نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: دو راهی ازدواج

1078
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8703
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

دو راهی ازدواج

سلام من یک کارمند یکی از شرکت های معروف هستم دو سال و نیم قبل با دختری آشنا شدم که واقعا از نظر نجابت و متینی و خلاصه همه چی تموم هست.رابطه عشق ما پنهونی شروع شد تا جایی که دوبار با والدین دختر حرفم شد و دیگه اینکه از طرف خونواده من همه از دوستی من با اون باخبر هستند ولی تا سر صحبت میشه خونوادم میگن این دختر راهش باهات چن صد کیلومتر دوره نمیتونی یعنی خسته میشی بعدشم غریبه هست ما نمیشناسیم و این حرفای تکراری که همه میدونن چی میگم.خلاصه دو سال و نیم رو حرفم ایستادم و مرغم یپا داره که داره تموم ولی با پیشنهاد هایی که از طرف خونوادم میشد ناگهان حرف دختر عموم که چندین سال قبل خونواده ها قهر بودن ولی بعد آشتی کردن شد.یروز که رفته بودیم خونشون دختر عموم رو دیدم که چقد با خواهر هایش فرق داره نمی دونم چم شد با شرایطی که داشتم مهرش بدلم نشست ولی خدا شاهده تا الان حرفی بهش نزدم خلاصه خونوادم حرف اونو بزبان انداختن موندم واقعا با هر پسری باشه خوشبخت ترین مرد دنیا میشه ، برا همین ماندم سر دوراهی اگه با عشقم ادامه بدم ازدواجم حداقل به پنج سال ختم میشه چون قبل اون خواهرش هست و تا اون نره بما هم نمیدن اونم که قربونش برم به هر مردی عیبی میذاره چنبارم خودم خواستم کیس بفرستم واسش که با برخورد و قهر یک هفته ای عشقم شد. واقعا قاطی کردم خونوادمم گفتن اگه حرف پدر و مادرتو گوش ندی واقعا بد میبینی چون دختر واقعا دختر خوبیه انصافا هم مورد تاییدم هس ولی واقعا موندم لطفا شما بگین عشق اولمو ول کنم آه دخترو چیکار کنم عشق دختر عمومو ول کنم هم عبورومرورم طول میکشه و هم واقعا دختر عموم رو چیکار کنم؟ لطفا راهنماییم کنید...

2. کاربران زیر از شایانم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ :دو راهی ازدواج

مسلما" داشتن حمایت خانواده برای ازدواجی موفق بسیار لازمه

دوست عزیز اینکه شما تمایلتون به کدوم سمته واقعا" به خواست درونی شما مربوط میشه ...

بهرحال شما فردی عاقل و بالغ هستید و میتونید بین این دو نفر انتخابی درست و مناسب رو داشته باشید

اگر در این مورد دچار تردید هستید باید از تجربیات مشاوری مجرب استفاده کنید

ولی قبل از تصمیم گیری منطقی فکر کنید و همه شرایط رو در نظر بگیرید چون شما قراره با ازدواج به ارامش برسید

http://forum.moshaver.co/f116/%D8%A2...B4%DA%A9-6827/
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : دو راهی ترس از آه و خوشبختی (ازدواج)

سلام

بهتره با این طرز فکر اصلاً هیچکودوم رو انتخاب نکنید .

مقایسه ای که شما برای انتخاب همسر میکنید باعث میشه با هر کی ازداج کنید افسوس یکی دیگه رو بخورید .

اولاً باید بدونید که ازدواج فامیلی همان طور که منفعت های داره معایبی هم داره . . .

مثلا: در ازدواج فامیلی خانواده ها خیلی راحت توی زندگی شما دخالت میکنن ، دعوای فامیل به راحتی وارد خانواده شما میشه . . .

برای انتخاب همسر هم با یه نگاه و ظاهر قضیه نمیشه کسی رو شناخت .

بهتره اول وضعیتو خودتون رو روشن کنید بعد اقدام به انتخاب همسر کنید .

( نظر شخصی منه و ازدواج فامیلی رو کلاً خوب نمیدونم )

6. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8703
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دو راهی ازدواج

سلام میدونم شما راست میگین واقعا سر دو راهی موندم به این علت که من دختر عموم رو با یک نگاه نپسندیدم همچین ادمی هم نیستم که باور کنم عشق با یک نگاه شرو میشه نه این از نظر من درست نیست تا الان که عرض کردم به دختر عموم هم نگفتم ازین بابت که ایشون سره یک پروژه دوساله نوعی شریک هم شدیم همه رقم شناخت ازش پیدا کردم ولی در مورد دخالت خانواده ها واقعا راست میگین نمیشه جلوی این مشکل را گرفت بنظرم اختلاف معایت ازدواج فامیلیس ولی در مورد دختر اول باس بگم اینم بر خلاف حسن نیت هایی که دارن باس من چند سال انتظار بمونم تا خواهرشون تصمیم به ازدواج بگیرن خوششون بیاد مرد رویاهاشون سوار است سفید پیدا بشه بیاد بعد اون ما میتونیم بهم برسیم واقعا موندم قاطی کردم این روند به شغلمم تاثیر گذاشته تا میتونید کمکم کنید مرسی...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد