نمایش نتایج: از 1 به 23 از 23

موضوع: صیغه موقت

3138
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26021
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

صیغه موقت

سلام.
    من دختری 19 ساله هستم که بیشتر از 1 سال هست که با یکی از پسر های هم کلاسی ام دوست هستیم. هم سن هستیم. رابطه مون جدیه و قصد داریم که ازدواج کنیم. خانواده ی هر دوتامون هم در جریان این ارتباط هستن. به خاطر شرایط خانوادگی اون توانایی ازدواج زود رو نداره. پسری هست که میگه فشار جنسی روش زیاده و دیگه توانایی تحمل کردنش رو نداره. جوری هست که واقعا مشخصه که این قضیه خیلی بدخلقش کرده. ار اوجایی که رابطه مون جدیه و واقعا پاک همدیگه رو دوس داریم اصلا همچین فکری روی من نداره که بخواد با من رابطه جنسی برقرار کنه. واسه همین تصمیم گرفته به مراکزی که صیغه موقت انجام میدن واسه جوونا مراجعه کنه و کسی رو صیغه موقت کنه تا نیازش برطرف شه. باهام این قضیه رو مطرح کرد که ببینه می تونم کنار بیام یا ترجیح میدم رابطه رو تموم کنم. قبلا هم راجع به فشار جنسیش صحبت شده بود ولی به خاطر من اقدام به صیغه نکرد. با توجه به اینکه می دونم تو شرایطیه که واقعا راهی به جز این نداره با این که مخالفم به نطرتون باید ادامه بدم یا تموم کنم ارتباطو؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    تشکر شده 328 بار در 183 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : صیغه

نقل قول نوشته اصلی توسط sara96 نمایش پست ها
    سلام.
    من دختری 19 ساله هستم که بیشتر از 1 سال هست که با یکی از پسر های هم کلاسی ام دوست هستیم. هم سن هستیم. رابطه مون جدیه و قصد داریم که ازدواج کنیم. خانواده ی هر دوتامون هم در جریان این ارتباط هستن. به خاطر شرایط خانوادگی اون توانایی ازدواج زود رو نداره. پسری هست که میگه فشار جنسی روش زیاده و دیگه توانایی تحمل کردنش رو نداره. جوری هست که واقعا مشخصه که این قضیه خیلی بدخلقش کرده. ار اوجایی که رابطه مون جدیه و واقعا پاک همدیگه رو دوس داریم اصلا همچین فکری روی من نداره که بخواد با من رابطه جنسی برقرار کنه. واسه همین تصمیم گرفته به مراکزی که صیغه موقت انجام میدن واسه جوونا مراجعه کنه و کسی رو صیغه موقت کنه تا نیازش برطرف شه. باهام این قضیه رو مطرح کرد که ببینه می تونم کنار بیام یا ترجیح میدم رابطه رو تموم کنم. قبلا هم راجع به فشار جنسیش صحبت شده بود ولی به خاطر من اقدام به صیغه نکرد. با توجه به اینکه می دونم تو شرایطیه که واقعا راهی به جز این نداره با این که مخالفم به نطرتون باید ادامه بدم یا تموم کنم ارتباطو؟
    اگه ایشون نتونه ازدواج دائم کنه
    مطمئنا یه 6 سالی رو میخاد ازدواج موقت کنه
    که تو این مدت ممکنه هزار تا اتفاق بیفته و دیگه نخاد با شما ازدواج کنه
    به همین دلیل از نظر من ادامه این رابطه کاملا غلطه
    امضای ایشان
    فرعون باشی یا قارون یا انیشتین یا نیوتن....
    آخرت خاک است و مرگ
    دنبال چیزهایی باش که ابدی هستند...

3. 8 کاربران زیر از pschy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    اولا که نیاز جنسی چیزی نیست که در این لازم باشه و طوری عنوان بشه که بگیم توانایی تحملش رو نداریم !!
    برای هر شخصی هم بهتره که قبل از ازدواجش رابطه جنسی نداشته باشه ؛ چه به صورت صیغه یا به هر صورت دیگه ای

جدای از این مسئله شما بهتره به فکر خودتون باشید
    درسته که ازدواج یک مسئله سختی نیست ، اما باید به بلوغ فکری برسید و یک سری شرایط هم برای ازدواج مهیا بشه
    به نظر من ازدواج برای شما و ایشون خیلی زوده ، قبول کردن مسئولیت اداره یک زندگی مستقل به همین سادگی نیست
    پس بهتره که اجازه بدید زمان بگذره ( حداقل یه 3 4 سالی باید صبر کنید ) و بعد از اون خانواده ها و خودتون با ذهن باز تری در مورد این مسئله تصمیم گیری کنید
    نظر من هم اینه که به این دوستی خاتمه بدید و اگر قراره این رابطه به ازدواج بینجامه ، بهتره که در چارچوب خانواده این رابطه ادامه پیدا کنه و خانواده ها تصمیم گیری کنند

5. 2 کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

من نمیدونم شما خانم ها تا کجا میخواین ارزش خودتونو پایین بیارید ، این آقا که اینقدر دریده هست که به راحتی میاد همچین حرفی میزنه آخه اصن آدمه ؟ فشار جنسی روش هست که هست ، یکی از نزدیکان بنده هم شرایط ایشون را داشت ، 7 سال با خانمش در ارتباط بود (اون موقع با هم دوست بودن ) ، ارتباط معمولی منظورمه و ارتباط جنسی نداشتن اصلا ، 7 سااااال ! و در سن 29 سالگی توسنت با ایشون ازدواج کنه و از اونجایی که با من خیلی خودمونی هست من ازش پرسیدم این همه سال چجوری دووم آوردی ، گفت دیگه در بدترین حالت که فشار خیلی خیلی زیادی بهم میومد خودارضایی میکردم - الان هم یه بچه داره و سالم هستش (کاری ندارم که کارش درست بوده یا غلط ولی بهتره رابطه جنسی هستش ) حالا ایشون 1 ساله با شما دوسته و فشار جنسی جوری تو چشماش زده که میاد همچین حرفی میزنه ، خیلی زده بالا بره خودارضایی کنه . برای من قابل درک نیست که چجوری میتونید حتی به چنین آدمی فکر کنید به عنوان یه گزینه برای ازدواج . ارزش شما بیشتر از اینهاس خانم محترم ، وقتتون را با همچین آدمی هایی هدر ندین .

7. 8 کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26021
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله قصد ازدواج هم برای 4-5 سال دیگه است. منظورم این هست که تو این مدت ادامه ی رابطه در حالی که ایشون بخواد با کسی رابطه جنسی برقرار کنه واسه رفع نیازش اشتباهه یا میشه کنار اومد

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    تشکر شده 328 بار در 183 پست
    میزان امتیاز
    9

بله قصد ازدواج هم برای 4-5 سال دیگه است. منظورم این هست که تو این مدت ادامه ی رابطه در حالی که ایشون بخواد با کسی رابطه جنسی برقرار کنه واسه رفع نیازش اشتباهه یا میشه کنار اومد
    اول از همه شما چطوری میتونی قبول کنی که خاستگار ایندت از الان با یه خانوم دیگه رابطه جنسی داشته باشه؟؟[replacer_img]
    یعنی شما میخای 5 سال شاهد رابطه جنسی اشکار خاستگارت با یه خانوم دیگه باشی؟؟
    بعدش هم سوال من اینه ایا بعد از 5 سال دیگه هیچ تضمینی هست که این اقا تو رو بخاد و با شما ازدواج کنه؟
    تو این 5 سال ممکنه هزار تا اتفاق بیفته و نظر این اقای گرم مزاج عوض بشه
    اون موقع میخای چیکار کنی؟
    امضای ایشان
    فرعون باشی یا قارون یا انیشتین یا نیوتن....
    آخرت خاک است و مرگ
    دنبال چیزهایی باش که ابدی هستند...

10. 5 کاربران زیر از pschy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

اگه شما واقعا با این موضوع مشکلی ندارید (صیغه کردن اون آقا) در آینده هم با خیانت کردن این آقا نباید مشکلی داشته باشید ، مثل اینه که شما به ایشون بگید که من فعلا به دلیل شرایط خانوادگیم نمیتونم ازدواج کنم و 5-6 سال صبر کن و من توی این چند سال به خاطر رفع نیاز جنسیم برم صیغه بشم .

خانم عزیز شما خیلی ساده اید که هنوز دارید به این آقا فکر میکنید . تنها موندن سگش شرف داره یه اینکه با همچین آدمی بخواید زندگی کنید . اه حالم به هم خورد :|

12. 7 کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25833
    تشکـر
    19
    تشکر شده 117 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    9

تحمل نکردن کلا یه حرف بی اساسه و امکان نا پذیر!
    به این فکر کنین که بعد از ازدواج هم بخواد صیغه کنه شما کنار میاین یا نه ؟
    چون تو مراکز صیغه افراد زیادی هستن و شاید این گل پسر هر ماه یکی عوض کنه و بعدش شاید نتونه فقط با شما بمونه
    اما بنظرم خیلی باید پسر خوبی باش چون به خودش اجازه نداد با شما کاری کنه و بهتون گفته در صورتی که میتونست هفته ای یکی صیغه کنه و حرفی هم به شما نزنه
    تصمیم با شماست اما صداقتش رو در نظر بگیرین این یعنی زندگی شما براش مهمه
    ویرایش توسط erfanplus : 01-21-2016 در ساعت 03:19 PM

14. کاربران زیر از erfanplus بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

عملا میگه من با چند نفر دیگه ************ میکنم تا شاید بلکه بعدا امدم باهات ازدواج کردم

اون موقع انقدر تنوع طلب شده که دیگه فکر ازدواج نمیکنه یا اگه ازدواج کرد با کسایی دیگه رابطه نامشروع یا صیغه. میکنه اینو بهت قول میدم. ....خیلی ساده ای
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

16. 4 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26023
    تشکـر
    26
    تشکر شده 35 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

بذار بره صیغه موقت کنه و نیازش ارضا بشه
    و اما ادامه این روند باعث میشه تنوع طلب بشه و عادت می کنه اگر با شما ازدواج هم کنه به شما تعهدی نداره

18. 3 کاربران زیر از سنجاقک بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

این ازون ماجراهای باورنکردنیست این که بهش میگن خیانت تو روز روشن ، صداقتش منو کشته چه رویی داشته اگه همچین حرفی یکی به من بزنه همون موقع 6 طلاقش میکردم

20. 3 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25019
    تشکـر
    190
    تشکر شده 199 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : صیغه موقت

سلام.
    دوست عزیز به خدا ما هم پسریم ما هم نیاز جنسی داریم (هر انسانی داره چه پسر و چه دختر) ولی دلیل نمیشه بخوایم به خاطر نیاز جنسی دست به چنین کاری بزنیم تازه ازدواج دایمی هم به خاطر نیاز جنسی اشتباست . چنان می گید فشار ادم تو فکر میره و با خودش بگه وای چه فشاری روشه [replacer_img]
    به جای این فکر ها برنامه ریزی انجام بده و تمام تلاششو کنه که چند وقت دیگه برای خاستگاری شما بیاد و با هم ازدواج کنید البته اگه واقعا بهتون علاقه داره (البته نه برای نیاز جنسی) . ازدواج که همش برای نیاز جنسی نیست و بازم می گم که کلی ازدواج برای نیاز جنسی اشتباس
    در مورد صیغه هم خیالت راحت عادت می کنه و تا چند سال ادامه میده (اخه مگه چند سالشه که این فکرا رو می کنه)
    درضمن واقعا شما واقعا قبول می کنی با پسری ازدواج کنی که قبلا با هزار نفر س.ک.س کرده؟؟
    امضای ایشان
    ... من از اینکه تو خوشبختی نه آرومم نه دلگیرم ...

... یه جوری زخم خوردم که نه می مونم نه میمیرم ..

... تمام آرزوم این بود یه رویایی که شد دردم ...

... یه بارم نوبت ما شد ببین چی آرزو کردم ...

... یه عمره با خودم میگم خدارو شکر خوشبخته ...

... خدارو شکر خوشبختی چقد این گفتنش سخته ...

22. 7 کاربران زیر از haaasaaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21993
    تشکـر
    34
    تشکر شده 210 بار در 115 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1966 نمایش پست ها
    من نمیدونم شما خانم ها تا کجا میخواین ارزش خودتونو پایین بیارید ، این آقا که اینقدر دریده هست که به راحتی میاد همچین حرفی میزنه آخه اصن آدمه ؟ فشار جنسی روش هست که هست ، یکی از نزدیکان بنده هم شرایط ایشون را داشت ، 7 سال با خانمش در ارتباط بود (اون موقع با هم دوست بودن ) ، ارتباط معمولی منظورمه و ارتباط جنسی نداشتن اصلا ، 7 سااااال ! و در سن 29 سالگی توسنت با ایشون ازدواج کنه و از اونجایی که با من خیلی خودمونی هست من ازش پرسیدم این همه سال چجوری دووم آوردی ، گفت دیگه در بدترین حالت که فشار خیلی خیلی زیادی بهم میومد خودارضایی میکردم - الان هم یه بچه داره و سالم هستش (کاری ندارم که کارش درست بوده یا غلط ولی بهتره رابطه جنسی هستش ) حالا ایشون 1 ساله با شما دوسته و فشار جنسی جوری تو چشماش زده که میاد همچین حرفی میزنه ، خیلی زده بالا بره خودارضایی کنه . برای من قابل درک نیست که چجوری میتونید حتی به چنین آدمی فکر کنید به عنوان یه گزینه برای ازدواج . ارزش شما بیشتر از اینهاس خانم محترم ، وقتتون را با همچین آدمی هایی هدر ندین .
    خیلی خوب بود احسان خیلی اره واقعا راست میگی

24. 2 کاربران زیر از maryam551 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8023
    تشکـر
    4,745
    تشکر شده 2,210 بار در 819 پست
    میزان امتیاز
    11

واااا یعنی حاضری باهاش باشی
    کسی واس خاطر نیازش بخواد این کارو کنه ک شاید بعدها بیاد دیگه طرفت یا نه
    اصه صیغه چیه دیگه حالم ازش بهم میخوره
    اگه کسی یکی رو بخواد بخاطرش همه چیو نیازشو تحمل میکنه
    مگه بقیه پسرا چیکار میکنن
    امضای ایشان

شازده کوچولو گُفت

گُلِ مَن گاهی بَداَخلاق و کَم

حوصِله و مَغرور بود

اَما ماندَنی بود این بودَنَش بود که او را تَبدیل به گل مَن کَرده بود
    I

26. 2 کاربران زیر از pari@ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط khatereh807 نمایش پست ها
    سلام.واااای یه دف اینکارو ن************ی به خدا اون تورو الان فقط برا نیازش دوستت داره .ممکنه بعد از رابطه باهات نظرش نسبت به تو عوض شه اونوقت دیگه همیشه سرکوفت این کارتو به خودت میزنی .اگه انقد شله که نمیتونه خودشو نگه داره اصن لیاقت نداره حتی باش حرف بزنی .گوش کن .توام یه کمی سفت تر و جدی تر باش

عزیزم با خودش نمیخواد رابطه برقرار کنه ... میگه برم یکی دیگه رو صیغه کنم ...

28. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26048
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من چند وقته که با دختری آشنام که همو واسه ازدواج میخوایم نه فشار جنسی رومه و نه هیچی همینکه باهام حرف میزنه آروم میشم بستگی داره طرف تورو بعنوان وسیله نگاه کنه یا عشق و خانمش...

29. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

الان اومده اينو ميگه فردا يه چيز ديكه ميگه ميگه عزيزم من از رابطه جنسي با تو راضي نيستم ميرم با يكي ديگه ناراحت نشي هاااااا
    اخه اين حرفه؟ عزيزم چشمات رو باز كن اين حرفها چيه تحملش رو ندارم ديگه چقدر مگه تحمل ميخاد ؟

30. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام.دوست عزیز شما درسنی هستید که اوج جونیتون به نظر من این ارتباط قطع کنید تازمانی که شخص مناسبی نیامده خودتون وارد این رابطه های پوچ نکنید. عشق چیز غریبیست .بزار این روزا جونیتو باخوشی سپری کنی . ازالان به فکرزندگی مشترکی ۵سال انتظار چرا اخه مگه چیزی کم داری انقدر خودتو درگیر اینده کردی برو یکم با دوستات باش با خانوادت باش به موقش ازدواجم میکنی نگران نباش ب وقتش یکی پیدا میش ک زندگی کنی باهاش .

31. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    تشکر شده 88 بار در 65 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام
    شما با این طرز فکر هردوتون بچه اید
    اون اگر واقعا مرد باشه میگه میرم دنبال کار برای ازدواج دایم
    بنظر میرسه هدف ایشون از ازدواج فقط فشار جنسی هست فشار جنسی چیزی نیست که نشه تحملش کرد
    شما هم اگر واقعا پخته باشید دنبال راهی برای حمایت کردن ازش میگردید نه راهی برای تخلیش
    چقدر دخترای الان ساده هستند

32. کاربران زیر از ali001 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34360
    تشکـر
    42
    تشکر شده 54 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام
    اولا صداقت نامزدتون قابله تحسینه و میتونست بدون هیچ اطلاعی دنباله چنین کارایی باشه
    اینکه این موضوع رو به شما گفته منتظره عکس العمل شماست که شما خودتون رو براش محیا کنید تا سراغ صیغه نره
    این طرز فکره اشتباهه منو دوست داره و به من به دید جنسی نگاه نمیکنه
    خواه یا ناخواه بزرگترین دلیل ازدواج ارضای نیازهای جنسیه حالا از عشق و علاقه شروع میشه و به رابطه جنسی ختم میشه.
    این غریزه ایه که خداوند در وجود انسان قرار داده و نمیشه کتمانش کرد و بگیم نه من عاشقتم و نمیخوام به دیده غریزی بهت نگاه کنم.
    بهتره شما و نامزدتون شرایط رو محیا کنید که نامزدی رسمی کنید و با رضایت خانوادتون صیغهموقت بین شما خونده بشه تا عقد کنید.

در پناه یکی که همیشه هست

34. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    تشکر شده 41 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    9

صداقت کجا بود ...نظر منو بخوای عزیزم این پسر فقط میخواد حس حسادته شمارو برانگیزه تا خودت باش در رابطه باشی...
    البته من چون هم جنسه خودمو میشناسم حتم دارم حرفمو باور نمی کنی

35. کاربران زیر از مبینا1111111111 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33317
    تشکـر
    35
    تشکر شده 12 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

پیشنهاد این آقا خیلی غیر عادیه

37. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

تایپیک قدیمی بالا نیارید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)