نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: ادرار دوستی یک اختلال جنسی است؟

25956
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33691
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation ادرار دوستی یک اختلال جنسی است؟

باسلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان
    دختری هستم 27 ساله چندماهیست با شخصی نامزد کرده ام (صیغه)
    تو این دوران وقتی حرف از مسائل جنسی میشد(البته هنوز رابطه ای نداشتیم و فقط دربارش صحبت کردیم)
    نامزدم شروع میکنه میگه دوست دارم ادرارتو بخورم اوایل فکر میکردم شوخیه و میخندیدم ولی چندبار بهم گفت جدی میگم دوست دارم بخورم!!!
    هیچ رفتار مازوخیسمی ازش ندیدم و رفتار و کردارش بسیار عادی نرمال و عالیه ولی این حرفش بشدت من رو مکدر کرده و ذهنم رو مشغول
    موردی ام هست که روی اینکه بخوام با خانوادم دربارش صحبت کنم رو ندارم

لطفا کارشناسان عزیز راهنمایی ام کنید
    امکان داره اختلال جنسی باشه ؟؟!!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ادرار دوستی

نقل قول نوشته اصلی توسط لبنا نمایش پست ها
    باسلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان
    دختری هستم 27 ساله چندماهیست با شخصی نامزد کرده ام (صیغه)
    تو این دوران وقتی حرف از مسائل جنسی میشد(البته هنوز رابطه ای نداشتیم و فقط دربارش صحبت کردیم)
    نامزدم شروع میکنه میگه دوست دارم ادرارتو بخورم اوایل فکر میکردم شوخیه و میخندیدم ولی چندبار بهم گفت جدی میگم دوست دارم بخورم!!!
    هیچ رفتار مازوخیسمی ازش ندیدم و رفتار و کردارش بسیار عادی نرمال و عالیه ولی این حرفش بشدت من رو مکدر کرده و ذهنم رو مشغول
    موردی ام هست که روی اینکه بخوام با خانوادم دربارش صحبت کنم رو ندارم

لطفا کارشناسان عزیز راهنمایی ام کنید
    امکان داره اختلال جنسی باشه ؟؟!!
    سلام

مطلب شما رو خواندم عزیز نامزد شما دچار اختلال جنسیست ارو فیلیا است که ریشه در دوران کودکی ایشان دارد نیاز به مشاوره و درمان داره و اگر شما تمایلی به این نوع رابطه ندارید و یا کمی وسواسی و

یا مذهبی باشید واقعا میتواند برایتان مشکل ساز باشه.

موفق باشید

سپاس
    ویرایش توسط Admin : 02-19-2021 در ساعت 11:32 AM
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. 3 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27671
    تشکـر
    995
    تشکر شده 634 بار در 431 پست
    میزان امتیاز
    0

عنوان تایپگ ویرایش بشه زیاد جالب نیست
    این اقا دچار اختلال جنسیه و ظاهرا فیلم های پورن زیاد میبینن

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33691
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    عنوان بهتر ازین نمیشد گذاشت چون به همین اسم می شناسن این نوع علاقرو
    حتی مدفوع دوستی هم وجود داره!!!!

6. کاربران زیر از لبنا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33691
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

مطلب شما رو خواندم عزیز نامزد شما دچار اختلال جنسیست ارو فیلیا است که ریشه در دوران کودکی ایشان دارد نیاز به مشاوره و درمان داره و اگر شما تمایلی به این نوع رابطه ندارید و یا کمی وسواسی و

یا مذهبی باشید واقعا میتواند برایتان مشکل ساز باشه.

موفق باشید

سپاس

دکتر
    ممنون از توجهتون اقای دکتر یعنی امکان نداره که مبتلا نباشه ؟ یعنی با این حرفش شما مطمئن هستید که دچار این مشکل هست!!!؟!
    من نه مذهبی هستم نه وسواسی ولی خب از رفتارهای جنسی غیر عادی خوشم نمیاد امکان داره از چیزهای دیگه ی غیر عادی هم خوشش بیاد!!!!؟؟؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    میزان امتیاز
    8

ادراردوستی (به زبان انگلیسی: Urolagnia) نوعی انحراف جنسی است که در آن فرد هنگام برانگیختگی جنسی مایل به دریافت ادرار شریک جنسی خود است. ادراردوستی عناوین دیگری مانند «دوش طلایی» و آب پاشی» دارد.
    فرد ادراردوست ممکن است دوست داشته باشد که با ادرار دوش بگیرد یا اینکه روی لباسش ادرار شود. حتی ممکن است علاقه‌مند به نوشیدن ادرار باشد. گاهی بوی ادرار نیز برای فرد ادراردوست می‌تواند خوشایند باشد.

عزیزم باید ببریش پیش روانشناس تا دقیقا تشخیص بده این مشکلو داره یا نه!!
    بعضی وقتها ادمها تخیلات عجیبی دارن و ممکنه هرگز انجامشون ندن الانم میگی تاحالا رابطه نداشتیم پس نمیشه صدرصد گفت بیمارن یا نه
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

9. کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    ادراردوستی (به زبان انگلیسی: Urolagnia) نام نوعی [replacer_a] است.
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33691
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط حناء نمایش پست ها
    ادراردوستی (به زبان انگلیسی: Urolagnia) نوعی انحراف جنسی است که در آن فرد هنگام برانگیختگی جنسی مایل به دریافت ادرار شریک جنسی خود است. ادراردوستی عناوین دیگری مانند «دوش طلایی» و آب پاشی» دارد.
    فرد ادراردوست ممکن است دوست داشته باشد که با ادرار دوش بگیرد یا اینکه روی لباسش ادرار شود. حتی ممکن است علاقه‌مند به نوشیدن ادرار باشد. گاهی بوی ادرار نیز برای فرد ادراردوست می‌تواند خوشایند باشد.

عزیزم باید ببریش پیش روانشناس تا دقیقا تشخیص بده این مشکلو داره یا نه!!
    بعضی وقتها ادمها تخیلات عجیبی دارن و ممکنه هرگز انجامشون ندن الانم میگی تاحالا رابطه نداشتیم پس نمیشه صدرصد گفت بیمارن یا نه
    بعد اینهمه تحقیق و بررسی یه نفرو پیدا کردم که تمام معیارام رو داشت
    حالا برخوردم به این مشکل واقعا هیچ بدیه دیگه ای نداره!!!
    نمیدونم چطور باید بهش بگم که بهش بر نخوره!!!بره پیش مشاوره

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

خوب اینکه چیزی نیست وقتی در این مورد تخیلشو بکار میندازه و حرف میزنه شمام بهتره کمی در تخیل فرو برید و کمی حرفاشو تایید کنید، احتمالاً تنها چیزی که میخواد اینه که کمی در تخیلات همراهیش کنید

بعدش وقتی جدی میحرفید ازش بپرسید واقعا راضی میشی سر و روت با ادرار نجس شه؟
    ویرایش توسط Experience : 01-28-2017 در ساعت 11:18 AM

13. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

انحرافات جنسی عبارتند از خیالات، تمایلات یا رفتارهای ناراحت کننده و تکرار شونده جنسی.

این مسائل باید برای مدت طولانی ادامه داشته باشند و یا با روابط جنسی سالم یا عملکرد روزمره فرد تداخل پیدا بکنند که بتوان از آنها به عنوان انحرافات جنسی نام برد. افرادی که دچار انحراف جنسی هستند، ممکن است متوجه باشند که کار درستی انجام نمیدهند اما غالبا فکر میکنند که نمیتوانند شرایط را تغییر دهند و یا این عادت خود را ترک کنند.

موارد اصلی انحرافات جنسی عبارتند از: چشم چرانی، عورت نمایی، بچه بازی، یادگارخواهی، دستمالی کردن. خودآزاری جنسی، دیگر آزاری جنسی.

چشم چرانی: افرادی که به این انحراف دچار هستند از تصور یا دیدن افراد برهنه، در

حال درآوردن لباسشان و یا مشاهده رابطه جنسی افراد دیگر(حتی در فیلم) با هم لذت میبرند. این در اکثر مواقع در صورتی است که شخص و یا اشخاصی که نظاره میشوند از حضور شخص چشم چران مطلع نیستند.

برای اینکه بتوان تشخیص چشم چران را برای شخصی قائل شد این تخیلات ، تمایلات و یا رفتارها باید برای خود فرد بسیار ناگوار باشند و یا در زندگی روزمره اش اختلال ایجاد کنند. این انحراف ممکن است ریشه در تجربیات فرد در دوران کودکی داشته باشد و روانکاوی میتواند در شناخت این ریشه ها به فرد کمک کند.

عورت نمایی: در این انحراف فرد اندام و یا اندام های جنسی اش را به فرد یا افراد غریبه نشان داده و از این موضوع لذت جنسی می برد.

همانند مورد بالا تاکید می شود که برای تشخیص قطعی این اختلال فرد باید از رفتار خود احساس خوبی نداشته باشد یا در زندگی روزمره اش اختلال ایجاد شده باشد. روانکاری برای این افراد مفید خواهد بود. این کار به شناسایی ریشه واقعی مشکل کمک خواهد کرد. گاهی نیز درمانهای دارویی برای این اشخاص تجویز میشود.

یادگارخواهی یا ف.ت.ی.شیزم: در این انحراف فرد از یک شی غیر زنده ( مانند کفش پاشنه بلند خانم ها یا جوراب زنانه و غیره) لذت جنسی میبرد. بطور معمول فرد برای برانگیخته شدن جنسی به این شی نیاز دارد و بدون آن برانگیخته نمیشود.

این مسئله در صورتی انحراف تلقی می شود که فرد باطنا از این مسئله ناراحت باشد و یا این کار وی در زندگی روزمره اش یا روی شریک جنسی

اش اثر منفی داشته باشد. برای این امر روان درمانی با هدف شناسایی علت اولیه این انحراف صورت می گیرد و معمولادرصد زیادی از افراد به درمان جواب میدهند.

دستمالی کردن یا فروتوریسم: این انحراف عبارت است ازلذت بردن از تماس یا مالیدن دست یا بدن خود به بدن فرد دیگربدون آنکه آن فرد رضایت داشته باشد. معمولا این کار در مکان های شلوغ مانند اتوبوس یا مترو اتفاق میافتد. این افراد غالبا درک درستی از حدود اجتماعی خود و دیگران ندارند بنابراین ممکن است این عمل خود را به عنوان یک انحراف جنسی تلقی نکنند. درمان معمول برای این افراد روان درمانی می باشد و پاسخ به درمان در اکثر مواقع موفق است.

بچه بازی: این اختلال عبارت است از تخیلات، تمایلات یا رفتارهای جنسی که با یک کودک نابالغ (بطور معمول زیر ۱۳ سال) انجام می شود.

در صورتی که این تخیلات، تمایلات و رفتارهای جنسی به کرات و برای مدت زمانی معینی تکرار شود، فرد به انحراف بچه بازی دچار است. طبق تعریف این فرد باید خود بالغ بوده و حداقل پنج سال ازکودک مورد آزار بزرگ ترباشد.

برای درمان باید این افراد را مدتها تحت روان درمانی قرار داد تا ریشه های عمیق این مسئله را که شامل نگرششان نسبت به جنسیت، احساسشان نسبت

به خودشان و اغلب تجربه آزار جنسی و یا جسمی در دوران کودکی میشود، شناسایی کرده و تحت کنترل درآورد.

درمان دارویی قطعی برای این مسئله وجود ندارد اما بعضا از داروهای کاهنده تستوسترون استفاده می شود.

پیش آگهی (سیر بیماری و پاسخ به درمان) این انحراف متغییر است و در کسانی که این انحراف را قبول دارند و باور بهتری نسبت به مشکلات دوران کودکی خود دارند، بهتر است.

کسانی که علاوه بر انحراف بچه بازی دچار شخصیت ضد اجتماعی هستند، به درمان معمولا پاسخ مثبتی نمیدهند. خودآزاری جنسی (مازوخیسم): خودآزاری جنسی عبارت است:

از لذت بردن جنسی فرد از تحقیر شدن، کتک خوردن، بسته شدن یا هر نوع زجر کشیدن. لذت بردن جنسی از تنها تصور کردن موارد ذکر شده نیز خودآزاری جنسی به حساب میآید.

در برخی موارد تجارب این چنینی ممکن است برای فرد خطر مرگ به همراه داشته باشد. این انحراف ریشه در دوران کودکی یا نوجوانی دارد و درمان آن معمولا از طریق روان درمانی است.

دیگر آزاری جنسی (سادیسم جنسی): در این انحراف فرد از تحقیر کردن و یا آزار دادن فرد دیگر لذت جنسی میبرد. حتی تصور کردن این مسائل میتواند برای

او لذت جنسی داشته باشد. در اکثر موارد ریشه سادیسم جنسی در تجربیات دردناک دوران کودکی (مانند تجاوز، و یا آزار جنسی) است .

روان درمانی می تواند برای این افراد مفید باشد. ممکن است پس از خواندن این متن به فکر افتاده باشید که شاید شما هم به یکی از این انحرافات جنسی دچار هستید.

باید تاکید کنم که اگرپس از دانستن تعریف هریک از این اختلالات نگران افکار و یا اعمالی که انجام می دهید هستید، ممکن است به درجاتی از انحراف جنسی دچار باشید.

اما اگر این تخیلات، تمایلات و رفتارها در حدی نیستند که شما را نگران کنند، در زندگی روزمره تان اختلال ایجاد کنند یا برای افراد دیگر خطرناک یا آزار دهنده باشند،

تشخیص انحراف جنسی قطعی نیست.

اما در نهایت این احساس شماست . چنانچه فکر میکنید دوست دارید بیشتر در مورد اینکه چرا اینگونه فکر و یا عمل میکنید بدانید.

مشاوره با روان درمانگران و روانکاوان خبره می تواند کمک کننده باشد.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

15. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط لبنا نمایش پست ها
    ممنون از توجهتون اقای دکتر یعنی امکان نداره که مبتلا نباشه ؟ یعنی با این حرفش شما مطمئن هستید که دچار این مشکل هست!!!؟!
    من نه مذهبی هستم نه وسواسی ولی خب از رفتارهای جنسی غیر عادی خوشم نمیاد امکان داره از چیزهای دیگه ی غیر عادی هم خوشش بیاد!!!!؟؟؟
    ببینید عزیز, من بر اساس گفته شما و سوالتون پاسخ دادم ولی جواب دقیق نیاز به ویزیت بالینی و بررسی بیشتری داره. پس بهتره که با هم به یکی از همکاران خوب و حاذق مشاور ما در شهر خود

رجوع کنید.

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19381
    تشکـر
    16
    تشکر شده 36 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

به نظر من مشکل و بیماری نیست...بعضیا اینجورین دیگه...مثلا دوست پسر قبلی خودم...ولی اگه مشکلش فقط همینه بهش بگین دوست ندارین و با صحبت حلش کنین

18. کاربران زیر از dorsa_0077 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.هر چیزی که از حالت طبیعی خارج بشه اسیب زننده هست ایشون دیگه از غیرطبیعی اونورتر زده.بهش بگید با این کار خیلی به سلامت خودش اسیب میزنه
    حتما هر دو مشاوره حضوری برای راهنمایی بیشتر برید.

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

......
    ویرایش توسط Saltanat : 11-02-2020 در ساعت 07:26 PM

21. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45657
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه به دکترا باشه برا تف کردنم یه اسم اجق وجق میزارن میگن مشکل روانیه
    به طور کل ************ به روش ایران باستان منسوخ شده
    پارتنر مونث مثل جنازه بیفته و پارتنر نر در کمتر از دو دقیقه با رابطه واژنال کارشو به پایان برسونه
    به طور هر روز یک چیز جدیدی اضافه میکنن به رابطه جنس و این ثلیقه شماست که چه کارهایی رو دوست دارید با شریک جنسیتون انجام بدین(راضی بودن دو طرف)
    حالا شاید یکی دوست داشته باشه ادرار پارتنرشو بخوره
    گذشته از مساله سلامتیش
    هیچ ایرادی نداره از دید من
    اگرم روش جنازه و فاعل رو دوست دارین میل خودتونه

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45657
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

در ضمن علت درصد بالای خیانتهای امروزی همین یکنواختی در رابطه و سبک باستانی رابطه جنسی است
    من حرفام از دید روی اجتماع و جامعه میزنم نه کتابی و پزشکی
    خواهشن بعضی چیزها را بزرگ نکنید
    با خوردن ادرار شما اون مرد هیچ تغییری در رفتار اجتماعیش ایجاد نخواهد ولی اینکه در رابطه جنسیتان تغیرات ایجاد شود مضر که هیچ بله مفید هم هست
    حالا بزار پزشکا بگن مازوخیسم و سادیسم و.....
    اگه به جامعه پژشکی باشه انال ************ که هیچ همون واژنالی به سبک کهن رو هم با کلی مقررات اجرایی میدونن

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45657
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa_0077 نمایش پست ها
    به نظر من مشکل و بیماری نیست...بعضیا اینجورین دیگه...مثلا دوست پسر قبلی خودم...ولی اگه مشکلش فقط همینه بهش بگین دوست ندارین و با صحبت حلش کنین
    من خودمم به اینکار علاقه دارم ادرار دوست دخترمو بخورم در حد مزه کردن
    ولی هیچ جا نشده این موضوع تاثیر منفی رو بقیه رفتارم در اجتماع یا شخصی گذاشته باشه
    وقتی لب و دهن طرف مقابلتو میخوری کلی از بزاقشو خوردی
    ولی در مورد ادرار فقط مساله سلامتیش و دینیش میتونه مورد بحث باشه (من یکی رو که مریض نکرده)
    البته این چیزا بیشترش گذراست و در هر مقطع زندگی رفتار ادمم تغییر میکنه شاید دلیل الانم هات بودن موقع رابطه باشه برا اینکارم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)