مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 52

موضوع: رابطه قبل از ازدواج

1. Top | #31

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34401
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    10
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رابطه قبل از ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAli65 نمایش پست ها
    سلام بر داماد عزیز

بگذارید بخشی از یک روایت را برایتان بگویم :
    از حسن بصری -که در بستر مرگ بود- پرسیدند اساتید تو چه کسانی بودند، گفت اساتید من بسیارند ولی مهمترین آنها پنج تن بودند :

اولین آن مستی بود : روزی در بازار می رفتم. مستی دیدم افتان و خیزان راه میرفت، بدو گفتم مستی، قدم ثابت دار تا نیفتی. گفت ای شیخ تو با این همه ادعا تا کنون قدم ثابت داشته ای؟

دومین آن فاسقی بود. روزی فاسقی -که به فسق در شهر شهرت داشت- از کنارم عبور کرد، عبای خویش برگرفتم تا بدو نخورد. آن مرد برگشت و به من گفت: ای شیخ خدا داند که فردا حال ما چگونه باشد.
    ...............

نامزد شما در کمال صداقت آنچه بود را گفت. شما هم مردانه، تصمیمی برای همیشه بگیرید یا گذشته ی او را فراموش کنید یا خود او را فراموش کنید. یکی را انتخاب و جوانمردانه - همانگونه که او شرافتمندانه گفت و تصمیم را به شما گذاشت- انتخاب کنید و دیگر هیچ وقت از تصمیم خود باز نگردید.
    دوست عزیز ممنون از صحبت هاتون بنده تصمیم خودم رو گرفتم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #32

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34401
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    10
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    هر دوتاش به یک اندازه فاجعه اس

و البته هرکسی میتونه فحش بده یا رابطه داشته باشه

اینجا چیزی که خیلی مهمه وجدان و شعور آدماست که چطوری خودشون رو توجیه میکنن

در واقع عمل هرکسی نشون دهنده ی شخصیتشه

شاید یه دختر یا پسر یه بار اشتباه کنه و دیگه هم تکرار نکنه

اما کسی که صد دفعه اکانت عوض میکنه و با هر اکانت همه رو منزجر میکنه با حرفاش

مشخصه دیگه نمیشه براش کاری کرد چون این برخاسته از درون و شخصیتشه.

3. Top | #33

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34401
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    10
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    من با حرف بقیه مخالفم
    طوری بقیه از صداقت دختر خانم میگن ک انگار ایشون میتونستن مخفی کاری کنن و نکردن
    اون دختر بکارتش را از دست داد پس شما بعد ازدواج میفهمیدین و این چیزی نبود ک مخفی کنه
    اگه بکارتش را از دست نمیداد و با ثداقت به شما میگفت ک قبلا با کسی رابطه داشته ,این ینی صداقت
    این خانم در جلسه اول این حرف را نزدن ک این کار را هرکسی انجام میده چون دلیلی نداره به همه خواستگاراش بگه
    اما بعد ک شما دلبسته ایشون شدین این موصوع را گفتن این صداقت نیست سواستفاده هست
    آقای محترم به قول دوستمون اگه شما پسری هستین ک با کسی رابطه نداشت اره حق شما دختری مثه خودتون هستن و بعدا حتی اگه الان چشم پوشی کنین ممکنه مدام بهش شک کنین و اون ارامشو اعتمادی ک باید باشه نیست و هردو ضربه میخورین
    اما اگه شما هم قبلا شیطنت کردین پس هردو گذشته را فراموش کنین و تصمیم بگیرین ک مناسب هم هستین یا خیر.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk
    سلام و درود بر شما
    امروزه دیگه بکارت چیزی نیست که از دست دادنش به معنای این باشه که همیشه از دست رفته هم میشه ترمیمش کرد و هم هزاران بهانه اورد
    من به این که ایشون این صحبت رو از روی صداقت کردن شک ندارم
    علت ایجاد تاپیک من راه حلی برای کنار اومدن با این مسئله بود که خداروشکر حل شد

4. Top | #34

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34401
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    10
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    پس یعنی تو میگی هرکی رسید جلسه اول خاستگاری باید بگه بکارت نداره؟؟؟؟به هیچ وجه این کار درست نیست مشخصه گه باید بعد از چندین جلسه بگه. ..

همین که گفته صداقته

خیلی راه های دیگه هست واسه اینکه طرف نفهمه بکارت قبلا از بین برده شده
    با نظر شما موافقم
    ممنون از همفکریتون

5. کاربران زیر از amirkh94 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #35

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34401
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    10
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sina1234567 نمایش پست ها
    شک نکن نمیتونی فراموش کنی بهتره تا بیشتر وابسته نشدی قطع رابطه کنی اینجور روشن فکر بودن ها واسه فرهنگ مردم ما نیست من پسر تا ۲۸ سالگی جون بکنم پول در بیارم که ازدواج کنم بعد این همه سختی کشیدن برم با دختری که قبل من موقعی که من داشتم سگ دو میزدم واسه ۱ لقمه نون عشق و حال میکرده به اسم اینکه میخواسته بام طرف ازدواج کنه؟ من که نمیتونم به پذیرم و مطمئن هستم اکثر پسر ها هم با این مشکل دارن که با دختری ازدواج کنن که قبلا رابطه جنسی داشته
    سلام دوست عزیز و ممنون از همفکریتون
    روشن فکر بودن اصلا ربطی به این قضیه نداره من از دیدگاه انسانیت به این موضوع نگاه کردم و به نتیجه ای برعکس نتیجه گیری شما رسیدم

7. Top | #36

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34401
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    10
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط haaasaaa نمایش پست ها
    دوست عزیز در اینکه بکارت مهم هست شکی نیست . من به عنوان یه پسر و مرد درک می کنم چه قدر برای شما سخته ولی در نظر داشته باشید که اون دختر خانم صادقانه به شما موضوع رو گفته و نیومده بگه که بکارتشو تو ورزش یا با ضربه و خود ارضایی و غیره از دست داده . به هر حال انسان جایز خطاس . از اونجایی که خودتون میگید که شرایطش واسه ازدواج مناسبه میشه از اشتباه و گناهش چشم پوشی کرد . البته باز همه چیز به شما بستگی داره و به میزان اعتقاداتتون .
    دوست عزیز ممنون از نظرتون
    کاملا با نظر شما موافقم

8. Top | #37

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.48
    تشکـر
    10,112
    تشکر شده 12,931 بار در 6,560 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

اقا امیر نظراتت خوندم خیلی کیف کردم. واقعا درک و شعور بالایی داری و قشنگ منطقی فکر میکنی و تصمیمی میگیری

به هرحال از خدا میخوام هرچی خیره سر راه شما قرار بده و خوشبخت شید

arash.AP

9. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #38

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.03
    تشکـر
    18,231
    تشکر شده 9,579 بار در 3,268 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkh94 نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    بنده چه از منظر اخلاق و چه از نگاه دین به این مسئله فکر کردم و دیدم در هر دوصورت این مسئله قابل حله
    از نظر دین انسان جایز الخطاست و توبه رو خدا برای افراد گناه کار قرار داده
    از نظر اخلاقی هم همین که طرف من ادامه زندگیش رو پاک زندگی کنه برای من کافیه
    خوشبختانه تونستم خودم رو قانع کنم.
    سلام

بله چیزی که ارزشمنده توبه ایشونه ، اگه واقعاً توبه کردن ودیگه سراغ این چیزا نرفتن ، و یک توبه واقعی بوده ارزش بخشش داره . ( توبه هم درجه داره که میتونید خودتون برین مطالعه کنید )

اما اینکه بگیم این نوع صداقت ارزش داره ، نه نداره ، در صورتی ارزش داره که پشتش توبه باشه ، چون خیلی از پسر ها و دختر ها هستن که خیلی راحت به این مسائل اعتراف میکنن و نشانه صداقتشون نیست نشانه بی حیایی و بی اعتقادی و... است .

پس اگر واقعاً توبه واقعی کردن گذشتن از این مسئله بهترین کاره ، فقط میمونه بقیه مسائل که ببینید مناسب همدیگه هستین یا نه ...

در مورد جایز الخطا بودن هم ، هیچ انسانی جایز الخطا نیست ، چون انسان اجازه خطا کردن نداره ، انسان ممکن الخطاست ، اگه بگیم انسان جایزالخطاست یعنی انسان اجازه داره هر خطای رو یکبار تجربه کنه ...

امیدوارم بهترین تصمیم را بگیرید و زندگی موفقی داشته باشین .

11. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #39

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    آزادی به این معنا نیست که هر کاری که دلت خواست انجام دهی، بلکه بدین معناست که مجبور نباشی آن کاری را انجام دهی که دلت نمی خواهد …!
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.19
    تشکـر
    2,140
    تشکر شده 2,144 بار در 1,061 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط sina1234567 نمایش پست ها
    شک نکن نمیتونی فراموش کنی بهتره تا بیشتر وابسته نشدی قطع رابطه کنی اینجور روشن فکر بودن ها واسه فرهنگ مردم ما نیست من پسر تا ۲۸ سالگی جون بکنم پول در بیارم که ازدواج کنم بعد این همه سختی کشیدن برم با دختری که قبل من موقعی که من داشتم سگ دو میزدم واسه ۱ لقمه نون عشق و حال میکرده به اسم اینکه میخواسته بام طرف ازدواج کنه؟ من که نمیتونم به پذیرم و مطمئن هستم اکثر پسر ها هم با این مشکل دارن که با دختری ازدواج کنن که قبلا رابطه جنسی داشته
    اکثر پسرهایی که با این مسئله مشکل دارن خودشونم قبل ازدواج تا به حال حتی یکبارم وارد این روابط نشده اند؟!من که بعید میدونم!!چون دارم یکسری چیزا رو مثل روز هم توی فضای مجازی هم فضای واقعی میبینم.که پسرا چقدر عوض شدن و هر روز میگذره بدتر میشن این حرف کاملا درسته که اگر کسی خودش خودش رو حفظ کرده باشه و تا به حال تجربه ای نداشته حق داره که از همسرشم همچین انتظاری داشته باشه اما پسری که خودش قبل ازدواج همه کاری کرده و رابطه داشته حق نداره بگه من زنم باید با هیچکی نبوده باشه .که الان همون اکثریتی که گفتید با توجه به چیزایی که من دارم میبینم چه توی فضای مجازی چه واقعی بعید میدونم طرف این رابطه ها نرفته باشن!!
    اینا باید یاد بگیرن عدالت و منطق داشته باشن و یکی در حد خودشون بخوان .اگر زن دست نخورده میخوان خودشونم دست دوم که چه عرض کنم دست هزارم نباشن.
    جمله اخرتون اصلا جالب نیست طوری میگید اکثر پسرها با این قضیه مشکل دارن انگار که خودشون دست نخورده هسن و حالا نمیخوان حروم شن !!
    امیدوارم قسمت هر ادمی یکی مثل خودش باشه.
    ویرایش توسط saba95 : 03-21-2017 در ساعت 02:21 PM
    آزادی به این معنا نیست که هر کاری که دلت خواست انجام دهی، بلکه بدین معناست که مجبور نباشی آن کاری را انجام دهی که دلت نمی خواهد …!

13. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #40

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34401
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    10
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    اکثر پسرهایی که با این مسئله مشکل دارن خودشونم قبل ازدواج تا به حال حتی یکبارم وارد این روابط نشده اند؟!من که بعید میدونم!!چون دارم یکسری چیزا رو مثل روز هم توی فضای مجازی هم فضای واقعی میبینم.که پسرا چقدر عوض شدن و هر روز میگذره بدتر میشن این حرف کاملا درسته که اگر کسی خودش خودش رو حفظ کرده باشه و تا به حال تجربه ای نداشته حق داره که از همسرشم همچین انتظاری داشته باشه اما پسری که خودش قبل ازدواج همه کاری کرده و رابطه داشته حق نداره بگه من زنم باید با هیچکی نبوده باشه .که الان همون اکثریتی که گفتید با توجه به چیزایی که من دارم میبینم چه توی فضای مجازی چه واقعی بعید میدونم طرف این رابطه ها نرفته باشن!!
    اینا باید یاد بگیرن عدالت و منطق داشته باشن و یکی در حد خودشون بخوان .اگر زن دست نخورده میخوان خودشونم دست دوم که چه عرض کنم دست هزارم نباشن.
    جمله اخرتون اصلا جالب نیست طوری میگید اکثر پسرها با این قضیه مشکل دارن انگار که خودشون دست نخورده هسن و حالا نمیخوان حروم شن !!
    امیدوارم قسمت هر ادمی یکی مثل خودش باشه.
    به نظر من این مسئله که کسی که تاحالا رابطه نداشته حتما باید با یکی مثل خودش باشه واقعا موضوع بی ربطیه
    چه پسر چه دختر ممکنه قبل از ازدواج رابطه داشته باشن مهم اینه که بعد از ازدواج پاک باشن

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

تشخیص رابطه قبل از ازدواج

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

رابطه,  رابطة الهلال,  رابطة ابطال اوروبا,  رابطة المتكممين,  رابطة مشجعي ريال مدريد,  رابطة محو الامية,  رابطة العالم,  رابطة تساهمية,  رابطة خريجي ذي قار,  رابطة ايونية,  رابطه قبل ازدواج,  رابطه قبل از نامزدی,  رابطه قبلی همسر,  رابطه قبل از پریود,  رابطه قبلی,  رابطه قبل ازعقد,  رابطه قبل از خواستگاری,  رابطه قبل از ازدواج دختر,  رابطه قبل از ازدواج,  رابطه قبل ازدواج داشتم,  فراموشی,  فراموشم کن,  فراموش كردن رمز اينستاگرام,  فراموش كردن پسورد اينستاگرام,  فراموش كردن عشق,  فراموش كردن پسورد ايميل,  فراموش كردن پسورد اپل ايدي,  فراموش کردم بابک جهانبخش,  فراموش كردن رمز جيميل,  فراموشی عشق,  قبل از ازدواج چه بپرسیم,  قبل از ازدواج,  قبل از ازدواج چه بايد كرد,  قبل از ازدواج چه سوالاتی بپرسیم؟,  قبل از ازدواج مشاوره,  قبل از ازدواج رابطه,  سوالات قبل از ازدواج,  آزمایش قبل از ازدواج,  آزمایش های قبل از ازدواج,  صحبت های قبل از ازدواج,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)