نمایش نتایج: از 1 به 33 از 33

موضوع: مشکلات اقتصادی دختر

2529
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31597
    تشکـر
    26
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات اقتصادی دختر

با سلام. ازدواج با دختری که خانواده اش به دلیل اقتصادی و اعتیاد در حال فروپاشی است مستلزم دانستن چه نکات و تذکرات و هشدارهایی است که می توانید برای اینجانب ارائه نمایید با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23774
    تشکـر
    55
    تشکر شده 78 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ازدواج با دختری که خانواده اش به دلیل اقتصادی و اعتیاد در حال فروپاشی است

اگر خیلی بهش علاقه دارید و عشق زود گذر جونی نیست و...
    چرا که نه؟
    شما چند سالتون هست و تحصیلات و شرایط هردوتون؟
    الان به کاغذ و خودکار بردارید و معیار های همسر آیندتونو بنویسید
    بهش درصد بدید
    مثلا اخلاق 40 درصد زیبایی 25 درصد و...
    به خانواده هم درصد بدید بعد با این خانوم مقایسش کنید ببینید
    جور درمیار
    مثلا شما خانواده ی طرف مقابل چند درصد برای شما اهمیت داره و...

3. کاربران زیر از Mahdipoop بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : ازدواج با دختری که خانواده اش به دلیل اقتصادی و اعتیاد در حال فروپاشی است

اگه قصدتون واقعا ازدواج و محبت هست و قصد ترحم و گذشت ندارین بهتره درمورد اخلاق خوده دختره تحقیق کنین و ی مدت شناخت پیدا کنین و درست و مطمین اقدام کنین.

فرستاده شده از GT-I9105ِ من با Tapatalk

5. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکلات اقتصادی دختر

انتخاب همسر از مهمترین تصمیمات فرد در زندگی است، زیرا می تواند آینده فرد را رقم بزند. تشکیل خانواده سالم، متعادل و پایدار مانند هر امر مهم دیگری به تفکر منطقی و تلاش و کوشش نیازمند است. جوان می بایستی بر اساس معیارهای اصولی، منطقی همسر آینده خود را شناسایی و انتخاب نماید و آنگاه به انجام پیوند زناشویی اقدام کند.

در زیر به چند عامل برای یک ازدواج موفق اشاره می شود:
    شناخت خود
    مهم‌ترین قدم، ‌رسیدن به خودآگاهی و طی کردن مراحل خودشناسی است. فرد باید قبل از هر انتخابی، نقاط‌ضعف و قوت خود را به طور کامل بشناسد، هدف و ارزش‌های زندگی‌اش را مشخص کند و با شناسایی ملاک‌های یک انتخاب موفق دست به انتخابی شایسته بزند. ما معتقدیم فردی می‌تواند انتخاب شود و دست به انتخاب بزند که مراحل 5 گانه بلوغ (رشد جسمانی، عقلانی، اجتماعی، اخلاقی، عاطفی و روانی) را گذرانده باشد. البته نمی‌توان این موضوع را نادیده گرفت که هیچ انسانی کامل نیست و باید فردی را انتخاب کنیم که تا حد ممکن به ایده‌آل‌های ما نزدیک باشد اما هیچ صددرصدی وجود ندارد. در کنار این موضوع داشتن شرایط روانی مناسب، تطابق فرهنگی، اجتماعی و خانوادگی، داشتن شخصیتی سالم و باثبات و درک متقابل تفاوت‌های میان زن و مرد از جمله پیش‌شرط‌های یک انتخاب مناسب است که می‌تواند به یک شناخت مناسب برسد، رنگ عشق به خود بگیرد و یک ازدواج موفق را رقم بزند. در عین حال ما باید مطمئن شویم که طرف مقابل ما در کنار یک همسر خوب بودن، می‌تواند یک مادر یا پدر خوب هم باشد.

داشتن نیت و اراده برای تشکیل خانواده
    هر یک از زوجین باید با دید باز و با رضایت خود اقدام به تشکیل خانواده نمایند. ازدواج نباید به عنوان راه حلی برای دوری از مشکلات خانوادگی جوان در خانواده در نظر گرفته شود، بلکه ازدواج زمانی موفق خواهد بود که با هدف تشکیل خانواده و تعالی روحی زوجین درنظر گرفته شود. با وجودیکه والدین در راهنمایی جوانان در انتخاب همسر نقش تعیین کننده ای دارند، این نقش باید به صورت مشاوره ای باشد و نباید بصورت تحمیلی و سلب اختیار جوان در تعیین شریک زندگی آینده اش باشد .
    باید توجه داشت که امکانات مالی به تنهایی نمی تواند حل کننده همه مشکلات یک خانواده و متضمن خوشبختی باشد و اهمیت آن تنها بایستی در کنار سایر عوامل ارزیابی شود

این سه محور را ساده نگیرید
    برای این که اختلافات زوج ها به حداقل برسد و در کنار یکدیگر زندگی شیرین و دوست داشتنی تری را تجربه کنند، خانواده ها قبل از ازدواج حتما باید سه موضوع اصلی را در نظر داشته باشند. به این معنی که در این موارد باید با یکدیگر تفاهم داشته و نظرات و شرایط شان هم تقریبا مشابه هم باشد.
    شرایط اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی سه محوری است که به هیچ عنوان نباید ساده از کنارش گذشت.درباره وضع اقتصادی خانواده ها نباید فراموش کرد ازدواج دختر پولدار با پسر فقیر یا برعکس آن، فقط در داستان ها و فیلم ها اتفاق می افتد و در واقعیت، چنین ازدواجی نمی تواند یک ازدواج موفق به حساب بیاید. بنابراین باید با خانواده ای وصلت کنید که تا حد امکان از نظر شرایط اقتصادی و مالی مشابه شما باشند.
    شرایط اجتماعی دو خانواده هم تقریبا باید یکسان باشد. توصیه می شود میزان تحصیلات دو نفر، متناسب با یکدیگر باشد. البته درباره آقایان قضیه کمی فرق می کند و اگر سطح تحصیلات همسرشان پایین تر باشد، معمولا آنها بهتر می پذیرند و با آن کنار می آیند. موضوع سوم هم هماهنگی و تشابه فرهنگی خانواده هاست که در این زمینه مسائل مذهبی و اعتقادی هم مطرح می شود. خیلی ها زمانی که برای حضور در مراسم خواستگاری آماده می شوند، چندان به فکر مسائل فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی نیستند و می گویند پس از ازدواج می توانند نظرات همسرشان را مطابق میل و سلیقه خود تغییر دهند. در حالی که به هیچ عنوان چنین چیزی ممکن نیست. در حقیقت، برای فردی که به طور متوسط 25 سال با فرهنگ و عادتی خاص زندگی کرده است، باید همین مدت وقت بگذارید تا شاید بتوانید برخی از رفتارهایش را تغییر دهید. بنابراین از همان ابتدا باید فردی را انتخاب کنید که با معیارهای شما هماهنگ است و نیازی به تغییر ندارد.

سلامت جسمی و روانی
    انسان سالم، خانواده سالم ایجاد می کند. برخی از بیماریها ممکن است تهدیدی جدی برای سلامت انسان و همسر آینده او باشد. در این زمینه مراجعه به مراکز درمانی برای تشخیص و درمان زودرس و مشاوره قبل از ازدواج در مراکز مشاوره وزارت بهداشت توصیه می گردد.

منبع درآمد و شغل مناسب
    برای یک ازدواج موفق و زندگی سعادتمند، مسأله شغل می بایستی جدی گرفته شود. با داشتن کار و شغل، عشق و محبت زوجین در منزل رونق و تداوم می یابد. با وجودیکه داشتن شغل و درآمد لازمه خوشبختی خانواده است،
    باید توجه داشت که امکانات مالی به تنهایی نمی تواند حل کننده همه مشکلات یک خانواده و متضمن خوشبختی باشد و اهمیت آن تنها بایستی در کنار سایر عوامل ارزیابی شود.
    مسئولیت پذیری و پاسخگویی به نیازهای جسمی روحی و عاطفی همسر زوجین باید متوجه باشند که با تشکیل خانواده، نقشهای جدیدی برای آنان بوجود می آید که می بایستی در مقابل آن مسئولیت پذیر باشند. زن و مرد متأهل نسبت به یکدیگر متعهد هستند و می بایستی با تمام وجود سعی در ایفای وظایف نمایند. یکی از اساسی ترین پایه های موفقیت یک زندگی زناشویی، شناخت دقیق نیازهای جسمی ، روحی و عاطفی همسر و تلاش مستمر و دائم در پاسخ به این نیازهاست . زوجین می بایستی در این جهت به یکدیگر کمک رسانند و مشوق و همکار یکدیگر باشند. همچنین لازم است تا از توقعات خارج از توانایی همسر اجتناب گردد. به عبارت دیگر زوجین باید تلاش کنند تا در کنار یکدیگر باشند و نه در مقابل هم.علاوه بر این، هر یک از زوجین می بایستی مسئولیت تنظیم خانواده را بپذیرند و تعداد فرزندان و فاصله مناسب تولد آنان را رعایت نمایند.

یک عشق یک همسر
    این اصل متضمن دوام و خوشبختی یک خانواده است. وفاداری به همسر، وفاداری به عشق را به ارمغان می آورد به همسر خود احترام بگذارید و گذشت داشته باشید
    زوجین می بایستی در همه حال و در هر شرایطی به همسر خود احترام بگذارند. نزدیکی زوجین هیچگاه حق توهین و تحقیر یکدیگر را به آنان نمی دهد. با اولین توهین به همسر، اولین گام برای فروریختن بنای خانواده برداشته شده است و اصالت خانواده زیر سۆال می رود. هیچ خطایی از طرف همسر، شما را محق به توهین به او نمی کند. گذشت لازمه هر رابطه طولانی مدت است. انسان در طول زندگی مرتکب خطاهایی می گردد و گذشت و راهنمایی دوستانه همسر، زمینه پیشگیری از وقوع مجدد آن خطا را فراهم می کند، احساس صمیمیت را تقویت می کند و زندگی را به کام زوجین شیرین می سازد.
    باید معیارهایتان را یادداشت کنید و به هر یک از آنها امتیاز بدهید. پس از آن، با اولویت بندی و انتخاب اولویت های اول، بهتر و راحت تر تصمیم خواهید گرفت و پس از کسب شناخت کافی می توانید آماده ازدواج شوید

استفاده از تجربه بزرگ ترها
    گاهی دختر و پسر جوان نمی خواهند حرف بزرگ ترها را بپذیرند و به همین دلیل ممکن است مرتکب خطا شوند. بنابراین توصیه می شود از نظرات بزرگ ترها که تجربه بیشتری دارند، کمک بگیرید و در انتخاب خود با آنها مشورت کنید.علاوه بر این، یادتان باشد هیچ انسانی بی عیب و نقص نیست و شما هم نمی توانید همسری پیدا کنید که هیچ نقطه ضعفی نداشته باشد. بنابراین باید معیارهایتان را یادداشت کنید و به هر یک از آنها امتیاز بدهید. پس از آن، با اولویت بندی و انتخاب اولویت های اول، بهتر و راحت تر تصمیم خواهید گرفت و پس از کسب شناخت کافی می توانید آماده ازدواج شوید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31597
    تشکـر
    26
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از راهنمایی ها. خانواده اش متاسفانه خیلی ضعیف و عقب افتاده است اما من خودش رو می پسندم و از نظر اخلاق فرهنگ و ... با من تناسب داره. دوستان گفتند امیتاز بندی کنم اما چجوری امتیاز بدم... شما کمک کنین ببینین اون همه چیز خودش خوبه اما همه چیز خانواده اش بده. یعنی باید بین خودش که مثبته و خانوادش که منفیه بگم کدوم برام مهم تره؟ خب خودش مهمتره. ولی آخه این که باز همون شد

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزیز
    به نظر من اصلا نمی شه با چنین شخصی ازدواج کرد، اینو در نظر بگیرید که اینجا ایرانه و شما وقتی با کسی وصلت می کنید یعنی با خانواده اون هم وصلت می کنید. اینکه شما تو یه خانواده مشکل دار باشید مسلما مشکلات اون خانواده رو تو خونه خودتون ببینید.
    و متاسفانه سبک و سیاق خاص اینجور خانواده ها نمی زاره که زندگی عادیتون رو داشته باشید و سرآخر با شکست و ... مواجه می شن معمولا این زندگی ها.
    دو نفری که می خوان با هم زندگی کنن باید حتما هم از نظر فرهنگی و هم از اخلاقی و دارایی و تقریبا شبیه باشن. هر کدوم از این مسائل خودش زمینه ساز دعواهای بعدی توی ازدواجه. فقط می تونم بگم که اولا در نظر بگیرید که این خانم خیلی تو زندگیش سختی کشیده و طاقت اینکه شما هم بخواید یه مدت باهاش باشید و ولش کنید و نخواهد داشت. دوما چشم هاتون رو باز کنید همه حرف می زنن همه تمسخر می کنن و همه زیر و بم خانواده همسرتون رو در میارن و پشت سرتون حرف خواهند زد. و سوم اینکه شما با فردی دارید ازدواج می کنید که روح سالمی نداره و از نظر روحی آسیب دیده است.
    بعد همه اینها خواهشا قبل ازدواج مشاوره فراموش نشه.
    موفق باشید.

10. 2 کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31597
    تشکـر
    26
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خب پس کی رو بگیریم
    هر کسی اخه یه عیبی داره یه چیزش کمه. یکی زیبا نیست ولی چیزای دیگه رو داره یکی زیبا هست اما هیچی دیگه نداره. خب یکی هم مثل من میمونه که چیکار کنه

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23774
    تشکـر
    55
    تشکر شده 78 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

شما معیارهای همسر آیندتونو بنویسید و بهش درصد بدید
    بعدش
    با این خانوم مقایسه کنید

13. کاربران زیر از Mahdipoop بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31597
    تشکـر
    26
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdipoop نمایش پست ها
    شما معیارهای همسر آیندتونو بنویسید و بهش درصد بدید
    بعدش
    با این خانوم مقایسه کنید

باتشکر من این کارو انجام دادم . معیارهای وابسته به خود شخص برام ۷۰ درصد مهمه و خانواده اش ۳۰ درصد. حالا از اون ۷۰ درصد این ۸۰ میگیره و از اون ۳۰ درصد ۴۰ بیشتر نمیگیره که جمعا میشه ۶۸ درصد

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31597
    تشکـر
    26
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

باورم نمیشه حتی این جور دختری که هر کی جای اون بود خودکشی می کرد با اون پدر معتادش و با اون بی پولی و فقر و فلاکتش اینجوری سرد با یه نفر که فقط میخواد بیشتر ببینتش تا بتونه تصمیم بگیره اینقدر سرد برخورد کنه. حااالم به هم خورد ازش از هرچی دختره متنفر شدم. امیدوارم به شرایط خودم برگردم و مثل مرد مستقل زندگی خواهم کرد. منو باش نیت هم کرده بودم واسه این ادم خدایا منو به چیزی که باید باشم تغییر بده

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    تشکر شده 325 بار در 198 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط yekketaz نمایش پست ها
    باورم نمیشه حتی این جور دختری که هر کی جای اون بود خودکشی می کرد با اون پدر معتادش و با اون بی پولی و فقر و فلاکتش اینجوری سرد با یه نفر که فقط میخواد بیشتر ببینتش تا بتونه تصمیم بگیره اینقدر سرد برخورد کنه. حااالم به هم خورد ازش از هرچی دختره متنفر شدم. امیدوارم به شرایط خودم برگردم و مثل مرد مستقل زندگی خواهم کرد. منو باش نیت هم کرده بودم واسه این ادم خدایا منو به چیزی که باید باشم تغییر بده
    شايد بنده خدا فكر كرده در حد شما و خانواده شما نيست خودش با پاب خودش داره كنار مي كشه

17. کاربران زیر از مري موجي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31597
    تشکـر
    26
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

همون بهتر با ادم به این احمقی ازدواج نکردم . دیگه عمرا بهش فک کنم هرچی هم میخواد خوب باشه . یادمه جایی دیدم که از احمق جماعت باید بدور باشه ادم

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

همون بهتر با ادم به این احمقی ازدواج نکردم . دیگه عمرا بهش فک کنم هرچی هم میخواد خوب باشه . یادمه جایی دیدم که از احمق جماعت باید بدور باشه ادم
    باید بگم خدا رو شکر که اون دختر نصیب شما نشد

چون با توجه به سختی ها خانوادش دیگه براش سخت تر بود که با شما کنار بیاد

شما اگه واقعا دوسش داشتی حتی به خودت اجازه نمیدادی که اینجوری در موردش بگی هرچقدر هم بهت جواب رد بده

لابد ایشون یه چیزی رو فهمیدن که نخواستن .

منطقی فکر کنید.

اون حرفتون هم خیلی بد که گفتید هرکسی که به جاش بود خودکشی میکرد

مگر دست خودش بود که تو چه خانواده ای به دنیا بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعا متاسف شدم از خوندن حرفاتون.

20. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31597
    تشکـر
    26
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ههی چی بگم. نه منظورم این بود که شرایطش خیلی بده. من تاحالا باهاش حرف هم نزدم فقط دیدم. توکل میکنم به خدا شاید قسمت من یه چیز دیگه باشه که نمیدونم

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    باید بگم خدا رو شکر که اون دختر نصیب شما نشد

چون با توجه به سختی ها خانوادش دیگه براش سخت تر بود که با شما کنار بیاد

شما اگه واقعا دوسش داشتی حتی به خودت اجازه نمیدادی که اینجوری در موردش بگی هرچقدر هم بهت جواب رد بده

لابد ایشون یه چیزی رو فهمیدن که نخواستن .

منطقی فکر کنید.

اون حرفتون هم خیلی بد که گفتید هرکسی که به جاش بود خودکشی میکرد

مگر دست خودش بود که تو چه خانواده ای به دنیا بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعا متاسف شدم از خوندن حرفاتون.

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

شما چرا این برخورد و میکنید

خوشحالم دختره جواب رد بهتون داد چون ممکن بود جواب. بله هم میداد یه روز بحثتون شد همین بی پولی و معتادی پدرش و تو چشمش بکشید ِِمیدونید چی دختره هم دقیقا از همین میترسه که یکی که میخواد بهش نزدیک شه. به نیت سو استفاده. فکر میکنه اگر بخواد. ازدواج کنه ممکن یکی مثل پدرش گیرش بیاد یا شایدم میترسه شما مشکلشون و تو چشمش بکشید
    بخاطر شرایط زندگیش نمیتونه راحت قبول کنه

قضاوت نکنید یکم خودتون جای اون بذارید اون از کجا بدونه اخه حس شما واقعی چرا توقع دارید سریع قبول کنه
    ویرایش توسط پریماه. : 11-22-2016 در ساعت 04:59 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

23. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

دختر خیلی فهمیده ای بود ک تصمیم درست گرفت و شما را خوب شناخت
    با ی جواب رد اینجور تحقیرش کردین
    واقعا برای جوانهای الان متاسفم اسم هر هوسی را عشق و دوست داشتن میزارن.
    آقای محترم خدا جای حق نشسته مطمین باش ی روزی همین حرفایی ک امروز درمورد اون دختر خانم زدین یکی به خودتون میزنه اونوقت میفمین چقدر تحقیر شدن سخته.

یا علی مدد

25. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31597
    تشکـر
    26
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

الان یه جوری شده که اغلب دخترا متاسفانه موقعیت های خوب رو از دست میدن و بعد ها پشیمون میشن. جوونهای زیادی هم به همین دلیل ازدواج شون عقب میفته. ببینید چقد بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    شما چرا این برخورد و میکنید

خوشحالم دختره جواب رد بهتون داد چون ممکن بود جواب. بله هم میداد یه روز بحثتون شد همین بی پولی و معتادی پدرش و تو چشمش بکشید ِِمیدونید چی دختره هم دقیقا از همین میترسه که یکی که میخواد بهش نزدیک شه. به نیت سو استفاده. فکر میکنه اگر بخواد. ازدواج کنه ممکن یکی مثل پدرش گیرش بیاد یا شایدم میترسه شما مشکلشون و تو چشمش بکشید
    بخاطر شرایط زندگیش نمیتونه راحت قبول کنه

قضاوت نکنید یکم خودتون جای اون بذارید اون از کجا بدونه اخه حس شما واقعی چرا توقع دارید سریع قبول کنه

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31597
    تشکـر
    26
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

من تحقیرش نکردم فقط وضعیتش خیلی بده از همه نظر. وقتی یه نفر فقیر هست ایا می توان او را فقیر در نظر نگرفت؟ واقعیت ها را که می بینیم دیگه درسته؟ تحقیر کردن کلا یه چیز دیگه اییه. اینی که من میگم واقعیت وضعیت خیلی بدیه که اون توش هست

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

من تحقیرش نکردم فقط وضعیتش خیلی بده از همه نظر. وقتی یه نفر فقیر هست ایا می توان او را فقیر در نظر نگرفت؟ واقعیت ها را که می بینیم دیگه درسته؟ تحقیر کردن کلا یه چیز دیگه اییه. اینی که من میگم واقعیت وضعیت خیلی بدیه که اون توش هست
    فقیر را برام ترجمه کنید
    فقر مالی
    فقر فرهنگی
    فقر اخلاقی
    فقر تربیتی
    فقر علمی
    چون فقر مالی داره فقیر شناخته شد
    آدما تو کاخ باشن هم فقیرن فقط پول فقرشون را پوشش داده
    برای زندگی کردن با ی دختر باید به بقیه فقرها توجه کرد نه فقر مالی.
    دخترپادشاه را ببری اما ی دختر نفهم و بددهن باشه هیچوقت بهش نمگی فقیر نه فقر در ذهن ما فقط مالی ترجمه شده.
    اون خانم را نمیشناسم اما با چیزی ک شما نوشتن فک میکنم جواهر باارزشی را از دست دادین
    گل نیلوفر گل زیبایی هست و خاصیت دارویی زیادی داره اما تو لجنزار و مرداب رشد میکنه
    آیا محیط رشدش چیزی از ارزش و زیبایی و توجه اش کم کرد؟

یا علی مدد

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31597
    تشکـر
    26
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل من فقر مالی اش نبود برا همون رفتم سمتش. مشکل همون فقر ذهنی است که یه ادم بد رفتار میاد روبه روت که هیچی نمیفهمه متاسفانه. من حساب این کار رو میزارم رو این که خدای مهربان هدف دارد و هرچیزی هم حکمت دارد .

بِسمِ الله الرَحْمنِ الرَحیمِ، لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ
    ما که نیت خوبی داشتیم همین بس است

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    فقیر را برام ترجمه کنید
    فقر مالی
    فقر فرهنگی
    فقر اخلاقی
    فقر تربیتی
    فقر علمی
    چون فقر مالی داره فقیر شناخته شد
    آدما تو کاخ باشن هم فقیرن فقط پول فقرشون را پوشش داده
    برای زندگی کردن با ی دختر باید به بقیه فقرها توجه کرد نه فقر مالی.
    دخترپادشاه را ببری اما ی دختر نفهم و بددهن باشه هیچوقت بهش نمگی فقیر نه فقر در ذهن ما فقط مالی ترجمه شده.
    اون خانم را نمیشناسم اما با چیزی ک شما نوشتن فک میکنم جواهر باارزشی را از دست دادین
    گل نیلوفر گل زیبایی هست و خاصیت دارویی زیادی داره اما تو لجنزار و مرداب رشد میکنه
    آیا محیط رشدش چیزی از ارزش و زیبایی و توجه اش کم کرد؟

یا علی مدد

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

ههی چی بگم. نه منظورم این بود که شرایطش خیلی بده. من تاحالا باهاش حرف هم نزدم فقط دیدم. توکل میکنم به خدا شاید قسمت من یه چیز دیگه باشه که نمیدونم
    باهاش حرف نزدید؟؟؟

پس از کجا میدونید که نظرش منفیه نسبت به شما؟؟؟

31. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

مشکل من فقر مالی اش نبود برا همون رفتم سمتش. مشکل همون فقر ذهنی است که یه ادم بد رفتار میاد روبه روت که هیچی نمیفهمه متاسفانه. من حساب این کار رو میزارم رو این که خدای مهربان هدف دارد و هرچیزی هم حکمت دارد .

بِسمِ الله الرَحْمنِ الرَحیمِ، لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ
    ببخشیدا شما رفتی به دختر گفتی اونم باید زودی قبول میکرد ؟؟؟؟ رو چه حساب ؟؟ خب شما نیتت خیر بود ولی روشتون برای اشنایی درست نبود

صدها نفر نیتشون سواستفادن میان. از همین راهی که شما رفتی میرن دختر و گول میزنن که اره برا اشنایی بیشتر بریم بیرون به درد هم خوردیم ازدواج میکنیم و ....

اون دختر حق داره تو این جامعه که پر گرگ نتونه به شما اعتماد کنه

شماهم اگر واقعا میخواینش از یه روش درست وارد بشید که تو چهارچوب باشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

33. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

چرا فک میکنین هردختری ک فقر مالی داره باید به هرکی ک طرفش میره جواب اوکی بده
    هردختری تو هرجایگاهی معیارهایی داره شاید شما معیار ایشون را ندارین یا اینکه در شما چیزی دید ک فهمید مرد زندگی نیسین و خیلی زود ترکش میکنین
    باحرفایی ک اینجا زدین به نظر همه ما دختره خیلی فهمیده و باهوشه.
    شما ک ادعای علاقه مند شدن و امر خیر کردین با ی نه شنیدن همچین حرفی درموردش میزنین.
    مطمینا از حرفای رک من ناراحت میشین اما من هدفم بیدار شدنتون هست یا ناراحت کردنتون.

یا علی مدد

35. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

هردختری تو هرجایگاهی معیارهایی داره شاید شما معیار ایشون را ندارین یا اینکه در شما چیزی دید ک فهمید مرد زندگی نیسین و خیلی زود ترکش میکنین
    شما ک ادعای علاقه مند شدن و امر خیر کردین با ی نه شنیدن همچین حرفی درموردش میزنین.
    مطمینا از حرفای رک من ناراحت میشین اما من هدفم بیدار شدنتون هست نه ناراحت کردنتون.

یا علی مدد

36. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31597
    تشکـر
    26
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

اخه رفتار سرد همه چیز رو میگه

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    باهاش حرف نزدید؟؟؟

پس از کجا میدونید که نظرش منفیه نسبت به شما؟؟؟

37. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31597
    تشکـر
    26
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

شما میگین من دوستش ندارم چون با یه رفتار سرد ازش بدم اومد. خب یعنی شما از رفتار سرد یکی که دارید بهش توجه میکنید خوشتون میاد مگه؟

ببخشیدا شما رفتی به دختر گفتی اونم باید زودی قبول میکرد ؟؟؟؟ رو چه حساب ؟؟ خب شما نیتت خیر بود ولی روشتون برای اشنایی درست نبود

صدها نفر نیتشون سواستفادن میان. از همین راهی که شما رفتی میرن دختر و گول میزنن که اره برا اشنایی بیشتر بریم بیرون به درد هم خوردیم ازدواج میکنیم و ....

اون دختر حق داره تو این جامعه که پر گرگ نتونه به شما اعتماد کنه

شماهم اگر واقعا میخواینش از یه روش درست وارد بشید که تو چهارچوب باشه

38. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31597
    تشکـر
    26
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

یکی از دلایلی که بهش توجه دارم همینه. اما بدم اومد وقتی باهام سرد برخورد کرد. شما خوشت میاد کسی سرد باهاتون برخورد کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    مطمینا از حرفای رک من ناراحت میشین اما من هدفم بیدار شدنتون هست نه ناراحت کردنتون.

یا علی مدد

39. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

اخه رفتار سرد همه چیز رو میگه
    خب مگه چه نسبتی باهاتون داره که گرم بگیره؟؟؟

بستگی به رفتار شما هم داره که چه بازخوردی رو دریافت میکنید

اگه برای دوستی و این حرفا که میگن آشنا بشیم تا بعد به خانواده بگیم و اینااا پیشقدم شدید که حق داشته گرم نگیره

40. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

شما میگین من دوستش ندارم چون با یه رفتار سرد ازش بدم اومد. خب یعنی شما از رفتار سرد یکی که دارید بهش توجه میکنید خوشتون میاد مگه؟
    چرااا توقع داری همون اول کاری باهات گرم بگیره ؟؟؟ منم باشم تو اولین برخورد خیلی جدی و خشک برخورد میکنم

وقتی نمیدونم طرفم کیه به چه قسد و نیتی امده حالا هرچقدرم طرف مقابلم بگه نیتم خیره من با چه اطمینانی میتونم باور کنم وقتی صدهانفر و دارم میبینم که بهشون گفتن نیتمون خیره ولی اخر کاری بازیچه دست شدن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

42. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31597
    تشکـر
    26
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ولی من فقط میخواستم یه بار دیگه اونو دیده باشم حداقل. وقتی بتونم ببینم اونوقت متوجه میشم که میتونم برم با خانوادش و اینا مطرح کنیم یا نه. اگه من برم خونه شون بعد ببینم ازش خوشم نمیاد که بدتره
    من چجوری باید بهش اطمینان بدم که متوجه شه دارم بررسیش میکنم که تصمیم بگیرم برم خواستگاریش یا نه

چرااا توقع داری همون اول کاری باهات گرم بگیره ؟؟؟ منم باشم تو اولین برخورد خیلی جدی و خشک برخورد میکنم

وقتی نمیدونم طرفم کیه به چه قسد و نیتی امده حالا هرچقدرم طرف مقابلم بگه نیتم خیره من با چه اطمینانی میتونم باور کنم وقتی صدهانفر و دارم میبینم که بهشون گفتن نیتمون خیره ولی اخر کاری بازیچه دست شدن

44. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

یکی از دلایلی که بهش توجه دارم همینه. اما بدم اومد وقتی باهام سرد برخورد کرد. شما خوشت میاد کسی سرد باهاتون برخورد کنه
    دلیلی نداره اون دختر با شما گرم بگیره
    شما کی هستین
    ی غریبه
    نه خواستگارشی نه نامزدش نه فامیلش
    خودتون بگین چرا باید باهات گرم بگیره

یا علی مدد

45. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31597
    تشکـر
    26
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

من چجوری باید بهش اطمینان بدم که متوجه شه دارم بررسیش میکنم که تصمیم بگیرم برم خواستگاریش یا نه

46. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

نباید مستقیم بهش بگین دارم برای خواستگاری باهاتون آشنا میشم
    اصولا اینجور دخترا ک تو خانواده بد بزرگ شدن اعتماد کردنشون ضعیفه و سخته.
    باید بدون اینکه بفهمه برین تحقیق و بعد برین خواستگاری و ازشون مدتی وقت بخوایین ک باهم باشین برای شناخت بیشتر

یا علی مدد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)