نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: دوست دارم ازدواج کنم

1298
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6896
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post دوست دارم ازدواج کنم

سلام.من ی دختر 23 ساله ام که به دلیل شناختی از خودم بدست اوردم واسه اینکه به گناه نیافتم .دوس دارم زود ازدواج کنم.چون هم ازنظر روحی هم جنسی به همسرنیاز دارم.با توجه به اینکه پزشکی میخونم هنوز همسر ایده الم پیدانشده.البته خاستگار ندارم زیاد ولی یکی ام که میاد تحصیلاتش پایینه مثلا دیپلم یا لیسانسه.به نظرتون من باید چیکارکنم وقتی کسی نیس؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ازدواج

خب عزیزم با این حرفا به جایی نمیرسی و بیشتر باعث تحریک شدن خودت میشی

بهتره این مسئله رو فعلا" از ذهنت خارج کنی تا بتونی بهتر و راحت تر درست رو بخونی ...

مطمئن باش در 25 سالگی که به بلوغ فکری و عاطفی میرسی ، نظرت در مورد ازدواج بسیار با امروز تفاوت داره

الان هنوز درست تموم نشده و نمیتونی با خواستگارایی ازدواج کنی که از نظر تحصیلات از تو پایینتر هستن

چون در آینده در مورد اختلاف تحصیلی به مشکل برخورد میکنید ، پس بهتره صبور باشید و اجازه ورود این افکارو به خودت ندی

تا با تحریک شدنت لحظات بهت سخت نگذره
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6266
    تشکـر
    61
    تشکر شده 42 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم اصلا واسه ازدواج عجله نکن.چون اینکار قدرت تصمیمگیری صحیح رو ازت میگیره وخدانکرده باعث میشه از چاله در بیای وبه چاه بیفتی.شما میتونی بهترین خواستگارا حتی با مدارک تحصیلی بالاتر از خودت داشته باشی.شما هنوز داری درس میخونی توی ترمهای بالاتر صددرصد خواستگارای زیادی خواهی داشت.چون اکثر پزشکها معمولا همسرشونو از هم دانشکده ای هاشون انتخاب میکنن تا بهتر بتونن از لحاظ شغلی و .... همرو درک کنن.اگه بتونی الان فکرتو باچیزای دیگه مشغول کنی وبه ازدواج فکرنکنی بهتره جونم واسه شما هنوز موقعیت های بسیار عالی پیش خواهد آمد مخصوصا باورود به بازار کار و شرکت در سمینارهای پزشکی وعلمی تحقیقاتی و......... .یکی از دوستان من قبل از ورود به دانشگاه ازدواج کرده بود،همسرش دیپلم داشت.دوستم خیلی در زمینه ی درسی موفق بود وتوی دانشگاه اونقد موقعیتهای ازدواجی عالی واسش پیش اومده بود که باعث شد وسوسه بشه وباهمسرش به مشکل بربخوره.مخصوصا وقتی یکی از استادهامون ازش آدرس خواست واسه خواستگاری، دوستم بیچاره داغون شد.حتی از ازدواجشم پشیمون شد.با اینکه همسرشم خیلی آدم خوبی بود و تاقبل این جریانات عاشق هم بودن اما همین خواستگاری هایی که ازش میشد بکلی خودشودرس و زندگیشو تحت تاثیر قرار داد.کم کم بعد یکی دوترم دیگه همه متوجه شدن که دوستم متاهله اون استادمونو هم ازترم دیگه ندیدیم و خوشبختانه به طور معجزه آسایی زندگیشون حفظ شد. امیدوارم عاقلانه تصمیم بگیری جونمبه خدا توکل کن موفق باشی

4. 2 کاربران زیر از TABASSOM1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6896
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتون

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27512
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy پاسخ : دوست دارم ازدواج کنم

سلام من دختری هستم 18 ساله دوس دارم زودتر ازدواج کنم ولی موقعیتش پیش نیومده بنظر شما چیکار کنم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : دوست دارم ازدواج کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا.. نمایش پست ها
    سلام من دختری هستم 18 ساله دوس دارم زودتر ازدواج کنم ولی موقعیتش پیش نیومده بنظر شما چیکار کنم
    باید تاپیک جدا بزنی دخترم
    پلاکارد و بنر هم توصیه می شود

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دوست دارم ازدواج کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا.. نمایش پست ها
    یک تاپیک جداگانه بزن مشکلت بگو.

فقط یادت باشه شوهر با شماره و پیشنهاد ددوستی و خیابون و پارک پیدا نمیشه ، شوهر دم خونه میاد خواستگاری می کنه .هنوز جوونی.

به مامانت اشاره اش بیا احساس تنهایی می کنی تا اخر ماجرا می خونه و یک کاری می کنه برات.

9. 4 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد