مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 32 از 32

موضوع: روابط قبل از ازدواج

1. Top | #31

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    5.69
    تشکـر
    596
    تشکر شده 344 بار در 259 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : روابط قبل از ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar202 نمایش پست ها
    ممنون از وقتی که گذاشتید راستش منم مثل شما فکر می کنم. با حرف هایی که دیروز صبح اون آقا بهم زد احتمالش خیلی کمه که بخاد و بیاد کاری بکنه. ولی من بازم می ترسم از ازدواج کردن از بی آبرویی از اینکه زندگی یه آدم دیگه رو خراب کنم. توی نت که سرچ می کردم دیدم یه آقایی نوشتند با دو تا بچه دارند طلاق می گیرند. دیدند که فیلم خانمشون که با یه آقایی رابطه داشتند توی یک مهمونی رد و بدل می شده و این ترس و اضطراب منو 100 برابر کرده که نکنه اون دوست سابق من فیلمی داشته و پخش کرده باشه اینترنت بعداها همسرم ببینه زندگی خودم و اونو و اگه بچه باشه زندگی بچه رو نابود کرده باشم.
    دارم می میرم می ترسم ازدواج کنم خیلی نسبت به نامزدم سرد شدم می ترسم بهش ابراز محبت کنم از جمعه تا به حال خیلی کم باهاش حرف زدم دلم میخاد بهش بگم نه و از ایران برم که کسی پیدام نکنه باعث سرافکندگیشون بشم. کاش می مردم

بیخودی نگرانین
    اتفاقی نمیافته اگه فیلمی بود تا الان رو می شد

طرف هزار تا مهمونی و پارتی رفته با چند نفر خوابیده ولی اندازه شما نگران نیست

چرا پای بچه ای که وجود نداره رو وسط میکشین

برنامه خروج از ایران رو بزارین برای روز مبادا نه الان

به نظرم یا ترسیدین یا کلا نمیخواین ازدواج کنین و دارین بهونه میارین
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

2. Top | #32

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    36235
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : روابط قبل از ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    بیخودی نگرانین
    اتفاقی نمیافته اگه فیلمی بود تا الان رو می شد

طرف هزار تا مهمونی و پارتی رفته با چند نفر خوابیده ولی اندازه شما نگران نیست

چرا پای بچه ای که وجود نداره رو وسط میکشین

برنامه خروج از ایران رو بزارین برای روز مبادا نه الان

به نظرم یا ترسیدین یا کلا نمیخواین ازدواج کنین و دارین بهونه میارین
    بهانه نمیارم من خیلی دوستش دارم واقعا آدم خوبیه همه خصوصیت های خوبی که می خواستم رو داره ولی دلم نمیخاد بدبخت بشه. من به شدت ترسیدم، استرس و دلهره دارم حتی صدام لرزش توش هست و نمی تونم روی کارم تمرکز کنم. هر دختری که می شناختم چه سرکار چه فامیل همه قبل از ازدواج دوست پسر رو داشتند ولی نمی دونم که رابطه های اون ها هم در حد رابطه ی من بوده یا نه. در هر حال من خیلییی می ترسم ازدواج کنم و همسر آیندم بفهمه. البته تا قبل از اینکه نامزدم انقدر تعریف کنه استرس و دلهره نداشتم و اصلا یادمم نبود ولی از وقتی که ایشون تاکید روی پاک بودن من می کنند استرس گرفتم و ناراحتم می گم لیاقتشو ندارم من یه آدم کثیف هستم که نباید ازدواج کنم. شاید چون ازدواج با خاستگارهای قبلی جدی نبود دلهره نداشتم و این چون تا یکی دو ماه آینده عقد می کنیم استرس دارم.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

روابطنا,  روابط,  روابط واتس اب,  روابط مباريات,  روابط تويتر,  روابط هكر,  روابط iptv,  روابط بوب كورن,  روابط بث مباشر,  روابط الديب ويب,  روابط قبل ازازدواج,  روابط قبل از عقد,  روابط قبل از ازدواج pdf,  روابط قبل از نامزدی,  روابط قبل از عروسی,  روابط قبلات,  روابط قبلی همسر,  روابط قبل ازدواج,  روابط قبل از ازدواج دختر وپسر,  روابط عاشقانه قبل از ازدواج,  فکر,  فکرخانە,  فکر چیست,  فکر برتر,  فکرشم نکن,  فکر را پر بدهید,  فکرشم نکن علیزاده,  فکر و خیال خلسه,  فکرشم نکن محمد علیزاده متن,  تفکر مثبت,  قبل از ازدواج,  قبل از ازدواج چه بايد كرد,  قبل از ازدواج چه سوالاتی بپرسیم؟,  قبل از ازدواج مشاوره,  قبل از ازدواج رابطه,  سوالات قبل از ازدواج,  آزمایشات قبل از ازدواج,  آزمایش های قبل از ازدواج,  دانستنی های قبل از ازدواج,  صحبت های قبل از ازدواج,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)