نمایش نتایج: از 1 به 37 از 37

موضوع: تحریک و فشار جنسی پسر 22 ساله

8742
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    تشکر شده 655 بار در 279 پست
    میزان امتیاز
    10

تحریک و فشار جنسی پسر 22 ساله

من پسری 22 ساله هستم . تو خیابون اصلا به هیچ دختری تو نگفتم . خجالتی اصلا نیستم ولی حیا و غیرت سرم میشه .
    دیگه صبرم بریده نمیتونم از بس که نیاز شدید جنسی دارم . شرایط ازدواج رو ندارم . وضع مالی پدرم کاملا مناسبه اما فعلا اجازه نمیدن .
    دوران دانشجویی هم چندین دختر پیشنهاد دوستی بهم دادندولی به هیچ عنوان قبول نکردم . به هیچ دختری تا حالا به چشم هوس خیره نشدم
    هر مکانی برام تحریک کننده بوده ترکش کردم. الان نیاز مبرمی به رابطه جنسی دارم . البته نه دخول ، بلکه فقط معاشقه جنسی .
    در ضمن از این موارد نصیحت کننده و ... خسته شدم . این نیازی نیست که یک جوون مجرد بتونه کنترلش کنه.
    باور بفرمایید اکثر دوستانم تا بهشون فشار اومده سریعا با یک نفر رابطه برقرار کردند و پرده بکارت طرف رو پاره کردند. اما من اعتقادی به این اعمال ندارم و به نظرم همه چیز باید از راه شرعی انجام بگیره . همیشه سالم موندن و پاک بودن یک دختر رو به جای شهوت و نیاز خودم ترجیح دادم.
    خداوند به همه چیز اگاه و داناست.
    خیلی هم به موضوع صیغه موقت فکر کردم که رابطه شرعی با رضایت 2 طرف هست و دخولی صورت نمیگیره البته بستگی به رضایت خانم داره/
    به نظر شما چی کار کنم
    خواهشا راه حل ارائه کنید که من از این منجلاب بیرون بیام . با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : تحریک و فشار جنسی پسر 22 ساله

یه سوال دارم ازت . این فشار جنسی ناشی از فکر زیاد کردن به این مسئله و تلقین به خودت کردن که نیاز داری نمیتونی کنترل کنی و... نیست؟؟

بعضی اوقات ادم راحت میتونه کنترل کنه ولی بعضی اوقات تلقین میکنه که نمیتونه دیگه تحمل کنه و این تلقین باعثه ده برابر احساس نیاز کردنش میشه

3. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    میزان امتیاز
    10

این مطلب در رابطه با تحریک جنسی و فشار جنسی می باشد

اخه چقدر تلقین . مثلا یکی از اشناهای نزدیکمون که به من محرمه خیلی خودش رو به من نزدیک میکنه . بچش هم سن منه ولی خودش رو داره بدجوری پیش من عزیز میکنه . این مسئله کاملا مشهوده . خیلی منو میبوسه و خیره میشه ولی من عکس کار رو انجام میدم ولی باز موفق نشدم. شیطان خلاصه کمین کرده روی من نمیدونم چی کار کنم . گیرمون یکی بود اینم اضافه شد .شاید شرایط منو کمتر کسی داشته باشه .
    به خدا دیوونه شدم از فکر و خیال های باطل

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط پسرک 22 نمایش پست ها
    اخه چقدر تلقین . مثلا یکی از اشناهای نزدیکمون که به من محرمه خیلی خودش رو به من نزدیک میکنه . بچش هم سن منه ولی خودش رو داره بدجوری پیش من عزیز میکنه . این مسئله کاملا مشهوده . خیلی منو میبوسه و خیره میشه ولی من عکس کار رو انجام میدم ولی باز موفق نشدم. شیطان خلاصه کمین کرده روی من نمیدونم چی کار کنم . گیرمون یکی بود اینم اضافه شد .شاید شرایط منو کمتر کسی داشته باشه .
    به خدا دیوونه شدم از فکر و خیال های باطل
    خوب اینکه محرمه و تورو میبوسه و..... از دوست داشتنشه از محبتشه ....... شما حتی یک لحظه نباید فکری چیزی دیگه تو ذهنتون بزارید ورود کنه ....
    به نظرم یه استخری یه دوش سردی یه تفریحی که تورو بتونه از این نیاز دورت کنه انتخاب کن ..... اصلا یه روز قول بده به خودت که اصلا درموردش فکر نکنی ...
    ببین یه روز میتونی تحمل کنی .میتونی غلبه کنی ..... اینقد خودتو مشغول کن که دیگه فکر نیاز جنسی نکنی

6. 2 کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5273
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

یه پیشنها شاید قبول کنی زندگیت عوض بشه
    یه بار کتاب پرواز تا بی نهایت که زندگینامه شهید عباس بابایی را بخون
    ببین اون تو امریکا دوره جوانی با تمام شهوتش چی کار میکرده
    الان شما که امریکا نیستی پس شرایط برات راحتره ولی راهکار کنترل شهوتت اشتباه پس راهکار شهید بابایی را بخون

8. کاربران زیر از khatam بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    میزان امتیاز
    10

همه این راهها رو امتحان کردم بدک نیست اکثر مواقع جواب میده ولی چون دارم تو خونه درس میخونم فکرم همیشه مشغوله
    یه روز که سهله ، همیشه خودم رو کنترل کردم . طبق موازین غیر شرعی هم عمل نکردم . خداوند بر همه چیزناظر است.
    کتاب پرواز تا بی نهایت که زندگینامه شهید عباس بابایی///// حتما دنبالش میرم چون اهل کتاب خواندن هم هستم . باید کتاب جالبی باشه
    از دوستان سپاس گذارم

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6569
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شما تنها راهی که برات مونده اینه که پاشه یکی دو هفته بری شمال جنگل کوه و اینجور جاها و انقدر خوش بگزرونی تا یادت بره منم همین جوری بودم نشستم چند تا آیه قرآن خوندم بعدک تنهایی پاشودم رفتم شمال یه هفته موندم خلاص شدم
    درضمن نماز خوندن و قرآن خوندن خیلی تاثیر داره

11. 5 کاربران زیر از محمد رضا۱۲ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6266
    تشکـر
    61
    تشکر شده 42 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    10

من پسری 22 ساله هستم . تو خیابون اصلا به هیچ دختری تو نگفتم . خجالتی اصلا نیستم ولی حیا و غیرت سرم میشه .
    دیگه صبرم بریده نمیتونم از بس که نیاز شدید جنسی دارم . شرایط ازدواج رو ندارم . وضع مالی پدرم کاملا مناسبه اما فعلا اجازه نمیدن .
    دوران دانشجویی هم چندین دختر پیشنهاد دوستی بهم دادندولی به هیچ عنوان قبول نکردم . به هیچ دختری تا حالا به چشم هوس خیره نشدم
    هر مکانی برام تحریک کننده بوده ترکش کردم. الان نیاز مبرمی به رابطه جنسی دارم . البته نه دخول ، بلکه فقط معاشقه جنسی .
    در ضمن از این موارد نصیحت کننده و ... خسته شدم . این نیازی نیست که یک جوون مجرد بتونه کنترلش کنه.
    باور بفرمایید اکثر دوستانم تا بهشون فشار اومده سریعا با یک نفر رابطه برقرار کردند و پرده بکارت طرف رو پاره کردند. اما من اعتقادی به این اعمال ندارم و به نظرم همه چیز باید از راه شرعی انجام بگیره . همیشه سالم موندن و پاک بودن یک دختر رو به جای شهوت و نیاز خودم ترجیح دادم.
    خیلی هم به موضوع صیغه موقت فکر کردم که رابطه شرعی با رضایت 2 طرف هست و دخولی صورت نمیگیره البته بستگی به رضایت خانم داره/
    به نظر شما چی کار کنم
    برادر عزیزم بخاطر اعتقادات وطرز تفکر مثبتی که داری بهت افتخارمیکنم وبه خانوادت بخاطر تربیت همچین فرزند صالحی تبریک میگم.من مونث هستم ونمیتونم راهنماییتون کنم اما پیشنهادات دوستان مذکرمونو خوندم عالی بود انشالا موفق باشی توکلت به خدا باشه جونم

13. 3 کاربران زیر از TABASSOM1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6348
    تشکـر
    10
    تشکر شده 18 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام به شما و دوستان
    ضمن تشکر از راهنمایی هایی خوب و راه کار هایی که پیشنهاد دادن از جمله نماز و قران .. که بنده هم با نظر دوستان موفق هستم ..
    ولی در کنار این موضوع یک صحبت و محثی هم میخواستم در اینجا باز کنم .. که دوست عزیز درسته ارتباط با جنس مخالف در اسلام برخلاف بعضی تفکرات رهبانیت که در بعضی از ادیان تحریف شده و همچنین در بعضی تفکرات مانند بعضی از فرقه ها در هند دوستان و جاهایی دیگه بد شمارده شده ولی در اسلام اصل ناب .. این ارتباط با راحترین وسایل لازم صورت بگیرد .. البته در تفکرات طالبانیسمی ... و بعضی از تفکراتی که در داخل کشورمون هم بدلیل فرهنگ بد و غلطی که در جامعه وجود دارد مانع از رفتار سالم جوانان و مردم هستیم .. که امروز مواجه هستید با نتها ناراحتی شما بلکه مریضی و بیماری یک جامعه ... که ناشی از همون تفکر خوارجی و تعصبی که در جامعه هست ..
    دوست عزیز اگر مطالعه کنید که ارتباط داخل شرع که در مورد ارتباط با جنس مخالف مطرح شده است میبینید .. که نه تنها مانع نشده بلکه توصیه شده نه تنها بر خلاف عده ای که هنوز همان تفکرات رو دارند بلکه ثواب ان هم شاید خیلی بالاتر از انجام خیلی از مستحبات مانند نماز و روزه هست .. و حتی میتواند ارامش رو روانی و روحی را برای هر دو طرف بیاورد .. البته شما میتوانید در این مورد مطالعه هم کنید ..
    شما میتونید به راحتی با یک خانم باشید .. که البته احکام بسیار راحتی هم در مورد اون امده .. و حتی نیاز به حضور کسی هم ندارید .. دو طرف با رضایت هم و با خواندن متنی عربی ( و یا حتی فارسی هم بنده مطالعه کردم میشود ) که البته بهتر است در این موارد از کسانی بپرسید خودشان در این مورد سر رشته دارند .. میتوانید به راحتی باهم اشنا بشید و ارتباط داشته باشید ..
    ویرایش توسط نیما. : 09-18-2014 در ساعت 06:23 PM

15. کاربران زیر از نیما. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6608
    تشکـر
    15
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    10

بنظرمن هم شماخیلی راحت میتونی بایک خانم باشی چرادوستان این پیشنهادات رودارن جنگل وکوه و...من درگیریه ازدواج نامناسب شدم چون تمام این تفریحهادیگه برام جذابیت نداشت الان خوبم امااون موقع دقیقاسن شما کمی بیشترحتی،من فقط به معاشقه فکرمیکردم درست مثل شما

17. 2 کاربران زیر از parvaneh safayi pour بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6534
    تشکـر
    0
    تشکر شده 19 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    یکی از هزاران اختلالات روانی که من دارم دقیقا همینه
    اینکه تا ازدواجم خیلی مونده و خونوادم سخت گیرن
    البته برعکس این آقا کمرو هستم
    اما جدیدا میخوام وارد اجتماع بشم
    میترسم یه دختری پیشنهاد بده
    نمیدونم چیکار کنم
    صیغه هم نمیشه خیلی سخته
    من بیست و چهار سال دارم بهم میگن بچه
    اونوقت بگم زن میخوام صیغه کنم؟

19. کاربران زیر از amirali93 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6342
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نیما. نمایش پست ها
    با سلام به شما و دوستان
    ضمن تشکر از راهنمایی هایی خوب و راه کار هایی که پیشنهاد دادن از جمله نماز و قران .. که بنده هم با نظر دوستان موفق هستم ..
    ولی در کنار این موضوع یک صحبت و محثی هم میخواستم در اینجا باز کنم .. که دوست عزیز درسته ارتباط با جنس مخالف در اسلام برخلاف بعضی تفکرات رهبانیت که در بعضی از ادیان تحریف شده و همچنین در بعضی تفکرات مانند بعضی از فرقه ها در هند دوستان و جاهایی دیگه بد شمارده شده ولی در اسلام اصل ناب .. این ارتباط با راحترین وسایل لازم صورت بگیرد .. البته در تفکرات طالبانیسمی ... و بعضی از تفکراتی که در داخل کشورمون هم بدلیل فرهنگ بد و غلطی که در جامعه وجود دارد مانع از رفتار سالم جوانان و مردم هستیم .. که امروز مواجه هستید با نتها ناراحتی شما بلکه مریضی و بیماری یک جامعه ... که ناشی از همون تفکر خوارجی و تعصبی که در جامعه هست ..
    دوست عزیز اگر مطالعه کنید که ارتباط داخل شرع که در مورد ارتباط با جنس مخالف مطرح شده است میبینید .. که نه تنها مانع نشده بلکه توصیه شده نه تنها بر خلاف عده ای که هنوز همان تفکرات رو دارند بلکه ثواب ان هم شاید خیلی بالاتر از انجام خیلی از مستحبات مانند نماز و روزه هست .. و حتی میتواند ارامش رو روانی و روحی را برای هر دو طرف بیاورد .. البته شما میتوانید در این مورد مطالعه هم کنید ..
    شما میتونید به راحتی با یک خانم باشید .. که البته احکام بسیار راحتی هم در مورد اون امده .. و حتی نیاز به حضور کسی هم ندارید .. دو طرف با رضایت هم و با خواندن متنی عربی ( و یا حتی فارسی هم بنده مطالعه کردم میشود ) که البته بهتر است در این موارد از کسانی بپرسید خودشان در این مورد سر رشته دارند .. میتوانید به راحتی باهم اشنا بشید و ارتباط داشته باشید ..
    اقا منم دقیقا همین مشکلو دارم جدیدا با یه خانومی اشنا شدم که در مورد برقراری رابطه باهاش شک دارم یعنی واقعا این حرفاتون صحت داره ؟ البته نه فقط معاشقه

21. کاربران زیر از Emir بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6492
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من 17سامه وزن میخوام

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط هادی قم نمایش پست ها
    من 17سامه وزن میخوام
    عزیزم از عروسک بازی خسته شدی؟؟!!!!!! اگه امسال معدلت 20 بشه برات زن میگیرم حالا برو 10 بار از رو تصمیم کبری بنویس

24. 3 کاربران زیر از Helish بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6534
    تشکـر
    0
    تشکر شده 19 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

آقا یا خانم هلیس
    اول اینکه طرف دختر نیس که عروسک بازی کنه پسره
    دوم سن شرعی ازدواج برای پسرها پونزده ساله چون به بلوغ میرسن
    قدیما ده ساله ازدواج میکردن
    سوما ایندوره زمونه کسی که زود ازدواج نکنه یا دوس دختر داره یا مشکل روانی یا جسمی
    کسی که میخواد پاک باشه حداکثر زیر بیست و پنج ازدواج میکنه
    مشکل سیستم زندگی جدید آدماس که انقد بد و پیچیده و مضره

26. 4 کاربران زیر از amirali93 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali93 نمایش پست ها
    آقا یا خانم هلیس
    اول اینکه طرف دختر نیس که عروسک بازی کنه پسره
    دوم سن شرعی ازدواج برای پسرها پونزده ساله چون به بلوغ میرسن
    قدیما ده ساله ازدواج میکردن
    سوما ایندوره زمونه کسی که زود ازدواج نکنه یا دوس دختر داره یا مشکل روانی یا جسمی
    کسی که میخواد پاک باشه حداکثر زیر بیست و پنج ازدواج میکنه
    مشکل سیستم زندگی جدید آدماس که انقد بد و پیچیده و مضره
    یعنی زندگی کردن یعنی برآورده کردن نیاز جنسی؟؟؟ آخه مشکل اینه که پسرایی هم که زود ازدواج میکنن زود خسته میشن و خیلیاشون خیانت میکنن به همسرشون من نمیگما آمار نشون میده. جالب اینه که پسرا انتظار دارن دخترا سخت نگیرن ولی وقتی کوچکترین مشکل براشون پیش میاد زود خالی میکنن و هزارتا بهونه میارن که تقریبا همشونم فقط ازدواج تو سن کم رو سپر میکنن. آخه به قول خودت 1پسر 17ساله تو این برهه از زمان از زن داری به جز رابطه جنسی چی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟ پس الکی شعار ندید به قول خودت تو این دوره پسرا دوست دختر قبل از همسر میشناسن

28. 4 کاربران زیر از Helish بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

عزيزم كتاب راز از روندا بايرن هم ميتونه كمكت كنه كتاب مفيديه ميتوني امتحانش كني نه فقط در ارتباط با اين مساله بلكه در ارتباط با افكار شما.موفق باشيد

30. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام
    منم دقیقاً شرایط تو رو داشتم ، الان 24سالمه هنوزم مجردم به نظر من همینجور صبر تحملتو بالا ببری و ادامه بدی بهتره ، همه چیز که نیاز های جنسی نیست زندگی پر چیز های قشنگ تر هم هست ، تو این سنی که تو داری یک چیز طبیعیه و باید تمرین کنی روی خودت کنترل بیشتری داشته باشی طی زمان برات راحت تر هم میشه ، مطئن باش در آینده نتیجه خوبی بدست میاری از کنترل غریزت .
    به فکر صیغه هم نباش به نظر شخص بنده درست نیست ، حتی دوست شدن با یک دختر اونم برات مشکل ساز میشه در آینده ، آدمای که این مسیرو رفتن نتونستن ترکش کنن براشون عینه اعتیاد بوده.

ایول به این ارادت همینجور ادمه بده انشالاه تو زندگیت موفق باشی

32. 5 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6266
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Helish نمایش پست ها
    یعنی زندگی کردن یعنی برآورده کردن نیاز جنسی؟؟؟ آخه مشکل اینه که پسرایی هم که زود ازدواج میکنن زود خسته میشن و خیلیاشون خیانت میکنن به همسرشون من نمیگما آمار نشون میده. جالب اینه که پسرا انتظار دارن دخترا سخت نگیرن ولی وقتی کوچکترین مشکل براشون پیش میاد زود خالی میکنن و هزارتا بهونه میارن که تقریبا همشونم فقط ازدواج تو سن کم رو سپر میکنن. آخه به قول خودت 1پسر 17ساله تو این برهه از زمان از زن داری به جز رابطه جنسی چی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟ پس الکی شعار ندید به قول خودت تو این دوره پسرا دوست دختر قبل از همسر میشناسن
    ای ولا اااااااا دمت گرم هلیس جون بزن قدش......................[replacer_img]

34. کاربران زیر از TABASSOM1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط TABASSOM1 نمایش پست ها
    ای ولا اااااااا دمت گرم هلیس جون بزن قدش......................[replacer_img]
    بزن قدش جیگر..

36. کاربران زیر از Helish بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6348
    تشکـر
    10
    تشکر شده 18 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا که اینجام شده ... بازیه چه . یه جون دار تو احساسات و ... مثل شمع اب میشه .. این خانوما برا خودشون نسخه میچن ..!!
    خوبه دیگه .. اون اقام هم که تجویز تحمل میکنه ..درسته تحمل ولی .. واقعا نباید یه جون بتون از یه راه شرعی و منطقی خواستش براورده کنه ..!!! یکم منطقی تر نظر بدین ..

38. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6857
    تشکـر
    2
    تشکر شده 42 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

دین اسلام در رابطه با این قضیه خیلی راحت گرفته و اصلا به سرکوب کردن این حس توصیه نشده بلکه شما باید از راه صحیح حستون رو تخلیه کنید و راه صحیح ازدواجه حالا اگه ازدواج دائم نمی شه ازدواج موقت حتی اسلام برای این موضوع پاداش هم در نظر گرفته و کسی که از راه صحیح خودش رو تخلیه کنه از هر قطره اب غسلش برای او حور العین بهشتی قرار می گیرد و بعد از غسل جنابت تمام گناهان انسان پاک می شود.

39. 2 کاربران زیر از منتظر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    تشکر شده 208 بار در 106 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط منتظر نمایش پست ها
    دین اسلام در رابطه با این قضیه خیلی راحت گرفته و اصلا به سرکوب کردن این حس توصیه نشده بلکه شما باید از راه صحیح حستون رو تخلیه کنید و راه صحیح ازدواجه حالا اگه ازدواج دائم نمی شه ازدواج موقت حتی اسلام برای این موضوع پاداش هم در نظر گرفته و کسی که از راه صحیح خودش رو تخلیه کنه از هر قطره اب غسلش برای او حور العین بهشتی قرار می گیرد و بعد از غسل جنابت تمام گناهان انسان پاک می شود.
    سلام
    این حرف شما اصلا تو ذهن من نمیره یعنی چی کسی که از راه صحیح خودش رو تخلیه کنه از هر قطره اب غسلش برای او حور العین بهشتی قرار می گیرد و بعد از غسل جنابت تمام گناهان انسان پاک می شود
    پس اون آغایون چن زنه (که حتی ساعتی صیغه میخونن) از الان بهشت رو به نام خودشون زدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اینو به چشم خودم دیدم که میگم، طرف چن روزه صیغه خونده بود (چن روز بایه نفر چن روز بایکی دیگه.... ) الان یه پسر بچه ای به دنیا اومده که معلوم نیس پدرش کیه ، کم این صیغه موقت رو تبلیغ کنییییییییییییییییین
    ویرایش توسط yass : 09-25-2014 در ساعت 03:22 PM

41. 3 کاربران زیر از yass بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    میزان امتیاز
    10

از تمامی دوستان که زحمت کشیدند با نظرات و رهنمود های خودشون بنده و امثال خود را راهنمایی ، و جا داره بگم تجویز روحیه دادند یک تشکر جانانه به عمل بیارم . سپاسسسسسسسس

از اون دوران سخت و لغزنده مدتی هست میگذره و خدا رو شکر دارم مسیر عادی و درست زندگی روقدم برمیدارم .

به ازدواج موقت و ... دیگه فکری نکردم خود به خود از ذهنم خارج شدن

نمیخوام اغراق کنم ولی تک تک جمله های شما برای من خیلی روحیه بخش و امیدوار کننده بود چه اقایون و چه خانومها

معنویات هم واقعا خیلی کمک میکنه به ویژه مسجد و یه دوست پاک حتی یه سفر .شاید باورتون نشه سریال های مذهبی هم خیلی کمکم کرد

الان که عنوان پست اول خودم رو خوندم خیلی خجالت کشیدم و شرمنده شدم ، خدا خودش ببخشه . از شما دوستان هم پوزش میخوام

43. کاربران زیر از پسرک 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6857
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط yass نمایش پست ها
    سلام
    این حرف شما اصلا تو ذهن من نمیره یعنی چی کسی که از راه صحیح خودش رو تخلیه کنه از هر قطره اب غسلش برای او حور العین بهشتی قرار می گیرد و بعد از غسل جنابت تمام گناهان انسان پاک می شود
    پس اون آغایون چن زنه (که حتی ساعتی صیغه میخونن) از الان بهشت رو به نام خودشون زدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اینو به چشم خودم دیدم که میگم، طرف چن روزه صیغه خونده بود (چن روز بایه نفر چن روز بایکی دیگه.... ) الان یه پسر بچه ای به دنیا اومده که معلوم نیس پدرش کیه ، کم این صیغه موقت رو تبلیغ کنییییییییییییییییین
    من خودم با صیغه مخالفم نگفتم برای کسایی که متاهل هستن این کار مناسب گفتم برای کسایی که موقعیت ازدواج ندارن شما مطلبی که من نوشتم درست مطالعه کن بعدا گارد بگیر من گفتم ازدواج اما اگر ازدواج دائم نمی شه موقتا ازدواج کن بهتر از گناه کردنه که در ضمن اون طور صیغه ای که شما می گی یه طور کلاه شرعیه و اصلا اعتبار نداره این کار رو زنهای روسپی برای خام کردن مردها انجام می دن واز نظر اسلام رد شده

45. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    مطمئنین کارش صیغه شدنه؟؟؟؟؟
    بعد از هر انقضا مدت باید عده نگهدارن.راه صحیحش اینه.اون که شما گفتین فاحشست.

46. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    میزان امتیاز
    10

من خودم با صیغه مخالفم نگفتم برای کسایی که متاهل هستن این کار مناسب گفتم برای کسایی که موقعیت ازدواج ندارن شما مطلبی که من نوشتم درست مطالعه کن بعدا گارد بگیر من گفتم ازدواج اما اگر ازدواج دائم نمی شه موقتا ازدواج کن بهتر از گناه کردنه که در ضمن اون طور صیغه ای که شما می گی یه طور کلاه شرعیه و اصلا اعتبار نداره این کار رو زنهای روسپی برای خام کردن مردها انجام می دن واز نظر اسلام رد شده
    سلام
    به نظرتون کسی که نیازشو از طریق ازدواج موقت برطرف کنه دیگه تمایلی به ازدواج دایم خواهد داشت؟؟؟؟
    مخصوصا با این وضع جامعه

48. کاربران زیر از yass بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sr1494 نمایش پست ها
    مطمئنین کارش صیغه شدنه؟؟؟؟؟
    بعد از هر انقضا مدت باید عده نگهدارن.راه صحیحش اینه.اون که شما گفتین فاحشست.
    سلام
    منم میدونم که زن بایدبعد تموم شدن مدت صیغه عده نگه داره

50. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6857
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به نظرتون کسی که نیازشو از طریق ازدواج موقت برطرف کنه دیگه تمایلی به ازدواج دایم خواهد داشت؟؟؟؟
    مخصوصا با این وضع جامعه

پس به نظر تون چی کار کنه گناه کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به نظرتون الان آقا پسرها چی کار می کنن که این قدر دیر ازدواج می کنن مطمئن باش بایکی در ارتباط هستند من می گم چرا این ارتباط از راه صحیح نباشه با این وضعیتی که وقتی میاد بیرون از خونه انواع دخترهای مختلف با ارایشهای مختلف می بینه پس باید چی کار کنه؟؟؟؟؟؟

51. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    میزان امتیاز
    10

بعضا بعضی از پسرها طوری خیره میشن به یه دختر که من به جای پسره خجالت میکشم . اصلا شرم و حیا نمونده .

به پیر مردها هم سرایت کرده طوری ذل میزنن به دختره و بعد منتظر میمونن دختره بره تا از عقب هم یه نگاهی بندازن

چشم چرانی به نظرمن یه بیماری ناعلاجه که درمان نداره .

البته این رو هم بگم که خانم ها هم چشم چرونی میکنن و این موضوع مختص اقایون نیست

فرهنگ خانواده خیلی مهمه که فرد دچار این نابهنجاری ها نشه

دیروز یه پسری با موتور میرفت اینقدر نگاه دختره کرد اخرش بدبخت با دیوار تصادف کرد کلی هم به دختر فحش داد

52. 2 کاربران زیر از پسرک 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6266
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

خب خدارو صد هزار مرتبه شکر که تونستی با توکل به خدا ازاین آزمایش سربلند بیرون بیای .... خوشحالم وبهت تبریک میگم.خواستن توانستن است برادر. انشاالله موفق باشی

54. کاربران زیر از TABASSOM1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    میزان امتیاز
    10

پس به نظر تون چی کار کنه گناه کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به نظرتون الان آقا پسرها چی کار می کنن که این قدر دیر ازدواج می کنن مطمئن باش بایکی در ارتباط هستند من می گم چرا این ارتباط از راه صحیح نباشه با این وضعیتی که وقتی میاد بیرون از خونه انواع دخترهای مختلف با ارایشهای مختلف می بینه پس باید چی کار کنه؟؟؟؟؟؟
    همه اینا رو میدونم، یکی از عوامل دیر ازدواج کردن داشتن دوستی با جنس مخالفه،اینم قبول کنین که صیغه محرمیت اجازه ای برای کارای دیگه است تنها راهی که الان به ذهنم می رسه خو دداری و کنترل خود فرد هس وحتی الامکان دوری از محرک هاس

56. کاربران زیر از yass بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6857
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

امید وارم

58. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    میزان امتیاز
    10

حالا انقد بحث کنین تا این طفلک بازم از راه به در شه!!!!!!! ببینید خدا انقدرا که بنده هاش سخت گرفتن سخت نگرفته خدا گفته تا جایی که میتونی خودتو کنترل کن بعد اگه دیدی شرایط ازدواج نداری و با تمام وجود میخوای پاک بمونی میتونی صیغه کنی اما متاسفانه خیلیا این صیغه رو هم بهونه کردن واسه هرزگی. اونایی که هر روز با یکی صیغه میکنن به خیال خودشون دارن کار درستی میکنن ولی واقعا بیمار جنسی هستن چون اگه آدم باشن با همون 1 یا 2 بار باید ارضاء بشن ولی متاسفانه ما آدما تا شوره 1چیزیو در نیاریم ول کن نیستیم تا 1قانونی مثل صیغه شدنو پیدا میکنیم انقدر بالا پایینش میکنیم که آخرش با اون کاری که خودمون میخوایم انجامش بدیم جور در بیاد. خدا گفته اگه کسی واسه فرار از گناه صیغه کنه اشکال نداره همین و بس نه اینکه طرف چشم چرون باشه و بخواد هرگلی رو بو کنه از صیغه 1سرپوش بسازه واسه هرزگیاش

59. 2 کاربران زیر از Helish بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7081
    تشکـر
    19
    تشکر شده 38 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به دوستاي گلم نظرات دوستان رو خوندم بسيار آموزنده بود ولي به نظر من با دور زدن مشكل نميتونيم اونو حل كنيم داشتن يك همسر جنسي زياد هم مشكل نيست با خونده شدن صيغه محرميت ميتونين يك رابطه آزاد رو شروع كنين البته با آگاهي و اطلاعات بيشتر اين كار امكانپذير هست مثلا مهمترينش (به دليل عدم تثبيت ازدواجتون) جلو گيري از بارداري است كه رفتارهاي خاص خودش رو ميطلبه

61. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7147
    تشکـر
    152
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر شما چی کار کنم
    ببخشید مشکلتون در برابر مشکلات بقیه اعضا که مشاوره کردن یکم زیادی عادیه
    شما فقط دارید به خودتون تلقین میکنید وگرنه هیچ مشکلی ندارید
    اصلا این فشار چی هست؟!
    آقا لطفا به خودتون غلبه کنید
    فقط حدود یه هفته لازمه که ذهنتونو هک کنید و کنترل ذهن داشته باشید
    اینجوری نه به کسی آسیب میزنید و نه فشاری بهتون وارد میشه

62. کاربران زیر از Dance _ Star بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    میزان امتیاز
    10

والا اگه مشاهده کرده باشین تو نظرات قبلی هم گفتم که ، شکر خدا مشکلمون حل شد

ولی این تلقین نیست که من یا فرد دیگه به خودمون وارد بکنیم که اصرار به وجود مشکل بکنیم ویا ...
    این یک مشکل حاد جوانان امروزه که عده ای مقاومت میکنن و عده ای خیلی راحت کارشون رو میکنن و کاری به شرم و حیا ندارن

ما هم مقاومت کردیم به قول شما ذهنمون رو هک کردیم . دوستان زحمت کشیدند راه حل دادند ، راهنمایی کردند و قوت قلب دادند و به خدا توکل کردیم
    و شکرالله به خیر گذشت و تجربه ی خوبی برام حاصل شد .

به هر حال هرکسی نقاط ضعفی داره و مسئله براش دشوار میشه و نیاز مبرمی به مشاوره داره

64. کاربران زیر از پسرک 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)