نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکلات خواستگاری

845
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35619
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation مشکلات خواستگاری

سلام
    دختري هستم ٢٥ ساله !دو ساله كه يه خواستگار دارم كه خيلي هم دوستش دارم اما در مدت اين دو سال مشكلات زيادي براي خانواده ي خواستگار بنده پيش اومده و تاكنون فقط دو بار تلفني منو از مادرم خواستگاري كردند و دلايل خودشان را توضيح دادند كه فعلا نميتونن حضوري بيان ( من و خواستگارم از دو شهر مختلف هستيم و در دانشگاه با هم اشنا شديم) اول مشكل بيماري پدرشان بود الان هم مخالفت برادر بزرگتر ! سه ماهه كه مخالفتش ادامه داره ! از راه صحبت مستقيم و يا واسطه هم استفاده كرديم اما متاسفانه هيچي عوض نشده! در حال حاضر خواستگار من با تمام اعضاي خانواده خود سرد رفتار ميكند و حتي در روز فقط يك وعده غذا ميخورد كه شايد فرجي بشه! من هم موندم كه چيكار كنم ! چون از هم دوريم و روز از روز بيشتر داريم افسرده ميشيم! لطفا بگين چيكار كنم كار درست چيه؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : نيازمند مشورت و كمك

نقل قول نوشته اصلی توسط nazgoliii نمایش پست ها
    سلام
    دختري هستم ٢٥ ساله !دو ساله كه يه خواستگار دارم كه خيلي هم دوستش دارم اما در مدت اين دو سال مشكلات زيادي براي خانواده ي خواستگار بنده پيش اومده و تاكنون فقط دو بار تلفني منو از مادرم خواستگاري كردند و دلايل خودشان را توضيح دادند كه فعلا نميتونن حضوري بيان ( من و خواستگارم از دو شهر مختلف هستيم و در دانشگاه با هم اشنا شديم) اول مشكل بيماري پدرشان بود الان هم مخالفت برادر بزرگتر ! سه ماهه كه مخالفتش ادامه داره ! از راه صحبت مستقيم و يا واسطه هم استفاده كرديم اما متاسفانه هيچي عوض نشده! در حال حاضر خواستگار من با تمام اعضاي خانواده خود سرد رفتار ميكند و حتي در روز فقط يك وعده غذا ميخورد كه شايد فرجي بشه! من هم موندم كه چيكار كنم ! چون از هم دوريم و روز از روز بيشتر داريم افسرده ميشيم! لطفا بگين چيكار كنم كار درست چيه؟؟؟
    خب دلیل مخالفت برادرشون با ازدواجتون چیه؟
    بعد مسافتتون چقدره؟
    دوسال گذشته و شمارو همچنان معطل خودشون کردن اگه واقعا مردایده آل زندگیته و دوسش داری مامانت بامامان ایشون صحبت کنن و بخوان تکلیف روشن بشه به هرحال شمادختری و محدودیت انتخاب داری و نمیتونی موقعیت های خوبی که برات پیش میاد رو ازدست بدی
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

3. کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35407
    تشکـر
    8
    تشکر شده 17 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکلات خواستگاری

به نظر من هم تکلیف خودتو زودتر مشخص کن تا وابسته تر نشدی چون بعدا اگه درست نشد ممکنه ضربه بدی بخوری
    چقدر عجیب مگه زن گرفتن یک فرد تاچه اندازه میتونه به برادرش ربط داشته باشه مخالفت پدر مادر شنیده بودم ولی برادر؟؟؟
    رواین قضیه برادرش خوب فکرکن شاید روزندگیت هم تاثیر بزاره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)