نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکلات ازدواج کردن

684
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28608
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    8

مشکلات ازدواج کردن

سلام دوستای گلم
    دختری 28 ساله هستم که در سن 23 سالگی در دوران عقد جدا شدم .. البته رابطه نداشتم و باکره هستم ... بعد از اون ماجرا ... پارسال یه بار نامزد کردم که فهمیدم طرف اهل مشروب خوردن هستن وفوق العاده رفیق باز .. که ردشون کردم ... امسالم با ی نفر دیگه نامزد کردم که فهمیدم اقا تو کار خلاف هستن و ردشون کردم .... خیلی نا امیدم شدم به آیندم .. تو فامیل خیلی پشت سرم حرف میزنن که دختره مشکل داره که کارش نمیشه . ... خدایا منم دوست دارم زندگی تشکیل بدم ولی چون ی بار شکست خوردم .. نمیتونم با انتخاب اشتباه دوباره شکست بخورم .... خیلی افسرده شدم و احساس میکنم شانسی ندارم دیگه ... با این حرف مردم ... و سنم که داره میره بالا ... اتگیزیه ای ندارم چیکار کنم ؟؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکلات ازدواج کردن

خب شما باید خداروشکر کنید زود به این موارد پی برید و قبل از شروع زندگی مشترک متوجه شدید

متاسفانه ما ادم ها وقتی خطر ازمون دور میشه به جای خوشحالی یادمون میفته باید ناراحت و ناامید باشیم

پس از اتفاقات گذشته درس بگیرید و بدونید همین دوران نامزدی دوران طلایی برای شناخت شریک زندگیتون به حساب میاد

به جای ناراحتی با تجربه و چشمانی باز انتخاب کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,325 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکلات ازدواج کردن

دوست عزیز مردم همیشه حرف برای گفتن دارن یه روز حرف میزنن چرا شوهر نکردی روز بعد میگن این چه شوهری بود که کردی
    اون کاری و که عاقلانس انجام بده بدون درنظر گرفتن حرف مردم جلو ضرر و هرجا بگیری منفعته اگه با اون افراد ازدواج میکردید فردا چندبرابر مشکل میخوردی
    پس برای زندگیت هدف تعیین کن و بهترین ها رو انتخاب کن توکل بخدا کن و خودتو لایق بهترین ها.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد