مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 97
موضوع: مثل یه دختر
  1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    10.94
    تشکـر
    10,136
    تشکر شده 12,956 بار در 6,566 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    پاسخ : مثل یه دختر
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    چرا به دوره!! البته اره لحن نوشتن تند بود!!! ولی خو میگه کشور شرقی و مسلمان منم گفتم اسلام بزاره کنار و مزیت های هم که اسلام و حکومت داده نگیره چه صبا و چه کسانی که هم عقیده با صبا هستند!!!!

اینجا در این مورد خیلی بحث شده هی ما میگیم محدودیت ها بگین ولی باز حرف های تکراری که هم خدا و خرما خواستن میگن.
    چرا فکر میکنی کار شاقی ؟؟؟ یه چیز خیلی عادی که به یه زن داده و بیشتر اینم داده ولی قانون های جامعه ما. نمیذاره انجام بشه لطف نیست یه چیز خیلی عادی

بعضی چیزا عرضه میخواد نباید دنبال بهونه بود
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

arash.AP

2. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.73
    تشکـر
    2,337
    تشکر شده 2,309 بار در 1,167 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    عربستان و افغانستان جز کشور خودمونه!؟

نه همینکه شما سفر کردی کافیه .

مشکل ندیدن ارزش های هست که بهتون دادن هست و جریان مرغ همسایه غاز هستش.

خب ناراضی هستید می خواهی زن و مرد برابر بشه باشه مزیت های که اسلام و حکومت به شما داده نگرید. اسلام بزار کنار و عشق و حال کن کسی جلو ات گرفته!! با پسرای هم معاشرت کن که تفکر اروپای به خصوص سویدی دارند.
    متاسفم که نه تنها از فهم صحبت من عاجزید بلکه هزارتا حرف بیهوده هم روش میذارید.چرا اینقدر ذهنتون بسته هست تا صحبت ازکشورای دیگه میشه فکر میکنید طرف ازادی جنسی میخواد ینی چی هم خدا هم خرما؟؟!!!!!!!!!!!!!اگه صحبت های منو با دقت میخوندید من گفتم ایران بهتره و هم سطج نگفتم .من خودم اتفاقا فوق العاده به مسائل اخلاقی اهمیت میدم تا جایی که همه به این مسئله اعتراف میکنن .من راجب طرز تفکر مردایی امثال شما که به زن ها احترام نمیذارن صحبت کردم و اصلا از حقوق هم حرفی نزدم.شخصیتتون از لحنتون مشخصه من حرف بدی نزدم که اینقدر بتربیت جواب میدید.عشق وحال کن!!!!!!!!!!!؟؟این حرف اوج بی ادبی شما رو میرسونه زدن این حرف اصلا مناسب یه دختری مثل من نیس.
    ویرایش توسط saba95 : 08-28-2016 در ساعت 10:28 PM

4. 4 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.73
    تشکـر
    2,337
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    جک قشنگی بود
    واقعا واقعا .....

6. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.01
    تشکـر
    2,293
    تشکر شده 1,707 بار در 1,087 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    چرا فکر میکنی کار شاقی ؟؟؟ یه چیز خیلی عادی که به یه زن داده و بیشتر اینم داده ولی قانون های جامعه ما. نمیذاره انجام بشه لطف نیست یه چیز خیلی عادی

بعضی چیزا عرضه میخواد نباید دنبال بهونه بود
    تو هم همیشه وسط بحث وی ای وش روع می کنی به بیانه دادن!!

الان بحث چی بود!! صبا میگه سوید فلان و بهمان!! سوید مشهور به برابری زن و مرد هستش خب اگر قراره برابری باشه باید تو همه چیز برابر بود .

اره والا عرضه می خواهد بعضی دخترا عرضه ندارند به جای های بالا برسند بعد می گن محدودیت هستش.

جک قشنگی بود
    گفتم دیگه جریان ندیدن هستش!!

8. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.01
    تشکـر
    2,293
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    متاسفم که نه تنها از فهم صحبت من عاجزید بلکه هزارتا حرف بیهوده هم روش میذارید.چرا اینقدر ذهنتون بسته هست تا صحبت ازکشورای دیگه میشه فکر میکنید طرف ازادی جنسی میخواد ینی چی هم خدا هم خرما؟؟!!!!!!!!!!!!!اگه صحبت های منو با دقت میخوندید من گفتم ایران بهتره و هم سطج نگفتم .من خودم اتفاقا فوق العاده به مسائل اخلاقی اهمیت میدم تا جایی که همه به این مسئله اعتراف میکنن .من راجب طرز تفکر مردایی امثال شما که به زن ها احترام نمیذارن صحبت کردم و اصلا از حقوق هم حرفی نزدم.شخصیتتون از لحنتون مشخصه من حرف بدی نزدم که اینقدر بتربیت جواب میدید.عشق وحال کن؟؟این حرف اوج بی نزاکتی شما رو میرسونه زدن این حرف اصلا مناسب یه دختری مثل ن نیس
    الان اصلا هیچ حرف بیهوده روی حرف من نذاشتی دیگه!!! خدا و خرما باهم می خواهد دیگه!! خب برابری زن ومرد مثال می زنی کسی برابری اگر می خواهد دیگه حقوقی که به زن می رسه باید برابر مرد باشه مثل مهریه ولی امثال شما ها هم برابری و هم اون حقوق و مزایا می خواهید این میشه خدا و خرما.

عشق و حال خب هر جور معنی کنی شخصیت خودت می رسونه. حالا نمی دونم عشق و حال چی معنی کردی که اوج بی ادبی و بی نزاکتی من رسوند.

9. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.73
    تشکـر
    2,337
    سیستم عامل و مرورگر
    پسرای هم معاشرت کن که تفکر اروپای به خصوص سویدی دارند.
    پسرای ایران دسته کمی از پسرای اروپا ندارن تازه بدترم خیلی وقتا هسن اونا دوست دختر دارن اینام دارن منتها به خاطر این بدترن چون خیلی وقتا به اسم دین (صیغه) فساد میکنن و نسبت به دین هم مسئول میشن تازه اونجا با دوست دخترشون تفاهم داشته باشن ازدواج میکنن ولی ایران همه با همه دخترا دوس میشن اخرم یه دختر افتاب مهتاب ندیده میگیرن .پس دقیقا فرقشون چیه؟

10. 4 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.73
    تشکـر
    2,337
    سیستم عامل و مرورگر
    الان اصلا هیچ حرف بیهوده روی حرف من نذاشتی دیگه!!! خدا و خرما باهم می خواهد دیگه!! خب برابری زن ومرد مثال می زنی کسی برابری اگر می خواهد دیگه حقوقی که به زن می رسه باید برابر مرد باشه مثل مهریه ولی امثال شما ها هم برابری و هم اون حقوق و مزایا می خواهید این میشه خدا و خرما.

عشق و حال خب هر جور معنی کنی شخصیت خودت می رسونه. حالا نمی دونم عشق و حال چی معنی کردی که اوج بی ادبی و بی نزاکتی من رسوند.
    شما منظورتون دقیقا چی بود از عشق و حال به نظرتون من چه برداشت دیگه میتونم بکنم؟!!!توی تاپیک من اصلا صحبتی از برابری و مهریه کردم؟؟؟!!!!من فقط گفتم احترام خانما رو نگه نمیدارن !!!!مثال ساده اش عبور از خیابونه وقتی دخترا از خیابون دانشگاه رد میشننه تنها ماشین ها نمی ایستن بلکه برای ترسوندن گاز یا ویراژ میدن که در کشورای دیگه منتظر میشن تا عابر بخصوص سالمندان یا خانم ها رد بشن موارد اینجوری زیاده منتها گفتنش زمان بره.

12. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.01
    تشکـر
    2,293
    سیستم عامل و مرورگر
    پسرای ایران دسته کمی از پسرای اروپا ندارن تازه بدترم خیلی وقتا هسن اونا دوست دختر دارن اینام دارن منتها به خاطر این بدترن چون خیلی وقتا به اسم دین (صیغه) فساد میکنن و نسبت به دین هم مسئول میشن تازه اونجا با دوست دخترشون تفاهم داشته باشن ازدواج میکنن ولی ایران همه با همه دخترا دوس میشن اخرم یه دختر افتاب مهتاب ندیده میگیرن .پس دقیقا فرقشون چیه؟
    از کجا می دونی پسرای اروپای با دختره که رابطه داشتند ازدواج می کنند؟

پسرای ایرانی چرا فکر می کنی 95 درصد اش بد هستند!! مگه با چند ده میلیون امارش گرفتی؟

14. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.01
    تشکـر
    2,293
    سیستم عامل و مرورگر
    شما منظورتون دقیقا چی بود از عشق و حال به نظرتون من چه برداشت دیگه میتونم بکنم؟!!!توی تاپیک من اصلا صحبتی از برابری و مهریه کردم؟؟؟!!!!من فقط گفتم احترام خانما رو نگه نمیدارن !!!!مثال ساده اش عبور از خیابونه وقتی دخترا از خیابون دانشگاه رد میشننه تنها ماشین ها نمی ایستن بلکه برای ترسوندن گاز یا ویراژ میدن که در کشورای دیگه منتظر میشن تا عابر بخصوص سالمندان یا خانم ها رد بشن موارد اینجوری زیاده منتها گفتنش زمان بره.
    هر کی با یک چیزی عشق و حال می کنند حالا شما با چی عشق حال می کنی!! منظورم برابری بود.

حرفی نه برابری بود و .... من گفتم کشور خودمون بهتره از هر جای دیگه هست احترام و ارزش زیادی به زن می دهند ، خب تو هم اومدی بحث سوید و عربستان و کشور های مسلمان پیش کشیدی منم گفتم می تونی اسلام بزاری کنار و حق و حقوق اون هم نگیری تا برابر بشی و با پسرای هم معاشرت کن که همچین تفکری دارند

15. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.73
    تشکـر
    2,337
    سیستم عامل و مرورگر
    از کجا می دونی پسرای اروپای با دختره که رابطه داشتند ازدواج می کنند؟

پسرای ایرانی چرا فکر می کنی 95 درصد اش بد هستند!! مگه با چند ده میلیون امارش گرفتی؟
    امار نگرفتم ولی بین همکلاسیمام یا اطرافم دیده ام پسر هایی رو که صیغه کردن یا دستشون رو شده که باهزار نفر دوست بودن . در ضمن پسر دایی مادرم سوئد زندگی میکنه وجشن پسرش با دوست دخترش همین یه ماه پیش بود.

16. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    4
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Asabani
    عالی بود
    آدم از دخترایی که اعتماد بنفس بالایی دارن خوشش میاد.البته نه مغرور
    میدونم انتخاب همه ی شما اونه ولی من میبرم و نشون میدم اون کسیه که تو دردسر افتاده
    (محمدعلی کلی}

18. کاربران زیر از maziarbest بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.01
    تشکـر
    2,293
    سیستم عامل و مرورگر
    امار نگرفتم ولی بین همکلاسیمام یا اطرافم دیده ام پسر هایی رو که صیغه کردن یا دستشون رو شده که باهزار نفر دوست بودن . در ضمن پسر دایی مادرم سوئد زندگی میکنه وجشن پسرش با دوست دخترش همین یه ماه پیش بود.
    5 نفر به چند ده میلیون تعمیم نمی دهند!!

پسر دایی محترم اینم گفته خودش دوست دخترش قبلا با چند نفر بوده؟!! در ثانی مگر اینجا پسرای نیستند که با دوست دخترشون ازدواج کنند؟

20. Top | #33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.73
    تشکـر
    2,337
    سیستم عامل و مرورگر
    هر کی با یک چیزی عشق و حال می کنند حالا شما با چی عشق حال می کنی!! منظورم برابری بود.

حرفی نه برابری بود و .... من گفتم کشور خودمون بهتره از هر جای دیگه هست احترام و ارزش زیادی به زن می دهند ، خب تو هم اومدی بحث سوید و عربستان و کشور های مسلمان پیش کشیدی منم گفتم می تونی اسلام بزاری کنار و حق و حقوق اون هم نگیری تا برابر بشی و با پسرای هم معاشرت کن که همچین تفکری دارند
    صحبت های شما خیلی وقیح هست برای خشمی که اون لحظه دارید میخوایید الفاظ وقیح بکار ببرید در صورتی که نمیدونید ممکنه با این طور صخبت به طرف مدیون بشید من که وضعیت احترام مردها رو دارم تو شهرم و جاهای دیگه میبینم پس چرا خودم رو به اون راه بزنم مثال هم براتون زدم.صحبتی هم از حقوق نکردم بحث ما احترامه حالا این که شما چه علاقه ای دارید از حقوق هی بگید خدا میدونه.چون در رابطه با حقوق هم توی یه تاپیک جدا صحبت کردیم.
    ویرایش توسط saba95 : 08-28-2016 در ساعت 10:57 PM

21. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. Top | #34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.73
    تشکـر
    2,337
    سیستم عامل و مرورگر
    5 نفر به چند ده میلیون تعمیم نمی دهند!!

پسر دایی محترم اینم گفته خودش دوست دخترش قبلا با چند نفر بوده؟!! در ثانی مگر اینجا پسرای نیستند که با دوست دخترشون ازدواج کنند؟
    پسر دایی مادرم فوق العاده مرد محترم و پاکی هسن و ازدواجشون اتفاقی جور شد که برن اونجا امیدوارم بابت حرفتون تقاص پس بدید.

23. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. Top | #35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.01
    تشکـر
    2,293
    سیستم عامل و مرورگر
    صحبت های شما خیلی وقیح هست برای خشمی که اون لحظه دارید میخوایید الفاظ وقیح بکار ببرید در صورتی که نمیدونید ممکنه با این طور صخبت به طرف مدیون بشید من که وضعیت احترام مردها رو دارم تو شهرم و جاهای دیگه میبینم پس چرا خودم رو به اون راه بزنم مثال هم براتون زدم.صحبتی هم از حقوق نکردم بحث ما احترامه حالا این که شما چه علاه ای دارید از حقوق هی بگید خدا میدونه.چون در رابطه با حقوق هم توی یه تاپیک جدا صحبت کردیم.
    نه خدا وکیلی تو مدیون نیستی میگی 90 درصد پسرا فلان و بهمان و.....

این دفعه چهارم بحث خودت شروع کردی من گفتم کشور خودمون از نظر این که ارزش دادن (همون احترام شما شامل میشه) از بقیه کشور ها بهتره اومدی پای مسلمان و کشور های شرقی وسط کشیدی بعد گفتی سوید رفتی و فلان و...

مگه جای که برابری زن و مرد هستش احترام متقابل صد در صد هست ؟

25. Top | #36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.01
    تشکـر
    2,293
    سیستم عامل و مرورگر
    پسر دایی مادرم فوق العاده مرد محترم و پاکی هسن و ازدواجشون اتفاقی جور شد که برن اونجا امیدوارم بابت حرفتون تقاص پس بدید.
    پسر دایی محترم شما پس جز 5 درصد پسرای خوب هستند!!!

حالا این چه ربطی به پسر اروپای داشت بماند! کشور ازاد هستش و به گفته شما دوست دختر و پسر راحت هستند حالا سوال منم اینه این پسر دایی ات اولین دوست دخترش بوده یا نه و همینطور دوست دخترش!!

الان تقاص چی باید بدهم میگی اروپا فلان و بهمان دارم ازت سوال می پرسم !! میگی با دوست دختراشون ازدواج می کنند منم می پرسم همشون با دوست دختر اولشون ازدواج می کنند یا نه؟

26. Top | #37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.73
    تشکـر
    2,337
    سیستم عامل و مرورگر
    نه خدا وکیلی تو مدیون نیستی میگی 90 درصد پسرا فلان و بهمان و.....

این دفعه چهارم بحث خودت شروع کردی من گفتم کشور خودمون از نظر این که ارزش دادن (همون احترام شما شامل میشه) از بقیه کشور ها بهتره اومدی پای مسلمان و کشور های شرقی وسط کشیدی بعد گفتی سوید رفتی و فلان و...

مگه جای که برابری زن و مرد هستش احترام متقابل صد در صد هست ؟
    من در رابطه با حرفم اخساس مدیون بودن ندارم چون پسر سالم کم دیدم شما هم کم دیدی ولی انکار میکنی دوستای خودتون چن تاشون سالم هسن یا ادمای اطرافتون؟اونجا من از نظر احترام میگم براتون مثال خیابون رو زدم حتی یه مثالش خود شما هسید که بی خودی با لفظ تند و دشمنی از اول بدون اینکه من صحبت خصمانه ای با شما بکنم صحبت کردید.

27. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. Top | #38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.73
    تشکـر
    2,337
    سیستم عامل و مرورگر
    پسر دایی محترم شما پس جز 5 درصد پسرای خوب هستند!!!

حالا این چه ربطی به پسر اروپای داشت بماند! کشور ازاد هستش و به گفته شما دوست دختر و پسر راحت هستند حالا سوال منم اینه این پسر دایی ات اولین دوست دخترش بوده یا نه و همینطور دوست دخترش!!

الان تقاص چی باید بدهم میگی اروپا فلان و بهمان دارم ازت سوال می پرسم !! میگی با دوست دختراشون ازدواج می کنند منم می پرسم همشون با دوست دختر اولشون ازدواج می کنند یا نه؟
    پسر دایی مادرم اونجا در مقطع دکترا تحصیل میکردن ینی بورسیه شدن طی تصادف با ماشین ایشون اسیب دیدو با همسرشون اشنا شدن و ازدواج کردن و اهل دوستی هم نبودن.
    ویرایش توسط saba95 : 08-28-2016 در ساعت 11:10 PM

29. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. Top | #39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.01
    تشکـر
    2,293
    سیستم عامل و مرورگر
    من در رابطه با حرفم اخساس مدیون بودن ندارم چون پسر سالم کم دیدم شما هم کم دیدی ولی انکار میکنی دوستای خودتون چن تاشون سالم هسن یا ادمای اطرافتون؟اونجا من از نظر احترام میگم براتون مثال خیابون رو زدم حتی یه مثالش خود شما هسید که بی خودی با لفظ تند و دشمنی از اول بدون اینکه من صحبت خصمانه ای با شما بکنم صحبت کردید.
    دیگه اونجا بهشت تصور کردی!! یعنی اونجا کسی نیست به دخترا و زن ها متلک بندازه و بی احترامی کنه !!!!

به یاسمن گفتم لحن نوشتنم تند بود اون به خاطر حرفی که زدی منم چیزی نگفتم گفتم فکر کن اونا با فرهنگ مثل اونا باش!!

31. Top | #40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.73
    تشکـر
    2,337
    سیستم عامل و مرورگر
    دیگه اونجا بهشت تصور کردی!! یعنی اونجا کسی نیست به دخترا و زن ها متلک بندازه و بی احترامی کنه !!!!

به یاسمن گفتم لحن نوشتنم تند بود اون به خاطر حرفی که زدی منم چیزی نگفتم گفتم فکر کن اونا با فرهنگ مثل اونا باش!!
    اگر این دنیا بهشت بود که احتیاج به اون دنیا نبود!! چرا اینقدر مسئله رو بزرگ میکنید همه جا خوب و بد هست اما درصدش فرق داره.یه جای دنیا بیشتر زن هاشونو احترام میکنن یه جای دنیا مثل عربستان کمتر همین من جایی رو بهشت تصور نکردم!

32. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مثل یه کوه بلند,  مثل یه کابوس حامد بهداد,  مثل یه افسانه زندگی کن,  مثل یه پنجره روبه بارونی,  مثل یه پروانه ببین اسیر,  مثل یه نور کوچولو,  مثل یه خواب کوتاه,  مثل یه سایه همراه اومدم,  مثل یه نور کوچولو اومدی,  مثل یه پروانه ببین,  منطقة الجمبري,  منطقة,  منطقة 51,  منطقتنا,  منطقة عسير,  منطقة الباحة,  منطقة الجوف,  منطقة البكيني,  منطقة الرياض,  منطقة تبوك,  افتاده دردت تو سرم,  افتاده نگاهت شهاب تیام,  افتاده نگاهت,  سحر افتاده,  سحرناز افتاده,  دور افتاده,  نادر افتاده,  
کلمات کلیدی این موضوع
علاقه مندي ها (Bookmarks)
علاقه مندي ها (Bookmarks)