مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 27 از 27

موضوع: خیالپردازی عاطفی - جنسی

1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : خیالپردازی عاطفی - جنسی

منظورتونو دقیقا نفهمیدم :| ( ربطی به چیزایی که گفتم نداشت)
    من هیچوقت با هیچ دختری درد و دل نکردم جز مادرم که نهایتش بی توجهی بود! در ضمن تا من بخوام صبر کنم که دختر رویاهامو پیدا کنم برای درد و دل کچل میشم
    ولی دقیقا من رویا داشتن همسر رو در خیالپردازی تجربه میکنم!!! و این یکی دیگه از کمبود هایمه . شاید چون که فکر میکنم من در اینده همسر نخواهم داشت یا همسری که میخوام را نخواهم داشت.

یک موضوع و اطلاعات خیلی مهم که میگم و خیلی کمک میکنه به کار متخصص های اینجا :

به من اگه یه ماشین زمان بدن بدون معطلیو با شادی بی اندازه میرم به زمان اینده به زمانی که یه زن خوب دارم که دختر رویاهامه ! میدونم که خنده داره . ولی این خیلی کمک میکنه بهتون تا بگید چطوری مشکلمو حل کنم.
    فک میکنم این اطلاعات دیگه کافی باشه . منتظر جواب دوستان هستم
    ویرایش توسط XDARKX : 08-28-2016 در ساعت 07:00 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

دلنوشته کاربر
    دلم زمینی میخواهد صاف… دلی میخواهد پاک وآسمانی آبی من باشم و آسمان و خدا …! چشمانم را میبندم به هر چه که خواهد شد چون او به برگشت بنده اش امیدواراست و… من به آغوش دوباره اش…
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.56
    تشکـر
    178
    تشکر شده 170 بار در 109 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ghamgin

نقل قول نوشته اصلی توسط XDARKX نمایش پست ها
    منظورتونو دقیقا نفهمیدم :| ( ربطی به چیزایی که گفتم نداشت)
    من هیچوقت با هیچ دختری درد و دل نکردم جز مادرم که نهایتش بی توجهی بود! در ضمن تا من بخوام صبر کنم که دختر رویاهامو پیدا کنم برای درد و دل کچل میشم
    ولی دقیقا من رویا داشتن همسر رو در خیالپردازی تجربه میکنم!!! و این یکی دیگه از کمبود هایمه . شاید چون که فکر میکنم من در اینده همسر نخواهم داشت یا همسری که میخوام را نخواهم داشت.

فک میکنم این اطلاعات دیگه کافی باشه . منتظر جواب دوستان هستم

خخخخخخخخ

باشه.

3. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.58
    تشکـر
    7,626
    تشکر شده 7,694 بار در 3,434 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

تخیل و خیال پردازی لازمه خلاقیت و بروز نوآوری است. اما افراط در تخیل، برای نوجوان مضر است. در دوران نوجوانی بویژه سنین 15 تا 18 سالگی فرد از لحاظ عاطفی در موقعیت ظاهر شدن عواطف انتزاعی قرار می گیرد ؛ یعنی موضوع عواطف غالباً مسایل معنوی یا انتزاعی می باشد. مانند فداکاری، دفاع از مظلوم است.در صورتی که نوجوان در دنیای واقعی در بر خورد با واقعیات دچار شکستهای مکرر شود و نتواند به نحوه احسن از تواناییها و قابلیتهای خود استفاده کند و آن طور که باید، مورد توجه قرار نگیرید. یعنی نتواند ابراز وجود داشته باشد. در حالت نگرانی و بیمناکی مداوم باشد، آرام آرام به سمت تخیل گرایی مفرط و در خود خزیدن پیش می رود. یعنی با تخیلات می خواهد سپری در برابر مشکلات آزار دهنده ایجاد کند و خود را ایمن کند. اینجاست که باید به او کمک کرد و او را از تخیل گرایی مفرط نجات داد.

برای تغییر رفتار نوجوان راهکارهای زیر را انجام دهید

گفتگوی دوستانه : گفتگوی دوستانه درباره زندگی و رویدادهایی که با آنها مواجه شده است و برداشت او از این رویدادها و اینکه این رویدادها در زندگی و تفکر او چگونه تاثیر گذاشته است ، تاثیر بسزایی در جلوگیری از تخیل مفرط او دارد. این گفتگو از طریق مثالها و نمونه محسوس عینی و حتی تکلیف دادن به او برای بررسی درستی یا نادرستی بعضی از مسائل، شناخت صحیحی در فرد و زندگی اش ایجاد می کند. تغییر در فکر و فلسفه زندگی فرد می تواند او را در جهت سازندگی خویشتن به پیش ببرد.

کشف استعدادها: باجستجو در استعدادها و تواناییهای نوجوان می توان، زمینه لیاقت و شایستگی را در او افزایش داد تا به خود و زندگی اعتماد پیدا کند. این اعتماد لازمه موفقیت او در زندگی است. بهره برداری و استفاده از تواناییها در جریان فعالیتهای خانوادگی، مدرسه ، دوستان عزت نفس او را بهبود می بخشد.

تقویت بنیه درسی نوجوان: یکی از حوزهای بسیار مهم، ابراز وجود و علاقمندی نوجوان در فعالیتهای تحصیلی و درسی است. با برطرف کردن نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت و برنامه ریزی اصولی ، حس احترام به خود را در نوجوان افزایش داد و از تخیل گرایی افراطی او جلوگیری کرد.

شرکت در فعالیتهای مدرسه و گروه همسالان: شرکت در چنین فعالیتهای و صحبت کردن در مورد علائق نوجوانی در جمع دوستان، موجب احساس پذیرش در جمع همسالان می شود و از بروز تخیل گرایی مفرط جلوگیری می کند.

محیط شاد خانوادگی : فضای شاد خانوادگی، ارتباط دوستانه با نوجوان، گفتگو و تفریحات سالم به همراه خانواده و واگذاری مسئولیت های مورد علاقه نوجوان و استفاده از خلاقیت نوجوان در مسیر فعالیتهای سازنده، حس مفید بودن در نوجوان را افزایش می دهد و مانع گوشه گیری و تخیل پردازی افراطی نوجوان می شود.

کمال گرایی مفرط:
    نگرشهای کمال گرایی افراطی در نوجوان مانند " اینکه من باید بهترین باشم" . " اگر دچار اشتباه شوم آبرویم جلوی دیگران می رود" آسیب زننده است. موجب بی انگیزه گی در بسیاری از کار ها و فعالیتهای او می شود. نوجوان را باید از پیامدهای منفی چنین نگرشی آگاه کرد و با بینش و درک او را به سمت واقع گرایی پیش برد.از آن جایی که نوجوان سرشار از انرژی و توانایی است، با هدفمند کردن فعالیتهای او و از بین بردن شکستهای مکرر و سرخوردگی و ایجاد رابطه دوستانه، او را در جهت استفاده از توانمندیها و شایستگی هایش هدایت کنید. تا به نحوه درستی از این توانایی ها استفاده کند. تا بتوانیم در جهت پرورش نسل متفکر پیش برویم.
    زهرا خسروجردیبخش خانواده ایرانی تبیان
    دوستانی که لطف میکنید و در پست کاربران نظر میذارید،

یه مسئله رو فراموش نکنید،

کسانی که برای مشاوره به این سایت مراجعه میکنند به اندازه کافی حالشون نامناسب هست

پس تو حرفهاتون این نکته رو لحاظ کنید که :

حال پریشان به آرامش نیاز دارد نه سرزنش!

4. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اینی که گفت کاملا درسته . و یکی از علت های جان گرفتن این خیالپردازی همون کمال گرایی مفرط بود که منو نابود کرد
    تمام این چیزایی که عرض کردید شرایط هستند . فکر و فلسفه زندگی من انقدر تغییر کرد که گمراه شدم ! 3 سال با دست و پای خودمون دنبال استعداد هامونیم . تنها چیزی که پیدا کردیم هیچی بود.

من توی یه مدرسه مزخرف به نام تیزهوشان تحصیل میکنم که دانش اموزاش ......................
    دو راه بیشتر ندارم . یا در شرایط قوی باشم . یا شرایط رو عوض کنم.
    خخخخخ عجب راه حلی برم این متن رو به پدر و مادرم بدم
    خیلی کار سختی بهم واگذار کردید!!!
    بسیار ممنون دوست عزیز تمام چیزایی که گفتید درست بودند .

5. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.65
    تشکـر
    2,344
    تشکر شده 2,321 بار در 1,177 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام به نظرم خیال پردازی تو این سن طبیعی هست البته تا یه حد معین. اتفاقا من خودم تا 18 سالگی یه ادم فوق العاده خیال پرداز بودم ینی در حد افراطی .بعضی افراد در واقعیت به خاطر وجدان اخلاقی یا عدم اعتماد بنفس یا ایمان یا دلایل مختلف ارتباطشون با جنس مخالفشون خیلی محدوده اما میل درونی که دارن رو از طریق خیال پردازی تا حدی کم میکنن وچون دوران کنکور به ادم یسری فشار روحی میاد و استرس داری با این خیال پردازی ارمش میگیری علتش جز این نیست.به نظرمن لازم نیس خودتو اذیت کنی خیال پردازی بکن ولی سعی کن خیلی زیاد نشه.مطمئن باش بزرگتر بشی این حالت در وجودت کمرنگ تر میشه من الان خیلی نسبت به قبل کمتر خیال پردازی میکنم.

6. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ممنون دوستان فهمیدم خودم چیکار کنم
    لطفا این تایپیک را پاک کنید نمیخوام کسی بفهمه من این تایپیک رو زدم
    با تشکر از دوستان
    ویرایش توسط XDARKX : 08-28-2016 در ساعت 08:54 PM

8. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام این نوع خیال پردازی تقاضای سن شماست و کاملا طبیعیه اگر این نوع تفکر در نوجوانان نباشه پیشرفتی حاصل نمیشه این نوع تفکر ابتدای ترقی شما در زندگیتونه و اگر سعی کنید در اعمالتون هم همینطور بلند نظر و ترقی خواه باشید قطعا در زندگی یک فرد موفق خواهید شد البته شما احتمالا یبک فرد باهوش و ذکاوت هستید که منطقعه شما جلوی پیشرفت شما رو گرفته. فقط سعی کن از حد نگذره که جلوی موفقیت شما رو میگیره. سعی کن با مطالعه و تحقیق خیال پردازیت رو هدف دار کنی شاید به اختراعی بزرگ منجر بشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)