نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: ارضا نشدن خانم

2322
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31548
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ارضا نشدن خانم

سلام وقتتون بخیر
    من یکسالی میشه ازدواج کردم از راه دخول ارضا نمیشم ولی متاسفانه همسرم به ارضا شدن من اهمیتی نمیده چندین بار هم این مشکل رو مطرح کردم که من هم نیاز به ارضا شدن دارم ولی توجهی نکردن
    منم دیگه مثل گذشته زیاد میلی به رابطه ندارم احساس میکنم فقط ی وسیله برای ارضا شدن همسرم هستم وقتی اصلا به نیاز من توجهی نمیکنه حتی با اینکه چندین بار بهش تذکر دادم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ارضا نشدن خانم

نقل قول نوشته اصلی توسط hodaaaa نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    من یکسالی میشه ازدواج کردم از راه دخول ارضا نمیشم ولی متاسفانه همسرم به ارضا شدن من اهمیتی نمیده چندین بار هم این مشکل رو مطرح کردم که من هم نیاز به ارضا شدن دارم ولی توجهی نکردن
    منم دیگه مثل گذشته زیاد میلی به رابطه ندارم احساس میکنم فقط ی وسیله برای ارضا شدن همسرم هستم وقتی اصلا به نیاز من توجهی نمیکنه حتی با اینکه چندین بار بهش تذکر دادم
    سلام

نمیدانم هر دو چند سالتونه و سطح معلومات و سواد و تخصص هر دو چی هست. ولی این رو مطمئن هستم که همسر شما چیزی در مورد همبستری و عشق بازی نمیدانند پس بهترین گزینها برای شما:

رفتن هر دو با هم و یا ایشان به تهنایی جهت گرفتن مشاوره؟

خریدن کتبی در این زمینه که جنبه آموزش هم دارد برای ایشان جهت خواندن؟

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

بی مقدمه میرم سر اصل مطلب!
    مشکل خانمها در به ارگاسم نرسیدن به دو دسته مشکل روانی و جسمی مربوط میشه!
    مشکلات روحی و روانی : شامل استرس،ترس، فرو رفتن در افکار و خیالات حین رابطه بخاطر خیانت شوهر یا دعوا و اختلافات بینشان و…
    مشکلات جسمی: شامل عدم معاشقه و تحریک کافی نقاط تحریک پذیر زن برای آماده کردن وی که باید توسط مرد انجام شود و همین سریع سر اصل مطلب رفتن باعث مشکلات روحی و روانی میشود،شرطی شدن بدن در حالت خاص برای ارضا شدن بخاطر سابقه خودارضایی، و مهمتر از همه و شاید علت اصلی تحریک پذیری پایین ناحیه واژن!
    اما راهکارهای بنده برای این مشکلات:
    برای مشکلات روحی –روانی بنده مصرف گلاب قبل رابطه رو پیشنهاد میکنم که علاوه بر افزایش میل جنسی زن و گرم کردن بدن وی برای رابطه جنسی بهتر، ضد استرس و آرامش بخش و حتی نشاط آور و رافع خستگی است! در غرب، گیاه جینکو را برای کاهش استرس پیشنهاد میکنند ولی مثل گلاب نیست که مصرف طولانی مدتش،عوارضی برای شخص نداشته باشد!
    در خصوص مشکلات جسمی هم کرم وایگورل و ژل فموره از سوی پزشکان توصیه میشود! نکته جالب اینست که عناصر بکار رفته در هر دو تقریبا یکی است و هر دو باعث افزایش تحریک پذیری ناحیه واژن یا بطور کلی ناحیه تناسلی میشوند! و البته تقریبا گران هم هست!
    طبق تحقیقاتی که کردم ال آرژنین موجود در این دو محصول باعث چنین تحریک پذیری میشود و حتی این دو محصول میتوانند باعث درمان اختلالات نعوظ مردان هم بشوند! البته روی و گیاه جینکو و دیگر عناصر در این تاثیرات هم نقش دارند! ولی عنصر اصلی در تسهیل ارضای زنان، ال آرژنین است که باعث افزایش جریان خون در آن ناحیه میشود!
    ال آرژینین در آجیل، کنجد و… هم وجود دارد و بطور خوراکی هم باعث تقویت قوای جنسی میشود!
    نکته جالبتر اینکه دارویی که همان مواد موجود در وایگورل و فموره را داشته باشد در طبیعت هم یافت میشود که آن روغن نارگیل است که حاوی L-Arginine و عناصری مانند روی،کلسیم و…می باشد!
    روغن نارگیل علاوه بر خاصیتی که برای مشکل ارگاسم زنان میتواند داشته باشد خواص بیشمار دیگری نیز برای خانمها دارد از جمله:
    لیز کننده و روانساز،مرطوب کننده،ضد قارچ،ضد ویروس، ضد باکتری،بر درمان قارچ ها و مخمرهایی که کاندیدیاز، عفونت قارچی و از این قبیل را ایجاد می کند نیز موثر است. دارای خاصیت آنتی اکسیدان و…
    روغن اسطوخدوس،بادام و میخک هم تقریبا چنین خواصی دارند اما نارگیل کاملتر است!
    مزیت دیگر روغن نارگیل اینست که اگر بعنوان روان و لیز کننده در رابطه جنسی استفاده شود باعث عفونت هم نمیشود!
    خانمهایی هم که خودارضایی میکرده اند باید شرایطی که در آن خودارضایی میکنند و ارضا میشدند را در زمان رابطه جنسی هم لحاظ کنند(شبیه سازی) مثلا اگر در زمان خودارضایی، همراه با تحریک سینه، کلیتوریس را تحریک میکردند باید در زمان نزدیکی هم این دو قسمت را هم حین دخول تحریک کنند! استفاده از گلاب و روغن که ذکر شد هم میتواند کمک کننده باشد! و شاید با مصرف دارویی نیاز به شبیه سازی وضعیت مذکور نباشد!

راهکارهای رایج برای رفع مشکل ارضا نشدن زن!
    شما باید همسرتان را بیشتر تحریک کنید. مثلا دخول+ تحریک کلیتوریس!
    راه دیگر اینست که از کرم وایگورل،روغن یاسمن،روغن نارگیل استفاده کنید.
    در زمان دخول از پوزیشن مرد زیر و زن رو استفاده کنید و شما روی شوهرتان باشید و دخول را انجام دهید!
    همچنین توصیه میکنم همسرتان میل جنسی اش را با مصرف آجیل مخصوصا بادام زمینی و تخم کدو، موز،گلاب،زعفران، ادویه جات مخصوصا دارچین و زودچوبه، عسل و… افزایش دهد.
    زن باید در زمان دخول به تحریک سینه و کلیتوریس خود ، تا زمان رسیدن به ارگاسم بپردازد!
    پوزیشنی که در آن آلت مرد با سطح جلویی آلت تناسلی یا نقطه جی زن تماس بیشتری داشته باشد میتواند باعث شود تا زن به ارگاسم برسد.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31548
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

نمیدانم هر دو چند سالتونه و سطح معلومات و سواد و تخصص هر دو چی هست. ولی این رو مطمئن هستم که همسر شما چیزی در مورد همبستری و عشق بازی نمیدانند پس بهترین گزینها برای شما:

رفتن هر دو با هم و یا ایشان به تهنایی جهت گرفتن مشاوره؟

خریدن کتبی در این زمینه که جنبه آموزش هم دارد برای ایشان جهت خواندن؟

سپاس

دکتر
    من 26 سالمه همسرم 29
    لیسانس کامپیوتر دارم
    همسرم فوق دیپلم کامپیوتر و دانشجوی ترم اخر برق صنعتی هستن
    احتمال این هست که از روی خجالت یا مشکل زود ارضا شدنش باعث شده باشه که نسبت به این مساله بی تفاوت باشه ؟
    ایشون اطلاعاتی راجعبه موضوع ************ داره ، خیلی چیزارو بلد هست و تمایل جنسیش بالاست ولی مشکل اینجاست که بدون تحریک من دخول انجام میده انگار از این میترسه که زود ارضابشه
    و اینکه همیشه بعد از رابطه معذرت خواهی میکنه بخاطر کم بودن رابطه
    با این حال که میدونه مشکل از سمت خودشه ولی اصلا تلاشی برای رفع این مشکل نمیکنه و خیلی راحت از کنارش میگذره
    الانم کاملا ناراضی بودنم رو از رابطه بهش نشون دادم ولی خیلی بی تفاوت رفتار میکنه
    البته اینم بگم در تمام مشکلات همینطور بی تفاوت هست اینقدر که برای رفع مشکلات دیگران تلاش میکنه و فکرشو درگیر کارای دیگران میکنه به فکر من و زندگیمون نیست

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31548
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    بی مقدمه میرم سر اصل مطلب!
    مشکل خانمها در به ارگاسم نرسیدن به دو دسته مشکل روانی و جسمی مربوط میشه!
    مشکلات روحی و روانی : شامل استرس،ترس، فرو رفتن در افکار و خیالات حین رابطه بخاطر خیانت شوهر یا دعوا و اختلافات بینشان و…
    مشکلات جسمی: شامل عدم معاشقه و تحریک کافی نقاط تحریک پذیر زن برای آماده کردن وی که باید توسط مرد انجام شود و همین سریع سر اصل مطلب رفتن باعث مشکلات روحی و روانی میشود،شرطی شدن بدن در حالت خاص برای ارضا شدن بخاطر سابقه خودارضایی، و مهمتر از همه و شاید علت اصلی تحریک پذیری پایین ناحیه واژن!
    اما راهکارهای بنده برای این مشکلات:
    برای مشکلات روحی –روانی بنده مصرف گلاب قبل رابطه رو پیشنهاد میکنم که علاوه بر افزایش میل جنسی زن و گرم کردن بدن وی برای رابطه جنسی بهتر، ضد استرس و آرامش بخش و حتی نشاط آور و رافع خستگی است! در غرب، گیاه جینکو را برای کاهش استرس پیشنهاد میکنند ولی مثل گلاب نیست که مصرف طولانی مدتش،عوارضی برای شخص نداشته باشد!
    در خصوص مشکلات جسمی هم کرم وایگورل و ژل فموره از سوی پزشکان توصیه میشود! نکته جالب اینست که عناصر بکار رفته در هر دو تقریبا یکی است و هر دو باعث افزایش تحریک پذیری ناحیه واژن یا بطور کلی ناحیه تناسلی میشوند! و البته تقریبا گران هم هست!
    طبق تحقیقاتی که کردم ال آرژنین موجود در این دو محصول باعث چنین تحریک پذیری میشود و حتی این دو محصول میتوانند باعث درمان اختلالات نعوظ مردان هم بشوند! البته روی و گیاه جینکو و دیگر عناصر در این تاثیرات هم نقش دارند! ولی عنصر اصلی در تسهیل ارضای زنان، ال آرژنین است که باعث افزایش جریان خون در آن ناحیه میشود!
    ال آرژینین در آجیل، کنجد و… هم وجود دارد و بطور خوراکی هم باعث تقویت قوای جنسی میشود!
    نکته جالبتر اینکه دارویی که همان مواد موجود در وایگورل و فموره را داشته باشد در طبیعت هم یافت میشود که آن روغن نارگیل است که حاوی L-Arginine و عناصری مانند روی،کلسیم و…می باشد!
    روغن نارگیل علاوه بر خاصیتی که برای مشکل ارگاسم زنان میتواند داشته باشد خواص بیشمار دیگری نیز برای خانمها دارد از جمله:
    لیز کننده و روانساز،مرطوب کننده،ضد قارچ،ضد ویروس، ضد باکتری،بر درمان قارچ ها و مخمرهایی که کاندیدیاز، عفونت قارچی و از این قبیل را ایجاد می کند نیز موثر است. دارای خاصیت آنتی اکسیدان و…
    روغن اسطوخدوس،بادام و میخک هم تقریبا چنین خواصی دارند اما نارگیل کاملتر است!
    مزیت دیگر روغن نارگیل اینست که اگر بعنوان روان و لیز کننده در رابطه جنسی استفاده شود باعث عفونت هم نمیشود!
    خانمهایی هم که خودارضایی میکرده اند باید شرایطی که در آن خودارضایی میکنند و ارضا میشدند را در زمان رابطه جنسی هم لحاظ کنند(شبیه سازی) مثلا اگر در زمان خودارضایی، همراه با تحریک سینه، کلیتوریس را تحریک میکردند باید در زمان نزدیکی هم این دو قسمت را هم حین دخول تحریک کنند! استفاده از گلاب و روغن که ذکر شد هم میتواند کمک کننده باشد! و شاید با مصرف دارویی نیاز به شبیه سازی وضعیت مذکور نباشد!

راهکارهای رایج برای رفع مشکل ارضا نشدن زن!
    شما باید همسرتان را بیشتر تحریک کنید. مثلا دخول+ تحریک کلیتوریس!
    راه دیگر اینست که از کرم وایگورل،روغن یاسمن،روغن نارگیل استفاده کنید.
    در زمان دخول از پوزیشن مرد زیر و زن رو استفاده کنید و شما روی شوهرتان باشید و دخول را انجام دهید!
    همچنین توصیه میکنم همسرتان میل جنسی اش را با مصرف آجیل مخصوصا بادام زمینی و تخم کدو، موز،گلاب،زعفران، ادویه جات مخصوصا دارچین و زودچوبه، عسل و… افزایش دهد.
    زن باید در زمان دخول به تحریک سینه و کلیتوریس خود ، تا زمان رسیدن به ارگاسم بپردازد!
    پوزیشنی که در آن آلت مرد با سطح جلویی آلت تناسلی یا نقطه جی زن تماس بیشتری داشته باشد میتواند باعث شود تا زن به ارگاسم برسد.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    ممنون بخاطر اطلاعات کامل و مفیدتون
    به نظر شما امکان این هست که از رابطه جنسی با من ناراضی هست که باعث این مشکل شده ؟ من همش به این فکر میکنم شاید من مشکلی دارم و اونطوری که انتظار داشته نبودم بخاطر همین براش اهمیتی نداره
    دوست دارم دوباره باهاش صحبت کنم ولی از اینکه میدونم بازم تاثیری نداره و کار خودشو انجام میده میل سرد میشم . میدونم برای مشاوره رفتن هم اقدامی نمیکنه متاسفانه برای بهبودی این زندگی همش من دارم تلاش میکنم دیگه دارم خسته میشم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط hodaaaa نمایش پست ها
    من 26 سالمه همسرم 29
    لیسانس کامپیوتر دارم
    همسرم فوق دیپلم کامپیوتر و دانشجوی ترم اخر برق صنعتی هستن
    احتمال این هست که از روی خجالت یا مشکل زود ارضا شدنش باعث شده باشه که نسبت به این مساله بی تفاوت باشه ؟
    ایشون اطلاعاتی راجعبه موضوع ************ داره ، خیلی چیزارو بلد هست و تمایل جنسیش بالاست ولی مشکل اینجاست که بدون تحریک من دخول انجام میده انگار از این میترسه که زود ارضابشه
    و اینکه همیشه بعد از رابطه معذرت خواهی میکنه بخاطر کم بودن رابطه
    با این حال که میدونه مشکل از سمت خودشه ولی اصلا تلاشی برای رفع این مشکل نمیکنه و خیلی راحت از کنارش میگذره
    الانم کاملا ناراضی بودنم رو از رابطه بهش نشون دادم ولی خیلی بی تفاوت رفتار میکنه
    البته اینم بگم در تمام مشکلات همینطور بی تفاوت هست اینقدر که برای رفع مشکلات دیگران تلاش میکنه و فکرشو درگیر کارای دیگران میکنه به فکر من و زندگیمون نیست
    سلام

ببینید عزیز فقط و فقط برای روشن شدن موضوع و علت ایشون باید قبول کنند که به یک متخصص رجوع کنند.

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31548
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

ببینید عزیز فقط و فقط برای روشن شدن موضوع و علت ایشون باید قبول کنند که به یک متخصص رجوع کنند.

سپاس
    دکتر
    ممنونم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد