مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23

موضوع: منتظرکسی هستم که نیست

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    36499
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.13
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : منتظرکسی هستم که نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    دقیق متوجه صحبتتون نشدم
    لطفا بیشتر توضیح بدین
    منظورم اینه که احتمالا حرف شما اینه که این موضوع یک طرفه بوده ولی من میگم اینطور نیست و خیال و تصور نیست چون که ما در طول روز افرادی رو می بینیم در حالی که هیچ وقت همچین فکری نداریم پس حتما این شخص یه چراغی نشون داده که این خانوم فکر کرده که ایشون بهش علاقه مند شده
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از پرستوی مهاجر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.12
    تشکـر
    681
    تشکر شده 402 بار در 300 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط پرستوی مهاجر نمایش پست ها
    منظورم اینه که احتمالا حرف شما اینه که این موضوع یک طرفه بوده ولی من میگم اینطور نیست و خیال و تصور نیست چون که ما در طول روز افرادی رو می بینیم در حالی که هیچ وقت همچین فکری نداریم پس حتما این شخص یه چراغی نشون داده که این خانوم فکر کرده که ایشون بهش علاقه مند شده

اولا از این حرفتون نتیجه ای که گرفته میشه این هست که عشق (یا وابستگی یا علاقه ی ) یک طرفه وجود نداره که در واقعیت مخالف این رو میبینیم

در ثانی بین این دو نفر گفت و گویی رخ نداده شاید بشه گفت در چند نگاه یا صحبت کاری توجهشون به هم جلب شده باشه ولی چون حد رابطه از این بیشتر نرفته نتیجتا در حالت نرمال نمی تونه وابستگی در این حد پیش بیاد به نظرم در واقع گفت و گوها (=علت وابستگی ) در ذهن این خانم انجام گرفته مثلا ممکنه این خانم خودشو در حالات مختلف زندگی خودش با این آقا در نظر می گرفته و یا هر کار یا فعالیتی که می کرده تو ذهنش بازخورد اون آقا رو بررسی می کرده در حالی که اون آقا روحش هم خبردار نبوده و اصلا شاید ایشون رو فراموش کرده یا اصلا به ایشون فکر نمی کرده
    اگه این صحبت من درست باشه با توجه به این که این گفت و گوهای ذهنی بدون شناخت واقعی بودهو چند سال هم ازش می گذره احتمالا شخصیتی که استارتر تایپیک از اون آقا در ذهنش درست کرده تفاوت فاحشی با حقیقت اون آقا داره

به نظرم همه اینها باید یکی یکی بررسی بشه و به خانم اثبات بشه تا بتونه از وابستگی به هیچ (=تخیلش ) دربیاد که برای انجامش باید از روانشناس کمک بگیره
    همچنین به نظرم اگه دلیل رفتار این خانم مشخص بشه گره مسائل دیگه ای زندگی شون هم باز خواهد شد
    ویرایش توسط آرش67 : امروز در ساعت 01:51 AM
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

4. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    36148
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.29
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    اولا از این حرفتون نتیجه ای که گرفته میشه این هست که عشق (یا وابستگی یا علاقه ی ) یک طرفه وجود نداره که در واقعیت مخالف این رو میبینیم

در ثانی بین این دو نفر گفت و گویی رخ نداده شاید بشه گفت در چند نگاه یا صحبت کاری توجهشون به هم جلب شده باشه ولی چون حد رابطه از این بیشتر نرفته نتیجتا در حالت نرمال نمی تونه وابستگی در این حد پیش بیاد به نظرم در واقع گفت و گوها (=علت وابستگی ) در ذهن این خانم انجام گرفته مثلا ممکنه این خانم خودشو در حالات مختلف زندگی خودش با این آقا در نظر می گرفته و یا هر کار یا فعالیتی که می کرده تو ذهنش بازخورد اون آقا رو بررسی می کرده در حالی که اون آقا روحش هم خبردار نبوده و اصلا شاید ایشون رو فراموش کرده یا اصلا به ایشون فکر نمی کرده
    اگه این صحبت من درست باشه با توجه به این که این گفت و گوهای ذهنی بدون شناخت واقعی بودهو چند سال هم ازش می گذره احتمالا شخصیتی که استارتر تایپیک از اون آقا در ذهنش درست کرده تفاوت فاحشی با حقیقت اون آقا داره

به نظرم همه اینها باید یکی یکی بررسی بشه و به خانم اثبات بشه تا بتونه از وابستگی به هیچ (=تخیلش ) دربیاد که برای انجامش باید از روانشناس کمک بگیره
    همچنین به نظرم اگه دلیل رفتار این خانم مشخص بشه گره مسائل دیگه ای زندگی شون هم باز خواهد شد

با سلام مجدد و عرض ادب
    گاهی اوقات مادرشرایطی قرارمیگیریم که برای دیگران اصلا قابل هضم نیست. من صحبتهای شما و کاملا متوجه شدم اما اتفاقا با دوست روان شناسی هم مشورت کردم وهنوزدرتلاشم.
    نا بیک ابتدایی رو خوب نخوندید،من در تمام طول تحصیل وبعدازاوبه ایشون فکر هم نمی کردم اما خب مثل اینکه ایشون باخودخواهی تمام بنده رود حال انتظارناخودآگاهی قراردادن.
    رفتارهای غیرمنطقی چون بنظرم اگرپسری دختری رو میخواد یابابدبره به روش مناسب باهاش صحبت کنه ولی حق آزاراورونداره وهرکسی حق انتخاب داره ایشون منو اذیت کرد حتی اگر عاشق بود اما بنده رو مث یک زندانی در زندان رفتارها حرکات و نگاه های خودش حضر کرد وبعد از پایان تحصیلات ای رابطه هم تموم شد.من دیگه بیشترازاین ازرفتارهاو اشک های اوین نمیگم.اما تجربه بدی بود وازهمه آقای کنی که به دخترخانم علاقه دارن خواهش میکنم ازراه معقولانه بااوارتباط برقرارکنندوهرگز اون شخص محترم رودربازیهای ذهنی احساسی خودشون قرارندن که آخرش یه مخاطبی مسئله و مشکل روازجانب خانم ببینه البته که تمام ما نیاز به صحیح کردن پیش نویس زندگیمون داریم اما خب.
    الهی ور بی من لی غیرک. خدایاماروآنی کمترازآنی به خودمون وانگذارالهز آمین
    ویرایش توسط 66ام : امروز در ساعت 06:55 PM

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)