مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

موضوع: دنبال نیمه گمشده

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    36544
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.43
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دنبال نیمه گمشده

من پسرم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.12
    تشکـر
    681
    تشکر شده 402 بار در 300 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ماهان ماهان نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخ جامعتون. این دوساعت داشتم بندهایی رو که گفتین بررسی میکردم
    تغییراتی که نگرانم میکرد رو نوشتم و با توجه به بند4 یه کار مشابه رو براش قرار دادم. الان خیلی نگرانی هام تقریبا رفع شده و یا حداقل دیگه نگرانی نیستند.
    ولی هنوز یه جنبه از نگرانی هام سر جاشه اونم اینکه من توو فرهنگ خودم کیس مناسبمو پیدا نکردم . اونجا چوری میتونم!
    این چندساله به هر دختری برخوردم گفته توو گذشته همدیگه کنجکاوی نکنیم گذشته من به خودم مربوطه گذشته توو به خودت! من کاری به گذشته اون ندارم ولی نمیتونم کسی رو که صرفا برای ارضای احساسات و .. موقت وارد رابطه شده رو بپذیرم. حالا دارم میرم جایی که این مسیله جزیی از فرهنگشونه.

1- اول بگم از نظر باکره بودن تنها نیستی و مثل تو زیادن خیلی زیاد

2- با دخترایی که میگی چجوری آشنا شدی؟؟

3-امکان نداره با یه دختر خانمی آشنا بشی که از قضای روزگار رابطه ای رو تجربه کرده باشه و با هم خوب هم باشین؟ آیا به همچین چیزی راضی هستی ؟
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

3. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.87
    تشکـر
    2,243
    تشکر شده 2,230 بار در 1,123 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

برای منم یکم تعجب اور بود که شما پسری چون به قول بعضیا پسرا موجوداتی هستن که رو به انفجار و ترکیدن هسن و نمیتونن تا سی سالگی باکره بمونن و ممکنه در جا منفجر بشن(که مسلما بهونه تراشیه).اگر از اون پسرایی هستین که شرایطشو ندارن(تیپ و قیافه ،رابطه اجتماعی ضعیف،ترس از ابرو،اعتماد بنفس کم) و طرف دختری نرفتن که خب هنر نیست اما اگر شرایظشو داشتین ولی نرفتین پس خوشحالم که دارای ذهن سالمی هستین و امیدوارم با کسی ازدواج کنید که مثل خودتون از لحاظ ذهنی و اخلاقی سالم باشه.
    اگر همچین اعتقادی دارین (که واقعا قابل ستایشه) باید ادم تیزی باشین و اطلاعاتتون رو بالا ببرید تا بهتر خانما رو بشناسین و بتونین نیمه گمشده تونو پیدا کنید و در ضمن دختری رو پیدا کنید که باعث افتخارش باشه با همچین مردی ازدواج میکنه چون معمولا اونقدر صدای فساد اخلاقی اقایون دراومده که خیلی از دخترا از گذشته پسر صرف نظر میکنن.
    ویرایش توسط saba95 : 09-10-2017 در ساعت 06:11 PM

4. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.19
    تشکـر
    1,408
    تشکر شده 826 بار در 588 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط ماهان ماهان نمایش پست ها
    من باکره م

با کیفیت 100 درصد

بلی از بین این همه پسر که میشناسم فقط خودم باکره م. لذا فقط منم که مثه بقیه نمیگم "شاید چلوکباب غذای خیلی خوشمزه ای باشه و نمیشه همیشه چلوکباب خورد، کاهی هم باید چلوخورش، نون پنیر ، جوجه و ... خورد". همین مسیله رو رو دخترها تعمیم میدم و وقتی اونایی که خارج از احساسات توو رابطه ای چه نیم ساعته و په بیشتر بودن رو نمیتونم بپذیرم، دیگه هم کسی باقی نمیمونه!

سلام آقای محترم
    به نظرم این حرفتون صحیح نیست و لازمه تجدید نظر بفرمایید!
    مگر میشه صد در صد دخترهای این مملکت همه شون وارد رابطه شدن؟
    و خب فقط هم شما نیستید که به قول خودتون باکره هستین و قبلا در رابطه ای نبودید
    خیلی پسر ها و دختر ها هستن که تنهایی رو به بودن در این روابط ترجیح دادند
    درسته این روزا از این روابط زیاد هست به خصوص شهرهای برزرگ ولی باز دلیل نمیشه مطلق به همه این برچسب رو بزنیم.
    در آخرین نکته هم اگه فرض رو بر این بذاریم که همه ی دخترهای ایرانی قبلا رابطه ای داشتند که اینطور نبوده
    به هرحال روی این کره ی خاکی دختری برای شما پیدا میشه که قبلا رابطه ای رو تجربه نکرده باشه چون خداوند ادم ها رو زوج خلق کرده و خودشون گفتند که برای کسی و چیزی یک جفتی هست.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 09-10-2017 در ساعت 08:15 PM

6. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    36586
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

خب خب خب
    دسترسی منو بستن و نمیتونم جوابتونو بدم. نمیدونم به این شکل پیامم ارسال میشه یا نه ولی خب دلم میخاست یه کسی که منو نمیشناسه پیدا کنم بشینم سیر تا پیاز زندگیمو واسش تعریف کنم. پیدا نکردم اینجا پیام دادم که مدیریت هم مثه که خوشش نیومد.

جواب saba95
    خوشبختانه اونقد شرایشو داشتم که میتونم رزومه خوبی از تعداد بالای پیشنهادهایی که بهم شده از مجرد و متاهل گرفته، از فامیل و غیرفامیل ، از توو خیابون و ...، ارایه بدم (با توجه به اینکه خونه مجردی دارم و جدای خونواده هستم، وقتی صحبت این مسایل میشه و میگم که کاری نکردم سریع میگن "اره پنگوئن ها هم پرواز میکنن"). و میدونم که همین دردسترس بودن هم باعث شده یجور اطمینان خاطر داشته باشم که هروقت بخام هست، منم که بیش از اندازه مسیولیت هرچیزی رو میپذیرم پس یه خوبشو انتخاب میکنم که ارزششو داشته باشه و همین نقش بالایی در باکره موندم داشته .

و البته بدبختانه یکی از ترس هام اینه که یه روزی طرفمو پیدا کنم و من کیس مناسب نباشم.

جواب ارش67
    هرجایی: توو پارتی، دانشگاه، فامیل و .....
    اینکه کسی توو رابطه احساسی بوده باشه و به نتیجه نرسیده باشه مشکلی نداره که. مشکل من با اونایی هست که توو میگن" گذشته من به خودم و گذشته توهم به خودت مربوطه"

یلدا25
    خب من تهران زندگی میکنم. به کسی برچسب نزدم فقط میگم به هرکی میگم سلام میگه" گذشته من به خودم و گذشته توهم به خودت مربوطه" که اونم میتونه مربوط ب محیطی باشه که توش هستم. و الان دارم میرم کانادا که اونجا دیگه فک کنم بتونم به همه این برچسبی رو که میگین بزنم.
    هرچند والدینم هم فکر میکنن که دروغ میگم که توو رابطه نبودم ولی میگن که کسی رو پیدا نمیکنیم واست.
    سخت سلیقه نیستم، هر هفته حداقل یکی چشممو میگیره ولی...

7. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.12
    تشکـر
    681
    تشکر شده 402 بار در 300 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mahan mahan نمایش پست ها

جواب ارش67
    هرجایی: توو پارتی، دانشگاه، فامیل و .....
    اینکه کسی توو رابطه احساسی بوده باشه و به نتیجه نرسیده باشه مشکلی نداره که. مشکل من با اونایی هست که توو میگن" گذشته من به خودم و گذشته توهم به خودت مربوطه"
    آخه با چه فکری تو پارتی دنبال دختر باکره میگردی؟ مثل اینکه بری تو کویر دنبال آب باشی!

به نظرم تو دانشگاه میشه هم چین کسی رو پیدا کرد این که میگی پیدا نکردی جای تعجبه

این رو هم در نظر داشته باش دختری که باکره مونده باشه چون با کسی دوست نشده باکره مونده و همین روند رو ادامه میده . خیلی انتظار نداشته باش با شما آشنا بشه

اگه کسی رابطه احساسی از اون نوعی رو که میگی تجربه کرده باشه باز هم میگه گذشتم به خودم مربوطه و اتفاقا ممکنه آدم صادقی هم باشه که حقیقت رو گفته

بعضی دخترا هم هستن که یه اشتباهی رو می کنن و بعد از اون به قول خودشون فهمیده میشن یا بزرگ میشن

با توجه به جمله آخرت میشه فهمید اونقدر ها هم باکره بودن محض برات مهم نیست پس به نظرم شاید بهتر باشه معیارایی که مربوط به شخصیت هست رو بیشتر در نظر بگیری مثلا بگی دنبال دختری هستم که متین باشه یا در برابر پسرا سنگین باشه یا کسی که برای شخصیت خودش ارزش قائل باشه و با هر کسی نپره اینجوری اون چیزی که می خوای رو پیدا می کنی

چیزی که من از آشناها شنیدم تو کانادا اون خبرایی که شما میگی نیست
    احتمالش زیاده باکره محض پیدا نکنی اما آدم خوب و فهمیده ای که حرفایی که میزنی رو قبول داشته باشه و بهش عمل کرده باشه پیدا میشه

این جور که شما اول صحبت کردی اگه دختری هم بگه من باکره ام شما باور نمی کنی!
    ویرایش توسط آرش67 : 09-10-2017 در ساعت 11:39 PM
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

دنباله,  دنبال,  دنيا الوطن,  دنبال کار میگردم,  دنبالش میرم محسن یگانه,  دنبال دوست دختر میگردم,  دنباله رو عروس,  دنبلان کوهی,  دنباله فیبوناچی,  دنباله دار,  دنبال نیمه گمشده,  دنبال کار نیمه وقت میگردم,  دنبال کار نیمه وقتم,  دنبال کار نیمه وقت در تبریز,  به دنبال نیمه گمشده,  نیمه گمشده,  نیمه گمشده من گوگوش,  نیمه گمشده من کجاست,  نیمه گمشده من گوگوش mp3,  نیمه گمشده به انگلیسی,  نیمه گمشده ام,  نیمه گمشده مسعود صادقلو ریمیکس,  نیمه گمشده چیست,  نیمه گمشده من کیست,  نیمه گمشده من مسعود صادقلو,  کن مون نیوز,  کنمور یخچال,  قبول میکنم,  چه کنم,  چکار کنم,  چیکار کنم,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)