نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: ایجاد رابطه با جنس مخالف

1691
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3157
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ایجاد رابطه با جنس مخالف

سلام من میلاد هستم 16 سالمه

من در برخورد با جنس مخالف دچار مشکل هستم و ناخودآگاه دچار اضطراب می شوم چرا چنین حالتی به من دست می دهد و راه حل آن چیست.همکلاسی هایم به راحتی میتوانند با دختر های همسن و سال خود ارتباط برقرار کنند ولی من نمیتوانم و در ارتباط با جنس مخالفم دچار ترس و اضطراب میشوم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ایجاد رابطه با جنس مخالف

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1 نمایش پست ها

من در برخورد با جنس مخالف دچار مشکل هستم و ناخودآگاه دچار اضطراب می شوم چرا چنین حالتی به من دست می دهد و راه حل آن چیست.همکلاسی هایم به راحتی میتوانند با دختر های همسن و سال خود ارتباط برقرار کنند ولی من نمیتوانم و در ارتباط با جنس مخالفم دچار ترس و اضطراب میشوم.
    -
    me too !

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3157
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کسی نیست کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3141
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

میلاد جان شما تازه یک سال از بلوغت گذشته و سنت کمه. به خودت زمان بده اما بی کار هم ننشین.
    پیشنهاد می کنم در کلاس های مختلط (زبان، هنر یا هرچی که دوست داری) ولی حتما مختلط ثبت نام کنی تا ارتباط با جنس مخالف رو یاد بگیری.
    یه نکته ی مهم اینه که لازم نیست به همه طوری نگاه کنی که انگار قراره دوست دختر-پسر باشین. همه دخترها نباید بهت به چشم خریدارانه نگاه کنند.
    این چیزیه که در مملکت ما متاسفانه آموزش داده نمی شه و به طرز احمقانه ای هم نوجوان هارو می ترسونند. ولی شما گوش به این حرف ها نده.
    وارد چنین کلاسی بشو و بذار یه ارتباط سالم و عادی رو یاد بگیری. بذار احساس کنی که فرق زیادی در ارتباط با دخترا و ارتباط با پسرا نیست. چون پس فردا که وارد جامعه بشی قراره با جنس مخالف پا به پای هم کار کنین ،حتی اگه نخوای ازدواج کنی.ببین دوستی "عادی" چطوریه. و تا زمانی که دوستی عادی رو یاد نگرفتی به سمت دوستی عاطفی نرو.
    به این مساله هم دقت کن که احتمالا به هر کلاسی بری، دخترها هم همسن تو هستند و اونا هم ممکنه خوب فرق دوست اجتماعی و دوست پسر رو ندونند. برای این که مشکلی برات پیش نیاد فقط روی دوستی اجتماعی-عادی تمرکز کن.در این حالت قرار نیست از کسی جواب نه بشنوی و غرورت جریحه دار نمی شه. حالا چطوری رفتار کنی که برای دخترهای نوجوان سوتفاهم به وجود نیاد؟ هیچی، با همه چه دختر و چه پسر عادی رفتار کن. با همه دخترها و پسرها حرف بزن، نه فقط با یه نفر چون اون وقت خیال می کنه خبرائیه.

5. کاربران زیر از ساحره بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    تشکر شده 196 بار در 122 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    منظورت چه نوع ارتباطیه؟
    تو اصلا با جنس مخالف چیکار داری؟
    الان بهتره ذهن خودت رو درگیر این مسائل نکنی
    چون انسان فقط در صورتی در کنار جنس مخالف به آرامش میرسه که اون شخص همسرش باشه . خدا هم در قرآن فرمودند که :

وَمِنْ آيَاتِهِ أَنْ خَلَقَ لَكُمْ مِنْ أَنْفُسِكُمْ أَزْوَاجًا لِتَسْكُنُوا إِلَيْهَا وَجَعَلَ بَيْنَكُمْ مَوَدَّةً وَرَحْمَةً ۚ إِنَّ فِي ذَٰلِكَ لَآيَاتٍ لِقَوْمٍ يَتَفَكَّرُونَ

و از نشانه های قدرت اوست که برايتان از جنس خودتان همسرانی آفريد تا به ايشان آرامش يابيد ، و ميان شما دوستی و مهربانی نهاد در اين عبرتهايی است برای مردمی که تفکر می کنند

بقیه ارتباط ها به دلیل ساختار جنس مخالف در انسان ایجاد هیجان از نوع های مختلف میکنه که بیشترش برای روح و فکر و حتی گاهی جسم انسان مضر هست
    که برای همین از اون ها حذر شده
    موفق باشید

7. کاربران زیر از تک ستاره بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28477
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مختلط ........
    خدا بیامرزه دیگه وجود نداره ک همه کلاس هارو تفکیک جنسیتی کردن ک
    ک بسیار کار احمقانه و بدون اندیشه ای هست ب نظر من البته شاید بقیه نظراشون متفاوت باشه

9. کاربران زیر از hamid.mo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1 نمایش پست ها

سعی کن در موردش کتاب بخونی

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28477
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

{{چون انسان فقط در صورتی در کنار جنس مخالف به آرامش میرسه که اون شخص همسرش باشه }}اولا ک این عین کلام خودتونه ک به نظر من بسیار بدون فکر گفته شده ارامش هم از طرف همسر هست هم از طرف مادر ک البته هر دو از جنسه مخالفه ودر نگاهی دیگه انسان ک اگه نتونه حرفاشو بزنه ک نمیتونه خواسته هاشو انتقال بده و حتی در ازدواجش از هر نظر دچار مشکل میشه ک اصلا هم مشکل کوچیکی نیست
    دوما ایه ای ک اینجا مطرح کردین هیچ ربطی به موضوع نداره و صد البته تحلیل شما
    {{بقیه ارتباط ها به دلیل ساختار جنس مخالف در انسان ایجاد هیجان از نوع های مختلف میکنه که بیشترش برای روح و فکر و حتی گاهی جسم انسان مضرهست}}
    این هم حرف کاملا اشتباهی هست چون ارتباط در هرجنسی که باشی هم با هم جنست و هم غیر هم جنست مهم هست و یک رکن اساسیه مثلا فرض کنید در یک محیطی کار میکنید که از هر دو جنسیت هستند نمیشه که مرد ها برای خود کار کنند و زن ها برای خود و هیچ ارتباطی بینشون نباشه

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

دوستان تایپک مال دوسال پیش لطفا تایپک های قدیمی رو بالا. ندارید و به تاریخ توجه کنید باتشکر
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد