نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: دنبال نیمه گمشده

1797
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36544
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy دنبال نیمه گمشده

30 سالمه
    باکره ام، نه بخاطر مسایل مذهبی و اینا، صرفا بخاطر اینکه نیمه گمشده رو پیدا نکردم و حاضر نشدم صرفا بخاطر اینکه یکی باشه، باکسی باشم.
    مهمتر از رابطه جنسی ، رابطه فکریه که میخام. همین باعث میشه گزینه هام کمتر بشه. از طرف دیگه نمیتونم باکسی هم که قبلا (صرفا پون میخاسته یکی باشه و یکی بوده) توو رابطه بوده ، ارتباط برقرار کنم.
    الانم دارم میرم کانادا، دیگه فک نمیکنم هیچ نیمه گمشده ای پیدا کنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : کانادا و نیمه گمشده

نقل قول نوشته اصلی توسط ماهان ماهان نمایش پست ها
    30 سالمه
    باکره ام، نه بخاطر مسایل مذهبی و اینا، صرفا بخاطر اینکه نیمه گمشده رو پیدا نکردم و حاضر نشدم صرفا بخاطر اینکه یکی باشه، باکسی باشم.
    مهمتر از رابطه جنسی ، رابطه فکریه که میخام. همین باعث میشه گزینه هام کمتر بشه. از طرف دیگه نمیتونم باکسی هم که قبلا (صرفا پون میخاسته یکی باشه و یکی بوده) توو رابطه بوده ، ارتباط برقرار کنم.
    سلام خوب هستید؟
    چرا هنوز کانادا نرفته ناامید هستید؟ بالاخره یک دنیای متفاوت با مردان و زنان متفاوت و راحت و اهل زندگی شاد، آشنا خواهید شد. حالا اینجا هم با هر کس رابطه داشتین احتمالا راضی به مهاجرتتون نمیشد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دنبال نیمه گمشده

همه ما در زندگی با تغییراتی رو به رو می شویم. تغییر محل کار و زندگی، ازدواج یا طلاق پدر و مادری که دیگر جوان نیستند یا مرگ و بیماری یکی از عزیزان، اتفاقاتی هستند که انسان ها آنها را تجربه می کنند. انسانها در مواجهه با تغییرات مهم زندگی خواه مثبت و یا منفی دچار استرس می‌شوند كه شدت آن در افراد و شرایط مختلف متفاوت است.

بعضی افراد می دانند که چطور عواطف، احساسات و کارهای شان را هنگام بروز تغییرات مدیریت کنند. به همین دلیل با بروز تغییرات، ناراحت و نگران نمی شوند و می توانند سر رشته امور زندگی شان را به دست گیرند؛ ولی، بعضی دیگر نمی دانند چطور با تغییرات زندگی کنار بیایند و هنگام بروز تغییرات، نگران و دستپاچه شده و سر رشته امور به دست شان خارج می شود. جنگ با تغییرات، تنها روندی فرسایشی است که جلوی رشد شما را می گیرد؛ ولی استقبال از تغییرات و موارد جدید به ارتقای سلامت روان کمک می کند و حتی در بهبود توان سیستم ایمنی تاثیر مثبت دارد.
    مسأله این است که گاهی اوقات ما نمی توانیم جلوی بروز تغییرات را بگیریم؛ ولی می توانیم واکنش خودمان نسبت به آن را کنترل کنیم.
    وقتی تغییری به وجود می آید، آن را بپذیرید و بکوشید از این موقعیت جدید به سود خودتان استفاده کنید. نکته دیگر این است که اگر در زمان حال زندگی کنید، دیگر فکر نمی کنید که اگر همه چیز مانند پیش بود، چقدر بهتر بود یا حالا که وضعیت این طور شده در آینده چه خواهد شد. استفاده از تجربیات دیگرانی که دوست شان دارید و آنها هم تغییرات بسیاری را پشت سر گذاشته و موفق بوده اند، به شما کمک می کند با موقعیت جدید کنار بیایید.

به موارد زیر توجه کنید :
    1. اولین قدم این است كه تغییرات ایجاد شده را بشناسید.
    2. برای كنار آمدن با این شرایط عجله نكنید. شما هم مثل دیگران برای سازگاری با تغییرات به زمان نیاز دارید. اگر دچار احساس نگرانی شدید و یا مغلوب احساسات خود گشته‌اید به خود فرصت دهید و سعی نكنید تا سریع خود را عوض كنید.
    3. مشخص كنید كدام جنبه‌های تغییر بیشتر آزارتان می‌دهد، مواجهه با افراد و محیط ناآشنا؟ حجم زیاد كارهای درسی؟ دوری از خانواده؟ مشكلات ارتباطی با هم اطاقی‌ها و یا دیگر افراد؟ مشكلات اقتصادی؟ و یا...؟
    4. به گذشته فكر كنید و تغییرات مهم زندگی خود را به خاطر بیاورید. در آن زمان چه احساسی داشتید؟ چگونه با آن سازگار شدید؟ از چه مراحلی گذشتید تا به آن عادت كردید؟ به یاد بیاورید زمانی كه یك كار جدی مثل دوچرخه‌سواری و یا رانندگی را برای اولین بار تجربه كردید چقدر متزلزل بودیدو برای آموختن آن چه صدماتی خوردید؟ می‌بینید كه نه تزلزل، نه اضطراب و نه شكست تأثیری برای مهارت یافتن در آن زمینه نداشت و تنها تلاش مداوم و یادگیری باعث ایجاد آن مهارت شما گشت.
    5.ورزش كنید. هر جور كه دوست دارید و در هر جایی كه برایتان راحت‌تر است. غالباً فعالیت جسمی باعث كاهش استرس می‌شود. حتی اگر از ورزش لذت نمی‌برید، آن را انجام دهید، بی‌شك پس از پایان آن احساس بهتری خواهیدداشت.
    6. مثبت بیندیشید و مطمئن باشید اوضاع بهتر خواهدشد. با گذشت زمان به تغییر عادت كرده و احساس راحتی بیشتری خواهید داشت و باور كنید كه در شرایط جدید هم می‌توان موفق بود.
    7. در مورد افكار و احساسات خود با دیگران صحبت كنید.

*انعطاف پذیری: اگر تمایل داشته باشید که موقعیت های جدید را پذیرا باشید و چیزهای جدید را امتحان کنید، دیگر در گذشته اسیر نخواهید بود و می توانید از فرصت های جدید به نهایت استفاده کنید.

**زندگی در زمان حال: اگر در زمان حال زندگی کنید و بر نیازها، امکانات و فرصت های کنونی تان تمرکز کنید، می توانید با تغییرها کنار بیایید.

***حق شناسی: همه ما از موهبت های بسیاری برخورداریم. شناختن این موهبت ها و قدرشناسی و شکرگزاری در مقابل آنها انرژی مثبتی به وجود ما می دهد. نعمت هایتان را یادداشت کنید، آنها را بشمارید و به خاطر بسپارید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

30 سالمه

شما دخترید یا پسر
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36544
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کانادا و نیمه گمشده

اخه توو فرهنگ خودم پیدا نکردم. اونجا که دیگه کلا متفاوته

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35745
    تشکـر
    16
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    شما دخترید یا پسر
    مگه پسر باکره هم داریم خوب معلومه دیگه...

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36544
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از پاسخ جامعتون. این دوساعت داشتم بندهایی رو که گفتین بررسی میکردم
    تغییراتی که نگرانم میکرد رو نوشتم و با توجه به بند4 یه کار مشابه رو براش قرار دادم. الان خیلی نگرانی هام تقریبا رفع شده و یا حداقل دیگه نگرانی نیستند.
    ولی هنوز یه جنبه از نگرانی هام سر جاشه اونم اینکه من توو فرهنگ خودم کیس مناسبمو پیدا نکردم . اونجا چوری میتونم!
    این چندساله به هر دختری برخوردم گفته توو گذشته همدیگه کنجکاوی نکنیم گذشته من به خودم مربوطه گذشته توو به خودت! من کاری به گذشته اون ندارم ولی نمیتونم کسی رو که صرفا برای ارضای احساسات و .. موقت وارد رابطه شده رو بپذیرم. حالا دارم میرم جایی که این مسیله جزیی از فرهنگشونه.

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36544
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من باکره م

با کیفیت 100 درصد

بلی از بین این همه پسر که میشناسم فقط خودم باکره م. لذا فقط منم که مثه بقیه نمیگم "شاید چلوکباب غذای خیلی خوشمزه ای باشه و نمیشه همیشه چلوکباب خورد، کاهی هم باید چلوخورش، نون پنیر ، جوجه و ... خورد". همین مسیله رو رو دخترها تعمیم میدم و وقتی اونایی که خارج از احساسات توو رابطه ای چه نیم ساعته و په بیشتر بودن رو نمیتونم بپذیرم، دیگه هم کسی باقی نمیمونه!

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36544
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

داریم، من...

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    چطور تمام پسرهایی که دیدید همه دوست دختر داشتند هر چقدر آمار بالا باشه فوقش 50 درصد بگیریم شما چطور 50 درصد دیگر را پیدا نکردید شما هر کی به خواستگاریتان امده قبلش با دختری دوست بوده؟
    خوب با این عقیده چطور میخواهید کشوری بروید که فرهنگش اصلا دوست دختر داشتن را عیب نمی داند؟

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36544
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من پسرم

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

خیلی ممنون از پاسخ جامعتون. این دوساعت داشتم بندهایی رو که گفتین بررسی میکردم
    تغییراتی که نگرانم میکرد رو نوشتم و با توجه به بند4 یه کار مشابه رو براش قرار دادم. الان خیلی نگرانی هام تقریبا رفع شده و یا حداقل دیگه نگرانی نیستند.
    ولی هنوز یه جنبه از نگرانی هام سر جاشه اونم اینکه من توو فرهنگ خودم کیس مناسبمو پیدا نکردم . اونجا چوری میتونم!
    این چندساله به هر دختری برخوردم گفته توو گذشته همدیگه کنجکاوی نکنیم گذشته من به خودم مربوطه گذشته توو به خودت! من کاری به گذشته اون ندارم ولی نمیتونم کسی رو که صرفا برای ارضای احساسات و .. موقت وارد رابطه شده رو بپذیرم. حالا دارم میرم جایی که این مسیله جزیی از فرهنگشونه.

1- اول بگم از نظر باکره بودن تنها نیستی و مثل تو زیادن خیلی زیاد

2- با دخترایی که میگی چجوری آشنا شدی؟؟

3-امکان نداره با یه دختر خانمی آشنا بشی که از قضای روزگار رابطه ای رو تجربه کرده باشه و با هم خوب هم باشین؟ آیا به همچین چیزی راضی هستی ؟
    امضای ایشان

نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

برای منم یکم تعجب اور بود که شما پسری چون به قول بعضیا پسرا موجوداتی هستن که رو به انفجار و ترکیدن هسن و نمیتونن تا سی سالگی باکره بمونن و ممکنه در جا منفجر بشن(که مسلما بهونه تراشیه).اگر از اون پسرایی هستین که شرایطشو ندارن(تیپ و قیافه ،رابطه اجتماعی ضعیف،ترس از ابرو،اعتماد بنفس کم) و طرف دختری نرفتن که خب هنر نیست اما اگر شرایظشو داشتین ولی نرفتین پس خوشحالم که دارای ذهن سالمی هستین و امیدوارم با کسی ازدواج کنید که مثل خودتون از لحاظ ذهنی و اخلاقی سالم باشه.
    اگر همچین اعتقادی دارین (که واقعا قابل ستایشه) باید ادم تیزی باشین و اطلاعاتتون رو بالا ببرید تا بهتر خانما رو بشناسین و بتونین نیمه گمشده تونو پیدا کنید و در ضمن دختری رو پیدا کنید که باعث افتخارش باشه با همچین مردی ازدواج میکنه چون معمولا اونقدر صدای فساد اخلاقی اقایون دراومده که خیلی از دخترا از گذشته پسر صرف نظر میکنن.
    ویرایش توسط saba95 : 09-10-2017 در ساعت 06:41 PM

15. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

من باکره م

با کیفیت 100 درصد

بلی از بین این همه پسر که میشناسم فقط خودم باکره م. لذا فقط منم که مثه بقیه نمیگم "شاید چلوکباب غذای خیلی خوشمزه ای باشه و نمیشه همیشه چلوکباب خورد، کاهی هم باید چلوخورش، نون پنیر ، جوجه و ... خورد". همین مسیله رو رو دخترها تعمیم میدم و وقتی اونایی که خارج از احساسات توو رابطه ای چه نیم ساعته و په بیشتر بودن رو نمیتونم بپذیرم، دیگه هم کسی باقی نمیمونه!

سلام آقای محترم
    به نظرم این حرفتون صحیح نیست و لازمه تجدید نظر بفرمایید!
    مگر میشه صد در صد دخترهای این مملکت همه شون وارد رابطه شدن؟
    و خب فقط هم شما نیستید که به قول خودتون باکره هستین و قبلا در رابطه ای نبودید
    خیلی پسر ها و دختر ها هستن که تنهایی رو به بودن در این روابط ترجیح دادند
    درسته این روزا از این روابط زیاد هست به خصوص شهرهای برزرگ ولی باز دلیل نمیشه مطلق به همه این برچسب رو بزنیم.
    در آخرین نکته هم اگه فرض رو بر این بذاریم که همه ی دخترهای ایرانی قبلا رابطه ای داشتند که اینطور نبوده
    به هرحال روی این کره ی خاکی دختری برای شما پیدا میشه که قبلا رابطه ای رو تجربه نکرده باشه چون خداوند ادم ها رو زوج خلق کرده و خودشون گفتند که برای کسی و چیزی یک جفتی هست.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 09-10-2017 در ساعت 08:45 PM

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36586
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خب خب خب
    دسترسی منو بستن و نمیتونم جوابتونو بدم. نمیدونم به این شکل پیامم ارسال میشه یا نه ولی خب دلم میخاست یه کسی که منو نمیشناسه پیدا کنم بشینم سیر تا پیاز زندگیمو واسش تعریف کنم. پیدا نکردم اینجا پیام دادم که مدیریت هم مثه که خوشش نیومد.

جواب saba95
    خوشبختانه اونقد شرایشو داشتم که میتونم رزومه خوبی از تعداد بالای پیشنهادهایی که بهم شده از مجرد و متاهل گرفته، از فامیل و غیرفامیل ، از توو خیابون و ...، ارایه بدم (با توجه به اینکه خونه مجردی دارم و جدای خونواده هستم، وقتی صحبت این مسایل میشه و میگم که کاری نکردم سریع میگن "اره پنگوئن ها هم پرواز میکنن"). و میدونم که همین دردسترس بودن هم باعث شده یجور اطمینان خاطر داشته باشم که هروقت بخام هست، منم که بیش از اندازه مسیولیت هرچیزی رو میپذیرم پس یه خوبشو انتخاب میکنم که ارزششو داشته باشه و همین نقش بالایی در باکره موندم داشته .

و البته بدبختانه یکی از ترس هام اینه که یه روزی طرفمو پیدا کنم و من کیس مناسب نباشم.

جواب ارش67
    هرجایی: توو پارتی، دانشگاه، فامیل و .....
    اینکه کسی توو رابطه احساسی بوده باشه و به نتیجه نرسیده باشه مشکلی نداره که. مشکل من با اونایی هست که توو میگن" گذشته من به خودم و گذشته توهم به خودت مربوطه"

یلدا25
    خب من تهران زندگی میکنم. به کسی برچسب نزدم فقط میگم به هرکی میگم سلام میگه" گذشته من به خودم و گذشته توهم به خودت مربوطه" که اونم میتونه مربوط ب محیطی باشه که توش هستم. و الان دارم میرم کانادا که اونجا دیگه فک کنم بتونم به همه این برچسبی رو که میگین بزنم.
    هرچند والدینم هم فکر میکنن که دروغ میگم که توو رابطه نبودم ولی میگن که کسی رو پیدا نمیکنیم واست.
    سخت سلیقه نیستم، هر هفته حداقل یکی چشممو میگیره ولی...

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط mahan mahan نمایش پست ها

جواب ارش67
    هرجایی: توو پارتی، دانشگاه، فامیل و .....
    اینکه کسی توو رابطه احساسی بوده باشه و به نتیجه نرسیده باشه مشکلی نداره که. مشکل من با اونایی هست که توو میگن" گذشته من به خودم و گذشته توهم به خودت مربوطه"
    آخه با چه فکری تو پارتی دنبال دختر باکره میگردی؟ مثل اینکه بری تو کویر دنبال آب باشی!

به نظرم تو دانشگاه میشه هم چین کسی رو پیدا کرد این که میگی پیدا نکردی جای تعجبه

این رو هم در نظر داشته باش دختری که باکره مونده باشه چون با کسی دوست نشده باکره مونده و همین روند رو ادامه میده . خیلی انتظار نداشته باش با شما آشنا بشه

اگه کسی رابطه احساسی از اون نوعی رو که میگی تجربه کرده باشه باز هم میگه گذشتم به خودم مربوطه و اتفاقا ممکنه آدم صادقی هم باشه که حقیقت رو گفته

بعضی دخترا هم هستن که یه اشتباهی رو می کنن و بعد از اون به قول خودشون فهمیده میشن یا بزرگ میشن

با توجه به جمله آخرت میشه فهمید اونقدر ها هم باکره بودن محض برات مهم نیست پس به نظرم شاید بهتر باشه معیارایی که مربوط به شخصیت هست رو بیشتر در نظر بگیری مثلا بگی دنبال دختری هستم که متین باشه یا در برابر پسرا سنگین باشه یا کسی که برای شخصیت خودش ارزش قائل باشه و با هر کسی نپره اینجوری اون چیزی که می خوای رو پیدا می کنی

چیزی که من از آشناها شنیدم تو کانادا اون خبرایی که شما میگی نیست
    احتمالش زیاده باکره محض پیدا نکنی اما آدم خوب و فهمیده ای که حرفایی که میزنی رو قبول داشته باشه و بهش عمل کرده باشه پیدا میشه

این جور که شما اول صحبت کردی اگه دختری هم بگه من باکره ام شما باور نمی کنی!
    ویرایش توسط آرش67 : 09-11-2017 در ساعت 12:09 AM
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد