نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: وابستگی به خواستگار

825
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26644
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

وابستگی به خواستگار

خواهر من دو سال پیش با پسری آشنا و علاقمند شد و تصمیم به ازدواج گرفتن.یک سال پیش خواستگاری کردن وقرار شد که برن آزمایش.بعد از آزمایش خواهرم گفت که کم خونی داره و نمی تونه ازدواج کنه.بعد از اینکه کم خونیش برطرف شد گفت که پسره مشکل بچه دار شدن داره.یکی از آشنایان هم می گفت که پسره گفته طبق نتیجه آزمایش اینها نمی تونن باهم ازدواج کنن.حالا پسره دیگه نمی خواد با خواهر من ازدواج کنه ولی خواهرم نمی تونه ازش دل بکنه.ضمنا ما حدس می زنیم که پسره به خواهرم دروغ گفته که مشکل از اون هست.الان پسره به دنبال یه دختر دیگه واسه ازدواج هست ولی دروغکی به خواهرم گفته که مادرش دنبال یه دختر دیگه هست و نمی خواد دل مادرشو بشکنه.خلاصه چند تا دروغ دیگه هم گفته ولی ما نمی تونیم به خواهرم بفهمونیم که اون بهت دروغ گفته و فقط حرفهای پسره رو قبول می کنه.خود پسره هم به بابام گفته که نمی خواد با خواهرم ازدواج کنه ولی باز هم دختر شما دست از سر من برنمی داره.میخواستم ببینم در این شرایط ما چی کار می تونیم بکیم؟ضمنا میگه که یا منو بکشید یا خودکشی میکنم میگه کاری به کار من نداشته باشید و در این مورد هر کاری دلم خواست می کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : وابستگی به خواستگار

نقل قول نوشته اصلی توسط saz نمایش پست ها
    خواهر من دو سال پیش با پسری آشنا و علاقمند شد و تصمیم به ازدواج گرفتن.یک سال پیش خواستگاری کردن وقرار شد که برن آزمایش.بعد از آزمایش خواهرم گفت که کم خونی داره و نمی تونه ازدواج کنه.بعد از اینکه کم خونیش برطرف شد گفت که پسره مشکل بچه دار شدن داره.یکی از آشنایان هم می گفت که پسره گفته طبق نتیجه آزمایش اینها نمی تونن باهم ازدواج کنن.حالا پسره دیگه نمی خواد با خواهر من ازدواج کنه ولی خواهرم نمی تونه ازش دل بکنه.ضمنا ما حدس می زنیم که پسره به خواهرم دروغ گفته که مشکل از اون هست.الان پسره به دنبال یه دختر دیگه واسه ازدواج هست ولی دروغکی به خواهرم گفته که مادرش دنبال یه دختر دیگه هست و نمی خواد دل مادرشو بشکنه.خلاصه چند تا دروغ دیگه هم گفته ولی ما نمی تونیم به خواهرم بفهمونیم که اون بهت دروغ گفته و فقط حرفهای پسره رو قبول می کنه.خود پسره هم به بابام گفته که نمی خواد با خواهرم ازدواج کنه ولی باز هم دختر شما دست از سر من برنمی داره.میخواستم ببینم در این شرایط ما چی کار می تونیم بکیم؟ضمنا میگه که یا منو بکشید یا خودکشی میکنم میگه کاری به کار من نداشته باشید و در این مورد هر کاری دلم خواست می کنم

تا رابطه از طرف پسر بطور کامل قطع نشه این مشکل همیشه وجود داره

و بهترین راه گفتن انصراف رو در رو به دختر هست و نه اینکه این همه موش و گربه بازی راه بندازه

اینطور تکلیف دختر مشخص میشه ... سخته ولی مسلما" تاثیر بهتری خواهد داشت

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)