نمایش نتایج: از 1 به 19 از 19

موضوع: ارتباط بد

2272
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22738
    تشکـر
    0
    تشکر شده 17 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

ارتباط بد

سلام
    من با دوستم ارتباط جنسی مقعدی داشتم. فارغ از اینکه اون آدمو با نفرت از زندگیم انداختم بیرون و از کارم پشیمونم و توبه کردم از اینکه عاشق همچین آشغالی شدم. با توجه به اینکه این مسئله فقط یکبار و اونم بدون هیچ لباس و محافظی اتفاق افتاده چنتا سوال داشتم:
    1- چقدر احتمال بارداری وجود داره
    2- چقدر احتمال انتقال بیماری هایی مثل ایدز وجود داره؟
    3- چه زمانی و چطوری می تونم آزمایش بدم که مطمئن بشم بیماری هایی مثل ایدز و هپاتیت نگرفتم؟
    4- چقدر این رابطه می تونه به من آسیب زده باشه؟ یعنی توی دفع یا غیره مشکل به وجود بیاد و ...

2. کاربران زیر از siminsar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : ارتباط بد

تاپیک قبلیت یادته ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
    ویرایش توسط love : 10-18-2015 در ساعت 09:19 PM

4. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22738
    تشکـر
    0
    تشکر شده 17 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

خب؟

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط siminsar نمایش پست ها
    سلام
    من با دوستم ارتباط جنسی مقعدی داشتم. فارغ از اینکه اون آدمو با نفرت از زندگیم انداختم بیرون و از کارم پشیمونم و توبه کردم از اینکه عاشق همچین آشغالی شدم. با توجه به اینکه این مسئله فقط یکبار و اونم بدون هیچ لباس و محافظی اتفاق افتاده چنتا سوال داشتم:
    3- چه زمانی و چطوری می تونم آزمایش بدم که مطمئن بشم بیماری هایی مثل ایدز و هپاتیت نگرفتم؟
    4- چقدر این رابطه می تونه به من آسیب زده باشه؟ یعنی توی دفع یا غیره مشکل به وجود بیاد و ...
    هیچ مشکلی برای شما وجود نداره ، جز ناراحتی روحی که برای خودتون به وجود اوردید

بهتره در روابط اینده خودتون کمی با تجربه تر وارد عمل بشید تا اینطور نگرانی و استرس رو به خودتون راه نداده باشید

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22738
    تشکـر
    0
    تشکر شده 17 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Bita moein نمایش پست ها
    هیچ مشکلی برای شما وجود نداره ، جز ناراحتی روحی که برای خودتون به وجود اوردید

بهتره در روابط اینده خودتون کمی با تجربه تر وارد عمل بشید تا اینطور نگرانی و استرس رو به خودتون راه نداده باشید
    سلام
    ممنون
    جوابتون خیلی آرومم کرد
    اما میشه لطفا بیشتر توضیح بدین که چرا هیچ مشکلی غیر از مشکل روحی برام وجود نداره؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22738
    تشکـر
    0
    تشکر شده 17 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

چطوری می تونم ازش انتقام بگیرم؟
    یا شکایت کنم یا ...؟

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22738
    تشکـر
    0
    تشکر شده 17 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ناراحتم

یه هفتست خواب و خوراک ندارم
    دارم از غصه میمیرم

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22738
    تشکـر
    0
    تشکر شده 17 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا هیچکس جواب نمیده؟

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22028
    تشکـر
    1
    تشکر شده 24 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

انتقام؟!
    کودک!!!
    یه کاری بوده هم تو هم اون خواستید انجام دادین.
    مگر تو فرشته ی اسمونی بودی پسره شیطانه اهریمنی به زور اومده مخه تو رو زده به زور بهت تجاوز کرده! چند وقت باهاش رابطه دوستی داشتی و خودتم خوب میدونستی اخرش به کجا میرسه
    پس بیخودی عزیز خودتو قربانی نشون نده ،خودتو دیگرانم گول نزن.
    پس اگه اومدی توی این سایت که به دیگران نشون بدی وبفهمونی قربانی شدی ودنباله دلیل بگردی که خودتو خوب نشون بدی و اون فردو متهم ودادگاهیش کنی،نه عزیز نه من نه دادگاه و نه دیگران ساده نیستن،تو دادگاه محکوم میشی هر دو طرف.مگه این که اون پسر به زور اومده تو خونت و به اجبار بهت تجاوز کرده باشه که من بعید میدونم همچین اتفاقی افتاده باشه.
    پس اگه دچار شک و وسواس شدی حتما ازمایش بده تنها راهشم ازمایشگاست.اگه اون ناقل باشه احتماله بیماری وجود داره.از لحاظ مشکلاته دیگه ای که فکر میکنی ممکنه در اینده برات اتفاق بیوفته اگه اطرافه مقعدت خونریزی نکرده با یه بار هیچ اتفاقی نیوفتاده.پس عزیز این چرت وپرتارو بریز دور به باقی زندگیت ادامه بده.

12. 3 کاربران زیر از مونتانا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

ارتباط بد

۱- اگر رابطه از پشت بوده احتمال بارداری صفره.
    ۲و۳- احتمال بروز بیماری ایدز وجود داره ولي بيشتر احتمالش از راه دخول و س.ک.س از جلو صورت میگیره
    ۴- بقول دوستمون آسیب صرفا از نظر روحی هست و با یه بار مشکل دفع و غیره پیدا نمیکنی

انتقام رو بزار کنار..شکایت هم دامن خودتو میگیره
    یه کاری کردی گذشته...بفکر آیندت باش و اینکه دوباره تکرار نکنی
    ویرایش توسط sooshiyant : 10-19-2015 در ساعت 04:15 PM

14. کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط sooshiyant نمایش پست ها
    ۱- اگر رابطه از پشت بوده احتمال بارداری صفره.
    ۲و۳- احتمال بروز بیماری ایدز معمولا از راه دخول و س.ک.س از جلو صورت میگیره پس نگران نباش
    ۴- بقول دوستمون آسیب صرفا از نظر روحی هست و با یه بار مشکل دفع و غیره پیدا نمیکنی

انتقام رو بزار کنار..شکایت هم دامن خودتو میگیره
    یه کاری کردی گذشته...بفکر آیندت باش و اینکه دوباره تکرار نکنی
    ایدز از راه س ک س از مقعد هم قابل انتقاله.

16. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط siminsar نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    خب توبه که میگین به این اسونی نیست ، توبه نگاه داشتن سخته به خصوص ممکنه از رابطه لذت برده باشین پس امید وارم بتونید توبه تون حفظ کنید.
    درمورد سوالاتون دوستان توضیح دادن، امکان بارداری در شرایطی که اسپرم وارد واژن بشه اونم به این اسونی نیست ،

در مورد ازمایش ، ازمایش ایدز رایگان هستش و مراکز هلال اهمر و بعضی مراکز ازمایشگاهی و بیمارستان دولتی با حفظ هویت انجام میدن.

در مورد اینده هم این سایت بگردین خیلیا بودن که موقع ازدواج گذشته شون دغدغه شون بوده که از خواستگارشون مخفی کنن یا بگن. که با توکل به خدا وتوبه به زندگی تون ادامه بدین گذشته دیگه گذشته هر انسانی ممکنه اشتباه کنه شما هم دچار اشتباه شدین و از خدا طلب عفو کنید انشاءالله که مشکلی پیش نمی اید چون خدا بزرگه و هوای بنده انش داره حتما کسی پیش روی شما قرار میده که با گذشته شما کنار بیاد وقتی ببینه واقعا توبه کردین.

در مورد شکایت هم اگه سنتون کم باشه قانون طرف شما خواهد بود ومجازات سختی برا طرفتون در نظر خواهد گرفت به خصوص سن ش زیاد باشه. ولی اگه نه سن تون زیاد هستش (18به بالا) نمی دونم ممکنه شما هم متهم به زنا بشید که حد داره وگرنه اینکه ثابت کنید فریب داده یا تجاوز بوده که طرف تون مجرم شناخته میشه.
    اگه امکان می دید که با ابرو واینده شما بازی کنه با یه مشاور حضوری مشورت کنید تا بهتر بتونید تصمیم بگیرد چون اگر قرار باشد شکایت کنید باید زود انجام بدین چون بعد یه مدتی نمی تونید ثابت کنید وخود شما متهم به زدن تهمت می شید.

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

امدی گفتی اتفاق بینتون افتاد چقد گفتیم جلو این رابطه رو بگیر دیگع بیشتر نشه اصلا گوش دادی؟؟؟الان پشیمونی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

19. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

پشیمونی الان هیچ سودی براش نداره مگه اینکه ازش درس بگیره ، اونم خیلی سخته برای این خانوم ،تایپیک های قبلیش که خوندم از نوع نوشتار و سوالاتی که کرده سنش بین 14تا 17 میخوره ، واگه خلاف این باشه وسنش بزرگتر جای سوال داره که مدرسه و دانشگاه یا مادرش در مورد اینجور مسایل ساده چرا اگاهی نداده و چرا این خانوم خودش دنبالش نبوده!!!

خب این خانوم با یه بغل وبوس از بی خود شده و نتوسته جلوی خودش بگیره وتن به رابطه جنسی با یه نفر معلوم حال داده !!!
    حالا جای سوال داره این خانوم که لذت رابطه جنسی کشیده چقدر می تونه خودش نگاه داره و تن به روابط دیگه نده چون دربدترین شرایط قرار داره ، به نظر بنده اگه سنش کم هستش باید به خاواده اش خبر بده تا با مراجعه به مشاور وغیره ریکاوری روحی بشه واز راه قانونی اون طرف به سزای اعمال خودش برسه چون ممکنه طرف به یکی دیگه ضربه بزنه.

21. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    تشکر شده 847 بار در 477 پست
    میزان امتیاز
    9

مونتانا عاشق کامنتاتم...دقیق و بدون نقد

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

چرا همش میگید بره شکایت کنه ?!?!?!

این دختر خودش خواسته ، حتی یک درصد هم امکان نداره که به زور پسره اینکارو کرده باشه . از تاپیکای قبلیش هم قشنگ اینو میشه فهمید که خودش هم بدش نمیومده که کم کم رابطه جلو بره ، بعد واسه چی بره از اون پسره بدبخت شکایت کنه ?!?!?!

هر چقدر اون پسره حال کرده دختره هم همون اندازه و نه کمتر حال کرده اگر نه جلوشو میگرفتو با ترش رویی جلوشو میگرفت .

پس الکی شکایت شکایت نکنید که خودش هم از خداش بوده ، حالا نمیدونم سر چی بحثشون شده که اینجوری میخواد ازش انتقام بگیره .

ولی عزیز من از من به تو نصیحت طرفه شکایتو دادگاه نرو که پای خودتم گیره .

نمیتونمم بهت بگم دیگه سمت این رابطه ها نرو چون تو تاپیکای قبلیت گفتیمو گفتی نه اصلا دیگه اینکارو نمیکنم ولی کردی .

میدونم شاید حرفام تند بود ولی چون خودت آگاهانه جلو رفتی اون پسر بدبختو نمیشه غول دوسر بهش گفتو شمارو مظلوم .

24. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها

این دختر خودش خواسته ، حتی یک درصد هم امکان نداره که به زور پسره اینکارو کرده باشه . از تاپیکای قبلیش هم قشنگ اینو میشه فهمید که خودش هم بدش نمیومده که کم کم رابطه جلو بره ، بعد واسه چی بره از اون پسره بدبخت شکایت کنه ?!?!?!

هر چقدر اون پسره حال کرده دختره هم همون اندازه و نه کمتر حال کرده اگر نه جلوشو میگرفتو با ترش رویی جلوشو میگرفت .

پس الکی شکایت شکایت نکنید که خودش هم از خداش بوده ، حالا نمیدونم سر چی بحثشون شده که اینجوری میخواد ازش انتقام بگیره .

نمیتونمم بهت بگم دیگه سمت این رابطه ها نرو چون تو تاپیکای قبلیت گفتیمو گفتی نه اصلا دیگه اینکارو نمیکنم ولی کردی .

میدونم شاید حرفام تند بود ولی چون خودت آگاهانه جلو رفتی اون پسر بدبختو نمیشه غول دوسر بهش گفتو شمارو مظلوم .
    چقدرم زود تن به این رابطه جنسی داد
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

26. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    چقدرم زود تن به این رابطه جنسی داد

همه ی رابطه ها ی دوستی زود به اینجا میرسن ... ولی ما که بهش گفتیم تو که ترس از بارداری گرفتت دیگه ازین کارا نکن ، بازم ...

28. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها

خانوم محترم دقت کنی گفتم اگه سنت کم باشه چون وقتی سن دختر کم و بچه باشه و با اراده خودش هم باش تجاوز به حساب می آید،
    در ثانی اون پسر بدخت می گین طبق گفته های این خانوم قبلا با چند نفر دیگه هم رابطه داشته پس زیاد هم بدبخت نیست چون امکان داره به یک دختر پاک دیگه هم ضربه بزنه هست، هر کاری تاوانی داره اگه پسره میخواست رفع نیاز کنه می تونست با یکی که باکره و دختر نیست انجام بده پس زیاد دلتون به حال پسره نسوزه

خب اگه این خانوم سنش بزرگ باشه و با اراده خودش باشه گفتم که باید با یه مشاور مشورت کنه چون امکان اینکه ایشون هم متهم باشه هست ولی در کل باید با یه مشاور یا خانواده اش در میان بگذره مشکلش، چون آینده نامعلومی برا خودش پیش اورده .
    ویرایش توسط omidd : 10-20-2015 در ساعت 01:11 PM

30. 3 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد