نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: شک به نامزد

988
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35728
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شک به نامزد

سلام وقت بخیر. میخاستم ی سوال بپرسم ازتون.من علی ام 30سالمه وب تازگی با ی مساله ای روبرو شدم در مورد نامزدم که نمیتونم هضمش کنم.شب پیش ساعت دوازده داشتیم باهم میحرفیدیم که گوشیشون زنگ خورد ایشون گفتن پسر عمه شونه و رفتن جواب دادن و اومدن من پرسیدم خیر باشه این وقت شب و ایشون جواب ندادن و من دوباره پرسیدم ایشون گفتن من حق ندارم بپرسم ک چکار داشته پسرعمه شون این وقت شب و بعد گفتن ک من وسواس دارم و همین ک گفتن کیه زنگیده کفایت میکنه.من الان میخام بدونم ایا پرسیدن من اشتباه بوده؟با توجه ب ساعت تماس و مکالمه ک دور از من بوده ایا منم ک مشکل دارم چون میپرسم؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : خانوادگی

نقل قول نوشته اصلی توسط علی خزائی نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر. میخاستم ی سوال بپرسم ازتون.من علی ام 30سالمه وب تازگی با ی مساله ای روبرو شدم در مورد نامزدم که نمیتونم هضمش کنم.شب پیش ساعت دوازده داشتیم باهم میحرفیدیم که گوشیشون زنگ خورد ایشون گفتن پسر عمه شونه و رفتن جواب دادن و اومدن من پرسیدم خیر باشه این وقت شب و ایشون جواب ندادن و من دوباره پرسیدم ایشون گفتن من حق ندارم بپرسم ک چکار داشته پسرعمه شون این وقت شب و بعد گفتن ک من وسواس دارم و همین ک گفتن کیه زنگیده کفایت میکنه.من الان میخام بدونم ایا پرسیدن من اشتباه بوده؟با توجه ب ساعت تماس و مکالمه ک دور از من بوده ایا منم ک مشکل دارم چون میپرسم؟؟؟؟
    سلام
    خیر سوال شما کاملا طبیعی هست همونطور ک اگه برعکس بود کسی باشما تماس میگرفت حتما ایشون سوال میکردن.
    فقط وقتی دیدین جواب نداد نباید تکرار میکردین شاید چیزی گفتن ک اون لحظه ذهنشون درگیر کرد.

3. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

برعکسشو واسشون تکرار کنید ببینید عکس العملشون چیه

5. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها

به نظرم این کار اشتباه است
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35728
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من با ی اخلاق ایشون مشکل دارم و هرروز بیشتر ازردم میکنه و اون اینه که من باید ی سوال رو دقیقا بالای هف بار تکرار کنم تا ایشون جواب بدن.واقعن عصبی میشم بحدی که میخام کلن تجدید نظر کنم.مثلن پیام میده ساعت ده و نیم شب که من رفتم بیرون.میپرسم کجا با کی؟؟ هرچیزی میگه بغیر جواب سوال من!مثلن میگه وا چی میشه مگه!بعد میگه هنو ک سر شبه!بیرون ک ادمخور ک نیس ک!بعد ده بار از این حرفا میگه با داداشم اینا داریم میریم دور دور! واقعن خیلی عصبیم میکنه اینجو رفتارا!ینی بجا پیام من رفتم بیرون نمیشه گف من با داداشم اینا میرم گردش!ینی باید من اینهمه عصبی شم نگران شم خورد شم تا اخرش بعد کلی حرفای زننده بهم بگه تنها نمیره و فلان جا میره! واقعن دیگه نمیتونم تحمل کنم!

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35728
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عاقا ی بار دوست خود ایشون تو اینستا منو فالو کرده بود اصن من نمدونستم این کاربر دختره! دو روز جنگ و دعوا داشتیم که چرااااا دوست ایشونو منو فالو کرده ینی مقصر اونم من بودم!الانم در این مورد بمن میگه من توهین میکنم بهش وقتی میپرسم ک اون عاقا چکار داش ک زنگیده این وقت شب!

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    خیلی کار اشتباهی مگه میدون جنگ و لج و لج بازی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام دوست عزیز دوران نامزدی دوران شناخت پس سعی کنید خوب همو بشناسید فکر نکنید بعد ازدواج این رفتارا عوض میشه

مشخصه ایشون از سوال پیچ شدن بدشون میاد البته بستگی داره شما چقدر سوال میپرسید ربط یا بی ربط اصلا طرز سوال کردن هم خیلی مهمه

حتما طرز صحبتتون عوض کنید حالت مشکوکانه ازش نپرسید که بخواد جبهه بگیره

ولی ساده هم از این مشکل نگذرید خوب بشناسید همو

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

12. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

2 مورد هستش یا ایشون سو ظن دارند
    یا استارتر قبلا اشتباهی انچام دادن که باعث سوظن ایشون شده

اگه مورد دوم باشه که کاملا به ایشون حق داده میشه

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : شک به نامزد

برخی از افراد در دوره نامزدی همواره به ن امزد خود شک میکنند البته برخی از افراد شک مطمئنی دارند که .اقعا به حق و عده ای نابحق شک میکنند که امروز درباره شک به ن امزد مطالبی را عنوان میکنیم. اول از همه باید این توصیه را به شما بکنم که هرگز ززود قضاوت نکنید و ح تما مواردی را ارزیابی کنید سپس شروع به قضاوت بکنید

چه خبر است؟ نامزدتان وقت زیادی با یک خانم خاص در کتابخانه درس می‌خواند یا می‌بینید که نگاه‌های معناداری را در مهمانی با دخترهای دیگر ردوبدل می‌کند. یا شاید هم از اینکه بیش از حد طبیعی موقع حرف زدن با دوستان خانمش تماس برقرار می‌کند یا هر زمان که به صفحه موبایلش نگاه می‌کنید، اسم یک خانم را می‌بینید که به او اس‌ام‌اس می‌زند، ناراحتید. اگر دوست دارید بدانید که با این کارها واقعاً در حال خیانت به شماست یا نه و اینکه چه باید بکنید، این متن را دنبال کنید.

اول اینکه باید بگوییم زود نتیجه‌گیری نکنید. مهمترین قسمت در برخورد با این مسئله این است که اول مطمئن شوید که آیا این حساسیت شما واقعاً بجا است یا خیر. خانم‌ها خیلی وقت‌ها آنقدر به بعضی چیزها فکر می‌کنند که دیگر واقعیت آن موضوع را نمی‌بینند. بدون اینکه بفهمید ممکن است بی‌اعتمادی درون خودتان یا رابطه‌تان اتفاق بیفتد. اگر به او اعتماد نداشته باشید، بعضی اوقات به طور نادرست تصور خواهید کرد که در حال طنازی با دختران دیگر است و این انتظار باعث می‌شود دوستی‌های خیلی پاک و ساده او با دیگران را به شکل خیانت ببینید. سعی کنید خیلی وارد بطن داستان نشوید؛ مردها مثل زن‌ها فکر نمی‌کنند. در ۹ مورد از ۱۰ مورد، برای او درس خواندن با یک خانم یا اس‌ام‌اس دادن به یک دوست خوب هیچ معنا و مفهوم خاصی ندارد. این شما هستید که باید تصمیم بگیرید با این مسئله مشکلی دارید یا نه.

موقعیت را دوباره ارزیابی کنید و یادتان باشد: مرز بندی ها و رفتار انسانها معیار اصلی است. همه ما می‌دانیم وقتی عملی را از چارچوب آن بیرون می‌آورید خیلی زشت به نظر می‌رسد. هیچ فرقی نمی‌کند! به خاطر داشته باشید که ممکن است شما از جایی وارد آن موقعیت شده‌اید که همه چیز وارونه به نظر آمده باشد. به همان اندازه، عمل یا حرف مهم است. مثلاً، «مرسی از اینکه اون کتابو بهم دادی ☺» لزوماً نشانه شیطنت کردن نیست ولی «بیا امشب درس بخونیم ؛)» جای سوال دارد.

اگر برداشت شما این بوده که حرف یا عمل او شیطنت است یا اینقدر بد بوده که موجب ناراحتی شما شود، زمان آن رسیده که موضوع را با او مطرح کنید. همانطور که قبلاً ذکر کردیم، وقتی مردها را به طنازی محکوم می‌کنیم، معمولاً تصور می‌کنند کار اشتباهی انجام نداده‌اند و این باعث حساسیت این موضوع می‌شود. رمز کار این است که عاقلانه و بالغانه با موضوع برخورد کنید. هر کاری می‌کنید یادتان باشد که به هیچ عنوان برای تلافی کردن شما هم شروع به شیطنت نکنید. این فقط جنگی راه می‌اندازد که هر کدامتان نشان دهید کدام‌تان بی‌تفاوت‌تر است و این بیشتر از قبل به رابطه‌تان صدمه می‌زند. و جار و جنجال هم راه‌نیدازید یا شروع به فرستادن اس‌ام‌اس‌ها خشن نکنید و سعی هم نکنید که خاموش و بی‌تفاوت باشید. باید با او حرف بزنید.

از اینها مهمتر، باید وقتی که آرام شدید موضوع را به میان بیاورید. نباید بگذارید احساس کند که از جایگاه بالاتر می‌خواهید به او حمله کنید. باید به او منتقل کنید که ناراحت هستید نه عصبانی: نشان دادن عصبانیت باعث عصبانی شدن متقابل او و رفتن او به حالت دفاعی می‌شود.

اگر حرفتان را قبول نکرد، سعی کنید با او مصالحه کنید. از او بخواهید قول بدهد در رفتار خود با خانمهای دیگر بیشتر دقت کند و شما هم درعوض قول بدهید دیگر زود درمورد او قضاوت نکنید.
    اگر مشکل همچنان ادامه داشت، دیگر وقت آن است که درمورد ماندنتان در آن رابطه بیشتر فکر کنید. اگر منطقی از او می‌خواهید که بخاطر ناراحت‌ شدنتان، مراقب رفتارش باشد و او به آن احترام نگذاشت، دیگر می‌توانید بگویید که این مرد فردی خودخواه است و شما و احساساتتان به اندازه کافی برای او مهم نیستید. بعضی از مردها به طور ذاتی اهل شیطنت هستند و بعضی‌اوقات حتی وقتی در یک رابطه جدی هستند هم به این کارها ادامه می‌دهند و بیشتر وقت‌ها هم واقعاً هیچ خبر خاصی بین او و آن دخترهای دیگر نیست. شما نمی‌توانید شخصیت او را عوض کنید؛ اگر خودش هم نتوانست این کار را بکند یا شما باید او را همانطور قبول کنید یا از آن رابطه بیرون بروید. یادتان باشد هدیه خریدن‌های او به معنی قول دادن برای تغییر نیست و لبخندهایش هم قراردادی نیست که تضمین کند دیگر آن رفتارها را تکرار نمی‌کند. شاید وقت آن باشد که از آن رابطه بیرون بروید و کسی را پیدا کنید که برای احساساتتان ارزش قائل باشد.

هنوز شک دارید؟ نظر دوستان قابل‌اعتمادتان که او را می‌شناسند را هم بپرسید. از دوستی نباید سوال کنید که چون فکر می‌کند باید با شما موافقت کند نظرتان را تایید کند. از دوستان خود او هم نپرسید؛ به احتمال ۹۹٪ خبرش را به او می‌رسانند. این فقط بخاطر اینکه نتوانسته‌اید مثل یک آدم بزرگ جلو بیایید و به خودش حرفتان را بزنید عصبانی‌اش می‌کند. اما از همه اینها مهمتر، اگر رفتارهای او شما را ناراحت یا شکاک کرده است، همیشه حرف زدن بهتر از نگه داشتن آن در دلتان است. می‌توانید خیلی منطقی مرزهایی را برای او مشخص کنید و شاید هم ببینید فقط نیاز به کمی اطمینان دادن بیشتر او داشته‌اید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

15. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد