نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: والدین مانع ازدواج

909
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16278
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy والدین مانع ازدواج

سلام من دختری 27 ساله ام
    در دانشگاه با پسری آشنا شدم
    پدرم بارها با بهانه راه دور و کار قراردادی و نداشتن منزل به او جواب منفی داد
    ایبار او با کار با درآمد بالا قصد دارد دوباره به خواستگاری بیاید از طرفی در حال خرید خانه است
    چه کار کنیم که دیگر جواب منفی ندهد ؟
    کمکان کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : والدین مانع ازدواج

درود-چندمدت از رد ایشون میگذره ؟ الان هردو دانسجو هسیدید یا فارغ التحصیل ؟ شغل فعلی این اقا چیست ؟ باید اول خودتون دریابید ایا دلیل اصلی مخالفت همین موردی بود که الان خواستگارتون درحال رفعش هست یاخیر -
    بهرحال پدرتون معیار هایی داشتند دال برخوشبختی وتعهد اینده اتون و نسبت به زندگی اتون .
    خب این اقا پس همت کردن وخودشون روثابت وبا انجام معیارهای خواست پدرتون مجدد پاپیش میذارند . این دوحسن داره یکی خودشون روثابت کردند وهم خواستار شما وپایبندخواستشون
    حالا دلیل مخالفت پدر تون اگر واقعا این موردها بوده که بزطرف شده اما شما اول بامادرتون مشورت کنید که روی پدرتون تسلط دارند یا یک فرد دیگه ومعتمد که پدرتون قبولش وباارامش دلیل رد و معیار شون و موضعشون روبیان کنند.
    وهم مواردیمدنظر روحل کرده بنده خدا- شما میطلبه با تحقیقی مناسب مینی برصحت ام رو بیوگرافی ایشون روتائید وانشا الله پدرتون هم اگر ایشون فاکتورهای مناسب روداشته باشند موافقت میکنند براتون ارزوی موفقیت دارم موردی بود درخدمتتونم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط katy نمایش پست ها
    سلام من دختری 27 ساله ام
    در دانشگاه با پسری آشنا شدم
    پدرم بارها با بهانه راه دور و کار قراردادی و نداشتن منزل به او جواب منفی داد
    ایبار او با کار با درآمد بالا قصد دارد دوباره به خواستگاری بیاید از طرفی در حال خرید خانه است
    چه کار کنیم که دیگر جواب منفی ندهد ؟
    کمکان کنید
    اگر شرایط لازم و خواسته های خانوادتون رو بدست اورده باشه نباید نگران شنیدن جواب منفی باشید

هر چند پدر و مادر بهتر میدونن که چه اعتمادی به فرد مورد نظر کنن

پس شما هم بهشون اعتماد کنید چون قصدشون رسیدن شما به ارامشه

4. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14634
    تشکـر
    15
    تشکر شده 65 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    10

والین بد بچشونو که عمر و دار و ندارشونو پاش گذاشتنو نمیخوان...اگه شرایط خانواده منطقی هستش و اقا پسر هم داره شرایط رو محیا میکنه نگران نباشید...
    امضای ایشان
    حـــــس شاعــــرانــه نـــــــدارم اصلا //// یـــک از خودمـــــ دو ازین ادمــــا خســــــــــتم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد