نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: حس بی علاقگی به رابطه جنسی

1157
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6077
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

حس بی علاقگی به رابطه جنسی

...
    ویرایش توسط Pooya : 07-16-2019 در ساعت 12:54 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : حس بی علاقگی به رابطه جنسی

دوست عزیز اینجا ما نمیتونیم بهتون راهکار بدیم چطو تاخیری ایجاد بشه -و یا چطو یا جنس مخالفت لذت ببری ویا فیلم ببین یوتحریک نشیو ب چالش نکشید.
    و حرمت سایت ومشاوره رونگه دارند دوستان ودر ی ه سری چارچوب وقوانینی مطرح کنند .
    اینجا روانکاوی ومشاوره برا سلامت وترک عادات بد هست -شما خب فیلم اونجوری نبین و یا ارتباطتو با جنس مخالف کم کن و تفریخات سالم و ورزش و هم مشاوره حضوری دربرنامه روزانه ات اشه.
    شما سنتون خیلی کمه و آسیب پذیر و درجایگاهی نیست به این راه سوق داده و یا موردی باشه و اشتباه کردید همین که متوجه و در دوران پاکی هستید عالیه وی سری اطلاعات دیگه هست دوستان میان عرض میکنند

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام..فعلا برای شما این روابط زوده و اون بحث های نعوظ این چیزها اینو میرسونه که طبیعی و عادی هست و نه بی جنبه!! اکه این نباشه یعنی یه مشکلی وجود داره و باید به دکتر مراجعه کرد..به خودتون تلقین نکنید ...
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooya نمایش پست ها
    سلام؛من 16 سالم هست و تو مدرسه سمپاد هم درس می خونم و از لحاظ درسی مشکلی ندارم؛اواخر 12 سالگی و اویل 13 سالگی بود به بلوغ رسیدم و متاسفانه از اون موقع خود ارضایی داشتم تا همین چند وقت پیش و الان تو ترکم؛بعید می دونم برم سراغش چون خیلی ازش بدم میاد فکر نکنم برم...

خب من نسبت به رابطه جنسی علاقه خاصی ندارم؛یعنی کلا اعتقاد دارم رابطه جنسی خیلی خیلی کوچیک و ریز هست تو زندگی،این همه فعالیت دیگه و واقعا کسایی که انقدر شهوت براشون مهمه مثل کسایی که تو جامعه امریکا قبل از 18 سالگی رابطه دارن و بعضی از جوونای خودمون و اینارو اصلا درک نمی کنم...بنظرم عشق خالص بین جنس مخالف،عشق واقعیه عشقیه که بدون رابطه جنسی باشه،این رابطه رو وقت گیر و مسخره می دونم و تنها فایده اش شاید همون بچه دار شدن باشه.

شدیدا هم تمایل دارم تا مرز بی حس شدن سرد مزاج باشم؛خودم با چند تا تمرین ذهنی و تلقین تونستم تا حدی میلمو کم کنم،حداقل تونستم کاری کنم که به راحتی تحریک نشم ولی خب دوست دارم از این همه جلو تر برم،از این گذشته مشکل هم با نعوظ دارم اصلا خوشم نمیاد و فکر می کنم نعوظ زود نشونه ی بی جنبگی طرف هست و دنبال راه حل هایی واسه تاخیر در نعوظ می گردم...یعنی در اصل هدف اصلیم از اومدن به اینجا این بوده که یه راهی معرفی کنید که لااقل ادم موقع فیلم پو*رن دیدن کلا نه تحریک بشه و نه نعوظ پیدا کنه.

پ.ن:من با جنس مخالف هم ارتباط دارم؛بعضی از دوستام خب دوست جنس مخالف دارن و من میشناسمشون هم بعضی جاها با بعضیا آشنا شدم ولی بیشتر حکم هم صحبت رو واسم دارن؛بحث و چیز های مختلف و تاحالا به فکر عشق و شیفتگی و اینا نیفتادم...
    شما قبلا" این حس رو تجربه کردید و این حس یکی از غرایز طبیعی برای انسانه

اگر در خودتون احساس سردی و بی حسی کنید باید گفت شما بیمار شدید و باید برای درمان اقدام کنید

اینکه حس و غریزه ای رو برای تصورات خودمون ناکارامد بدونیم ، روشی خام و بیهوده است ...

یک مثال میزنم اینکه کسی رو زندانی کنید و اجازه حرکت نداشته باشه ، نشانه خوب بودن و توجیح پذیریش نیست

ولی وقتی در فعالیت های اجتماعی و در رفت و آمد های زندگی تونستید خوددار و پرهیزگار باشید ، کار شما ارزش پیدا میکنه

پس به جای پاک کردن صورت مسئله سعی در کنترل اون داشته باشید نه اینکه حس جنسی رو انکار کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)