نمایش نتایج: از 1 به 46 از 46

موضوع: نامزدمحجبه و صحبت درمورد مسایل جنسی

3407
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21975
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نامزدمحجبه و صحبت درمورد مسایل جنسی

با سلام

حدود سه سال پیش با دختری آشنا شدم که اوایل قرار شد ازدواج کنیم ولی بعد از مدتی بنا به دلایل مادی به من جواب رد دادند.

حالا بعد از این مدت خود اون دختر ابراز تمایل نشان داده و بخاطر علاقه قبلی که داشتم قبول کردم تا بیشتر در این مورد تلفنی صحبت کنیم. ایشون دلایل مطرح کردن این موضوع پس از سه سال رو ، تغییر اولویتهاشون، با تجربه تر شدن ، و این که هیچ کدوم از خواستگارهایی که در این مدت داشتن به اندازه من با این خانوم همفکر نبوده را عنوان میکنن.
    البته خانواده دو طرف در جریان بوده و راضی به وصلت هستند. سوال اصلی من اینه که این خانوم از روز سوم به بعد تقریبا بیشتر مطالبشون در مورد مسایل جنسی هستش و گاهی تا جایی وارد جزییات میشه که من خودم شرم دارم و موضوع اینه هر زمانی که فکر میکنه من تمایلم برا ازدواج کم شده صحبت در این مورد رو بیشتر و جزیی تر میکنه ، که این موضوع نه تنها خوش آیند من نیست بلکه بشدت نگران میکنه من رو. به عنوان مثال
    من ازشون در مورد علاقه ایشون برا بچه دار شدن سوال کردم ولی ایشون در مورد رابطه جنسی در زمان بارداری صحبت میکنن

من در مورد خود رابطه جنسی و نظر خودش، بجز وظیفه و انتظاری که از ایشون به عنوان یک زن وجود داره، سوال کردم ، ایشون در مورد ترس از رابطه و بلاهایی که سر دوستاشون بعد اولین رابطه اومده که چند روز خونریزی داشتن و بعدش کلا سرد شدن از رابطه و، خیلی عذر میخوام، اندازه و سایز من سوال کردن.
    خودشون تمایل دارن در مورد بدن خودشون، که چقدر مو داره یا نداره، رنگ پوستشون و اندازه سینه که به نظرش برا من وآقایون مهمه صحبت میکنن
    این اواخر هم شب قبل از خواب و صبح قبل از بیداری در مورد مراحل شروع و پایان رابطه و جزییات اون صحبت میکردن که من مخالفت کردم.
    سوال من اینه که این مسایل عادی هستند و من زیادی حساس شده ام و یا این خانوم مشکل دارن. لازم به ذکره که این خانم تمام معیارهای من رو اعم از اعتقاد شخصی و مذهبی، زیبایی و استیل بدن، نحوه پوشش، تحصیلات ، اصالات خانوادگی رو دارن و تمام شرایط من رو قبول کردن.
    فاصله دو شهر ما حدود 200 کیلومتر هستش و از سه سال پیش تاکنون از ایشون کاملا بیخبر بوده ام ولی خانواده ها و آن دختر خانوم تقریبا کار رو تمام شده تلقی کرده و حتی زمان عقد و عروسی رو مشخص کردن.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : نامزدم خانومی محجبه است ولی بیش از انداه در مورد مسایل جنسی صحبت میکند.

سلام
    این نظر شخصی من
    دختره از ترس اینکه ولش نکنید این حرف هارو میزنه چون میددنه پسرا مسائل جنسی براشون مهم. و از این طریق میخواد شمارو وسوسه کنه که حفظتون کنه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18447
    تشکـر
    152
    تشکر شده 197 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    9

اما من یه جورایی مطمینم که این دختر تو سن 16 -17 سالگی با یه نفر روبرو شده که فقط راجب این مسایل صبحت میکرده.و این دختر خانومم شدیدا طرفشو دوس داشته...واسه همین فک میکنه باید راجب این موضوع صحبت کنه...دست خودشم نیس.مثه دوست خودم...

5. کاربران زیر از عطیه جوجو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

کاملا طبیعیه
    این دختر از اون دخترایی بوده که تو مجردی سر و گوشش نمیجنبیده و نیاز جنسیشو سرکوب کرده.الان که نامزد کرده نیاز جنسیش فوران کرده و دوست داره حالا که ازدواج کرده با همسرش شریک بشه در نیاز جنسی

تو خانمای مذهبی این طبیعی هستش

7. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    کاملا طبیعیه
    این دختر از اون دخترایی بوده که تو مجردی سر و گوشش نمیجنبیده و نیاز جنسیشو سرکوب کرده.الان که نامزد کرده نیاز جنسیش فوران کرده و دوست داره حالا که ازدواج کرده با همسرش شریک بشه در نیاز جنسی

واقعااا؟؟؟؟؟؟؟؟

ایشون فقط میگن خانواده ها درجریانن فک نکنم صیغه ای بینشون خوانده باشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan 123 نمایش پست ها
    با سلام

حدود سه سال پیش با دختری آشنا شدم که اوایل قرار شد ازدواج کنیم ولی بعد از مدتی بنا به دلایل مادی به من جواب رد دادند.

حالا بعد از این مدت خود اون دختر ابراز تمایل نشان داده و بخاطر علاقه قبلی که داشتم قبول کردم تا بیشتر در این مورد تلفنی صحبت کنیم. ایشون دلایل مطرح کردن این موضوع پس از سه سال رو ، تغییر اولویتهاشون، با تجربه تر شدن ، و این که هیچ کدوم از خواستگارهایی که در این مدت داشتن به اندازه من با این خانوم همفکر نبوده را عنوان میکنن.
    البته خانواده دو طرف در جریان بوده و راضی به وصلت هستند. سوال اصلی من اینه که این خانوم از روز سوم به بعد تقریبا بیشتر مطالبشون در مورد مسایل جنسی هستش و گاهی تا جایی وارد جزییات میشه که من خودم شرم دارم و موضوع اینه هر زمانی که فکر میکنه من تمایلم برا ازدواج کم شده صحبت در این مورد رو بیشتر و جزیی تر میکنه ، که این موضوع نه تنها خوش آیند من نیست بلکه بشدت نگران میکنه من رو. به عنوان مثال
    من ازشون در مورد علاقه ایشون برا بچه دار شدن سوال کردم ولی ایشون در مورد رابطه جنسی در زمان بارداری صحبت میکنن

من در مورد خود رابطه جنسی و نظر خودش، بجز وظیفه و انتظاری که از ایشون به عنوان یک زن وجود داره، سوال کردم ، ایشون در مورد ترس از رابطه و بلاهایی که سر دوستاشون بعد اولین رابطه اومده که چند روز خونریزی داشتن و بعدش کلا سرد شدن از رابطه و، خیلی عذر میخوام، اندازه و سایز من سوال کردن.
    خودشون تمایل دارن در مورد بدن خودشون، که چقدر مو داره یا نداره، رنگ پوستشون و اندازه سینه که به نظرش برا من وآقایون مهمه صحبت میکنن
    این اواخر هم شب قبل از خواب و صبح قبل از بیداری در مورد مراحل شروع و پایان رابطه و جزییات اون صحبت میکردن که من مخالفت کردم.
    سوال من اینه که این مسایل عادی هستند و من زیادی حساس شده ام و یا این خانوم مشکل دارن. لازم به ذکره که این خانم تمام معیارهای من رو اعم از اعتقاد شخصی و مذهبی، زیبایی و استیل بدن، نحوه پوشش، تحصیلات ، اصالات خانوادگی رو دارن و تمام شرایط من رو قبول کردن.
    فاصله دو شهر ما حدود 200 کیلومتر هستش و از سه سال پیش تاکنون از ایشون کاملا بیخبر بوده ام ولی خانواده ها و آن دختر خانوم تقریبا کار رو تمام شده تلقی کرده و حتی زمان عقد و عروسی رو مشخص کردن.
    سلام

مسئله و موضوع سنگینتر از اینهاست عزیز, نه عنوان کردن این مسائل تا ااین حد عادی نیست. ترجیح میدادم هر دو با هم به پیش یکی از همکاران مشاور میرفتید و تست mmpi میدادید.

ولی خوب اگر نمیتوانید از ایشون بخواهید که این کار رو بکنند. نتیجه خیلی از مسائل رو برای ایشون و خود شما مشخص خواهد کرد.

موفق باشید

dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

کاملا طبیعیه

آقای سام رو چه حسابی اینطور درمورد خانم های مذهبی حرف میزنید
    من خودم ی خانم مذهبی هستم اما حتی روم نمیشه همچین سوالی یا سوالی دراین مورد با دوستان دخترم مطرح کنم
    این خانم هم چشم و گوش بسته نیستن ک اینجوری حتی از ارتباط دوستانشون با شوهرشون خبر دارن

تنها خدا،آرام بخش دلها

11. 5 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

سام

رابطه ی این خانم و آقا محرمیتی بینشون وجود نداره ، یعنی نه صیغه هستن نه عقد نه نامزدی که نشون کرده ی هم باشن ، یه آشنایی به قصد ازدواجه ، که اتفاقا نشون میده چشمو گوش بسته هم نیست !!!

آقا احسان به نظر منم این صحبتهاش بیش از حده و میخواد یه جورایی غریزه ی شما رو تحریک و شمارو به سمت خودش بکشونه .

13. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18447
    تشکـر
    152
    تشکر شده 197 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    9

منم میگم واسه جذب کردنه...ولی شاید دست خودش نیس...

15. کاربران زیر از عطیه جوجو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21975
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

با تشکر ار دوستان و راهنمایی هاشون
    بله من و این خانوم کاملا نامحرم هستیم.
    البته باید این هم اضافه کنم همیشه این من بودم که صحبت رو باز کردم ولی هیچ وقت منظورم وارد شدن به مسایل جنسی نبوده که ایشون وارد شدن اونم با جزییات.
    در مورد اطلاعاتشون هم من ازشون خواستم با خواهر و دوستای متاهلش صحبت کنه ولی انتظار نداشتم تمام مسایل رو این چنین با من در میان بگذاره. لازم بذکره که این خانم دختر باهوشی هستن و نمیتونم اقدامشون رو از روی سادگی حساب کنم و بشدت هم به من علاقه نشون میده ولی نمیدونم که واقعی هستش یا تظاهر میکنه. وبرای این علاقه حاضره هر کاری بکنه بجز کارایی که با اعتقادش منافات داره.
    در مورد خودش و خانوادش هم تحقیق کردم و محل کارش، مشکلی نبود. خودش هم چهار سال همکلاسی و هم اتاقی خواهرم بوده توی دانشگاه، که آبجی هم تاییدش میکنه.

17. کاربران زیر از ehsan 123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : نامزدمحجبه و صحبت درمورد مسایل جنسی

ببین این موضوع کاملا طبیعیه
    و از ترس های این خانوم سرچشمه میگیره که البته بگم این ترس تقریبا برای هر دختر ایرانی ای که با کسی رابطه ... نداشته هستش.
    حالا این ترسا چی هستن؟
    با توجه به مثالایی که شما زدین یکیش اینه که می ترسه براش اتفاقی بیافته شب اول. واس همون اون سوالای جزیی رو پرسیده. دوما اینکه وقتی شبها راجع به جزییات شروع و پایان می پرسه میخواد ببینه چی تو ذهن شماست و آیا توجهتون به اونم به عنوان همسرتون هست یا اینکه فقط در فکر رفع تکلیف و ...

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

با سلام

دوست عزیز رابطه شما یک رابطه عمیق سه ساله است و بهتر میتونید در این مورد با ایشون صحبت کنید

پس بهتره روش و روال و نظر خودتون رو برای ایشون تشریح کنید

ایشون باید بدونه شما هدفتون از ازدواج چیزی ورای رابطه جنسی زودگذره

اینطوری متوجه خواهد شد و رفتارش تغییر میکنه و شما بهتر میتونید تصمیم گیری کنید

به هر حال ممکنه امر بر ایشون مشتبه شده ..پس نیاز هست که از این اشتباه بیرون بیاریدش
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

20. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر شاد نمایش پست ها
    ببین این موضوع کاملا طبیعیه
    و از ترس های این خانوم سرچشمه میگیره که البته بگم این ترس تقریبا برای هر دختر ایرانی ای که با کسی رابطه ... نداشته هستش.
    حالا این ترسا چی هستن؟
    با توجه به مثالایی که شما زدین یکیش اینه که می ترسه براش اتفاقی بیافته شب اول. واس همون اون سوالای جزیی رو پرسیده. دوما اینکه وقتی شبها راجع به جزییات شروع و پایان می پرسه میخواد ببینه چی تو ذهن شماست و آیا توجهتون به اونم به عنوان همسرتون هست یا اینکه فقط در فکر رفع تکلیف و ...
    واسه اولین بار باهات موافقم

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    آقای سام رو چه حسابی اینطور درمورد خانم های مذهبی حرف میزنید
    من خودم ی خانم مذهبی هستم اما حتی روم نمیشه همچین سوالی یا سوالی دراین مورد با دوستان دخترم مطرح کنم
    این خانم هم چشم و گوش بسته نیستن ک اینجوری حتی از ارتباط دوستانشون با شوهرشون خبر دارن

تنها خدا،آرام بخش دلها
    ببینید 100 درصد مطمئنم این خانم از روی سادگی این حرفارو میزنن نه از روی بی حیایی
    چون دختری که سنتی و چشم و گوش بسته باشه حالا با وجود این آقا خودشو همسر ایشون میدونه پس با همسرش از این حرفا میزنه

23. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

کاملا طبیعیه

توبعضی خانمای مذهبی این طبیعی هستش

25. کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

ببینید 100 درصد مطمئنم این خانم از روی سادگی این حرفارو میزنن نه از روی بی حیایی
    چون دختری که سنتی و چشم و گوش بسته باشه حالا با وجود این آقا خودشو همسر ایشون میدونه پس با همسرش از این حرفا میزنه
    پس نزارید رو حساب خانم مذهبی بودن
    رو حساب سادگی و شوقشه

تنها خدا،آرام بخش دلها

27. 3 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

خودشون دارن میگن رو حساب سادگی نیس
    دختر باهوشیه
    اصلا هم ربطی به مذهبی بودن نداره
    اتفاقا دخترای مذهبی برای صحبت در مورد این مسایل خیلی بسته تر عمل میکنن

29. کاربران زیر از fatemeh.74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خودشون میگن از روسادگی مطمعنم این حرف و نمیزنه

و ایشون هم همسرش و صیغش نیست که بتونه انقد راحت باشه باهاش

ربطی به مذهبی و غیر مذهبی نداره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

31. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

چرا ربط داره قبول دارید دخترای مذهبی خیلی هاشون ساده تر و چشم و گوش بسته تر از دخترای جلف هستن؟؟؟؟

بعله بعضی از خانواده های مذهبی این بعضی را باید اضافه میکردم

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

چرا ربط داره قبول دارید دخترای مذهبی خیلی هاشون ساده تر و چشم و گوش بسته تر از دخترای جلف هستن؟؟؟؟

بعله بعضی از خانواده های مذهبی این بعضی را باید اضافه میکردم
    نه قبول ندارم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

33. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

واسه اولین بار باهات موافقم
    چه عجب!

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    نه قبول ندارم
    دلیلت چیه که قبول نداری

35. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

دلیلت چیه که قبول نداری
    چون اصلا ربطی به مذهبی و غیر مذهبی نداره

خیلییی دخترای مذهبی دیدم قشنگ چشم و گوشش میجنبه

دختر غیر مذهبی هم دیدم تو این فازا نیست

و یه چیز دیگه اصلا افتخار نیست که یه دختر بالغ که موقع ازدواجش هیچی از این رابطه ها ندونه

و راجب نامزد این اقا هم باید بگم ایشون. خیلی خوب هم از این رابطه ها سر در میاره اگه طبیعی بود که بخواد راجب این چیزا با نامزدش حرف بزن موقعی حق این کار و داره که محرم هم باشن

پس بهتر خودمون اینجوری گول نزنیم

ما از هرقشر و فرهنگ جامعه ای همه نوع ادمی داریم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

36. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نمیدونم والا شایدم من اشتباه میکردم .چون چند تایی دختر مذهبی که دیدم تو فامیل یا آشناها خیلی گیجن .خدا داند.نه اینکه مثلا فکر کنی حالا رفتم ازشون پرسیدم که چقدر اطلاعات از رابطه جنسی داری نه بر اساس نوع صحبتاشون یا نوع برخوردشون میگم

38. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نمیدونم والا شایدم من اشتباه میکردم .چون چند تایی دختر مذهبی که دیدم تو فامیل یا آشناها خیلی گیجن .خدا داند.نه اینکه مثلا فکر کنی حالا رفتم ازشون پرسیدم که چقدر اطلاعات از رابطه جنسی داری نه بر اساس نوع صحبتاشون یا نوع برخوردشون میگم

دخترا که نمیان بشینن برا تو پسر حرف بزنن

منم چند تا دختر مذهبی دیدم از همه چیزم خوب سر درمیارن دختر غیر مذهبی هم دیدم

یه قانون ثابتی نیست

درهمه جا دیده میشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

39. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

من تقریبا تو این موارد میتونم بگم ۹۵% فکر طرف مقابل رو میخونم.

کسی که سر و گوشش جنبیده با کسی که فقط از رو کنجکاوی و از رو گرم مزاج بودن این حرفارو میزنن و ی جورایی از این کار لذت میبرن.

کسی که قبلا رابطه ای داشته و میدونه اگه حرفی بزنه ک جز با تجربه کردن نمیشه بهش رسید از همه جهت حواسشو جمع میکنه تا سوتی نده نکه بیاد خودشو در معرض ظن و شک قرار بده.

مثل بزنم براتون .ی بنده خدایی به دوست پسرش گفته بود

من تا حالا رابطه نداشتم و حلقویی هستم.اما صحبت از قرص تاخیری اریکتو شده بود دختر گفته بود این قرص رو باید یک چهارمشو بندازی تا وگرنه سر درد میاره!!!(کاملا مشخصه تجربه داشته)

یا یکی از دوستای دوستم تو دوران عقد از زنش رابطه معقدی خواسته دختره گفته نه از معقد سر درد میگیرم!!!(این یعنی تجربه داشته )

خیالتون راحت باشه حرفای این خانم فقط از رو کنجکاویی و کمی گرم مزاجی و اینکه عجله داره برای تجربه کردن اون شرایط و همچنین پی بردن به طرز فکرتون.

اصلا نگران نباشید.

41. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

برعکس من فک میکنم شاید این خانم قبلا با کسی یا رابطه داشته یا حرف زده

که به این راحتی با این اقا صحبت میکنه روش باز شده. وارد مسائل خیلی جزعی هم میشه
    پس خجالت کجا رفته ؟؟؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

43. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

برعکس من فک میکنم شاید این خانم قبلا با کسی یا رابطه داشته یا حرف زده

که به این راحتی با این اقا صحبت میکنه روش باز شده. وارد مسائل خیلی جزعی هم میشه
    پس خجالت کجا رفته ؟؟؟
    خجالت واسه وقتی که دو روزه طرفو.میشناسه.این خانم که با همه از این حرفا نمیزنه.صحبت چند سال شناختو ازدواج و حرف از آیندست.

خیلی از این حرفا باید گفته بشه و دونسته بشه تا بعدها به مشکل نخوره.ی آدم هات و گرم مزاج نمیتونه با ی آدم سرد و بی حس زندگی کنه .این باید پرسیده بشه.

بعدم حرف حرف میاره دیگه شاید اوایل موضوع واسه حرف زدن زیاد باشه اما مدت که زیاد میشه خود بخود هر حرفی تهش به این موضوعها کشیده میشه و نباید منفی نگاه کرد.الانم دهه ۴۰نیستیم.با ی سرچ تو اینترنت خیلی اطلاعات میشه درآورد
    ولی ی سری چیزا شخصی هست که مثالشو زدم بالا و با تجربه بدست میاد.

44. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط sr1494 نمایش پست ها
    خجالت واسه وقتی که دو روزه طرفو.میشناسه.این خانم که با همه از این حرفا نمیزنه.صحبت چند سال شناختو ازدواج و حرف از آیندست.

خیلی از این حرفا باید گفته بشه و دونسته بشه تا بعدها به مشکل نخوره.ی آدم هات و گرم مزاج نمیتونه با ی آدم سرد و بی حس زندگی کنه .این باید پرسیده بشه.

بعدم حرف حرف میاره دیگه شاید اوایل موضوع واسه حرف زدن زیاد باشه اما مدت که زیاد میشه خود بخود هر حرفی تهش به این موضوعها کشیده میشه و نباید منفی نگاه کرد.الانم دهه ۴۰نیستیم.با ی سرچ تو اینترنت خیلی اطلاعات میشه درآورد
    ولی ی سری چیزا شخصی هست که مثالشو زدم بالا و با تجربه بدست میاد.
    اما این خانم رفتن و بعد از ی مدت برگشت
    و وقتی برگشت این تغییر را کرده
    این ینی ی جای کار میلنگه

تنها خدا،آرام بخش دلها

45. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21772
    تشکـر
    12
    تشکر شده 84 بار در 39 پست
    میزان امتیاز
    9

هیچکس مثل یک هم اتاقی نمی تونه آدم رو بشناسه. البته بعد از خانوادش. بنده احتمال میدم ایشون نگرانه. کسی واسش از اولین ارتباط زناشویی یک تابو درست کرده. می ترسه که همسرش بهش حمله کنه و بلایی سرش بیاد. اینکه ایشون از نحوه نزدیکی در حاملگی صحبت می کنه قطعا برای تحریک شما نیست، بلکه به این دلیله که استرس داره اگه اولین رابطه ها رو تحمل کرد با وضعیت حاملگی چه جوری باید شوهرش رو راضی کنه. به احتمال قوی با کسی صحبت کرده که از شوهرش ضربه جنسی خورده بوده و تحت آزار جنسی قرار گرفته بوده. این مساله رو می تونید شفاف ازش بپرسید. ضمنا درمورد شرعی بودن سوالاتش باید بگم زن و مرد قبل از ازدواج در صورتی که مقدمات ازدواج فراهم بوده باشه و خانواده ها به توافق رسیده باشند از نظر اسلام می تونند هر جای بدن همدیگر رو ببینند و از هر نوع نظر و تمایلات همدیگه اگاه بشن.

47. 3 کاربران زیر از شکیب بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

موقعی حق این کار و داره که محرم هم باشن
    حب گلم اگه محرم بشن که معنیش اینه عقد کرده باشن و زن و شوهر باشن تو این مرحله ام که دیگه کار از کار گذشته و اگه تازه اون موقع بیاد حرف بزنه و بفهمه جزییاتو چیکار می تونه بکنه؟ یا باید بپذیره یا اینکه جدا شه و الکی مطلقه بشه

49. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

حب گلم اگه محرم بشن که معنیش اینه عقد کرده باشن و زن و شوهر باشن تو این مرحله ام که دیگه کار از کار گذشته و اگه تازه اون موقع بیاد حرف بزنه و بفهمه جزییاتو چیکار می تونه بکنه؟ یا باید بپذیره یا اینکه جدا شه و الکی مطلقه بشه

اصلا میگه روز سوم حرف زده این یعنی چییی؟؟؟انقد رروشون بازه؟؟؟؟

حداقل چندماه بگذره سر بحث و باز کنن

این اصلا غیر عادی این رفتار انقد زود بخواد این حرف بزن و تا این حد به جز ئیات اشاره کنه

من اینجا فکر اینم پس حیا کجا رفته ؟؟؟؟

اگه بعد چند ماه این حرف. هارو میزد شاید عادی بود ولی بعد سه روز رابطه یه جوریه

و اینکه بعد سه سال باز پیداش شده غغیر عادی

و اینکه این اقا میگه دختر ساده ای هم نیست که از رو سادگی این حرفهارو بزن
    ویرایش توسط پریماه. : 09-18-2015 در ساعت 12:03 AM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

50. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

ما که تو کار شما زنا موندیم

51. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

اصلا میگه روز سوم حرف زده این یعنی چییی؟؟؟انقد رروشون بازه؟؟؟؟

حداقل چندماه بگذره سر بحث و باز کنن

این اصلا غیر عادی این رفتار انقد زود بخواد این حرف بزن و تا این حد به جز ئیات اشاره کنه

من اینجا فکر اینم پس حیا کجا رفته ؟؟؟؟

اگه بعد چند ماه این حرف. هارو میزد شاید عادی بود ولی بعد سه روز رابطه یه جوریه

و اینکه بعد سه سال باز پیداش شده غغیر عادی

و اینکه این اقا میگه دختر ساده ای هم نیست که از رو سادگی این حرفهارو بزن
    سه سال پیش خواستگاری کرده بوده ازش
    خب طبیعیه که تمام این 3 سال دختره به ایشون فکر می کرده تا تصمیمشو گرفته
    شایدم منتظر بوده ایشون دوباره برگرده و ...
    تازه ایشون گفت باهوشه نگفت ساده نیست
    باهوش بودن با سادگی و چخمه بودن تو این مسائل خیلی فرق می کنه
    من دختر دیدم دکتراشو داره میگیره اما خب تو این مسائل شوته

53. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

سه سال پیش خواستگاری کرده بوده ازش
    خب طبیعیه که تمام این 3 سال دختره به ایشون فکر می کرده تا تصمیمشو گرفته
    شایدم منتظر بوده ایشون دوباره برگرده و ...
    تازه ایشون گفت باهوشه نگفت ساده نیست
    باهوش بودن با سادگی و چخمه بودن تو این مسائل خیلی فرق می کنه
    من دختر دیدم دکتراشو داره میگیره اما خب تو این مسائل شوته

من اگه بعد سه سال برگردم به یه نفر انقد رو دار نیستم مگر خبری باشه

اصلا رفتارش هیچ چیز عادی نیست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

54. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21993
    تشکـر
    34
    تشکر شده 210 بار در 115 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام واقعا شرایط پیچیده ای هست اما منم با نظر پریماه موافقم این دیگه بی حیایی هست من خودم موندم چطور از خواستگارم راجع به گرم مزاجی و.... یه سوال کوچیک بپرسم ومیخوام به مشاور واگذار کنم اون موقع این خانم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عجیبه

56. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21975
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

با تشکر از همه دوستان
    چند مورد هست که باید بیشتر توضیح بدم شاید شما بهتر راهنمایی کنید
    اول اینکه دلیل برگشتن دوباره این خانوم برا من مشخصه و چون ربطی به مشکل من و موضوع مطرح شده نداره، برا همین عنوان نکردم. عزیزان این موضوع زیاد مهم نیست.
    چند رو پیش از نامزدم خواستم که خوشم نمیاد از این صحبتها بزنیم که با اصرار من برا سه روز متوقف شد ولی دیشب دوباره این مسایل رو باز کرد.
    موضوع بعدی اوایل این موارد رو با پیامک عنوام میکرد و در صحبت تلفنی و دو سه مورد رودررو که داشتیم روش نمیشد، ولی بعدها با تماس تلفنی هم این مسایل رو مطرح میکرد، ولی هیچ وقت در صحبت رودررو این صحبتها مطرح نکرده.
    در مورد مسایل جنسی هم درسته من ازش خواستم در این موارد تحقیق کنه و بعد از اون بود که این صحبتها رو مطرح کرد ولی از قبل هم اطاعاتی داشته و در مورد تنوع رابطه و این که نباید کسل کننده باشه زیاد صحبت میکنه.
    از یکی دونفر از دوستای متاهلش، که من هم میشناسم، در این موارد مخصوصا شب اول زیاد سوال کرده و حتی یکی از اونا کارش به بیمارستان هم کشیده.
    وقتی در مورد دوستای متاهلش صحبت میکنه یه جورایی احساس میکنه که از اونا عقب مونده و تقریبا تمام دوستای دانشگاهش ازدواج کردن، به عنوان مثال خواهر من که هم سن ایشونه و الان یه دختر داره.
    سه سال پیش من دانشجوی ارشد بودم ولی الان از نظر موقعیت شغلی و درآمد خیلی بهتر از اون زمان هستم، ولی نمیخام علاقه شدیدی که به این دختر دارم توی انتخابم تاثیر بذاره.
    این خانوم باهوش هستن، منظورم این نیست که ریاضیش خوبه، منظورم اینه هوش اجتماعی و درکش از مسایل بالاست و خوب و بد رو درک میکنه. این رو به این خاطر میگم که به دلیل نوع رشته تحصیلی و شغلی و دو سه مورد خواستگاری که قبلا داشته ام با روحیات دخترا آشنایی دارم. در مورد خواستگارایهای قبلیم هیچ وقت به این مرحله نرسید و اینگونه صحبت نشد.
    حتی اگر این خانوم قبلا اگه ازدواج کرده باشن برا من مهم نیست، چیزی که مهمه صداقتشونه، کسی که قبلا رابطه داشته و به من نگفته باشه دوتا ایراد بزرگ داره، صداقت نداره و پتانسیل خیانت کردن داره.
    در موردش تحقیق کردم ولی متاسفانه در جامعه ما وقتی صحبت از امر خیر میشه مردم بیشتر سعی میکنن تعریف کنن تا ایرادشو بگن.

57. کاربران زیر از ehsan 123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

شاید وقتی بیشتر وارد این مسایل شده ترسیده و میخواد از جانب شما مطمین باشه
    اون هنوز تجربه نداره و فقط تجربیات دیگران را دارهدتصور میکنه
    یا شاید میترسه شما ک الان موقعیتتون لهتر شده ولش کنید و با این صحبت ها داره مشتاقترتون میکنه
    ما ک شناختی از ایشون نداریم و هیچ کس نمیتونه بفهمه تو ذهنش چی میگذره
    اما بهترین راه صحبت کردن باخودش و دلیل این حرفا را از خودشون پرسیدنه

تنها خدا،آرام بخش دلها

59. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

حتی اگر این خانوم قبلا اگه ازدواج کرده باشن برا من مهم نیست، چیزی که مهمه صداقتشونه، کسی که قبلا رابطه داشته و به من نگفته باشه دوتا ایراد بزرگ داره، صداقت نداره و پتانسیل خیانت کردن داره.
    در موردش تحقیق کردم ولی متاسفانه در جامعه ما وقتی صحبت از امر خیر میشه مردم بیشتر سعی میکنن تعریف کنن تا ایرادشو بگن.
    جدی تو نشستی فکر کردی قبلا رابطه داشته؟
    جدی تو از رو این حرفا که خودتم اول بحثشو باهاش باز کردی نشستی فکر کردی قبلا رابطه داشته؟؟
    وااااااااااااااای خدای من
    چه ... هایی هستن این مردای ایرونی
    واقعا خدا رحم کنه
    خدا خودش رحم کنه
    فقط یه جملهه میگم اگه این آدم اونی بود که تو فکر کثیف شما گذشته هیچوقت نمیومد اینطور صادقانه ترساشو ابراز کنه و مطمئن باش میخواست گولت بزنه اینطوری نمیگفت.

60. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

با تشکر از همه دوستان
    چند مورد هست که باید بیشتر توضیح بدم شاید شما بهتر راهنمایی کنید
    اول اینکه دلیل برگشتن دوباره این خانوم برا من مشخصه و چون ربطی به مشکل من و موضوع مطرح شده نداره، برا همین عنوان نکردم. عزیزان این موضوع زیاد مهم نیست.
    چند رو پیش از نامزدم خواستم که خوشم نمیاد از این صحبتها بزنیم که با اصرار من برا سه روز متوقف شد ولی دیشب دوباره این مسایل رو باز کرد.
    موضوع بعدی اوایل این موارد رو با پیامک عنوام میکرد و در صحبت تلفنی و دو سه مورد رودررو که داشتیم روش نمیشد، ولی بعدها با تماس تلفنی هم این مسایل رو مطرح میکرد، ولی هیچ وقت در صحبت رودررو این صحبتها مطرح نکرده.
    در مورد مسایل جنسی هم درسته من ازش خواستم در این موارد تحقیق کنه و بعد از اون بود که این صحبتها رو مطرح کرد ولی از قبل هم اطاعاتی داشته و در مورد تنوع رابطه و این که نباید کسل کننده باشه زیاد صحبت میکنه.
    از یکی دونفر از دوستای متاهلش، که من هم میشناسم، در این موارد مخصوصا شب اول زیاد سوال کرده و حتی یکی از اونا کارش به بیمارستان هم کشیده.
    وقتی در مورد دوستای متاهلش صحبت میکنه یه جورایی احساس میکنه که از اونا عقب مونده و تقریبا تمام دوستای دانشگاهش ازدواج کردن، به عنوان مثال خواهر من که هم سن ایشونه و الان یه دختر داره.
    سه سال پیش من دانشجوی ارشد بودم ولی الان از نظر موقعیت شغلی و درآمد خیلی بهتر از اون زمان هستم، ولی نمیخام علاقه شدیدی که به این دختر دارم توی انتخابم تاثیر بذاره.
    این خانوم باهوش هستن، منظورم این نیست که ریاضیش خوبه، منظورم اینه هوش اجتماعی و درکش از مسایل بالاست و خوب و بد رو درک میکنه. این رو به این خاطر میگم که به دلیل نوع رشته تحصیلی و شغلی و دو سه مورد خواستگاری که قبلا داشته ام با روحیات دخترا آشنایی دارم. در مورد خواستگارایهای قبلیم هیچ وقت به این مرحله نرسید و اینگونه صحبت نشد.
    خب بزارید من بگم که جریان از چه قراره
    ببینید این خانوم الان در شرایط سنی و روحیه ازدواج هستند و از طرفی به ایشون علاقه دارند و از طرف دیگه هم همونطور که ایشون فرمودند کار بین این خانوم و خانواده پسر تموم شدس پیس این دختر خودش رو هنسر اینده این اقا میبینه و این همه صحبت هم فقط و فقط بخاطر بیدار شدن غریزه جاخالیشونه که از ابتدا هم خودشون بنده خدا مسیله رو باز نکردن که این اقا گفتن من سوال کردم و اون وهرد جزییات شده ..خب تنها مسیله ممکن که وجود داره اینکه که چون با باز شدن و مطرح شدن ایینجور مسایل حسشون بیدار شده و از طرفی هم ایشون رو همسر حتمیه خودش میدونه یخورده داره عجله میکنه ..فقط عجله ..همین ..وگرنه همه خاتوم ها در دوران عقد اگر گرم باشن ازینجور حرف ها زیاد میزنن و ناز میکنن و .. پس ایشونم فقط دارن کمی عجله میکنن و اونم چون خودشون رو همسر حتمیشون میدونن و ازونورم با دسترس بودن ارتباطات با این برنامه های مجازی وسوسشون بیشتر شده..خب حالا اقای محترم اگر شما تصمیم به ازدواجتون قطعی هست نزارید بهش فشار بیاد حالا که میبینید خودشم خواهانتونه زودتر محرم بشید

61. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    مشخص هست که ایشون چون فهمیدن شما ممکنه از دستشون برید
    سعی می کنن از لحاظ جنسی تحریکتون کنن که کار اشتباهیه
    خیلی هم اشتباهه
    شما مطمن هستید از علاقه ایشون به خودتون ؟
    اینکه رفتن به امید پیدا کردن شخصی بهتر از شما و اون شخص رو پیدا نکردن و برگشتن پیش شما
    مسله جالبی نیست

بنطر من بیشتر فکر و تحقیق کنید
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

63. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

دو حالت داره بنظرم يا ايشون بقول دوستان از ترس اينارو ميگه يا گرم مزاجه خدا بيامرزتت اگه دومي باشه
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

64. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21975
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز دختر شاد
    قبل از هر چیز از راهنمایی شما تشکر میکنم. منظور من از این" جمله که حتی اگه قبلا رایطه داشته باشه ولی به من بگه" تاکید کردن به صداقت طرف مقابل و اهمیت موضوع هست نه این که این خانوم خدایی ناکرده رابطه با نامحرم داشته باشه. رابطه میتونه از نظر شما یا افراد مختلف تفاوتهای متفاوتی داشته باشه منظور من از رابطه هر نوع صحبت احساسی و یا جنسی بود نه چیز دیگه چون با شناختی که از این خانوم و خانوادشون دارم روابط دیگه بعیده. تاکید من به صداقت ایشون هست. همانطورکه من همه چیز رو در مورد خودم صادقانه به این خانوم گفتم انتظار دارم ایشون هم با من صادق باشن. من تا قبل از این مورد با هیچ خانوم دیگه ایی صحبت احساسی نداشته ام به نظر شما این انتظار زیادیه که همسر آینده من هم مثل من باشن و اگر هم رابطه (ولو از نوعی که عنوان کردم) داشته باشه به من بگه.

65. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21119
    تشکـر
    252
    تشکر شده 188 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

چون اصلا ربطی به مذهبی و غیر مذهبی نداره

خیلییی دخترای مذهبی دیدم قشنگ چشم و گوشش میجنبه

دختر غیر مذهبی هم دیدم تو این فازا نیست

و یه چیز دیگه اصلا افتخار نیست که یه دختر بالغ که موقع ازدواجش هیچی از این رابطه ها ندونه

و راجب نامزد این اقا هم باید بگم ایشون. خیلی خوب هم از این رابطه ها سر در میاره اگه طبیعی بود که بخواد راجب این چیزا با نامزدش حرف بزن موقعی حق این کار و داره که محرم هم باشن

پس بهتر خودمون اینجوری گول نزنیم

ما از هرقشر و فرهنگ جامعه ای همه نوع ادمی داریم
    در این مورد با پریماه موافقم
    ما هم مثل اقایون همجنسای خودمون رو میسناسیم
    امضای ایشان

تنها کسی که با من درست رفتار می کند، خیاط من است
    که هربار اندازه های جدیدم را می گیرد. بقیه به همان اندازه های قبلی چسبیده اند
    و توقع دارند من خودم را با آنها جور کنم.

جرج برنارد شاو

66. کاربران زیر از کرانه آسمان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23293
    تشکـر
    9
    تشکر شده 17 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

هرکه بامش بیش برفش بیشتر

68. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22424
    تشکـر
    34
    تشکر شده 36 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    9

....
    ویرایش توسط Tiger : 10-23-2015 در ساعت 11:17 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)