نمایش نتایج: از 1 به 26 از 26

موضوع: تمایل زیاد همسرم به رابطه جنسی

17388
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8140
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تمایل زیاد همسرم به رابطه جنسی

در مقابل درخواست و تمایل زیاد مردها به داشتن رابطه جنسی تحت هر شرایطی چه باید کرد؟؟؟ یعنی هر روز
    (در ضمن تازه ازدواج کرده هم نیستم الان 8 ساله که همین وضع هست...)
    (مشکلی ندارم فقط بعضی شبا واقعا خسته ام و حال ندارم)

2. کاربران زیر از marya 1366 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : تمایل زیاد همسرم

سلا به نظرم بهتره که شما درصددشناخت علت گرم مزاجی" onclick="replacer_hook(53)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f144">گرم مزاجی همسرتون باشین
    بعداز شناخت عوامل گرم مزاجی میتوانید دنبال راهکارهایی درپی درمان باشید
    یکی از مهم ترین عوامل کاهش نیروی جنسی و شهوت و نیز درمان گرم مزاجی، عدم استفاده از خوراکی ها و مواد غذایی انرژی زاست و در عوض استفاده از مواد غذایی که باعث کاهش نیروی غریزه جنسی می شوند.
    شما می توانید به کتابهایی که در زمینه خواص مواد غذایی و خوراکی ها نگارش شده است مراجعه کنید و خوراکی های کاهش دهنده میل جنسی را با مشورت با متخصص طب گیاهی و سنتی به کار ببرید علاوه بر اینکه داروهایی هم برای این امر امروزه به بازار آمده که می توانید زیر نظر روان پزشک از آنها استفاده کنید.

به هر حال باید از مصرف غذاها و خوراکی هایی که طبع گرم دارند و باعث تقویت و افزایش شهوت و نیروی جنسی می گردد تا حد ممکن کم مصرف کنند و در مصرف آنها زیاده روی نکنند. همچنین ورزش و تحرکات بدنی باعث تبدیل انرژی جنسی به انرژی سوخت و ساز می شود.

امام صادق عليه السلام مي فرمايد: حلالي لذت بخش تر از همبستر شدن با همسر نيست ولي زياده روي در اين امر نارواست، ميانه روي در آمیزش جنسی، سلامت آدمي را مي افزايد و عمر را زياد مي کند.

زياده روي در آمیزش جنسی مضرات زيادي دارد از جمله باعث كوتاهي عمر مي شود چنانچه امام صادق(ع) فرمود: «من اراد البقاء و لا بقاء فليقل غشيان النساء ؛(1) كسي كه عمر بيشتري مي خواهد، بايد با زنان كمتر آميزش كند!» .
    متونید با همسرتون حرف بزنید وقانعش کنید که اینکاربراش ضرر داره
    برقرارباشین

4. 5 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9938
    تشکـر
    0
    تشکر شده 18 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

مگه بنده خدا مریضه که درمان بشه.ملت دنبال گرم مزاج کردن شوهرشونن.
    خانومی اگه توانایی پاسخ به نیاز همسرتون که از نون شب و نماز اول وقت واجب تره نداری
    یه چاره موثر هست و اونم زن دادن شوهرتونه وبس

6. 4 کاربران زیر از فرشاد358 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8961
    تشکـر
    7
    تشکر شده 34 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

چقدر بعضي از شما خانوما ناز مياريين (تاكيد ميكنم بعضي خانومها)..طرف نيازشو از شما نخواد از كي بخواد؟؟بعد بهش بيمحلي ميكنين ميره دنبال روابط بيرون ازخونه.. ميايين اينجا تاپيك ميزنين كه شوهرم رابطه خيانت كرده چيكار كنم!!!!!

8. 2 کاربران زیر از jimmyjump_888 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    تشکر شده 252 بار در 118 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوستان
    آقایونی که به خانم ماریا توپیدید باید بدونید وقتی اینجا کسی مشکلش رو مطرح میکنه ، نیاز به قضاوت دیگران نداره و صرفا همفکری میخاد.شمام حق ندارید از اینجور حرفا به این خانم بزنید و داغ به دلش بزنید.حالا اگه این خانم گرم مزاج بود و همسرش سرد مزاج ، بهش تجویز میکردید نیازهای جنسیشو با یکی دیگه رفع کنه؟این طرز فکرا مال اعراب جاهلیته.
    خانم ماریای عزیز.
    زن و شوهر هنگام ازدواج به غیر از هم کفو بودن از لحاظ فرهنگی و اقتصادی و تحصیلی و ظاهری ، بایستی از لحاظ جنسی هم با هم تفاهم داشته باشن که متاسفانه به دلیل بسته و سنتی بودن جامعه ما ، نمیشه این مورد رو قبل ازدواج چندان تشخیص داد.چون حتی حرف زدن راجب مسائل جنسی با کسی که دارید باهاش ازدواج میکنید هم تابو شده در جامعه ما.به همین خاطر ازدواج بدون آگاهی در این زمینه باعث میشه بعدها مشکلاتی پیش بیاد.همسر شما نباید شما رو در شزایط اجبار برای انجام رابطه جنسی بزارن.چون اینجور که از صحبتهاتون برداشت کردم شما سرد مزاج نیستید بلکه همسرتون خیلی گرم مزاجه.بهتره باهاشون راجب این مسله صحبت کنید و به یه تفاهم دو طرفه برسید.مثلا اگر شما تمایل دارید هفته ای دو بار رابطه داشته باشید و اشون تمایل به 7 بار رابطه داره ، از تمایلاتتون میانگین بگیرید و هفته ای 3 یا 4 بار رابطه داشته باشید تا هر دو طرف به خاطر دیگری کمی فداکاری کنه.تو زندگی اگر همیشه فداکاری از یه طرف باشه کفه ترازو جور در نمیاد.سعی کنید غذاهای گرمی آور به همسرتون ندید.باهاش حرف بزنید و قانعش کنید که رابطه زیاد برای خودشم مضره و بفهمونید بهش که رابطه جنسی تمام زندگی زناشویی نیس بلکه بخشی از اون هست.اگر خودتون نتونستید زیاد کاری بکنید از مشاور ************ تراپ کمک بخوایید.البته مشاورتون حتما باید ************ تراپیست باشن.
    امیدوارم مشکلتون رو بتونید حل کنید که البته اگر دو طرف هم کمی همو ملاحظه کنن حتما حل میشه

10. 5 کاربران زیر از RANAA بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط marya 1366 نمایش پست ها
    در مقابل درخواست و تمایل زیاد مردها به داشتن رابطه جنسی تحت هر شرایطی چه باید کرد؟؟؟ یعنی هر روز
    سلام

به یک متخصص مراجعه کنید هر دو برا ی تست هورمونی و تشخیص سپس دارو برای بالانس کردن هر دو برای یک رابطه جنسی نرمال. موفق باشید.

دکترا در روانشناسی

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9665
    تشکـر
    20
    تشکر شده 97 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط marya 1366 نمایش پست ها
    شما درست توضیح ندادین و مشکل ممکنه به دو صورت باشه یا شوهرتون شمارو ارضا نمیکنه توجهی به لذت شما نداره و این شمارو خسته کرده یا توجه میکنه ولی گرم مزاجتره نسبت به شما که هرکدوم یه راه حل داره؟

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8961
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

رانا کوچولو کسی به ایشون تجویز نکرد بره نیازشو جای دیگه برطرف کنه..ضمنا اینجا ورود زیر هجده سال ممنوعه..برو مشقاتو بنویس تو کار بزرگترا هم دخالت نکن..

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8961
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط RANAA نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آقایونی که به خانم ماریا توپیدید باید بدونید وقتی اینجا کسی مشکلش رو مطرح میکنه ، نیاز به قضاوت دیگران نداره و صرفا همفکری میخاد.شمام حق ندارید از اینجور حرفا به این خانم بزنید و داغ به دلش بزنید.حالا اگه این خانم گرم مزاج بود و همسرش سرد مزاج ، بهش تجویز میکردید نیازهای جنسیشو با یکی دیگه رفع کنه؟این طرز فکرا مال اعراب جاهلیته.
    خانم ماریای عزیز.
    زن و شوهر هنگام ازدواج به غیر از هم کفو بودن از لحاظ فرهنگی و اقتصادی و تحصیلی و ظاهری ، بایستی از لحاظ جنسی هم با هم تفاهم داشته باشن که متاسفانه به دلیل بسته و سنتی بودن جامعه ما ، نمیشه این مورد رو قبل ازدواج چندان تشخیص داد.چون حتی حرف زدن راجب مسائل جنسی با کسی که دارید باهاش ازدواج میکنید هم تابو شده در جامعه ما.به همین خاطر ازدواج بدون آگاهی در این زمینه باعث میشه بعدها مشکلاتی پیش بیاد.همسر شما نباید شما رو در شزایط اجبار برای انجام رابطه جنسی بزارن.چون اینجور که از صحبتهاتون برداشت کردم شما سرد مزاج نیستید بلکه همسرتون خیلی گرم مزاجه.بهتره باهاشون راجب این مسله صحبت کنید و به یه تفاهم دو طرفه برسید.مثلا اگر شما تمایل دارید هفته ای دو بار رابطه داشته باشید و اشون تمایل به 7 بار رابطه داره ، از تمایلاتتون میانگین بگیرید و هفته ای 3 یا 4 بار رابطه داشته باشید تا هر دو طرف به خاطر دیگری کمی فداکاری کنه.تو زندگی اگر همیشه فداکاری از یه طرف باشه کفه ترازو جور در نمیاد.سعی کنید غذاهای گرمی آور به همسرتون ندید.باهاش حرف بزنید و قانعش کنید که رابطه زیاد برای خودشم مضره و بفهمونید بهش که رابطه جنسی تمام زندگی زناشویی نیس بلکه بخشی از اون هست.اگر خودتون نتونستید زیاد کاری بکنید از مشاور ************ تراپ کمک بخوایید.البته مشاورتون حتما باید ************ تراپیست باشن.
    امیدوارم مشکلتون رو بتونید حل کنید که البته اگر دو طرف هم کمی همو ملاحظه کنن حتما حل میشه
    مساله توپیدن نیس رانا کوچولو..مساله اینه که گاهی ما به یه تلنگر نیاز داریم تا قدر داشته هامونو بدونیم...همین

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط jimmyjump_888 نمایش پست ها
    رانا کوچولو کسی به ایشون تجویز نکرد بره نیازشو جای دیگه برطرف کنه..ضمنا اینجا ورود زیر هجده سال ممنوعه..برو مشقاتو بنویس تو کار بزرگترا هم دخالت نکن..

کاربر محترم!!!!!!!!
    من یه خانمه 28 ساله متاهلم که 4 ساله ازدواج کردم و بهتر از شما که از نحوه پاسخ دادنتون مشخصه که یه انسان نابالغ و مجرد و بی تجربه اید میدونم اختلافات زناشو.یی چیه.شمام در زمینه هایی که تجربه و دانش ندارید کس رو گمراه نکنید.شاید بتونید در زمینه کنکور و اضطراب دروس انتحانی و دوستیابی هم سناتون رو بهتر از من راهنمایی کنید اما هیچوقت مشکل زناشویی یه خانم متاهل برای شما قابل فهم نیست.

16. کاربران زیر از RANAA بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9938
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تمایل زیاد همسرم به رابطه جنسی

رانا جون درسته اعراب جاهل بودن ولی ما امامان و پیامبرمون عرب بودن و هرکدوم بیش از چند زن داشتن .درسته که هدفشون شهوترانی نبوده و کمک به بی سرپرستها و ...........بوده ولی یکی از دلایلشون دوری از گناه بود تا جایی که امام علی میگه من از زنان زیبا میترسم و حتی امام صادق میگه اگر زن سر نماز بود و شوهر نیاز داشت باید نماز خود را قطع وبه امورات او رسیدگی کند.حالا شوهر بنده خدا شهوت خودشو سرکوب کنه و بشه اتش زیر خاکستر که از اتش روشن هم خطرش بیشتر و پشت پرده هزارتا ماجرای دیگه....................که خدا هم جای خودش باعثشو میگیره ن خودشو..
    بدش خانوم بالغ هرکس توزندگی مسولیتی داره .مرد باید ارامش و رفاه و ......زنو و خانوادرو تامین کنه ودر مقابل زن هم وظایف خودشو.
    حالا مثالو به خود شما میزنیم مادر4تا بچه.اگه شوهر شما هروز نیاز دشته باشه و
    شماتونایی نداشته باشی که جوابشوبدی وحق هم دارید کشش نداری و اذیت میشید
    و باهاش حرف میزنی که بجای اینقد اونقدر بشه
    و مرد به شما علاقه داره و یه جوری جلوی خوشو بگیره"شهوتشو سرکوب کنه"و بشه اتش زیر خاکستر
    حالا به نظرت این مرد تو خونه همون عشق و رفتارو داره که ن و امری طبیعی هست وبیرون از خونه با یه تنگر دبال پر کردن نیازش نمیشه و این براش بشه عادت/و بگناه کبیره دچار نمیشه.مثل این میمونه که خودت گاو شیر ده داشته باشی و مدام اینور و اونور دنبال شیر باشی...
    پس بهتره شما برید دکتر شاید این مشکل حل بشه.
    ویرایش توسط فرشاد358 : 12-27-2014 در ساعت 01:56 AM

18. کاربران زیر از فرشاد358 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    میزان امتیاز
    10

آقای فرشاد
    با سلام
    گویا شما پستها رو خیلی خیلی سرسری خوندین.اولا اینکه من 4 تا بچه ندارم و 4 ساله ازدواج کردم.ثانیا این تاپیک مشکل من نیست و مشکل خانم ماریاس و شکر خدا من چنین مشکلی ندارم.ثالثا من نگفتم شوهر خانم هوسش رو سرکوب کنه و از این حرفها.دوستان به خانم طعنه زدن من فقط یادآوری کردم ما حق قضاوت کسی رو نداریم بلکه خانمی که پست گذاشته همفکری خواسته.
    در ضمن زندگی گذشت دو طرفه س من گفتم بید پیش مشاور کمکتون کنه کمی شما شور جنسیتون بالاتر بره و کمی شور جنسی آقا پایین بیاد بتونید تفاهم کنید.من منظورم به همسر این خانم نیس منظورم به مردایی هس که جز خواسته های خودشون چیزی براشون مهم نیس.مردی که اینقدر هوسران باشه که به خاطر شهوتش همه فداکاریای زنشو ندید بگیره و همه چیزو از آبرو حیثیت گرفته تا زندگی شو بچه شو و ... بزاره زیر پا و بره دنبال زنای دیگه ، بلا نسبت از حیوون کمتره که نمیتونه نفسشو کنترل کنه.همه میدونن که اکثرا خانمها در رابطه جنسی گرمتر از آقایونن و زیادن آقایونی هم که به علت مشغله کاری و خستگی نمیتونن زیاد نیازهای خانمشونو رفع کنن.اما در مقابل زنشون میره دنبال هوسش؟یا سعی در مدارا میکنه؟این فقط وظیفه زن نیست که باید نیاز مردو تامین کنه بلکه یه رابطه دو طرفه س مرد هم وظیفه داره.از اون حدیثایی که شما آوردین راجب زنها هم هست که یکی از امامای خود شما یه جایی خوندم گفته بود اگر مردی با همسرش بخابه و اونو ارضا نکرده از پیشش پاشه ، سزاواره اگه زنش حتی به یه مار زنگی هم متوسل بشه.
    من حرفم فقط این بود رابطه دو طرفه س و اگه جور درنیاید باید برید پیش س ک س تراپیست تا به تفاهم برسید نه اینکه برای همسرت زن بگیری
    بقیه هم بهتره به جای نقد یه نظر ، به مشکل دوستس که تاپیک زده توجه کنن نه اینکه بشه قضیه اون کسی که ماهو بهش نشون میدادن و اون هم فقط نوک انگشت طرف مقابل رو میدید.در ضمن قبل از جواب دادن هم تاپیک رو خوب بخونید و متوجه شید و هم نظرات رو.ممنون

20. کاربران زیر از RANAA بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    میزان امتیاز
    10

در ضمن وقتی نقدی میکنید ، دلایل دینی و تاریخی که معلوم نیس منبع موثق دارن نیارید.دلایل علمی و در خور جامعه ایرانی و امروزی بیارید.چه بسا کسی که شما راهنماییش میکنین اصلا اعتقادی به امام پیامبر شما نداره و اصلا دینش با شما یکی نیس.پس لطفا راهنماییتونم علمی و عرفی و تجربی باشه

22. 2 کاربران زیر از RANAA بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9938
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

اقای مدیر کل پستی که من در این مورد اینجا گذاشتم چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8961
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

آخه رانا جان چطور ممکنه شما با چهارتا بچه قدونیم قد اینقدر سرد مزاج باشی؟؟ دکتر نرفتی؟؟ دارو یا محصولی نداد بهت؟؟؟

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10260
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ، سایت خوبی دارید
    ویرایش توسط walar : 01-07-2015 در ساعت 09:54 AM

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    10133
    تشکـر
    990
    تشکر شده 9,053 بار در 2,070 پست
    میزان امتیاز
    12

دوستان احترام همو داشته باشین ... زشته اوا

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10611
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان ، مدتی هست دختر خانمی با من آشنا شده و تقاضای دوستی داده چند ماهی میشه که با همیم همه چی خوب پیش میرفت قصدمون واسه ازدواج بود که چند روزی میشه ازم میخواد باهاش گرمتر حرف بزنم تو پیامام تحریکش کنم ، اون این کارو میکنه ، ولی من یه حسی بدی دارم تا حالا تجریه نکردم چند روزی با هاش سردم..... نمیدونم چی کار کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید... ازم دلخور شده واقعا فکرم درگیر.....لطفا کمکم کنید.

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    تشکر شده 208 بار در 106 پست
    میزان امتیاز
    10

عجب یکی از گرم بودن میناله یکی از سرد بودن،حالا که اینجوریه بهترین دوران،دوره مجردیه

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8961
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

حسن جان شما به ایشون گفتین که قصدتون ازدواجه؟؟

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    تشکر شده 940 بار در 563 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan777 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، مدتی هست دختر خانمی با من آشنا شده و تقاضای دوستی داده چند ماهی میشه که با همیم همه چی خوب پیش میرفت قصدمون واسه ازدواج بود که چند روزی میشه ازم میخواد باهاش گرمتر حرف بزنم تو پیامام تحریکش کنم ، اون این کارو میکنه ، ولی من یه حسی بدی دارم تا حالا تجریه نکردم چند روزی با هاش سردم..... نمیدونم چی کار کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید... ازم دلخور شده واقعا فکرم درگیر.....لطفا کمکم کنید.
    فک نمیکنم ادامه دادن کار درستی باشه.این خانم به اندازه ی کافی انگار بزرگ نشدن و تعریف درستی از زن و مرد ندارن.
    ب نفع هر دوتونه تمومش کنین.در ضمن دوست من تو هر کاری مخصوصا اینجا که شیطان هم بیکار نشسته نظر خدارم در نظر بگیرین نه تنها بد نیست که جاهای دیگه خدا درای دیگه رو بهتون باز میکنه

31. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    10133
    تشکـر
    990
    تشکر شده 9,053 بار در 2,070 پست
    میزان امتیاز
    12

32. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan777 نمایش پست ها
    دوست من اگر مشکلت جدیه
    بهتره یه تاپیک جداگانه بزنی
    چون کاربرا و مشاور ها به تاپیک های قدیمی جواب نمیدن
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

33. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12062
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    10

خوب دوست عزيز اگر شوهر شما خيلي تمايل داره واين شما هستي كه بايد جوري برنامه ات رو بچيني كه بهش توجه كني ودر ضمن يادتون باشه اگر تمايل شما كمه بايد حتما به متخصص يا مشاور مراجعه كنيد و اينكه كم توجهي به همسر عواقب جبران ناپذيري براي بقاي زندگيتون داره موفق باشيد

34. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

تایپک مال پارسال
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

35. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11379
    تشکـر
    4
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

موقع اضهار نظر لطف کنید به سنت پیامبر توهین نکنید(اعراب جاهلی)مگر خود شما از چه تمدنی تغذیه فکری شدید ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)