مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 81

موضوع: رابطه جنسی شوهرم

1. Top | #31

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9968
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.98
    تشکـر
    5,973
    تشکر شده 6,119 بار در 2,909 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : رابطه جنسی شوهرم

نقل قول نوشته اصلی توسط marmal نمایش پست ها
    ازاونجاخیلی راحته که به کسی بگید سست اراده یه ماه بیاید اوکراین زندگی کنید ببینیم اراده شما چه جوره.به خاطره کارمون وتحصیلات هم نمی تونیم برگردیم می ری بیرون س.ک.س خونه س.ک.س.تلوزیون پارک همه جا ناخواسته تحریک میشی من اگه ندونم کاره درستی کردم مشاوره نمی خواستم این همه ادم هرروز هزار جورس.ک.س.دارن هیچ کدوم هم به روشون نمیارن که ما کاره بدی کردیم تازه افتخارهم می کنن ولی ما ناراحتیم ومیخایم درمان بشیم
    من نگفتم شما فقط سست اراده هستین و من خیلی خوبم
    تقریبا همه ما ایرانی ها بخاطره شرایط ایران وقتی به کشور غربی میریم ی تغییراتی در ما بوجود میاد و شما استثنا نیسین
    امیدوارم خدا کمکتون کنه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #32

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11914
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم روانشناس نمایش پست ها
    آره عزیزم این یک سایت مشاوره است و خوب کاری کردی مشکلت و بیان کردی واکنش بد بقیه حتی من اگه ناراحتت کردم واسه اینه که میخوان قبح این کارو نشون بدن خودش یک جور کمکه!به دل نگیر شما.
    راست میگی وقتی عناصر تحریک پذیر اطرافت زیاد باشه ناخودآگاه رو آدم تاثیر میذاره.شما اول با خودت کنار بیا و ببین واقعا از این رابطه بدت اومده؟با همسرت راجع به احساست حرف بزن و ببین نظرش چیه و واقعا اونم احساس پشیمونی میکنه؟البته مردها تنوع طلب هستند و منتظر شنیدن هر پاسخی از همسرت باش.به نظر من رابطت هم با اون خانوم که تو پستت گفتی دوستت هم هست سریع قطع کن و نذار با همسرت رو به رو شه البته اگه واقعا دیگه نمیخوای به این رابطه ادامه بدی!دوست داشتی نظر همسرت هم تو پستای بعدی بگو
    همسرم به خواسته من این کارو کرد نه اینکه خوشش نیومد ولی من خواستم که این جور رابطه داشته باشیم دوسته بیچارام هم تو عمل انجام شده قرار گرفت شوهرم من رو خیلی دوست داره تا حالا هرچی ازش خواستم کرده این بارم نه نگفت عذاب وجدان می کشم از اون روز نه من دوستم رو دیدم نه شوهرم خجالت می کشیم به روی هم نگاه کنیم اونم ایرانی مقیم اوکراین هستش وهنوز ازدواج نکرده نامزد داره خیلی بد شد نمی دونم چرا این کارو کردم بارها از هردوشون عذر خواهی کردم شوهرم روخیلی دوست دارم ما عاشق هم هستیم ازش پرسیدم که خیلی لذت کردی بازم میخای که این جور س.ک.س.کنیم گفت اگه تو بخای اره ولی تو نخای هیچ وقت.بعدشم گفت که بادوستت هیچ وقت نمی خام این کار رو بکنم چون اون رو خواهر می دیدم بعدش که شمارو درحال س.ک.س.کردن دیدم ومنو هم به جمع خودت کشیدی دلم خاست وحالا برای این ناراحتم که چرا با اون این کار رو کردیم کاش غریبه بود ونمیشناختیمش ولی حالا کاریه که شده

3. Top | #33

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    10769
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    27
    تشکر شده 104 بار در 46 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

شما تو اوکراینی بهتره که درک زندگی ایرانی و روش های پایبندی به زندگی سالم رو توی ایران خوب یاد گرفته باشی وگرنه الان که من دارم داستانتون رو میخونم وضعتون خیلی وخیمه.. امیدوارم بچه هاتون سالم بار بیان البته اگه بچه دار شدین... زندگی ها چقدر فرق میکنه یکی به فکر یه لقمه نونه که زن و بچه ش فقط بتونن زنده باشن و لبخند بزنن یکی هم مثل این خانوم به فکر...

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره 

4. Top | #34

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11922
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    18
    تشکر شده 15 بار در 15 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

همسرم به خواسته من این کارو کرد نه اینکه خوشش نیومد ولی من خواستم که این جور رابطه داشته باشیم دوسته بیچارام هم تو عمل انجام شده قرار گرفت شوهرم من رو خیلی دوست داره تا حالا هرچی ازش خواستم کرده این بارم نه نگفت عذاب وجدان می کشم از اون روز نه من دوستم رو دیدم نه شوهرم خجالت می کشیم به روی هم نگاه کنیم اونم ایرانی مقیم اوکراین هستش وهنوز ازدواج نکرده نامزد داره خیلی بد شد نمی دونم چرا این کارو کردم بارها از هردوشون عذر خواهی کردم شوهرم روخیلی دوست دارم ما عاشق هم هستیم ازش پرسیدم که خیلی لذت کردی بازم میخای که این جور س.ک.س.کنیم گفت اگه تو بخای اره ولی تو نخای هیچ وقت.بعدشم گفت که بادوستت هیچ وقت نمی خام این کار رو بکنم چون اون رو خواهر می دیدم بعدش که شمارو درحال س.ک.س.کردن دیدم ومنو هم به جمع خودت کشیدی دلم خاست وحالا برای این ناراحتم که چرا با اون این کار رو کردیم کاش غریبه بود ونمیشناختیمش ولی حالا کاریه که شده
    خوب پس خداروشکر که همسرت هم مرد فهمیده ای هستش و اونقدر دوست داره که برخلاف اینکه مرده و تو یک کشور آزاده اما به خاطرت همه کار میکنه!این واقعا یک نعمت بزرگه.شما الان برای چی نگرانی؟عذاب وجدان و حس خجالت یک حس کاملا طبیعی و درسته که باید تو هرآدم مسلمون و ایرانی بعد همچین کاری به وجود میاد خدارو شکر کن وجدان بیداری دارین هم شما هم همسرتون و زود متوجه گناهتون شدین.همونجوری که قبلا هم گفتم با توجه به محیطی که توش قرار گرفتین بعد رفتن از ایران و با توجه به تفاوت دو محیط کشوری و گذشت چند سال از زندگی مشترک و شاید تکراری شدن رابطه جنسی این حس و خواسته ممکنه در هرکسی که جای شما بود هم اتفاق میفتاد.حالا که همه چی و تعریف کردین و جزییات و متوجه شدم به نظر من اینقدر بزرگش نکنین حالا که پشیمونین و دیگه هم نمیخواین تکرارش کنین مسیله حادی اتفاق نیفتاده فرن اموشش کنین و به زندگیتون ادامه بدین کاریه که شده تموم شده رفته زمان هم به عقب برنمیگرده...سعی کنین رابطتونو تقویت کنین و تنوع رو فقط به وسیله خودتون ایجاد کنین

5. کاربران زیر از خانوم روانشناس بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #35

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7052
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.01
    تشکـر
    6,697
    تشکر شده 1,277 بار در 637 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    5

خدا همه جا هست ایران و اوکراین نداره چطور مسلمان بودن شما با دیدن چهار تا صحنه باید بهم بریزه پس دین شما سست شما به خدا ایمان نداری ادم وقتی روسری سرش هست همه جا اون حجاب با خودش میبره هرجای
    این کره خاکی ن بخاطر اینکه دین اونجا حجاب نداره من بی حجاب بشم خدا بالا سرم هست داره نگات میکن میگه این بنده منه همون ک تو ایران روسری داش ولی رفت خارج بی روسری شد چطور خودتو با این حرفا قانع

میکنی تو یک مسلمان هستی . اونجا هر جور باش شما شهوت برا دیگران به عرضه میزاری چون اونجا اینجوری پس اگر وارد جایی بشی که همه میخ میخورن شما هم میخای میخ بخوری . شما اصالت خودتون حفظ کنید

برای خودتون این جور بخای پیش بری هیچوقت نمیتونی جلوی همسرتونو بگیرین . خارجی ها ک خیلی سرسخت هستن فقط کافی خیانت ببین فقط یکبار شوهرشون ول میکنن میرن یه قدم از ایرانی ها جلوترن .

بنظرمن قشنگ با همسرتون دراین باره صحبت کنید و دیگه سمت این جور رابطه ها نرید چون به جسم و روح ضربه میزنید اخ رابطه به چه قیمتی یکم خود دار باشید هر وقت ب اینکار فکر کردین بخدا فکر کنید ک داره نگاتون میکنه .با اون دوستتونم دیگه ارتباط برقرار نکنید . موفق باشید . قصد ندارم ناراحت بشین از حرفام ولی یکم فکر کنید بد نیست

7. Top | #36

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تو که نوشم نیستی .. نیشم چرایی ؟
    شماره عضويت
    11002
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    49
    تشکر شده 42 بار در 20 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ************ شوهرم بازن دیگر

چطورمی تونم خودم وشوهرم رواز این فکربیرون کنم.بعداز۱۱سال س.ک.س.یکنواخت این کارمون خوب بود یا بد؟الان از این به بعد چیکار کنم؟اوکراین زندگی می کنیم وشرایط س.ک.س خیلی فراهم هست چطورشوهرم وخودم روازوسوسه نجات بدم
    مطرح کردن اینجور مسائل با توجه به شرایط شما در سایتی که اکثرا از نظر فکری با خودت کاملا فرق دارند کار درستی نیست . چون جواب درست به ندرت یافت میشه . میدونی چرا ؟؟
    به این دلیل که ما از لحاظ فکری خودمون و با یه دیدگاه خودمون نظر میدیم . میبینیم خودمون خوشمون میاد یا نه . اگه به مزاجمون خوش نشینه باهاش مخالفت میکنیم .
    اگه نظر منو بخوای با توجه به اخلاق اجتماعی کارتو محکوم میکنم .
    ویرایش توسط kamran : 02-09-2015 در ساعت 12:47 AM
    خدا اینجاست ، در همین حوالی

خدا در رنگ آمیزی نقاشیت پیداست !!!
    خدا در متن توست ...

¸.◦°˚ К∂мЯ∂η ˚°◦.¸

8. کاربران زیر از kamran بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #37

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6620
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    122
    تشکر شده 249 بار در 117 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

دوست عزیز.بعضی مسائل مربوط به دین نیست بلکه جز اخلاقیاته.دزدی برای همه آدمها در همه ادیان بده.حتی واسه بی دینها چون جز اخلاقیاته.مسئله شماهم اینطوره.پس نگید که چون اوکراینید اگه برید پیش س ک س تراپ میگه مشکلی نیس و از این حرفا.بنظر من ریشه های همجنسگرایی در شما وجودداره.بهتر هست که حتما با یه مترجم به ************ تراپ مراجعه کنید تا اول سلامت روان خودتون رو تایید کنه بعد براتون راهکار ارایه بده

10. 3 کاربران زیر از RANAA بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #38

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    12188
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

یه مثلی هست میگه در دیزی بازه حیایی گربه کجاس- اونجا همه چیز هست درس خوب شما خودتو کنترل کن - اگه مسلمونی که کلا اینا تو دینت گناه- اگه مسلمون نیستی بهترین راه مطرح کردن این مشکل با شوهرته و اینکه بعدا دوباره شکل دیگه ای به سرت نزنه-- بعدم شوهرت رو همیشه خایلی نگه دار یعنی هفته دو - سه بار همبستر بشید که نه حس و نیازی توی تو بمونه نه اون- با عشق ورزیدن به هم و دوست داشتن واقعی هم دیگه این مشکل پشت سر بذارید -خدا هم بخشنده تر از اون چیزی که ماها فکر میکنیم - موفق باشی

12. Top | #39

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11914
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

من باهمسرم برگشتم ایران.موقعیت شغلی ووضع مال همسرم خیلی خوبه.جلوچشم من دخترایه دوروبر یافامیل به همراه مادراشون می خواستن که زن دوم همسرم بشن.هزاررحمت به مملکت غریبه.خوبه شوهرم منو دوست داره.البته نمی دونم تا کی بتونه جلو اینهمه عشوه واستربتیز اینا دوم بیاره.خیلی مامسلمونیم خیلی.اصلا نمیخام دیگه یه روز ام اینجا بمونم بازم اون رابطه یه شبه از ازدواج و....بهتره یعنی چی.به شوهرم میگم تا یه هفته برگردیم.جواینجا خیلی بیشتر از اوکراین خرابه.من موندم این زندگی رو چطور نجاتش بدم.اینم از ایران.ازوقتی برگشتیم یه چهار پنج نفردیدیم که زن دوم گرفته یازن دوم داشته به کسی نمی گفته یا زن دومش بچه دارشده همه فهمیدن که زن داشته...خوبه اونجا زن وشوهر ها سر هم کلاه نمی زارن وقتی همدیگه رو نمی خان خونه هاشون روجدا می کنن هرکدوم میره دنبال زندگی خودش.خودشم مسلممانیم.من این چند سال که اوکراین بودیم یه بارم یه مرد بهم مزاحم نشده یه بارم.اینجامیخایم بریم بیرون کمه کمش دونفر مزاحم میشن.دیگه توسیه های مسلمانیتون رو براخودتون نگه دارید خدارو بشناسید کافیه.خداوقتی ماروافریدهاون به ما احساس داده اگه قراربود از اون احساسمون استفاده نکنیم نمی دادهمون طور که وقتی به یه گربه نگاه می کنیم احساس س ک س نداریم ولی به جنس مخالف داریمروز اول احساس گناه می کردم ولی بعدا که فکر کردم دیدم که نه بهکسی دوغ گفتم نه بهشوهرم خیانت کردم نه ماله یتیم خوردم خواستم با دوستم وشوهرم سه نفری س ک س کنیم اونم یه بار تجربه کردیم تموم شد رفت

13. Top | #40

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    11.22
    تشکـر
    10,133
    تشکر شده 12,954 بار در 6,564 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    17

یعنی از کارت پشیمون نیستی؟؟؟
    ما مسلمونیم اگه کار ما اشتباست چرا خودت ادعا مسلمونی میکنی کجا کدوم ادیان گفته رابطه جنسی سه نفره مشکلی نداره
    جالبه شما دوس ندارید شوهرتون زن دوم بگیره ولی حاظرید س ک س. سه نفری کنید

عجب دنیایی شده

arash.AP

14. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مطلب برای رابطه جنسی

همسرم رآبطه جنسی

از رابطه عاشقونتون با شوهراتون بگید

رابطه‏ ‏سه‏ ‏نفره

بیماری رابطه سه نفره

رابطه جنسی سه نفری

رابطه جنسی سه نفره

تایپک جنسی خانمها

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

رابطة,  رابطة العدالة,  رابطة المتكممين,  رابطة خريجي ذي قار,  رابطة العالم الاسلامي,  رابطة الهلال,  رابطة محو الامية,  رابطه الكرافت,  رابطة الاهلي,  ربطة العنق,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)