مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: تمایل بیشتر به همجنس

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خسته ام مثل اعصاب از قرص...
    شماره عضويت
    14913
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

Question تمایل بیشتر به همجنس

سلام
    نمیدونم چطور براتون توضیح بدم.
    من یه پسر 21 ساله ام که توی خونواده ای مذهبی بزرگ شدم ولی من مثل خانوادم نیستم..
    با دختر رابطه جنسی داشتم ولی کشش خیلی زیادی به همجنس هام دارم واین سردرگمی جنسی باعث عدم تمرکز حواس و در نتیجه ایجاد ناکامی های اجتماعی زیادی برای من شده اصلا نمیدونم باید چیکار کنم تورو خدا کمکم کنین نه میتونم حس خودمو سرکوب کنم ونه میتونم ارضا ش کنم.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.29
    تشکـر
    3,949
    تشکر شده 9,256 بار در 4,553 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : تمایل بیشتر به همجنس

نقل قول نوشته اصلی توسط legion نمایش پست ها
    سلام
    نمیدونم چطور براتون توضیح بدم.
    من یه پسر 21 ساله ام که توی خونواده ای مذهبی بزرگ شدم ولی من مثل خانوادم نیستم..
    با دختر رابطه جنسی داشتم ولی کشش خیلی زیادی به همجنس هام دارم واین سردرگمی جنسی باعث عدم تمرکز حواس و در نتیجه ایجاد ناکامی های اجتماعی زیادی برای من شده اصلا نمیدونم باید چیکار کنم تورو خدا کمکم کنین نه میتونم حس خودمو سرکوب کنم ونه میتونم ارضا ش کنم.

طبیعیه که به خاطر بسته بودن محیط خانواده بیشتر با همجنس های خودتون در ارتباط بودید

به همین دلیل هم بیشتر تمایلتون و عواطفتون به این سمته ...

در مواقعی که چنین حالی به سراغتون میاد برای کنترل افکار اشفته از نوشتن کمک بگیرید و یا موقعیت خودتون رو تغییر بدید

تا این حس حال از شما دور بشه و هیچوقت در ذهنتون به این مسایل اجازه ورود و مشغول کردن فکرتون رو ندید

چون گاهی این حس نوعی عادت به وجود میاره که مجبور میشید به دنبال تلقینات ارضاء ش کنید

با مشاوری مجرب مشورت کنید بیشتر در جمع باشید رابطه معنوی خودتون رو قوی کنید تا از چنین حس و میل داخلی رها بشید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

تمایل پسر به همجنس

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

تمایلات زنان,  تمایلات زنانه,  تمایلات مردان,  تمایل به ترشی در بارداری,  تمایلات نفسانی,  تمایل به پرداخت,  تمایل به خودکشی,  تمایل به همجنس,  تمایل زنان به مردان,  تمایلات همجنس گرایانه,  همجنس گرایی,  همجنس گرایی زنان,  همجنس گرایی پسران,  همجنس گرایی زنانه,  همجنس گرایی مردانه,  همجنس گرایی در ایران,  همجنس گرایی مردان,  همجنس گرایی در کی پاپ,  همجنس گرایی رها اعتمادی,  همجنس گرایی در حیوانات,  همجنس گرایی مردانه,  همجنس گرایی مردان,  همجنس گرایی مردانه ویکی پدیا,  درمان همجنس گرایی مردان,  داستان همجنس گرایی مردان,  کلیپ همجنس گرایی مردان,  عکس همجنس گرایی مردان,  دلایل همجنس گرایی مردان,  دلیل همجنس گرایی مردان,  فیلم همجنس گرایی مردان,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)