نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: ارضا شدن در خواب

51513
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11780
    تشکـر
    65
    تشکر شده 12 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

ارضا شدن در خواب

سلام من دختر 23 ساله مجرد هستم و چند ساله گاهی اوقات وقتی که خوابم این حالت ناخوداگاه برام اتفاق میفته ولی خداشاهده اصلا در طول روز یا قبل از خواب فیلم و عکس تحریک کننده نمیبینم یا حتی به این موضوعات فکر نمیکنم (اگر پست قبلی که گذاشتم یادتون باشه اصلا نسبت به رابطه جنسی و س ک س احساس تنفر دارم) ولی نمیدونم چرا بعضی وقتا وقتی خوابم این اتفاق برام میفته و با اینکه از خواب بیدار میشم و سریع تغییر وضعیت میدم باید چند دقیقه با خودم کلنجار برم تا از این حالت خارح بشم که خب آزاردهنده س ، خوابی که میبینم را هم یا بیاد نمیارم یا اینکه کاملا بی ربطه
    آیا این موضوع طبیعیه؟ قبلا وقتی بچه بودم 6-12 سالگی خودارضایی میکردم (نمیدوستم اشتباهه) ولی خیلی وقته ترک کردم،ممکنه به این خاطر باشه؟
    خواهشا اونایی که واقعا اطلاع دارند جواب بدن،دفعه قبل که پست گذاشتم از طرف بعضی از کاربرای اینجا خیلی بهم توهین شد و تا چند روز ناراحت بودم اگه جوابی ندارین حداقل توهین نکنین.تشکر

2. کاربران زیر از Elahe.vsn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ارضا شدن در خواب

نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe.vsn نمایش پست ها
    سلام من دختر 23 ساله مجرد هستم و چند ساله گاهی اوقات وقتی که خوابم این حالت ناخوداگاه برام اتفاق میفته ولی خداشاهده اصلا در طول روز یا قبل از خواب فیلم و عکس تحریک کننده نمیبینم یا حتی به این موضوعات فکر نمیکنم (اگر پست قبلی که گذاشتم یادتون باشه اصلا نسبت به رابطه جنسی و س ک س احساس تنفر دارم) ولی نمیدونم چرا بعضی وقتا وقتی خوابم این اتفاق برام میفته و با اینکه از خواب بیدار میشم و سریع تغییر وضعیت میدم باید چند دقیقه با خودم کلنجار برم تا از این حالت خارح بشم که خب آزاردهنده س ، خوابی که میبینم را هم یا بیاد نمیارم یا اینکه کاملا بی ربطه آیا این موضوع طبیعیه؟ قبلا وقتی بچه بودم 6-12 سالگی خودارضایی میکردم (نمیدوستم اشتباهه) ولی خیلی وقته ترک کردم،ممکنه به این خاطر باشه؟
    خواهشا اونایی که واقعا اطلاع دارند جواب بدن،دفعه قبل که پست گذاشتم از طرف بعضی از کاربرای اینجا خیلی بهم توهین شد و تا چند روز ناراحت بودم اگه جوابی ندارین حداقل توهین نکنین.تشکر
    از بعد جسمی شما هم انسان هستید و نیاز به ارضاء شدن این حس در شما هم وجود داره

وقتی سطح هورمون ها بالا میره به هر حال راهی برای تخلیه خودش پیدا میکنه ...

به همین خاطر به جای ناراحتی این واقعیت در مورد فیزیولوژی بدنتون رو بپذیرید ...

از بعد ماورایی گفته شده انسان تحت تاثیر هوای نفسانی خودش هست

و این برمیگرده به ذهنیت هایی که ما هر روز با خودمون داریم و بعدا" روی ضمیر ناخودآگاهمون اثرمیذاره

و چنین بازتابی رو خواهد داشت که افراد با ارتباط معنوی برقرار کردن روح رو از این التهاب خارج میکنن

و در واقع با یاد خداوند دل رو آرام میکنن ، پس بهتره شما هم زندگی عادی خودتون رو ادامه بدید

و اینقدر فکرتون رو با این افکار و نگرانی ها آشفته نکنید ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام

این که شبها جنب میشید یک چیز طبیعیه ، این یک نیاز طبیعیه که باید رفع بشه . . .

حتی توی ما پسر ها این اتفاق یک چیز عادیه ، بعد پر شدن کیسه اسپرم بدن تحت فشاره و باید رفع بشه ، وشب توی خواب جنب میشیم، یک دکتر بهم گفت که اگه این عمل اتفاق نیفته باعث میشه پروسستات آسیب ببینه

اینم که شما شب ها توی خواب ارضا میشید طبیعیه

برای ما پسر ها که طی یک دورانی هر شب هم اتفاق می افتاد بدون هیچ گونه عامل تحریک کننده ، پس نگران نباشید

بازم در مورد دختر ها از متخصص بپرسید بهتره ، جای نگرانی نیست شما توی سن جوانی و هستین و سر شار از انرژی

منتظر نظر دوستان هم باشد.

6. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

ارگاسم شبانه در زنان نتیجه تحریک و برانگیختگی جنسی در خواب می باشد
    دختران و زنانی هم که تا به حال این مسئله را تجربه نکرده اند و یا کسانی که حتی نمی دانند که آیا ارگاسم شده اند یا خیر ،
    باید بدانند که آنها نیز کاملا طبیعی هستند.تشخیص ارگاسم در مردان بسیار ساده تر از زنان می باشد
    چراکه خروج فیزیکی مایع منی کاملا قابل تشخیص می باشد

در خواب جنب شدن گناه نیست و مشکل شرعی ندارد؛ اما برای مقابله با آن می توانید از راه کارهای زیر استفاده نمایید:
    1. سعی کنید همیشه پیش از خواب مثانه خود را تخلیه کنید.
    2. هرگز شکم خود را بیش از حد معمول پر نکنید بلکه اگر تا چند لقمه دیگر جای دارید، از غذا دست بکشید.
    3. شب‏ها به خصوص غذایی سبک میل کنید.
    4. از پوشیدن لباس‏های تنگ و چسبان (به خصوص لباس زیر ) اجتناب ورزید.
    5. از تصور و تخیل امور جنسی و شهوانی سخت پرهیز کنید.
    6.از خواندن، شنیدن، نگاه کردن به امور و تصاویر شهوت‏آفرین دوری کنید.
    7. از خوردن مواد غذایی محرک مانند: خرما، پیاز، فلفل، تخم‏مرغ و غذاهای چرب اجتناب و یا به حداقل اکتفا نمایید.
    8. هرگز به رو نخوابید.
    9. برای تخلیه انرژی زاید بدن به طور منظم و زیاد ورزش کنید.
    10. ذکر «لاحول ولا قوة الا باللَّه» را زیاد بر زبان جاری سازید.
    11. قبل از خواب وقت هایی که می ترسید جنب شوید این دعا را بخوانید:

«اللهم انی اعوذ بک من الاحتلام و من سوء الاحلام و من أن یتلاعب بی الشیطان فی الیقظة و المنام».(1)
    موفق باشید!!

8. 4 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35013
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام این حالت طبیعیه و به خیلی عوامل بستگی داره.
    ویرایش توسط masoodtalayee : 01-20-2018 در ساعت 01:23 PM

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    چرا تایپیک قدیمی بالا می آورید؟!!!!!!!!!!
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35013
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تمام
    ویرایش توسط masoodtalayee : 07-15-2021 در ساعت 10:00 PM دلیل: تکراری

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46659
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb پاسخ : ارضا شدن در خواب

نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe.vsn نمایش پست ها
    سلام من دختر 23 ساله مجرد هستم و چند ساله گاهی اوقات وقتی که خوابم این حالت ناخوداگاه برام اتفاق میفته ولی خداشاهده اصلا در طول روز یا قبل از خواب فیلم و عکس تحریک کننده نمیبینم یا حتی به این موضوعات فکر نمیکنم (اگر پست قبلی که گذاشتم یادتون باشه اصلا نسبت به رابطه جنسی و س ک س احساس تنفر دارم) ولی نمیدونم چرا بعضی وقتا وقتی خوابم این اتفاق برام میفته و با اینکه از خواب بیدار میشم و سریع تغییر وضعیت میدم باید چند دقیقه با خودم کلنجار برم تا از این حالت خارح بشم که خب آزاردهنده س ، خوابی که میبینم را هم یا بیاد نمیارم یا اینکه کاملا بی ربطه
    آیا این موضوع طبیعیه؟ قبلا وقتی بچه بودم 6-12 سالگی خودارضایی میکردم (نمیدوستم اشتباهه) ولی خیلی وقته ترک کردم،ممکنه به این خاطر باشه؟
    سلام به نطر من ایراد نداره.ورزش ات رو بیشتر کن و فکرت رو دورکن .ینی بزرگش نکن برای خودت.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد