صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 81 از 81

موضوع: رابطه جنسی شوهرم

10868
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : رابطه جنسی شوهرم

نقل قول نوشته اصلی توسط RANAA نمایش پست ها
    دوستان بهتر هست احترام همدیگه رو نگه دارید و نسبت به هم عفت کلام داشته باشید.اینجا صرفا جهت کمک و راهنمایی به همه نه که بزنیم به برجک هم.انسانها هزار جور عقاید و علایق متفاوت دارن.خانم مارمال شمام بهتره به ایرانیای داخل ایران و به نظراشون احترام بزارین که نشستن و تاپیکتون رو خوندن و سعی کردن در حد تجربه و دانششون کمکتون کنن.من و شمام ایرانی هستیم.من و همسرم بخاطر کارمون شش ماه سال در کانادا و شش ماه در ایرانیم و اقامت کانادا رو دارم و هر دو جام زندگی میکنم اما نه ایرانو اینقدر بد دیدم که شما توصیف میکنین و نه کانادا رو مثل اوکراین.همیشه هم این روابط برامون نامتعارفن.و همیشه هم ایرانیم.درسته مسلمان نیستم اما این اخلاقیات برای همه مهم هست.تو ایران مشکلات زیادی هس که زندگی توش سخته اما اونجوریم بی فرهنگی نیس که مردا دوتا دوتا زن بگیرن و از این حرفا!یا زناشون بدکاره باشن.البته همه جای دنیا همه جور آدمی هس.ولی همه جای دنیا ************ سه نفره به خصوص که دو نفرشون زن و شوهر باشن یه کم ناجوره و نشان بیماری ها و اختلالات جنسیه.پس اگر برای مشورت اومدید اینو قبول کنین که مشکلی در کارتون هس که در تخصص یه س ک س تراپه که درمانتون کنه.اگرم که قبول ندارید مشکلتونو به راهتون ادامه بدید

توهین به ایرانی ها کرد جوابشو خورد بعضی ها باید عین خودشون رفتار کرد
    شخصیت با برخورد فرق داره
    شخصیت من چیز دیگست
    برخورد اون چیزی که طرف لیاقتشه باهاش رفتارشه

ممنون از نظرتون
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

2. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba.m نمایش پست ها
    در جواب بی ادبی این به اصلاح خانم باید بگم فاحشه تواییی که جز شوهر با یه زنه دیگه ام این عمل رو انجام دادی این یعنی هم فاحشه ای هم هم جنس گرا ما اگه هر چی باشیم مثل تو بی عرضه نیستیم که جلو چشمون شوهر مون با یکی دیگه باشه بدبخت اون بچت
    عزیزم وقتی میبینی کسی مشکل روانی داره نباید از حرفهاش ناراحت شو اگه ادم سالمی بود شاید ناراحت میشدم ولی متاسفانه نمیخواد قبول کنه بیماری داره

خودتو ناراحت نکن گلم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    تشکر شده 252 بار در 118 پست
    میزان امتیاز
    10

پریماه جان اگر ایشون توهینی کردن در واقع توهین رو اول به خودشون کردن .چون این دوستمونم مثل ما ایرانیه و غیر از این هم نمیتونه باشه.پس شمام نگو کلوخ انداز را پاداش سنگ است.دوستمون مارمال مشکل پرخاشم دارن که شاید به دلیل داشتن اضطراب هست که اونم میتونه در نتیجه انحراف جنسی و س ک س سه نفره اس.پس من بازم موکدا به مارمال خانم پیشنهاد میکنم به رواندرمانگر مراجعه کنن و ریشه یابی کنن موضوع رو.این حالتهای دفاعی و خصمانه نشانه خشمهای فروخفته ایه که باعث بیماری میشه که عدم توجه ش رشد بیشترشو به ارمغان میاره

6. 2 کاربران زیر از RANAA بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

پریماه جان اگر ایشون توهینی کردن در واقع توهین رو اول به خودشون کردن .چون این دوستمونم مثل ما ایرانیه و غیر از این هم نمیتونه باشه.پس شمام نگو کلوخ انداز را پاداش سنگ است.دوستمون مارمال مشکل پرخاشم دارن که شاید به دلیل داشتن اضطراب هست که اونم میتونه در نتیجه انحراف جنسی و س ک س سه نفره اس.پس من بازم موکدا به مارمال خانم پیشنهاد میکنم به رواندرمانگر مراجعه کنن و ریشه یابی کنن موضوع رو.این حالتهای دفاعی و خصمانه نشانه خشمهای فروخفته ایه که باعث بیماری میشه که عدم توجه ش رشد بیشترشو به ارمغان میاره
    به خودش توهین کنه حق نداره به ماها توهین کنه ما برا خودمون ارزش قائلیم
    و مهمتر از همه غیرت داریم

باشه رعنا جون
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

8. 4 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11914
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

او[quote=پریماه.;64093]اولا نسبت خودتو به ماها نزن شما علاوه بر فاحشگی همجنس باز هم هستی

جالبه بیماری داری و حاظر نیستی قبول کنی
    اگه من بی عقلم تو چی هستی تو عقل داری پیشنهاد س ک س سه نفری میدی ههههههه

برو برو خدا روزیتو جای دیگه رو بده

درضمن چه ربطی به پول گرفتن داشت هههههه یکی از دوستان لطفا بیاد بگه
    حرفهای من چه ربطی داره که از اون دستا هستم که پول میگیرم ههههههه

هرکی حرفتو ببینه خندش میگیره

10. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اولا براین فاحشه ای که می تونی به این راحتی به همه بگی فاحشه توهین کنی به فامیل من.تو انقدر بی شخصیتی که به همه در مورد مشکلش یه حرف منفی می زنی ودرمورد مشکلاتش چرند می گی دی از تو اشغال نظر خواست .پول هم برا این گفتم که ریختین تو خیابونا سواره ماشین این واون میشید پول می گیرید برا س ک س وضعیتتون فعلا اینجوری بعدشم به همه ادایه مومن درمیارید میگید ما مسلمانیم واین حرفا.
    هههههه[[/quote]
    .................................................. ................

ببین حرف گنده تر دهنت نزن این تویی که مشکل روانی داری
    دوما تو خودت گفتی فامیلاتون دنبالش شوهرت تو خودت فحششون میدی من اصلا نگفتم فامیلاتون فاحشن
    سوما فاحشگی شاخ دوم نداره کسی که همجنس باز باشه. و شوهر خودشو تقسیم کنه اونم تو س ک س وضعش دیگه مشخصه. تو حتی تکلیفت باخودت روشن نیست نمیفهمی چی میگی ههههه
    فعلا گه همه میگن مشکل از تو
    درضمن من خدای خودمو دارم اون هستش قضاوت کنه کی فاحشن کی عقلش کمه کی مشکل روانی داره
    فاحشگی به پول دادن نیست نیاز جنسی طرف برطرف شه
    فاحشگی کار تو میگن ...

من خودم کسیو دارم همه عشقمه حاظر نیستم دور از جونم خدایا هزار مرتبه شکرت مس تو همجنس باز و فاحشه نیستم که عشقمو با کسی تقسیم کنم

درضمن اول تو توهین کردی فاحشه گفتی گفتم که شخصیت خودتو اصلا به ماها نچسبون ..من برخوردم چیزی که تو هستی
    من در این موارد خیلی ادعا مومنیم میشه چون کسی جز همسرم حق نداره به من نزدیک بشه

حالا هم به سلامت اصلا خوشم نمیاد کسی که مشکل روانی داره اونم از این نظر بحث کنم حالا هرچی دوس داری واق واق کن ..لیاقتت همینه باهات بد برخود شه
    نباید هم کمکت کنن
    به سلامت

هههه
    ویرایش توسط پریماه. : 02-16-2015 در ساعت 04:49 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

11. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11914
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من با ایرانی کاری ندارم شنا خودتون بهتر از من می دونید ایران چه خبره فقط نمی خاید به روی خودتون بیارید س ک س تو دنیا مسیله حل شده ای هستش خواسته های درونی انسان سالم نه مثل شما بیمارمی تونه به هر کجا سر بکشه ولی باید کنترل بشه کسی می تونه کنترل کنه و اگر نتونست نباید سرکوب کنه چون اون وقت میشه بیماران روانی مثل شما ه.یکی دو تا سایت ایرانی بگردی می بینی که تو خانواده ها کی با کی رابطه داره این هارو ایرانیا می نویسن که با برادر شوهر یا شوهرخاله یا ..رابطه داشتن لابد همشون هم بیمارن من از این که شمارو ادم حساب کردم خیلی بیشتر از س ک س ی که با شوهرم و زن دیگه داشتم پشیمونم اقلامن با شوهرم س ک س داشتم نه با مرد غریبه.یکی دوتا سایت بگرد یه سر برو بیرون زنا رو از دور بشین نگاه کن ببین تو چه وضعی هست ایران خودتون رو الگیخوش نکنید

12. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط marmal نمایش پست ها
    من با ایرانی کاری ندارم شنا خودتون بهتر از من می دونید ایران چه خبره فقط نمی خاید به روی خودتون بیارید س ک س تو دنیا مسیله حل شده ای هستش خواسته های درونی انسان سالم نه مثل شما بیمارمی تونه به هر کجا سر بکشه ولی باید کنترل بشه کسی می تونه کنترل کنه و اگر نتونست نباید سرکوب کنه چون اون وقت میشه بیماران روانی مثل شما ه.یکی دو تا سایت ایرانی بگردی می بینی که تو خانواده ها کی با کی رابطه داره این هارو ایرانیا می نویسن که با برادر شوهر یا شوهرخاله یا ..رابطه داشتن لابد همشون هم بیمارن من از این که شمارو ادم حساب کردم خیلی بیشتر از س ک س ی که با شوهرم و زن دیگه داشتم پشیمونم اقلامن با شوهرم س ک س داشتم نه با مرد غریبه.یکی دوتا سایت بگرد یه سر برو بیرون زنا رو از دور بشین نگاه کن ببین تو چه وضعی هست ایران خودتون رو الگیخوش نکنید
    مشکلتون را گفتید و به قدر کافی به جواب رسیدین و شرمنده ک اینجا کسی کار شما را توجیح نمیکنه چون با ذاتشون مغایرت داره...
    در ضمن خانوم کار پاکان را قیاس از خود مکن
    هرطور ک دوست داری با زندگیت رفتار کن و دیگه این تایپیک را ادامه ندین لطفا

13. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    مشکلتون را گفتید و به قدر کافی به جواب رسیدین و شرمنده ک اینجا کسی کار شما را توجیح نمیکنه چون با ذاتشون مغایرت داره...
    در ضمن خانوم کار پاکان را قیاس از خود مکن
    هرطور ک دوست داری با زندگیت رفتار کن و دیگه این تایپیک را ادامه ندین لطفا
    یکی نیست بهش بگه فهمیدیم تو اکراین زندگی میکنی
    اگه قرار یه کشور بریم مس اکراین که انقد رو مخمون کارشه س ک س سه نفری. دوس داشته باشیم
    ایران هرچی باشه صدشرف داره از این لحاظ
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

14. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11914
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    یکی نیست بهش بگه فهمیدیم تو اکراین زندگی میکنی
    اگه قرار یه کشور بریم مس اکراین که انقد رو مخمون کارشه س ک س سه نفری. دوس داشته باشیم
    ایران هرچی باشه صدشرف داره از این لحاظ
    ...

15. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

....
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

16. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

الان هم. مسدودت میکنم حرفهات برام نیاد

من الان چن ماه تو این سایتم کسی باهام مشکلی نداشته
    و اینجا همه تقصیر تو میدونن این همه حرفهای زشتی که زدی
    خدا روزیتو جای دیگه بده به سلامت
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

17. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11914
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اولا براین فاحشه ای که می تونی به این راحتی به همه بگی فاحشه توهین کنی به فامیل من.تو انقدر بی شخصیتی که به همه در مورد مشکلش یه حرف منفی می زنی ودرمورد مشکلاتش چرند می گی دی از تو اشغال نظر خواست .پول هم برا این گفتم که ریختین تو خیابونا سواره ماشین این واون میشید پول می گیرید برا س ک س وضعیتتون فعلا اینجوری بعدشم به همه ادایه مومن درمیارید میگید ما مسلمانیم واین حرفا.
    هههههه[
    .................................................. ................
    ...

18. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

چه ادمهایی پیدا میشن.یه وقتای با خودم میگم بیچاره شیطون راست میگفت به خدا که نذار اینا پا به دنیا بذارن.یه جورایی حق داشت سجده نکنه

19. 2 کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

من باهمسرم برگشتم ایران.موقعیت شغلی ووضع مال همسرم خیلی خوبه.جلوچشم من دخترایه دوروبر یافامیل به همراه مادراشون می خواستن که زن دوم همسرم بشن.هزاررحمت به مملکت غریبه.خوبه شوهرم منو دوست داره.البته نمی دونم تا کی بتونه جلو اینهمه عشوه واستربتیز اینا دوم بیاره.خیلی مامسلمونیم خیلی.اصلا نمیخام دیگه یه روز ام اینجا بمونم بازم اون رابطه یه شبه از ازدواج و....بهتره یعنی چی.به شوهرم میگم تا یه هفته برگردیم.جواینجا خیلی بیشتر از اوکراین خرابه.من موندم این زندگی رو چطور نجاتش بدم.اینم از ایران.ازوقتی برگشتیم یه چهار پنج نفردیدیم که زن دوم گرفته یازن دوم داشته به کسی نمی گفته یا زن دومش بچه دارشده همه فهمیدن که زن داشته...خوبه اونجا زن وشوهر ها سر هم کلاه نمی زارن وقتی همدیگه رو نمی خان خونه هاشون روجدا می کنن هرکدوم میره دنبال زندگی خودش.خودشم مسلممانیم.من این چند سال که اوکراین بودیم یه بارم یه مرد بهم مزاحم نشده یه بارم.اینجامیخایم بریم بیرون کمه کمش دونفر مزاحم میشن.دیگه توسیه های مسلمانیتون رو براخودتون نگه دارید خدارو بشناسید کافیه.خداوقتی ماروافریدهاون به ما احساس داده اگه قراربود از اون احساسمون استفاده نکنیم نمی دادهمون طور که وقتی به یه گربه نگاه می کنیم احساس س ک س نداریم ولی به جنس مخالف داریمروز اول احساس گناه می کردم ولی بعدا که فکر کردم دیدم که نه بهکسی دوغ گفتم نه بهشوهرم خیانت کردم نه ماله یتیم خوردم خواستم با دوستم وشوهرم سه نفری س ک س کنیم اونم یه بار تجربه کردیم تموم شد رفت
    اولا بايد بگم من تو خونوادم فاميل و حتي خونواده دوستام هم نديدم مردي كه ازدواج كرده بره زن دوم بگيره همه دارن عين ادم زندگيشونو ميكنن نميدونم اين 99% دقيقا كي هستن!
    اينجور كه مشخصه كلا خانوادگي به هيچي اعتقاد ندارين و بيشتر سمت عيش و نوش هستيد و بقول خودتون فقط خدا رو قبول داريد
    شما تو خونواده هيچي از دين ياد نگرفتيد يعني يادتون ندادن
    مطمئنم ازوناييد كه تا تو هواپيما ميگن از مرز ايران خارج شديم روسريتون و برميداريد!نكه مشكل داريد!فقط اين چيزا براتون مهم نيست همسرتون هم طبيعتا به همين شكل هست و گيري نميده
    به همين خاطر هست كه دست به اينكار زديد حالا هم كه از لحاظ روحي پشيمونيد بخاطر حيايي هست كه خدا براي زن قرار داده و بس
    من ميگم بهتره اين كارو تموم كني و ديگه هم به اين سايت سر نزني

21. 3 کاربران زیر از عباس 95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم وقتی میبینی کسی مشکل روانی داره نباید از حرفهاش ناراحت شو اگه ادم سالمی بود شاید ناراحت میشدم ولی متاسفانه نمیخواد قبول کنه بیماری داره

خودتو ناراحت نکن گلم
    اين خانم فاحشه نيس اين خانم فقط پيشنهاد همچين كاري و به دوستش داد دوستش فاحشه هس كه نامزد داره ولي اومده همچين كاري كرده

23. 2 کاربران زیر از عباس 95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12235
    تشکـر
    65
    تشکر شده 42 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    10

ماشالله اینجا همه روشنفکر و یه پا استادند.
    اما موضوع خانم مارمال در نگاه اول یک مشکل هست اما خب شاید تاکنون اثبات نشده باشه.
    اما هر جای دنیا فرهنگها فرق میکنه اما تفاوت آنچنان هم نیست یه آدم باحیا همه جا میتونه زندگی کنه چه توی جزایر فرانسه باشه چه توی مشهد!
    اما قرار نیست همه بتونند میل جنسیشون رو کنترل کنند.
    فرهنگ و دید خونوادگی خیلی مهمه خانم مارمال بدون هیچ کینه و غرضی باید بگم اطراف شما مثل اینکه همه بدبین و تفکرات نادرست دارند.
    اگه تجربه من رو بخواید و بخوام درصدی قضاوت کنم شاید توی ایران مردهای متأهل (نه مجرد) فقط 20درصد رابطه دوم دارند که اون هم فقط 5درصدش لو میره اما اصلاً 99درصد نیست!
    اینها همه شایعات یه عده سودجوست که به دنبال اهداف شوم خودشونند.
    همه اینها از طرز فکر آدم نشأت میگیره و در مواردی که فرد احساس کنه مشکل حادی داره خودبخود به پزشک مراجعه میکنه چون زندگی براش غیر قابل تحمل میشه...
    من در مورد مسائل جنسی هنوز به اون نقطه پرفکت نرسیدم اما پیشنهاد میکنم فقط 50دیقه وقت بگذارید و صحبتهای دکتر آزادی رو بشنوید در این مورد:
    http://forum.moshaver.co/f74/%D8%A8%...4%D8%AF-16606/
    مثلاً من خودم هم علاقه زیادی داشتم با خانم یکی از آشنایان رابطه جنسی داشته باشم اما هیچوقت دلم راضی نمیشد وگرنه بخاطر علاقه و وجه اشتراکات بسیاری که بین من و اون خانوم وجود داشت اگه من اصرار میکردم اوکی گرفتن از اون کار سختی نبود چون خیلی تحریکم میکرد.
    این هم بگم من به هیچ دینی اعتقاد ندارم اما به انسانیت فوق العاده اهمیت میدم.
    پیشنهاد میکنم با این خانم دکتر حتماً تماس بگیرید و باهاش مطرح کنید و نتیجه رو همینجا بگید.
    من خودم مرد هستم اما هر چی فکر میکنم نمیتونم برا خودم توجیه کنم که ممکنه مشکلی نباشه نمیدونم واقعاً زنها هم همین عقیده رو دارند یا خیر...
    روی بچتون هم مطمئنم تأثیر گذاشته بچه های الآن مثل 20سال پیش نیستند از خودتون بیشتر حالیشونه به وقتش رو میکنند البته من چون نمیدونم شما از بچتون چه توقعی دارید نمیتونم نظر قطعی بدم اما توصیه میکنم اگه واقعاً از لحاظ اقتصادی اینقدر اوکی هستید خودتون و شوهرتون حضوری برید مشاوره پیش همین خانم دکتر لس آنجلس خودم خیلی گشتم تا ایشون رو پیدا کردم اما متأسفانه شرایط اقتصادی خوب نیست فعلاً نمیتونم ببینمشون.
    یه نکته هم یادم اومد اگه بخوام در مورد خودم قضاوت کنم من اصلاً نمیتونم در شرایطی که شما هستید به جز س ک س و رابطه جنسی به چیز دیگه ای فکر کنم واسه همین چون برام هنوز شفاف نشده ترجیح میدم عکسشو عمل کنم یعنی اصلاً بهش فکر نکنم.
    اگه جواب گرفتید حتماً من رو هم در جریان قرار بدید ممنون
    ویرایش توسط Mike : 02-17-2015 در ساعت 12:45 AM

25. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    میزان امتیاز
    10

خانم مارمال.اگه شما مریضم چند صباحی اوکراین و با چهرتا روچهرتاتروسبرخاس کربرخاسن توکاناداتوکانادالیتی بودم و هر جور دمی همدیدم.آدم سالم و مریضم خوب تشخیص میدم.وضع ایرانم میدونم. شما واقعن بیمارید.چون قوم و طایفه خودتونو دیدید اونارو تعمیم به همه میدین ودچار خطای شناختی رفتاری هستین.تا قبولنکنید بیمارید راجعه به رواندرمانگر نکنید با بدوبی راه فحش دادن به دیگراندرمان نمیشی

26. 2 کاربران زیر از RANAA بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    میزان امتیاز
    10

کامپیوترم قاطی کرد.منظورم اینه شما قطعا بیماری و بیماریت به صورت فحاشی و بد دهنی و انحرافات جنسی بروز داده درمان نشی بدترم میشه.درضمن شما که زود ************ سه نفره یاد گرفتی بعد اینهمه سال چهار کلمه روسی هم یاد بگیری بتونی زبان بفهمی به نفعته

28. کاربران زیر از RANAA بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    میزان امتیاز
    10

در وهله اول بیماریتون رو باید بپذیرید وگرن این همه حرف راه به جایی نمیبره.مشکلتون عمیقتراز این حرفاس.شما یهو از محدودیت بیرون اومدید.بدون هیچ پیش زمینه تربیتی درست خانوادگی.چون ظاهرن هم اونطور که از حرفهاتون معلومه فامیلن کمی بی قیدید.نتیجه آزادی یهوییتون تزلزل شخصیت و سردرگمی و انحرافات اخلاقی شده که باعث اضطراب و پرخاشگری شده در شما.حتما باید کمک حرفه ای بگیری

30. کاربران زیر از RANAA بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    میزان امتیاز
    10

درضمن من اصلا اهل فخر فروشی نیستم اما مجبور شدم فقط این حرفو بزنم تا بدونید رابطه جنسی بی بند و بار تو همه دنیا بده.اگر شما تو اوکراین با روسها زندگی میکنیدو اییرانیها رو بد و عقب افتاده میدونید چون کارتون رو تایید نمیکنن من هم تو کانادا زندگی میکنم که صدها مرتبه از اوکراین پیشرفته تر و تو کل دنیامقب ولتر هست اما تو اونجا هم این بی بند و باری تقبیح میشه.پس انحراف اخلاقی نشانه پیشرفته بودن و باکلاس بودن نیس

32. 2 کاربران زیر از RANAA بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

هههههههههههههههه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

34. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25288
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام این نوع روابط جنسی باید به صورت دقیق مطالعه شود. من متخصص در حوزه خانواده هستم اگر خواستید می توانم با شما مشاوره کنم. بخاطر داشته باشید این مشاوره مهم است در صورت تمایل ایمیلتون را برام بفرستید

35. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط mkian نمایش پست ها
    سلام این نوع روابط جنسی باید به صورت دقیق مطالعه شود. من متخصص در حوزه خانواده هستم اگر خواستید می توانم با شما مشاوره کنم. بخاطر داشته باشید این مشاوره مهم است در صورت تمایل ایمیلتون را برام بفرستید
    تایپک های قدیمی رو بالا ندارید ممنون
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

36. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    14058
    تشکـر
    1
    تشکر شده 50 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهرت هم دوست داره که هم چی کاری با زن یا شریک جنسی خانم بکنه درسته..وشمااین کار با یه مرد انجام بدین.نظر خودتون چیه؟

37. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط PARVIZ نمایش پست ها
    شوهرت هم دوست داره که هم چی کاری با زن یا شریک جنسی خانم بکنه درسته..وشمااین کار با یه مرد انجام بدین.نظر خودتون چیه؟
    دوست عزیز تایپک یکسال پیش لطفا تایپک های قدیمی رو بالا ندارید به تاریخ توجه کنید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

38. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    14058
    تشکـر
    1
    تشکر شده 50 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

والا بود منم نظرم دادم.ببخشد

39. کاربران زیر از PARVIZ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

درسته این تاپیک قدیمی هست ، ولی گفتم این نکته یاداوری کنم !! انسان باید مراقب روابط دوستانه خودش هم باشه ، این خانوم با این کاراش باعث شد یک دختر در شرایط عمل انجام شده قرار بگیره و الوده روابط ناسالم بشه و خودش هم نامزد بود دچار خیانت هم شد ، حالا اون چه حالی داره خدا می دونه و بعد این سرنوشت اون چی میشه باز خدا می دونه .

افکار و ذهن الوده انسان را به تباهی میکشه.

41. بالا | پست 79

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25288
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفم برای شما، اینجا یک سایت تخصصی است ولی افراد غیرمتخصص نظر می دهند مسلما شما هیج اشنایی با اختلالات هویت جنسی و درمان های ان ندارید. پس بهتر در نحوه صحبت کردنتان تجدید نظر کنید.

42. بالا | پست 80

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط mkian نمایش پست ها
    متاسفم برای شما، اینجا یک سایت تخصصی است ولی افراد غیرمتخصص نظر می دهند مسلما شما هیج اشنایی با اختلالات هویت جنسی و درمان های ان ندارید. پس بهتر در نحوه صحبت کردنتان تجدید نظر کنید.

اینجا سایت مشاور و همه نو ادم مثل شما که یه کاربر ساده هستید هستند و نظر میتونن بدن مشاور هم سایت داره که اسم هاشون به رنگ سبز و به رنگ ابی هستش
    دیگه هم این تایپک بالا ندارید دعوا دارید برید خصوصی اون شخص اونجا دعواتون ادامه بدید ...لطفا بازم میگم به تاریخ تایپک توجه کنید موفق باشید شب خوش
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

43. بالا | پست 81

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23455
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.
    خانوم اگه به این روند ادامه بدید نه تنها به یکی قانع نمیشید بلکه هر چقد رو به جلو برید تعداد شریکاتون زیاد میشه. هر چند براتون لذت بخشه اما به بهداشت روانیتون اهمیت بدید.شاید خواستید با این کارتون پیش همسرتون عزیز بشی و اینکه بعدها بهتون خیانت نکنه و خودتون پیش قدم شدین.بهتر توی اون کشور به یه روانشناس مراجعه کنید تا کمکتون کنه .
    برید توی اینترنت یه سرچ بکنید در مورد این نوع س.ک.س ،بهش میگن س.ک.س گروهی اطلاعات بیشتری پیدا کنید.

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد