نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تلاش برای بازگشت

791
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19577
    تشکـر
    17
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

تلاش برای بازگشت

......
    ویرایش توسط banoo7 : 12-13-2015 در ساعت 11:41 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : تلاش برای بازگشت

سلام مطمئنی پسر عموت بازم بخادتت ؟!
    میتونی با واسطه حرفتو بهش برسونی حال کسیکه باهاش خیلی صمیمیه
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

3. کاربران زیر از mahastey بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    تشکر شده 203 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : تلاش برای بازگشت

نقل قول نوشته اصلی توسط banoo7 نمایش پست ها
    سلام
    اوقات همگی بخیر
    من از یه خانواده سنتی هستم که چند وقت پیش پسر عموم از من خواستگاری کرد، دوسش داشتم ، اونم منو دوست داشت ولی به خاطر یه دلیل مسخره و صد البته تحت تاثیر جو (!) ردش کردم. الان دیگه هرچی خواستگار برام میاد نمیتونم بپذیرم چون اونو دوس دارم و به این نتیجه رسیدم که دلیل مسخره ای برای رد آوردم. اونم اونجور که شنیدم برای ازدواج دلایل سختی اورده یا گفته ازدواج نمیکنم. مدتی که با هم رابطه داشتیم میگفت که از بچگی تو رویاهام بودی. در ضمن من و پسر عموم هردو ادمای مذهبی ومعتقدی هستیم.
    حالا میخوام یه جوری غیرمستقیم بهشون بفهمونم که اشتباه کردم! میخوام باهاش ازدواج کنم. چیکار کنم؟ چه جوری بهشون بفهمونم که برای خودمم بد نشه؟
    کمکم کنید
    مرسی

سلام دوست عزیز
    در جامعه ما از لحاظ فرهنگی پسندیده نیست که ابراز علاقه از طرف خانم باشد . این خلاف شرع نیست اما از لحاظ روانی پیامدهایی دارد که بهتر است از طرف شما این موضوع مطرح نگردد و اگر پاسخ منفی باشد مشکلاتی در اینده برای شما پیش خواهد اورد .ضمن انکه در خانواده های مذهبی و معتقد این مساله پررنگ تر نیز میباشد.
    پس بهتر است پیشنهادی از سمت شما داده نشود اما اگر واقعا فکر میکنید که انتخاب درستی میباشد و او نیز هنوز به شما علاقمند است بهترین کار این است که شما در چندین مهمانی یا شب نشینی در حضور همدیگر باشید . اینکه این فرد از بستگان شماست این امکان را برای شما پیش میاورد که در چنین جلساتی با همدیگر ملاقات داشته باشید.
    70 درصد پیام ما از طریق غیر کلامی رد و بدل میشود و احساس دوست داشتن چیزی نیست که بتوانید پنهانش کنید . او براحتی، فقط با دیدن شما ،متوجه خواهد شد که علاقه در شما وجود دارد و اگر اگر او هنوز به ازدواج با شما فکر کند با اگاهی از علاقه شما،مجددا پیشنهاد خود را مطرح خواهد کرد.
    موفق باشید
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست r1404037727.jpg  
    امضای ایشان
    نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند.

5. 3 کاربران زیر از Dr.Psychologist بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد