مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 55 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 1082
  1. Top | #41

دلنوشته کاربر
    میان پرواز تا پرتاب... تفاوت از زمین تا آسمان است. پرواز که کنی، آنجا می‌رسی که خودت می‌خواهی! پرتابت که کنند، آنجا می‌روی که آنان می‌خواهند، پس پرواز را بیاموز...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.31
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,309 بار در 1,143 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پاسخ : ساخت وسایل دست ساز
    روم به دیفال خواهررر نمیدونممم خودمم والا
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 2 کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #42

دلنوشته کاربر
    میان پرواز تا پرتاب... تفاوت از زمین تا آسمان است. پرواز که کنی، آنجا می‌رسی که خودت می‌خواهی! پرتابت که کنند، آنجا می‌روی که آنان می‌خواهند، پس پرواز را بیاموز...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.31
    تشکـر
    3,819
    سیستم عامل و مرورگر
    ساخت دستکش بدون انگشت از جوراب
    آموزش ساخت دستکش بدون انگشت از جوراب

اولین مرحله انتخاب جوراب هست که در انتخاب اون جنس و اندازه دستتون رو در نظر بگیرید.

اینکه بلندی ساق دستکش و میزان بیرون بودن انگشتان چقدر باشه بستگی به سلیقه شما داره. پس از مشخص کردن اندازه های مد نظرتون مطابق شکل جوراب رو ببرید. توجه داشته باشید که مقداری رو هم برای دوختن درزها در نظر بگیرید.

حالا جوراب رو برعکس کنید. لبه ها رو رویه خط های سبز مشخص شده در شکل قبل تا بزنید و با استفاده از چرخ خیاطی یا نخ و سوزن اون رو بدوزید. خط های آبی خط دوختن رو به شما نشون میده.

حالا جوراب رو به حالت اولیه برگردونید و دستکش بدون انگشت شما آمادست ! به همین راحتی.

می تونید برای زیبا تر شدن اون وصله هایی رو هم بهش اضافه کنید. البته باید رنگ و طرح جوراب رو هم در نظر بگیرید. در اینجا چون از یه جوراب ساده استفاده شده اضافه کردن وصله ها می تونه جلوه ای خاص رو بهش بده. همه چیز به سلیقه شما بستگی داره.

در نهایت این دستکش ماست.

4. 3 کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #43

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.31
    تشکـر
    3,819
    سیستم عامل و مرورگر

آموزش ساخت کیف با تی شرت قدیمی

وسایل مورد نیاز جهت ساخت کیف با تی شرت قدیمی :

-یک تی شرت قدیمی (هرچه تی شرت بزرگتر باشد کیف پارچه ای هم بزرگتر خواهد شد)
    -یک قیچی
    -یک سنجاق قفلی

آموزش ساخت کیف با تی شرت قدیمی :
    تی شرت را بر روی یک سطح صاف پهن می کنیم. کار را با بریدن آستین ها از روی درزشان شروع می کنیم. سپس با استفاده از یک بشقاب گرد ناحیۀ یقه را بصورت یک نیم دایره برش می دهیم. برای ایجاد گره ای که کف کیف را محکم نگه می دارد،دو نوار ۵ سانتی متری ازهر آستین می بریم. یک برش به هر کدام از این نوارهای گرد می زنیم تا انتهای آنها باز باشد. سپس دو سر هر کدام از آنها را می کشیم تا کش بیایند. حالا ما باید در کل چهار بند داشته باشیم.

هشت برش با فواصل مساوی بر لبه های پایین تی شرت ایجاد میکنیم؛ سه برش در جلو، سه برش در عقب و دو برش در هر گوشه.

سنجاق قفلی را به سر یکی از بندها وصل می کنیم تا بتوانیم بوسیلۀ آن بند را از میان لبه پایین تی شرت به آسانی عبور دهیم. از برش سمت چپ درجلوی تی شرت شروع می کنیم وبند را بسمت چپ هدایت می کنیم تا به برش گوشه برسیم؛ این حرکت را در قسمت پشت نیز انجام می دهیم بنحوی که هر دو سر بند ازبرش گوشۀ سمت چپ تی شرت بیرون بیایند. همین حرکت را با یک رشتۀ دیگر در سمت راست تی شرت تکرار می کنیم. سپس از برشی که در وسط تی شرت قرار دارد بند سوم را بسمت اولین برش درجهت چپ هدایت میکنیم و بدین ترتیب دو سر بند را از هر دو قسمت عقب و جلو بیرون می کشیم. همین کار را با بند چهارم در سمت دیگر تکرار می کنیم. در پایان تمام بندها را محکم می کشیم و گره های محکم دوتایی میزنیم.

میتوانید بندهارا زینت هم بدهید ولی ما ترجیح می دهیم که همینطوری که هستند باقی بمانند……کیف بازیافتی جدید شما آماده است!

از اینکه با کیف جدید خود به خرید برید خوشحال نیستید؟

می توانید با درست کردن و هدیه دادن چنین کیفی عزیزان خود را خوشحال کنید و در حفظ محیط زیست کوشا باشید و از آن لذت ببرید.

6. 3 کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #44

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.31
    تشکـر
    3,819
    سیستم عامل و مرورگر
    ساخت جعبه مقوایی ( جعبه هدیه )
    آموزش ساخت جعبه مقوایی ( جعبه هدیه )

آموزش ساخت جعبه مقوایی با استفاده از سی دی ( جعبه هدیه ) :

ابتدا مقوا رو برمیداریم و به صورت افقی به صورتی قرار میدیم که پشت اون به سمت ما باشه. بعد سی دی رو گوشه بالا سمت چپ اون طوری قرار میدیم که کمی از کناره ها فاصله داشته باشه

بوسیله یک مداد تیز مرکز دایره سی دی رو روی کاغذ مشخص میکنیم

از یک گونیا کمک میگیریم و خطوطی رو به موازات اضلاع مقوا رسم میکنیم به شکلی که این خطوط از نقطه ای که مشخص کردیم عبور کنن
    طول این خطوط باید بیشتر از قطر سی دی باشه

دوباره سی دی رو روی مقوا قرار میدیم و به کمک نقطه ای که قبلا مشخص کردیم اون رو در جای قبلی خودش میذاریم
    با یک مداد نوک تیز دور سی دی رو میکشیم تا یک دایره داشته باشیم

دوباره از سی دی کمک میگیریم و این بار ربع دایره هایی رو در جایی که دایره خطوط ما رو قطع میکنه رسم میکنیم
    این اشکال کناره های کار ما رو شکل میدن

زمانی که به یک چهارم آخر رسیدیم، یک دایره کامل رسم میکنیم.(در محل تقاطع نقطه پایینی و سمت راستی دایره و خطوط)

با کمک گونیا دو خط عمود بر هم داخل دایره دوم رسم میکنیم. این بار نقاطی که ما رو برای کشیدن خطوط راهنمایی میکنند نقاط برخورد دو دایره با هم هستند.

ربع دایره هایی رو در کناره های دایره دوم هم رسم میکنیم

برای سهولت در کار اول قسمت های اضافی مقوا رو جدا میکنیم

حالا به راحتی دور تا دور کارمون رو میبریم.این کار رو با دقت کامل انجام میدیم

با کمک یک سی دی و خودکار بدون جوهر تمامی خطوط منحنی رو خط میندازیم.
    تا اینجا قسمت عمده کار رو انجام دادیم حالا کافیه کناره های کار رو تا بزنیم

و فرم یک جعبه رو به اون بدیم

جعبه رو با یک تکه روبان و یا کاموای رنگی می بندیم

برای تزیین اون میتونین از توپک های کاموایی کوچک استفاده کنین

به همین راحتی جعبه ما آمادست تا هدیه های خودتون رو داخلش قرار بدین

8. 4 کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #45

دلنوشته کاربر
    دنیای این روزای من هم قد تن پوشم شده انقد دورم از تو که دنیا فراموشم شده
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.97
    تشکـر
    5,298
    تشکر شده 3,313 بار در 981 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    نقل قول نوشته اصلی توسط رهگذر... نمایش پست ها

وسایل لازم برای آموزش تزیین دیوار اتاق با روزنامه باطله :
    میله ای گرد با قطر مناسب
    نوار لاستیکی
    سوزن بزرگ خیاطی
    نخ ضخیم
    کاتر
    قلمو و رنگ اکریلیک
    ورقه های روزنامه
    چسب چوب
    آموزش تزیین دیوار اتاق با روزنامه باطله :
    برای ساختن لوله های کاغذی ابتدا می بایست روزنامه ها را در نوارهای ۵۶/۴۴ سانتیمتر ببرید.

حال از نوک نوار شروع کنید و آن رو به دور میله ای که انتخاب کرده اید بپیچید. قبل از آخرین پیچش به گوشه کاغذ چسب بزنید (به عکس زیر دقت کنید) و پیچش را کامل کنید. سپس به آرامی میله را از درون کاغذ آزاد کنید و اجازه دهید کاغذها به مدت ۱۵ دقیقه خشک شوند. این روند را برای مابقی نوارها انجام دهید.

حال لوله های کاغذ را با رنگ های دلخواه خود رنگ بزنید و اجازه دهید به مدت ۳۰ دقیقه خشک شوند. به شما پیشنهاد میکنم از لوله های کاغذی رو در دو دسته قرار دهید و هر دسته رو یک رنگ متقاوت کنید و سعی کنید در انتخاب دو رنگ به دکور اتاق مورد نظرتون دقت داشته باشید، من اینجا از رنگ های سفید و بنفش استفاده کردم.

به انتهای لوله های کاغذی چسب زده و آنها به شکل یک حلزون بپیچید و اجازه دهید به مدت ۳۰ دقیقه خشک شوند. از یک نوار لاستیکی برای نگه داشتن آن به شکل حلزون استفاده کنید.

یک لایه دیگر چسب به شکل حلزونی اولیه اضافه کنید و سپس لوله کاغذی بعدی را به دور آن بپیچید. به رنگ های انتخابی و ترکیب رنگ ها دقت داشته باشید.

حال از نخ و سوزن برای اتصال شکل های حلزونی شکل به یکدیگر استفاده کنید تا مجموعه ای مناسب و متصل به هم برای ایجاد دکور ساخته شود. برای اتصال آنها به یکدیگر از سیم های نازک نیز می توانید استفاده کنید.

این دکور جذاب را با خلاقیت خود جذاب تر کنید.
    اینو آموزش تصویریشو نداری؟؟

پیشنهادی برایه زیبا کردن ترکهایه دیوار داری؟

میخوام از خوده ترکها یه اثر هنری دربیارم..

راستی از آثار استاد همسرتون هم عکس بزار..

10. 5 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #46

دلنوشته کاربر
    اگه ميخوايي خدارو بخندوني از برنامه هات براش حرف بزن
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.43
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 864 بار در 371 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    مرسيييييي خيييلي كارآمدو مفيد بود.....

12. 4 کاربران زیر از zbahane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #47

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.31
    تشکـر
    3,819
    سیستم عامل و مرورگر
    ممنونم از همه متوجه منظورت نشدم پیرمرد ازترک روی دیوار میخای اثر هنری دربیاری الله و اکبرررنقاشی های آقامون رو هم بعدا عکساشو میگیرم میزارم براتون.
    ویرایش توسط رهگذر زندگی : 12-29-2014 در ساعت 05:54 PM

14. 4 کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #48

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.31
    تشکـر
    3,819
    سیستم عامل و مرورگر
    من یه سوال دارم من از توی گوگل عکس کپی میکنم اینجا pacte میزنم و عکس میادش ولی از تو my compiuterعکس میخام بزارم براتون نقاشی های شوهرمو کلمه pasteغیرفعال نمیشه ذخیره باید چجوری عکساشو بزارم اگه بلدید بهم بگید لطفن

16. کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #49

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.31
    تشکـر
    3,819
    سیستم عامل و مرورگر
    دکور کردن دیوار با کاغذ های رنگی!

یکی از مدهای جدید برای تزیین دیوار های خونه و درآوردن آنها از سادگی استفاده از برچسب های تزیینی و یا مثل آموزش های زیر استفاده از کاغذهای رنگی مثل زیر است که هم کم هزینه است و هم می تونید خیلی راحت اگر ازش خسته شدید اونو از دیوارتون جدا کنید! واقعا با قدری سلیقه چه جلوه و زیبایی می تونید به فضای خونه بدید! با هزینه ای کم! و با ارزش تر اینکه کار دست خودتونه!
    برای بزرگتر دیدن تصاویر روی آنها کلیک کنید!

18. 7 کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #50

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.31
    تشکـر
    3,819
    سیستم عامل و مرورگر

کیک مخملی قرمز مناسب تولد و روز عشق

کیک مخملی قرمز یا Red Velvet Cake در سه رنگ قرمز روشن، قرمز قهوه ای، و قرمز تیره تهیه می شود رنگ قرمز آن با افزودن چغندر ویا رنگ غذای قرمز و بوجود می آید و به روایتی دستور اصلی به سال۱۹۴۰ بر میگردد البته در جای دیگری هم گفته شده سال ۱۹۷۲ دستور این کیک در سه رنگ توسط آقای جیمز برد آشپز آمریکایی عرضه می شود.
    خاصیت اسیدی سرکه و باترمیلک بر روی پورد کاکائو ، و همچنین رنگ غذا در رنگ این کیک تاثیر بسزایی دارد.به روش سنتی رویه آن را با کرم آیسینگ کره ای فرانسوی تزیین می کنند و با ترکیب پنیر خامه ای هم میتوانید رویه آن را تزیین کنید البته از خامه هم می توانید استفاده کنید رنگ سفید با رنگ خود کیک تضاد زیبایی ایجاد می کنه و به دلیل رنگ خاص این کیک برای تولد و یا روز عشق مناسب است. البته این کیک برای طرفداران پرسپولیس یا تراکتورسازی هم که رنگ قرمز رنگ اصلیشونه گزینه مناسبی است. منم برای تولد پدر پرسپولیسیم درست کردم.مواد لازم کیک مخملی قرمز

1. آرد ۲ و ۱/۲ پیمانه
    2. شکر ۱و ۱/۲ پیمانه
    3. باترمیلک ۱ پیمانه
    4. کره ۱/۲ پیمانه (۱۱۳ گرم)
    5. تخم مرغ ۲عدد
    6. پودر کاکائو ۳ قاشق غذاخوری
    7. سرکه ۱ قاشق غذاخوری
    8. وانیل ۲ قاشق چایخوری اگر وانیل شکری نیست ۱ قاشق بزنید
    9. جوش شیرین ۱ قاشق چایخوری
    10. نمک ۱ قاشق چایخوری
    11. بکینگ پودر ۱ قاشق چایخوری
    12. رنگ خوراکی قرمز ۲ قاشق غذاخوری ( البته بسته به رنگتون داره گویا چون من حدود ۱ قاشق چایخوری استفاده کردم )

طرز تهیه کیک مخملی قرمز

ابتدا فر را با دمای ۱۸۰ درجه سانتیگراد روشن میکنیم تا گرم شود و قالب را چرب میکنیممواد خشک ، آرد، بکینگ پودر، نمک و پودر کاکائو را با هم مخلوط و الک کنید و کنار بگذاریدسپس در ظرفی دیگر شکر را با کره که همدمای محیط شده است مخلوط میکنیم و هم میزنیم تا کرمی شود سپس دانه دانه تخم مرغ ها را اضافه می کنیم و هم میزنیمیک قاشق سرکه را با جوش شیرین ترکیب کنید و به مواد اضافه کنیدو بعد باترمیلک را اضافه کنید برای دیدن دستور باترمیلک خانگی اینجا کلیک کنید. من از ترکیب شیر و ماست استفاده کردم (۳/۴ پیمانه ماست+۱/۴ پیمانه شیر)حال رنگ خوراکی را اضافه کنید اگر رنگ دلخواه بدست نیامد کمی (توک قاشق چایخوری) بیشتر اضافه کنیدو در آخر مواد خشک را اضافه کنیدمواد آماده است همه را در قالب ریخته و در فر بگذارید بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه آماده استوقتی خنک شد با خامه فرم گرفته یا مخلوط پنیر خامه ای و یا آیسینگ سفید تزیین کنید. حتی با کمی خاکه قند هم می تونید تزیین کنید.

20. 4 کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. Top | #51

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.31
    تشکـر
    3,819
    سیستم عامل و مرورگر
    مدل های تزیین پلو

مدل های تزیین پلو

چند مدل تزیین پلو برای ایده گرفتن

تزیین سیب زمینی به شکل گل رز

البته هر چی سعی کنید برشها نازکتر باشند موقع پیچیدن گلها راحتتر هستید.به این شکل.بعد برشهای سیب زمینی را برای سی دقیقه درون آب نمک قرار می دهیم تا برشهامون نرم و انعطاف پذیر تر بشن.

بعد از گذشت نیم ساعت شروع به پیچاندن گل رزمون می کنیم.اول یک لایه نازک را برای وسط گلمون در نظر می گیریم و مثل شکل می پیچیم.و در ادامه لایه های بعدی را دور تا دور لایه اول می گذاریم.

تعداد لایه ها به دلخواه شماست که بخواهید گلتون کوچک باشه یا بزرگ.بعد باید با خلال لایه ها رو فیکس کنید تا جا به جا نشن و راحت بتونید سرخشون کنید.

و در آخر این گلهای رز قشنگمونو در روغن سرخ می کنیم و برای تزیین کنار غذا استفاده می کنیم.و یک نکته دیگر اینکه برای زیبایی بیشتر گلهاتون می تونید قبل از سرخ کردنشون سرشونو بزنید داخل زغفران دم کرده. به همین راحتی دوستای گلم خوشتون اومد؟امیدوارم
    ویرایش توسط رهگذر زندگی : 12-29-2014 در ساعت 07:33 PM

22. 11 کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. Top | #52

دلنوشته کاربر
    هرکه خود داند و خدای دلش، که چه دردیست در کجای دلش...
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    1.05
    تشکـر
    5,004
    تشکر شده 3,595 بار در 1,089 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    نقل قول نوشته اصلی توسط رهگذر... نمایش پست ها
    من یه سوال دارم من از توی گوگل عکس کپی میکنم اینجا pacte میزنم و عکس میادش ولی از تو my compiuterعکس میخام بزارم براتون نقاشی های شوهرمو کلمه pasteغیرفعال نمیشه ذخیره باید چجوری عکساشو بزارم اگه بلدید بهم بگید لطفن
    رهگذز جونم عااااااااااالین همه شون، من عاشق تابلوهای ملیله کاغذیم، خیلی دلم میخواد فرصت کنم برم سراغ ساخت این مدل تابلوها

برای اتچ کردن عکس از کامپیوترت:

-- روی آیکن "تنظیمات اضافی" که پایین صفحه ست میزنی ،

سپس روی آیکن فایل های پیوست (همونکه اون بالا کنار سایز و فونت و این حرفاست) کلیک میکنی

اونجا یه صفحه جدید برات باز میکنه که میتونی از کامپیوترت عکس بذاری...

اگه پیداش نکردی بگو تا تصویریشو برات بذارم عزیزدل

24. 4 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. Top | #53

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.31
    تشکـر
    3,819
    سیستم عامل و مرورگر
    سلام نغمه عزیزم ممنون از توضیحت اینا رو که گفتی رفتم عکسم انتخاب کردم ولی خطا میده حجم عکس شما از حداکثر میزان بیشتر چجوری باید حجم عکسمو درست کنم

26. 3 کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. Top | #54

دلنوشته کاربر
    من هستم و سکوت غم انگیزی که به آن عشق میگویند...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.99
    تشکـر
    4,739
    تشکر شده 2,197 بار در 813 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

شازده کوچولو گُفت

گُلِ مَن گاهی بَداَخلاق و کَم

حوصِله و مَغرور بود

اَما ماندَنی بود این بودَنَش بود که او را تَبدیل به گل مَن کَرده بود
    I

28. 3 کاربران زیر از pari@ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. Top | #55

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.31
    تشکـر
    3,819
    سیستم عامل و مرورگر

کاردستی خلاقانه

این کاردستی با بازیافت سی دی و بطری نوشابه درست می شود و می توانید از آن برای تزیین منزل و یا کاشتن گیاه به خوبی استفاده کنید.

مواد لازم برای کاردستی با دور ریختنی های گلدان :
    بطری نوشابه در اندازه دلخواه
    سی دی قدیمی و غیر قابل استفاده
    چسب مایع قوی
    قیچی
    اسپری رنگ طلایی یا نقره ای

طرز ساخت کاردستی بازیافتی گلدان:
    روش ساخت کاردستی گلدان، در عکس آموزش کاردستی زیر نمایش داده شده است.
    ابتدا مانند تصویر زیر، بطری نوشابه را به دوقسمت تکه کنید.
    بعد در بطری نوشابه را بسته و به صورت سر و ته – مثل عکس کاردستی زیر- روی سی دی بچسبانید.

کاردستی خلاقانه

بعد از خشک شدن چسب، کاردستی گلدان را با اسپری رنگ نمایید.
    نکته :
    اسپری کردن رنگ باید در فضای آزاد و دارای تهیه کافی و با پوشاندن سطح زمین با روزنامه های باطله و مشابه آن انجام شود تا باعث پاشیدن رنگ به سطح اطراف نشود.

30. 7 کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. Top | #56

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.31
    تشکـر
    3,819
    سیستم عامل و مرورگر

آموزش ساخت جا سوزنی فانتزی

برای درست کردن جا سوزنی ابتدا باید از پارچه دو دایره به شعاع ۳ و ۸ سانتیمتر و از ابر سه دایره به شعاع ۵ ، ۸ و ۱۲ سانتیمتر در بیارویم.

سه دایره ابری را به ترتیب روی هم گذاشته، اطراف دایره بزرگتر را به داخل جمع کرده آن را بست میزنیم

اطراف دایره بزرگ پارچه‌ای را کوک میزنیم ، انتهای نخ را مقداری میکشیم، ابر جمع شده را داخل آن گذاشته و نخ را کاملاً میکشیم و بست میزنیم

یک دایره ی مقوایی به شعاع ۲ سانتی متر در میاوریو و وسط دایره ی پارچه ای کوچک قرار میدهیم. دور تا دور دایره پارچه ای را چرت میزنیم

با استفاده از چسب مایع مقوا را به پارچه میچسبانیم

برای مخفی کردن بستهای دایره ی بزرگتر ، دایره کوچک را روی آن گذاشته اطراف آن را زیر داده، پس‌دوزی میکنیم.

برای تزیین میتوان از گلوله نمدی شکل استفاده کرد و آنها را دور تا دور جاسوزی با چندین بست متصل کنیم.

32. 3 کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. Top | #57

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.31
    تشکـر
    3,819
    سیستم عامل و مرورگر
    ویرایش توسط رهگذر زندگی : 12-30-2014 در ساعت 05:46 PM

34. 8 کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. Top | #58

دلنوشته کاربر
    من هستم و سکوت غم انگیزی که به آن عشق میگویند...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.99
    تشکـر
    4,739
    تشکر شده 2,197 بار در 813 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    خییییییییلی کارای شوهرت قشنگ
    ننجون
    دستش دردنکنه

شازده کوچولو گُفت

گُلِ مَن گاهی بَداَخلاق و کَم

حوصِله و مَغرور بود

اَما ماندَنی بود این بودَنَش بود که او را تَبدیل به گل مَن کَرده بود
    I

36. 4 کاربران زیر از pari@ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. Top | #59

دلنوشته کاربر
    دنیای این روزای من هم قد تن پوشم شده انقد دورم از تو که دنیا فراموشم شده
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.97
    تشکـر
    5,298
    تشکر شده 3,313 بار در 981 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    عالی بودن باریکلا..

بهت تبریک میگم....همسر هنرمندی داری...از طرف ما به استاد گرانقدر خسته نباشید بگو

38. 5 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. Top | #60

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.31
    تشکـر
    3,819
    سیستم عامل و مرورگر
    خیلی ممنون نظر لطفته دیگه از دامن همچین زنی باید هم یه مرد هنر مند بیرون بیاد

40. 3 کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)