نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: اولین ملاقات عاشقانه

2451
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17532
    تشکـر
    27
    تشکر شده 54 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    9

اولین ملاقات عاشقانه

تجربیات و توصیه های شما برای برگزاری اولین ملاقات عاشقانه (dating) به نحو هر چه بهتر

سلام دوستان عزیز

بی شک اولین قرار ملاقات یک دختر و پسر برای شروع یک رابطة عاشقانه (دوستی و یا به خصوص ازدواج)، از اهمیت بسیار بسیار زیادی برخوردار است. ذهنیتی که با اولین برخورد در طرف مقابل نسبت به خودمان ایجاد میکنیم، بر کم و کیف ادامة رابطه و جهت گیری آن تاثیر شگرفی دارد؛ به طوریکه شاید میزان این تاثیر به هیچ وجه قابل قیاس با تاثیر قرار ملاقاتهای بعدی نباشد. یک ضرب المثل انگلیسی در همین رابطه می گوید:
    You can never make the first impression twice

با توجه به همین مساله، از خانم ها و آقایون محترم، چه مجرد و چه متاهل ، میخوام بر اساس تجربیات و دیدگاههای شخصی خودشون، قدری در مورد "باید" ها و "نباید" هایی که لازم است توسط هر نفر در اولین قرار ملاقات عاشقانه رعایت بشه، صحبت کنن.

لطفا در پاسخ به سوال راجع به مسائل بدیهی مثل اهمیت آراستگی و نظافت و امثالهم زیاد صحبت نکنید و سعی کنید بیشتر از مسائل خاص بگید.

با تشکر فراوان

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    تشکر شده 706 بار در 360 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : تجربیات و توصیه های شما برای برگزاری اولین ملاقات عاشقانه (dating) به نحو هر چه بهتر

من تجربیات گرانبهای خودم - البته مبنا اینه ک شما پسرین

- مهمترین چیزی که باید رعایت کنی اینه که خودت باش ، وگرنه دخترا احساسشون قویه زود میفهمن رفتارات الکیه

-زیاد حرف نزن ، البته ساکت ساکت هم نباش ،

- دروغ نگو ، مثلن گپی اصلن نیا بزار همونی که هستی نشون بدی چون بعدن برات درد سر میشه

-اگه زیادی آدم شوخی هستی یا زیادی جدی هستی باید اینارو بزاری کنار ، نرمال باش

- حرفای بی ربط که دخترا دوس ندارن نزن ، دخترا برعکس پسرا تو جمعشون از سیاستو ورزش و آبو هوا کم حرف میزنن پس اینارو مراعات کن

- بهترین و شیک ترین لباساتو بپوش ولی خیلی خرج نکن ، سعی کن شیک و آراسته باشی ، خوشبو هم باشی ، الان هوا گرمه ادکلن خنک بزنی بهتره

- حتمن و صد در صد براش کادو بگیر با یه شاخه گل کوچیک ، اگه گل طبیعی باشه که چه بهتر

- برای دخترا بسته به روحیه ی طرفت ، ادکلن ، ساعت ، عروسک ، شال ، گردنبن نقره ، دستبند نقره ، چیزایی که مثلن الان مد هستن و....

بگیر ببین اصل بر شیک و ساده بودنشه پس زیاد خرج نکن چون بخاطر اینکه توقع ها از الان زیاد نباشه دومن درمورد بنیه ی مالیت دروغ نگفته باشی

البته اگه مایه زیاد داری اون دستبند و گردنبند رو میتونی طلاشو بگیری

ببین طرفت اگه دختره پس توجه کن که با ظرافتهای دخترونه سرو کار داری هرچی میگیری ظریف باشه و شیک

اگه تونستی با ماشین برو ، ماشینتم تمیز باشه و توش خوشبو باشه،

- دخترا البته بیشترشون زیاد از تجملات و خرجهای آنچنانی خوششون نمیاد مثلن اگه رستورانی چیزی میرین زیاد گرون نباشه ، جایی باشه که خلوت هم نباشه

- سوتی سعی کنین ندین ، اگه سوتی یا تپق زدین سعی نکنین زود اصلاحش کنین بجاش بخاطر تپقی که زدین بخندین تا جو سنگین تر نشه

- از کلمات رسمی مثل خانوم یا عذر میخوام ، ببخشین ، من نباید اینکارو میکردم و.... بصورت تکراری و زیاد استفاده نکنین کسل کننده میشه

- سرتون زیاد تو گوشی نباشه ، بی احترامیه بزرگیه

-همیشه سعی کن لبخند داشته باشی ، دندونات سفید سفید باشه

- یه چیز دیگه سرتو پایین بندازی باختی ، سرت بالا باشه و تا آخرش تو چشمای طرفت نگاه بکن
    ویرایش توسط bahram.a : 07-13-2015 در ساعت 09:28 PM
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

3. 3 کاربران زیر از bahram.a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17532
    تشکـر
    27
    تشکر شده 54 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : تجربیات و توصیه های شما برای برگزاری اولین ملاقات عاشقانه (dating) به نحو هر چه بهتر

بسیار عالی آقا بهرام. خیلی ممنون از شما. من البته این سوالو فقط برای خودم و یا حتی فقط برای استفاده پسرها نپرسیدم. لذا خانمها هم میتونن در این نظر سنجی شرکت کنن...

ضمنا آقا بهرام من با اکثر فرمایشات شما موافقم به جز کادو خریدن... چون به نظر من کادو و یا دسته گل خریدن برای یک خانم در همون دیدار اول (خانمی که تازه میخواید با هم آشنا شید) احتمال داره از طرف دختر خانم به معنی هول و دستپاچه بودن پسر تلقی بشه... ضمن اینکه یه سری از خانم ها هم چنین کاری (مخصوصا گل خریدن) رو خز میدونن

با تشکر از شماو سایر دوستانی که در این بحث شرکت میکنن

5. کاربران زیر از mhdgh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    تشکر شده 706 بار در 360 پست
    میزان امتیاز
    10

آره البته کادو گرفتن خیلی وقتا بستگی به نوع رابطتون و روحیات طرف مقابلتون داره

یه کادو کوچیک بد نی ، من خودم حتا شده لواشک هم گرفتم برا طرف (لواشک آلبالو ) با هزار بدبختی

لواشک آلبالو اونم محلی پیدا کردم البته خودش گفته بودا

اینم یادم رفت بگم ، دسته گل نه ، فقط یه شاخه گل اونم باید طبیعی باشه معجزه میکنه جون داداش ، اصن خیلی چیزارو میرسونه
    ویرایش توسط bahram.a : 07-14-2015 در ساعت 12:22 AM
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)