مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 52

موضوع: رابطه قبل از ازدواج

1. Top | #41

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.83
    تشکـر
    7,442
    تشکر شده 7,480 بار در 3,290 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : رابطه قبل از ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    خیر وقتی میبینیم بجای کمک دارید خط کش میگذارید که عخ بدتر است یا چخ حرصمان میگیرد و دخالت میکنیم!
    طرف سوالی پرسیده شما و همفکرانتان دارید بحث گناه و این چرندیات را میکنید اینجا سایت مشاوره است نه حوزه علمیه!
    بانو مگر خدا هستید که میگویید این بد است آن بد این بد ترتر است!
    اصلا گیرم اصلا گناه باشد به شما و همفکرانتان چه؟! اصلا مگر ایشان پرسیده فلان گناه بدتر است یا فلون گناه؟!
    چرا هرجا میرسید حتما باید یک حوزه علمیه راه بی اندازید؟!
    البته به در گفتیم دیوار بشنود منظورمان شما نبود....
    اینکه به در میگید دیوار بشنوه یعنی آدم ترسو و بی جرئتی هستید

در ضمن به جای این فضولی ها یه کم دقت کنین

من اصن مخاطبم استارتر تاپیک نبود بلکه شخص دیگه ای بود

چرند رو شما داری میگی که اصن نمیدونی چی به چیه

یه کم فک کن مغرت نپوسه...حداقل هوا بخوره بیشتر از این گند نشه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #42

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34401
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    10
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

دعوا نکنین زشته خخخ

3. Top | #43

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    آزادی به این معنا نیست که هر کاری که دلت خواست انجام دهی، بلکه بدین معناست که مجبور نباشی آن کاری را انجام دهی که دلت نمی خواهد …!
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.96
    تشکـر
    2,198
    تشکر شده 2,188 بار در 1,095 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkh94 نمایش پست ها
    به نظر من این مسئله که کسی که تاحالا رابطه نداشته حتما باید با یکی مثل خودش باشه واقعا موضوع بی ربطیه
    چه پسر چه دختر ممکنه قبل از ازدواج رابطه داشته باشن مهم اینه که بعد از ازدواج پاک باشن
    ببینید من در رابطه با حرفی که اون اقا زد گفتم توقع ها باید عادلانه باشه.اماهر کسی خودش مختاره ازادانه فکر کنه و طرفشو انتخاب کنه.من گفتم کسی که خودش با هزار نفر بوده نباید توقع کنه که طرفم نباید با کسی باشه
    یکی مثل من براش مهمه طرفش قبل ازدواج چجور بوده و ممکنه برای یکی دیگه مثلا دوستام مهم نباشه.من فقط میگم ادم باید انتظارات منطقی داشته باشه.
    هر ادمی یه اعتقادی داره اما من توقع زیادی ندارم اگر بخوام همسرم مثل خودم باشه.
    ویرایش توسط saba95 : 03-21-2017 در ساعت 07:39 PM
    آزادی به این معنا نیست که هر کاری که دلت خواست انجام دهی، بلکه بدین معناست که مجبور نباشی آن کاری را انجام دهی که دلت نمی خواهد …!

4. Top | #44

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23562
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    142
    تشکر شده 108 بار در 51 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

واقعا متاسفم !

بنده خدا (استارتر) دررابطه با مشکلش کمک خواسته

یه سری اومدن گناه رو کوچک شمردن
    یه سری اومدن با برداشت بد از ( انسان جایزالخطاست) بنده خدا amirkh94 رو از را به در کردن ( روشن فکرش کردن! )
    یه سری اومد به قول Aamir2020 گفتن کدام عخ بدتر است یا چخ

عزیزان اینقدر دنبال توجیه گناه(بد تر از خود گناه است!) نباشید گناهکار و درستکار نباید به یک چشم دیده شود اگر این چنین باشد که گناهکار نسبت کار اشتباه خود تشویق میشود و درستکار از کار درست خود سرد میشود

من نمیدانم چرا بعضی ها گناه زنا رو اینقدر کوچک شمردن! و میگویند حق الناس پایمال نشده ! آیا زنا کردن خیانت به پدر و شوهر و مادر و برادر و خواهر نمیشه؟ آیا این حق الناس نیست؟ آیا باعث ایجاد بد بینی در جامعه نیمشه(اگر دیده باشید در همین تاپیک گفته شد: " والا الان بیشتر دخترا دست کاری شده هستن")؟ آیا این حق الناس نیست؟ اونم حق الناس یک جامعه !

انسان جایزالخطانیست ! بلکه ممکن الخطاست ! بر کسی پوشیده نیست که هیچ قانون و قاعده ای به کسی این اجازه را نمی دهد که او در طول زندگی مجاز به انجام خطا و اشتباه و یا گناه باشد. اگر این چنین مجوزی از سوی هر شخص و یا نهادی به انسان داده شود، به یقین نظم اجتماعی و حتی امنیت روحی و روانی جامعه در مخاطره و آسیب قرار خواهد گرفت.

به خاطر اینکه اسپم به حساب نیاد در جواب به استارتر عزیز:
    بنده هم حرف این دوست عزیز رو تایید میکنم:
    نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    من با حرف بقیه مخالفم
    طوری بقیه از صداقت دختر خانم میگن ک انگار ایشون میتونستن مخفی کاری کنن و نکردن
    اون دختر بکارتش را از دست داد پس شما بعد ازدواج میفهمیدین و این چیزی نبود ک مخفی کنه
    اگه بکارتش را از دست نمیداد و با ثداقت به شما میگفت ک قبلا با کسی رابطه داشته ,این ینی صداقت
    این خانم در جلسه اول این حرف را نزدن ک این کار را هرکسی انجام میده چون دلیلی نداره به همه خواستگاراش بگه
    اما بعد ک شما دلبسته ایشون شدین این موصوع را گفتن این صداقت نیست سواستفاده هست
    آقای محترم به قول دوستمون اگه شما پسری هستین ک با کسی رابطه نداشت اره حق شما دختری مثه خودتون هستن و بعدا حتی اگه الان چشم پوشی کنین ممکنه مدام بهش شک کنین و اون ارامشو اعتمادی ک باید باشه نیست و هردو ضربه میخورین
    اما اگه شما هم قبلا شیطنت کردین پس هردو گذشته را فراموش کنین و تصمیم بگیرین ک مناسب هم هستین یا خیر.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk
    وَاسْتَفْزِزْ مَنِ اسْتَطَعْتَ مِنْهُمْ بِصَوْتِكَ وَأَجْلِبْ عَلَيْهِمْ بِخَيْلِكَ وَرَجِلِكَ وَشَارِكْهُمْ فِي الْأَمْوَالِ وَالْأَوْلَادِ وَعِدْهُمْ وَمَا يَعِدُهُمُ الشَّيْطَانُ إِلَّا غُرُورًا
    هر که را توانستي با آواز خود تحريک کن و به لغزش افکن، و با جمله لشکر سوار و پياده‌ات بر آنها بتاز و در اموال و اولاد هم با ايشان شريک شو و به آنها وعده (هاي دروغ و فريبنده) بده، و (اي بندگان بدانيد که) وعده شيطان چيزي جز غرور و فريب نخواهد بود.
    (سوره اسراء آيه 64)

5. Top | #45

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.83
    تشکـر
    7,442
    تشکر شده 7,480 بار در 3,290 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    درود
    خوشحالم خودتان هم قبول دارید که "اصلا تاپیک برایتان مهم نبوده" بگزریم
    خیر بانو بی جریت نیستیم رعایت حالتان را میکنیم سایت را فیلتر نکنند
    چشم فکر میکنیم مغزمان نپوسد,شما هم فکر کنید نپوسد اما آن چیزی که واضح مبرهن است مغز و تفکر شما مال دو سه هزار سال پیش است تفکر ما مال قرن 21 در اینکه کدام تفکر پوسیده تر است دیگر قضاوت با خودتان
    یک چیزی یادمان رفت من هیچ ادعایی نکردم که چیزی سرم میشود یا خیر اما لااقل ادعای سر شدن ندارم بعد بیایم زیر پست ها چرندیات دوران پارینه سنگی چمیدانم این گناهش بیشتر است یا آن این بدتر است یا آن را بکنم.
    بانو 25 سالتان است زشت تفکرتان این باشد فلان گناه عخ تر است یا فلان گناه چخ تر است!
    برای خودتان میگویم الان جایی این حرفها را بزنید بهتان میخندند!(تصور کنید تمام تمام مشکلات و دغدغه فکری یک بانوی تحصیل کرده روانشناس اثبات این است که فلان گناه چخ تر از آن یکیست ! خوب بد است دیگر...)
    تا آدمایی مثه شما تو این دنیا هستن دیگه تشکیل گروهک ها زحمتی نداره

آقای محترم اتفاقا من به خاطر استارتر اومدم در جواب اون آقا گفتم که حق نداره به دیگران بگه گناهشون بزرگه یا کوچیکه و حق قضاوت نداره

و این جازه رو نداره که بخواد کسی رو شرمنده کنه و بگه من خوبم و تو بد کردی .. و قضاوت خوب بودن و بد بودن فقط با خداست

ولی مثه اینکه کج فهمی دیگران تمومی نداره

واقعا متاسفم که تمام افتخارتون این هس که تفکرتون قرن 21 هس

این قرن 21 که میگید تمام تفکرش رو مدیون 20 قرن قبل از خودش هست

و اگر درکش رو داشته باشید تمدن و فرهنگ انباشتی از تجارب و دانسته های سال های طولانی هست

حالا شما میخواید فقط درگیر عدد باشید دیگه مهم نیست

لطفا دیگه هم منو نقل قول نکنین

6. Top | #46

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34401
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    10
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

دوستان ممنونم از تمامی نظراتتون امیدوارم در تمام مراحل زندگی شاد و موفق باشید
    سال نو همگی مبارک

7. Top | #47

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.21
    تشکـر
    1
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

این که موضوع رو فراموش کنی یا باهاش کنار بیای بستگی به خودت داره. مثلا این که باکره بودن دختری که میخوای باهاش ازدواج کنی برات جزٔ اولویت های ازدواج محسوب میشه؟ اگه هست چرا؟ یا به نظرت دختری که قبل از ازدواج رابطه جنسی داشته قابل اعتماد نیست؟
    این سوالا رو پیش خودت جواب بده ببین به چه نتیجه ای میرسی.

8. Top | #48

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32917
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.43
    تشکـر
    71
    تشکر شده 90 بار در 66 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

بیخیال شو اگه واقعا طرفو دوس داری
    البته باید فقط اینکه بگی خب بیخیال کافی نیست! باید کاملا بیخیال شی طرف هم تقصیری نداشته موفق باشی

9. Top | #49

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32059
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    43
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

دوستان عزیزی که گفتن دختری که بکارت نداره میتونه ترمیم بکنه یا بگه فلان اتفاق افتاد یا بسار شد

راحت با تشخیص پزشک قانونی بخاطر تجهیزات و امکانات و تجربیات و....

کاملا قابله تشخیصه که زمان از دست رفتن بکارت کی بوده و دلیلش چه بوده

مخصوصا یه چیز جالبی که من از یکی از پزشک های پزشک قانونی شنیدم گفته شده میتونن فردی که با دختر رابطه داشته رو از طریق dna شناسایی بکنن.

بعضی وقتا هستش افراد بلانسبت حرام زاده و کثیف دختران رو مورد تجاوز قرار میدن که باشکایت فرد و آزمایش پزشک قانونی اون شخص رو پیدا میکنن.
    اینقدر علم و تکنولوژی پیشرفت و قدرت داره که هرچیزی امکان پذیره ولی هیچی از دست پزشک قانونی در امان نیست.

بزارید واضح بگم یه بنده خدایی آشنا بود رفیقاش سر پول باهاش بحثشون میشه اینا با یه صحنه سازی حرفه ای واقعا هیچ کس فکرشو نمیکرد این بنده خدارو به قتل میرسونن با ماشین اون قسمتی که این شخص رو به قتل میرسونن به هیچ عنوان دوربین نداشته و شب بوده

که با ورود پزشک قانونی دلیل مرگ و ساعت مرگ و هرچی که فکرشو میکنید به دست آوردن و اون اشخاصی رو که به قتل رسونده بودن بنده خدارو بعد گذر جند روز دستگیر میکنن.

10. Top | #50

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25019
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.44
    تشکـر
    182
    تشکر شده 185 بار در 107 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanninja نمایش پست ها
    دوستان عزیزی که گفتن دختری که بکارت نداره میتونه ترمیم بکنه یا بگه فلان اتفاق افتاد یا بسار شد

راحت با تشخیص پزشک قانونی بخاطر تجهیزات و امکانات و تجربیات و....

کاملا قابله تشخیصه که زمان از دست رفتن بکارت کی بوده و دلیلش چه بوده

مخصوصا یه چیز جالبی که من از یکی از پزشک های پزشک قانونی شنیدم گفته شده میتونن فردی که با دختر رابطه داشته رو از طریق dna شناسایی بکنن.

بعضی وقتا هستش افراد بلانسبت حرام زاده و کثیف دختران رو مورد تجاوز قرار میدن که باشکایت فرد و آزمایش پزشک قانونی اون شخص رو پیدا میکنن.
    اینقدر علم و تکنولوژی پیشرفت و قدرت داره که هرچیزی امکان پذیره ولی هیچی از دست پزشک قانونی در امان نیست.

بزارید واضح بگم یه بنده خدایی آشنا بود رفیقاش سر پول باهاش بحثشون میشه اینا با یه صحنه سازی حرفه ای واقعا هیچ کس فکرشو نمیکرد این بنده خدارو به قتل میرسونن با ماشین اون قسمتی که این شخص رو به قتل میرسونن به هیچ عنوان دوربین نداشته و شب بوده

که با ورود پزشک قانونی دلیل مرگ و ساعت مرگ و هرچی که فکرشو میکنید به دست آوردن و اون اشخاصی رو که به قتل رسونده بودن بنده خدارو بعد گذر جند روز دستگیر میکنن.

دوست عزیز تو همین تهران بزرگ دکترایی هستن که ترمیم انجام میدن به صورتی که پزشک قانونی که هیچ استقفرالله خود خدا هم نمی تونه تشخیص بده(جالبه خود پزشک قانون معرفیشون می کنه معمولا)
    در ضمن اون ازمایش dna هم که گفتید طی یه بازهی زمانی کم قابل شناسایی هست . و در ضمن دادگاه هم بیشتر شاهد براش مطرح هست تا تست (البته فقط در این موارد ها)
    موضوع قتل و اینا فرق می کنه

در هر صورت انسان جایزل خطاس و دختری هم بچگی کرده و داخل رابطه پردشو از دست داده قابل بخشش و نادیده گرفتنه . برای ازدواج ملاک های مهم دیگه ای هست که باید بهشون توجه بشه.
    ... من از اینکه تو خوشبختی نه آرومم نه دلگیرم ...

... یه جوری زخم خوردم که نه می مونم نه میمیرم ..

... تمام آرزوم این بود یه رویایی که شد دردم ...

... یه بارم نوبت ما شد ببین چی آرزو کردم ...

... یه عمره با خودم میگم خدارو شکر خوشبخته ...

... خدارو شکر خوشبختی چقد این گفتنش سخته ...

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

تشخیص رابطه قبل از ازدواج

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

رابطه,  رابطة العالم الاسلامي,  رابطة العدالة,  رابطة المتكممين,  رابطة الهلال,  رابطة مشجعي ريال مدريد,  رابطة ابطال اوروبا,  رابطة خريجي ذي قار,  رابطة الاسلم,  رابطة الاهلي,  رابطه قبل ازازدواج,  رابطه قبلی همسر,  رابطه قبل از پریود,  رابطه قبل از عروسی,  رابطه قبلی همسرم,  رابطه قبل از ازدواج دختر,  رابطه قبلی,  رابطه قبل نامزدی,  رابطه قبل از ازدواج نوعروس,  رابطه قبل از عقد,  فراموشی,  فراموش كردن پسورد اينستاگرام,  فراموش كردن عشق,  فراموش كردن پسورد ايميل,  فراموش كردن پسورد اپل ايدي,  فراموش کردم بابک جهانبخش,  فراموش كردن رمز جيميل,  فراموشی عشق,  فراموش كردن عشق يك طرفه,  فراموش كردن پسورد gmail,  قبل از ازدواج,  قبل از ازدواج چه بايد كرد,  قبل از ازدواج چه سوالاتی بپرسیم؟,  قبل از ازدواج مشاوره,  قبل از ازدواج رابطه,  سوالات قبل از ازدواج,  آزمایشات قبل از ازدواج,  آزمایش های قبل از ازدواج,  دانستنی های قبل از ازدواج,  صحبت های قبل از ازدواج,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)