام بده یا براش عقده بشه
    اصلا و اصلا دوست ندارم کسی رو تغییر بدم چون دوست ندارم شخصی عقاید منو تغییر بده دوست دارم شخص مقابلمو هرطور که هست بپذیرم و بهش احترام بزارم
    خب برنامه اینستاگرام برای شما اهمیتی نداشت و صرفا نقش ارضا کردن کنجکاویتون و یا سرگرمیتون رو داشته اما کسی که بلانصبت شما تو اون برنامه مشغول شیطنت هست به این راحتی نمیتونه برنامش و پاک کنه و این حساسیت خانومش باعث میشه
    اون شخص بعد فهمیدن حساسیت خانومش دعوا راه بندازه و بطور پنهانی و حتی بدتر از قبل به روابطش ادامه بده

سلام
    اینکه شما میفرمایید نمی خواهید طرف مقابل رو تغببر بدید خوبه چون نشان دهنده بلوغ عاطفی شماست
    اما فکر نمیکنم امتحان کردن ایشون با آیدی با شخصی دبگه کار عاقلانه ای باشه.
    ما نباید طرفمان رو آنقدر امتحان کنیم که از اعتماد به بی اعتمادی برسیم.
    وقتی به این شکل با طرف برخورد بشه صددرصد در انتخابش تاثیر منفی میگذاره چون فکر میکنه وقتی به من اعتماد نداره و به این شکل خواسته آتو بگیره پس حتما" در آینده به شکل دیگری رفتار میکنه و احتمالا" این مشکل رو درون خود داره که به من شک کرده .
    آینده رابطه تون رو با این حرکات بچه گانه به هم نریزید

اگر نتوانستید شناخت کامل پیدا کنید ایراد از نوع نگرش شما یا نحوه ارزیابی شماست و این راهش نیست. این آقا فقط خواستگار شماست نه دوست شماست نه نامزد شماست نه همسر شما. شاید توفع تعهد از ایشون در این شرایط کمی دور از منطق باشه.

مردها وقتی میخواهند از کسی خواستگاری کنند اگر اون خواستگاری سنتی باشه در ابتدا پای احساس زیادی در میان نیست...
    از آنجایی که مردها هدف مدارند و اگر هدف ازدواج و پیدا کردن شخص مناسب باشه ،پس احتمال اینکه بخواهند مواردی را که پیش رو دارند محک بزنند و پی یک مورد بهتر باشند زیاد هست و شما این احتمال رو بدهید یک درصد اون آقا به همچین نیتی نه حتی دید بد ، پالس مثبت به سمت آن جریان بفرسته.پس با دست خودتون باورتون رو نشکنید

همینطور که شما به عنوان یک خانم خواستگاران سنتی یا غیر سنتی رو محک میزنید و شخص مناسب رو انتخاب میکنید آن آقا هم این کار رو انجام میده.
    اگر به شما اعتماد کرده آنقدر از شما شناخت پیدا کرده که مطمئن شده یا آنقدر با دخترهای مختلف سر و کار داشته ( حالا حتما" نباید روابط نزدیک باشه) بعضی ها از دور آنقدر دخترها رو ورانداز میکنند و پرس و جو میکنند فولاد آب دیده میشن و خیلی سریع تفاوتها رو تشخیص میدن.

ازدواج در عین سادگی خیلی پبچیده است خصوصا" با شرایط الان که همه دارند در دنیای واقعی و مجازی درون هم وول میخورند

یک غفلت در زندگی یا یک انتخاب اشتباه یا مسیر اشتیاه کل زندگی و اعتماد رو به فنا میده.خیلی باید مراقب بود زندگی و عشق مراقبت و محافظت میخواد.

ویرایش توسط siavash_en : 12-20-2016 در ساعت 11:47 PM

6. 2 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,198 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام
    اینکه شما میفرمایید نمی خواهید طرف مقابل رو تغببر بدید خوبه چون نشان دهنده بلوغ عاطفی شماست
    اما فکر نمیکنم امتحان کردن ایشون با آیدی با شخصی دبگه کار عاقلانه ای باشه.
    ما نباید طرفمان رو آنقدر امتحان کنیم که از اعتماد به بی اعتمادی برسیم.
    وقتی به این شکل با طرف برخورد بشه صددرصد در انتخابش تاثیر منفی میگذاره چون فکر میکنه وقتی به من اعتماد نداره و به این شکل خواسته آتو بگیره پس حتما" در آینده به شکل دیگری رفتار میکنه و احتمالا" این مشکل رو درون خود داره که به من شک کرده .
    آینده رابطه تون رو با این حرکات بچه گانه به هم نریزید

اگر نتوانستید شناخت کامل پیدا کنید ایراد از نوع نگرش شما یا نحوه ارزیابی شماست و این راهش نیست. این آقا فقط خواستگار شماست نه دوست شماست نه نامزد شماست نه همسر شما. شاید توفع تعهد از ایشون در این شرایط کمی دور از منطق باشه.

مردها وقتی میخواهند از کسی خواستگاری کنند اگر اون خواستگاری سنتی باشه در ابتدا پای احساس زیادی در میان نیست...
    از آنجایی که مردها هدف مدارند و اگر هدف ازدواج و پیدا کردن شخص مناسب باشه ،پس احتمال اینکه بخواهند مواردی را که پیش رو دارند محک بزنند و پی یک مورد بهتر باشند زیاد هست و شما این احتمال رو بدهید یک درصد اون آقا به همچین نیتی نه حتی دید بد ، پالس مثبت به سمت آن جریان بفرسته.پس با دست خودتون باورتون رو نشکنید

همینطور که شما به عنوان یک خانم خواستگاران سنتی یا غیر سنتی رو محک میزنید و شخص مناسب رو انتخاب میکنید آن آقا هم این کار رو انجام میده.
    اگر به شما اعتماد کرده آنقدر از شما شناخت پیدا کرده که مطمئن شده یا آنقدر با دخترهای مختلف سر و کار داشته ( حالا حتما" نباید روابط نزدیک باشه) بعضی ها از دور آنقدر دخترها رو ورانداز میکنند و پرس و جو میکنند فولاد آب دیده میشن و خیلی سریع تفاوتها رو تشخیص میدن.

ازدواج در عین سادگی خیلی پبچیده است خصوصا" با شرایط الان که همه دارند در دنیای واقعی و مجازی درون هم وول میخورند

یک غفلت در زندگی یا یک انتخاب اشتباه یا مسیر اشتیاه کل زندگی و اعتماد رو به فنا میده.خیلی باید مراقب بود زندگی و عشق مراقبت و محافظت میخواد.

بله حرفهاتون کاملا درسته چقدر خوبه که کمکم میکنید همتون خدا خیرتون بده ایشالله
    بله منم موافقم و اصلا قصد ندارم اینکارو انجام بدم
    اخه میدونید اقا سیاوش درسته خاستگاری سنتی هست ولی ایشون قبل ازینکه چند ساله پیش من نامزد کنم و نامزدم به رحمت خدا برن از من خاستگاری کردن و اینطور که خودش و خانوادش میگن شدیدا به من علاقمند هستن
    حدود 4،5 سال پیش از من خاستگاری کردن و من جواب رد دادم و با شخص دیگه ای نامزد کردم ، ایشون با اینکه موقعیت ازدواج داشتن ازدواج نکردن و بعد گذشت این مدت باز پا پیش گذاشتن،
    حرم اینه که درسته خاستگاری سنتی هستش ولی علاقه و عشقش با کارهایی که انجام داده برای من ثابت شدست
    وگرنه من توقع وفاداری ندارم از کسی که هیچ نسبتی با من نداره!
    ولی از نظر من ، البته حداقل خودم اینطوری هستم حتی الان که تو رابطه ای نیستم بازم به خودم اجازه نمیدم وارد روابط بی اساس و مسخره ی
    دوستی بشم،این نشون نمیده من ادم وفاداری هستم نشون میده پایبند اخلاقیات هستم
    میدونم که ایشون شخص دیگه ای رو برای ازدواج در نظر ندارن ولی اگر دارن هم اگر مثل من تو چارچوب خانواده باشه ایرادی نداره،چون بقول شما توقع وفاداری ندارم
    ولی توقع پایبند بودن به اخلاقیات رو دارم و دوست ندارم همسر ایندم وارد روابط دوستی بشن نه در دوران مجردی و نه در اینده
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

8. کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط هومن23 نمایش پست ها
    البته این نظر شخصی منه ممکن درست نباشه
    ولی شما چرا اینقدر با گذشته طرفتون کار دارید؟
    ممکنه قبل آشنایی باشماصرفا یه سری کارایه نادرست انجام داده باشه ولی خب این به قبل برمیگرده نه الان که با شما آشنا شده نمیشه تعهد یا عدم تعهد کسی رو از رو روابط مجازی گذشته سنجید خیلیا ممکنه تو مجازی باشن تا قبل از ازدواج به قول شما زیر آبی برن ولی بعد ازدواج دیگه دست بکشن خیلیا ممکنه تو دنیای واقعی زیر ابی برن بعد ازدواجم درست نشن وخب نمیشه از این چیزا حکم بد بودن یا خوب بودن کسی رو صادر کرد
    ممنون از نظرتون
    برای من مهمه که همسر ایندم در دوران مجردیش پایبند اخلاقیات بوده باشه ، چون خودم پایبند بودم پس این حق رو دارم که همچین توقعی داشته باشم از همسرم
    مورد دومم که گفتید شاید...
    من نمیتونم به شاید اطمینان کنم بگم عیبی نداره که الان تمام وقتش رو تو محیط مجازیه شاید بعد ازدواج خوب بشه
    این کار اصلا عقلانی نیست!
    من دوست دارم همسر ایندم وقتش رو بزاره برای بالا بردن اطلاعات و پیشرفتش نه صرفا پای محیطهای مجازی
    و اینکه علاقه ادم عوض نمیشه مثلا کسی که صبح تا شب بازی انلاین انجام میده نمیشه یهو بعد از ازدواج گوشیشو بزاره کنارو بشه اهل مطالعه!!
    یا مثلا بشه اهل اشپزی و کارهای دیگه..
    این غیر ممکنه
    به اقا سیاوش هم گفتم من اصلا و ابدا قصد تغییر همسر ایندمو ندارم
    پس سعی میکنم چیزی رو که توقع دارم پیدا کنم
    نه اینکه یه ادمو پیدا کنم بعد به اون چیزی که دوست دارم تغییرش بدم
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

10. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    میزان امتیاز
    8

بچه ها ایشون خودشون بیان کردن که تو تمام صفحات اجتماعی عضون ولی فعالیتی ندارن
    فیسبوک
    توییتر
    وایبر
    واتس اپ
    نیم باز
    گوگل پلاس
    اینستاگرام و اینستا مسیج و هزارتای دیگه که اسماشون یادم رفت!!

اصلا خوشم نیومد از کنجکاویش دلیل نمیشه تا برنامه ای ساخته میشه ما بدون اینکه بهش نیاز داشته باشیم عضوش بشیم.
    اصلا یجوراییه خیلی مرموزه انگار رو نیست
    من ادم شکاکی نیستم اما خیلی مرموزه
    البته تا قبل اشنا شدن با ایشون انقدر دقت نداشتم به ادما ولی ایشون انقدر مرموزه ادمو به شک میندازه
    حتی مامانمم میگفت مرموزه!

امضای ایشان

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

11. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوستان بحث ادمهای بیکاره مجازی اینجا خیلی داغ شده و همینطور بحث خیانتهای مجازی
    منم واقعا ازون دسته دخترایی ام که بیزاری ازین دنیاها
    من به چشمم دیدم مردایی که عاشق زن و بچشون هستن اما تو دنیای مجازی کلی با دخترهای دیگه در ارتباطن و تمام زندگیشون تو دنیا مجازی به اشتراک گذاشتن
    و این روابطشون رو از بقیه پنهان میکنن..
    و من واقعا بیزارم ازینجور ادمها

یه سوال داشتم و ممنون میشم کمکم کنید.

چطور بفهمیم خاستگارمون اهل زیرابی تو دنیای مجازی نیست ؟

ببینید مثلا من میام از خاستگارم میپرسم شما نظرت راجب فضا مجازی چیه و اون میگه فقط در حد ارتباطات معمول خوبه و ادم نباید با جنس مخالف ارتباطی داشته باشه ( جمله ای که از خیلی ها شنیدم)که متاسفانه حرفیه که بهش عمل نمیکنن

چطوری بدون سوال کردن میشه فهمید این ادم تو دنیای مجازی ادم سالمی هست یا نه ؟

من خیلی هارو میشناسم فیس بوک دارن وی چت دارن وایبروووووو تمام اپلیکیشن های چت رو دارن اما تو هیچ کدوم رابطه ای ندارن با جنس مخالف با این دسته کاری ندارم با اون دسته ای که مدام تو این دنیا اهل زیر ابی رفتنن کار دارم

چطوری بفهمیم ؟؟
    لطفا کمک کنید چون مسئله خیلی مهمیه

سلام و وقتتون بخير
    سرعت پيشرفت تكنولوژي در دنياي امروز انقدر بالاست كه اگر كسي با اين تكنولوژي ها اشنا نباشد به گونه اي بيسواد محسوب مي شود.اما اين موضوع نياز به فرهنگ دارد و هركسي ممكن است در اين موضوع به قهقرا برود.

اما در خصوص سوال اصلي شما بايد گفت آيا به نظر شما اگر خواستگارتون اهل فضاي مجازي نادرست نباشه يعني ادم خوبي هست؟ و يا به گونه ي ديگري طرح كنيم سوال رو و اينكه آيا فضاي مجازي بد است؟

شناخت همسر اينده و اساسا شناخت جنس مخالف نياز به مراوده و مطالعه و معاشرت و مشورت با بزرگان داره.بنظرم من هم همسن شما هستن و بايد عرض كنم هميشه تجربه بزرگان موثر بوده
    دوستي پيشنهاد داد كه بهتره با يك اي دي ايشو چك كنيد كه من با نظر ايشون مخالف هستم.اين موضوع فقط براي شما و طرف مقابلتون ايجاد حساسيت و سو ظن ميكنه.بنظرم بيبشتر بايد با هم در تعامل باشيد و در اين امر بسيار از لحاظ عاطفي خوددار باشيد تا به تصميم مناسب برسيد ان شاالله...
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

12. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط سهيل نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخير
    سرعت پيشرفت تكنولوژي در دنياي امروز انقدر بالاست كه اگر كسي با اين تكنولوژي ها اشنا نباشد به گونه اي بيسواد محسوب مي شود.اما اين موضوع نياز به فرهنگ دارد و هركسي ممكن است در اين موضوع به قهقرا برود.

اما در خصوص سوال اصلي شما بايد گفت آيا به نظر شما اگر خواستگارتون اهل فضاي مجازي نادرست نباشه يعني ادم خوبي هست؟ و يا به گونه ي ديگري طرح كنيم سوال رو و اينكه آيا فضاي مجازي بد است؟

شناخت همسر اينده و اساسا شناخت جنس مخالف نياز به مراوده و مطالعه و معاشرت و مشورت با بزرگان داره.بنظرم من هم همسن شما هستن و بايد عرض كنم هميشه تجربه بزرگان موثر بوده
    دوستي پيشنهاد داد كه بهتره با يك اي دي ايشو چك كنيد كه من با نظر ايشون مخالف هستم.اين موضوع فقط براي شما و طرف مقابلتون ايجاد حساسيت و سو ظن ميكنه.بنظرم بيبشتر بايد با هم در تعامل باشيد و در اين امر بسيار از لحاظ عاطفي خوددار باشيد تا به تصميم مناسب برسيد ان شاالله...

سلام
    ممنون ازینکه وقت گذاشتید و تایپیکمو مطالعه کردید
    خیر کسی که تو محیط مجازی پایبند اخلاقیاته دلیل صدرصد بر این نیست که تو دنیای واقعی ادم خوبی باشه!!
    من تو دنیای واقعی ابعاد مختلف شخصیتیش رو مورد بررسی قرار دارم
    اما تو محیط مجازی نمیتونم اینکارو بکنم برای همین راه حل خواستم
    اینطوری نیست که محیط واقعی رو ول کردمو نشستم فقط به روابط مجازیش فکر کنم
    فضای مجازی بد نیست ولی متاسفانه ما ایرانیا فرهنگ درست استفاده ازشو نداریم
    و تو مصرفش زیاده روی میکنیم و پا رو اخلاقیات میزاریم که از نظر من این بده
    من دوست ندارم همسرم وقتش رو تو برنامه های اجتماعی بگذرونه و یکی از بزرگترین معیارام هستش
    بنظرم این حق و دارم دیگه نه؟؟!!
    و اینکه من نوشتم که خیال ندارم با ایدی دیگه امتحان کنم ایشونو
    ممنون از نظرتون
    امضای ایشان

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

13. کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32916
    تشکـر
    24
    تشکر شده 25 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از نظرتون
    برای من مهمه که همسر ایندم در دوران مجردیش پایبند اخلاقیات بوده باشه ، چون خودم پایبند بودم پس این حق رو دارم که همچین توقعی داشته باشم از همسرم
    مورد دومم که گفتید شاید...
    من نمیتونم به شاید اطمینان کنم بگم عیبی نداره که الان تمام وقتش رو تو محیط مجازیه شاید بعد ازدواج خوب بشه
    این کار اصلا عقلانی نیست!
    من دوست دارم همسر ایندم وقتش رو بزاره برای بالا بردن اطلاعات و پیشرفتش نه صرفا پای محیطهای مجازی
    و اینکه علاقه ادم عوض نمیشه مثلا کسی که صبح تا شب بازی انلاین انجام میده نمیشه یهو بعد از ازدواج گوشیشو بزاره کنارو بشه اهل مطالعه!!
    یا مثلا بشه اهل اشپزی و کارهای دیگه..
    این غیر ممکنه
    به اقا سیاوش هم گفتم من اصلا و ابدا قصد تغییر همسر ایندمو ندارم
    پس سعی میکنم چیزی رو که توقع دارم پیدا کنم
    نه اینکه یه ادمو پیدا کنم بعد به اون چیزی که دوست دارم تغییرش بدم
    حرف شما کاملا منطقی منم با شما موافقم که افراد رو زیاد نمیشه تغییر داد اینکه خودتون پایبند اصول اخلاقی هستید خیلی خوبه .بله شما حق دارید بهترین انتخاب رو تو زندگیتون کنید وبرپایه احتمالات تصمییم نگیرید این حق طبیعی هر انسانی هس ولی منظور من این بود گاهی انسان مخصوصا تو اوایل جوانی دچار اشتباهاتی میشه که متاسفانه بعدا بهش پی میبره وکم تر کسی رو میشناسم که واقعا خود داری کرده باشه ،منم باشما موافقم اعتیاد به هیچ چیز خوب نیس مخصوصا شبکه هایه مجازی مطمعننا تغییراتی بعد از ازدواج در طرفین ایجاد میشه که همون نقش پذیری،من ممکنه الان 4 ساعت با گوشیم باشم ولی بعده ازدواج این 4 ساعتو تقسیم کنیم به 2 ساعت حرف زدن با همسرم و دوساعتم با گوشیم یا مثلا کار خونه ،به نظرم اینا مساعلی که تغییر میکنه اگه شما در مورد اخلاق طرف مقابلتون میپرسید میگفتم اشتباه نکنید به سختی خصوصیات اخلاقی تغییر میکنه ولی گوشی رو میشه یه کاریش کرد
    کسی نیس که حاظر باشه گوشیشو به زنش ترجیح بده!
    بعضی اوقاتم آدم از کنجکاوی عضو میشه من خودم هرچیزی میاد یه ماه توشم بعد دیگه استفادش نمیکنم میرم سراغ جدید ترش ،یه وقت با خودتون نگید این همه شبکه اجتماعی تو گوشیشه پس حتما معتاد به موبایل ازهمش معمولا استفاده نمیکنه .
    ممکنه دوتا برنانه بیشتر واسش مهم باشه ازشون بپرسید.
    امیدوارم کسی که واقعا مد نظرتونو قسمتتون بشه
    امضای ایشان
    بیخیال زندگی

15. کاربران زیر از هومن23 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط هومن23 نمایش پست ها
    حرف شما کاملا منطقی منم با شما موافقم که افراد رو زیاد نمیشه تغییر داد اینکه خودتون پایبند اصول اخلاقی هستید خیلی خوبه .بله شما حق دارید بهترین انتخاب رو تو زندگیتون کنید وبرپایه احتمالات تصمییم نگیرید این حق طبیعی هر انسانی هس ولی منظور من این بود گاهی انسان مخصوصا تو اوایل جوانی دچار اشتباهاتی میشه که متاسفانه بعدا بهش پی میبره وکم تر کسی رو میشناسم که واقعا خود داری کرده باشه ،منم باشما موافقم اعتیاد به هیچ چیز خوب نیس مخصوصا شبکه هایه مجازی مطمعننا تغییراتی بعد از ازدواج در طرفین ایجاد میشه که همون نقش پذیری،من ممکنه الان 4 ساعت با گوشیم باشم ولی بعده ازدواج این 4 ساعتو تقسیم کنیم به 2 ساعت حرف زدن با همسرم و دوساعتم با گوشیم یا مثلا کار خونه ،به نظرم اینا مساعلی که تغییر میکنه اگه شما در مورد اخلاق طرف مقابلتون میپرسید میگفتم اشتباه نکنید به سختی خصوصیات اخلاقی تغییر میکنه ولی گوشی رو میشه یه کاریش کرد
    کسی نیس که حاظر باشه گوشیشو به زنش ترجیح بده!
    بعضی اوقاتم آدم از کنجکاوی عضو میشه من خودم هرچیزی میاد یه ماه توشم بعد دیگه استفادش نمیکنم میرم سراغ جدید ترش ،یه وقت با خودتون نگید این همه شبکه اجتماعی تو گوشیشه پس حتما معتاد به موبایل ازهمش معمولا استفاده نمیکنه .
    ممکنه دوتا برنانه بیشتر واسش مهم باشه ازشون بپرسید.
    امیدوارم کسی که واقعا مد نظرتونو قسمتتون بشه

ممنونم ازتون بله اینی که تو همه برنامه ها عضو باشه معنیش این نیست که معتاده گوشیه
    ولی شما خیلی خوش بین هستی خیلی از مردها هستن موبایلشونو گشت و گذار تو اینترنت به بودن کنار بچه و همسرشون ترجیح میدن
    اتفاقا عامل خیلی از طلاقها شده جدیدا و من واقعا ازین موضوع میترسم
    درسته همه اشتباه کردن خود منم اشتباه و گناه کم نکردم
    ممنون اقا هومن منم برای شما ارزوی بهترین هارو دارم
    امضای ایشان

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

17. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

ممنونم ازتون بله اینی که تو همه برنامه ها عضو باشه معنیش این نیست که معتاده گوشیه
    ولی شما خیلی خوش بین هستی خیلی از مردها هستن موبایلشونو گشت و گذار تو اینترنت به بودن کنار بچه و همسرشون ترجیح میدن
    اتفاقا عامل خیلی از طلاقها شده جدیدا و من واقعا ازین موضوع میترسم
    درسته همه اشتباه کردن خود منم اشتباه و گناه کم نکردم
    ممنون اقا هومن منم برای شما ارزوی بهترین هارو دارم

اين موضوعي كه ميخوام بگم شايدبه نوعي پيشگيريه
    به جاي ترس ازين موضوع بهتره حالا كه ميدونيد كجا مشكله از الان بفكر اينده باشيد
    مطالعه خورتونو در اين حوزه بيشتر كنيد و اين موضوع رو به خودتون بقبولونيد كه تفاوت مرد و زن انقدر زياده كه شايد تا اخر عمر هم اين موضوع كامل پوشش داده نشه و عواملي مانند گذشت و محبت و عشق ميتونه اين موضوع رو پوشش بده
    از طرف ديگه سعي كنيد انقدر عشق و محبت خودتونو به همسر آيندتون بالا ببريد كه اين موضوعات بشه فرع زندگيتون و اين موضوع با شناخت جنس مخالفتون محيا ميشه و نه با بكار بردن رفتارهايي كه خودتون دوست داريد

امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

18. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط سهيل نمایش پست ها
    اين موضوعي كه ميخوام بگم شايدبه نوعي پيشگيريه
    به جاي ترس ازين موضوع بهتره حالا كه ميدونيد كجا مشكله از الان بفكر اينده باشيد
    مطالعه خورتونو در اين حوزه بيشتر كنيد و اين موضوع رو به خودتون بقبولونيد كه تفاوت مرد و زن انقدر زياده كه شايد تا اخر عمر هم اين موضوع كامل پوشش داده نشه و عواملي مانند گذشت و محبت و عشق ميتونه اين موضوع رو پوشش بده
    از طرف ديگه سعي كنيد انقدر عشق و محبت خودتونو به همسر آيندتون بالا ببريد كه اين موضوعات بشه فرع زندگيتون و اين موضوع با شناخت جنس مخالفتون محيا ميشه و نه با بكار بردن رفتارهايي كه خودتون دوست داريد

اقاسهیل توصیه های شمابرای بعدازازدواجه
    من میدونم باید انقدر همسر رو غنی کرد که نیاز به وقت گذروندن جای دیگه نداشته باشه!!!
    الان من در مرحله شناخت هستم پس باید فرد مقابلم رو بسنجم
    اگه زنی بودم که از وقت گذروندن همسرش تو محیط مجازی شاکی بود این راهکار شما سودمند بود
    ولی الان خیر
    من تایپیکم موضوعش این بود که چطور ابعاد شخصیتی همسر ایندمون رو تو محیط مجازی بسنجیم
    که اقا رضا خوب راهنمایی کردن و فهمیدم از زندگی واقعیش میتونم بفهم زندگی مجازیش چطوره

به هرحال ممنون از حضورتون
    امضای ایشان

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)