نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: روابط جنسی

4086
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    290
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation روابط جنسی

سلام وخسته نباشی
    من22 سالمه یه ساله که نامزد بودم الان هم سه ماهه که عروسی کردم وخونه خودم هستم من از رابطه زناشویی خیلی خیلی میترسم و به شوهرم اجازه نمدم که مثله زن و شوهر بهم نزدیک بشه از ترسه زیادی که دارم وقتی بهم نزدیک میشه همش جیغ میزنم خودمو میزنم سرمو میکوبم به زمین موهامو میکشم گریه میکنم طوری که انگار میخوان بکوشنم خلاصه خیلی میترسم با گذشته سه ماه از زندگیه مشترکمون من هنوز دخترم و نمدونم باید چیکار کنم که ترسم بریزه توروخدا بهم کمک کنید توروخدااااااااااا منتظرم راهنماییم کنید ممنون

2. کاربران زیر از هستی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    290
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : روابط جنسی

چرا کسی جوابه منو نمیده ادمیییییییییییییین کجااایی پس تو روخدا کمکم کن

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    278
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط هستی نمایش پست ها
    سلام وخسته نباشی
    من22 سالمه یه ساله که نامزد بودم الان هم سه ماهه که عروسی کردم وخونه خودم هستم من از رابطه زناشویی خیلی خیلی میترسم و به شوهرم اجازه نمدم که مثله زن و شوهر بهم نزدیک بشه از ترسه زیادی که دارم وقتی بهم نزدیک میشه همش جیغ میزنم خودمو میزنم سرمو میکوبم به زمین موهامو میکشم گریه میکنم طوری که انگار میخوان بکوشنم خلاصه خیلی میترسم با گذشته سه ماه از زندگیه مشترکمون من هنوز دخترم و نمدونم باید چیکار کنم که ترسم بریزه توروخدا بهم کمک کنید توروخدااااااااااا منتظرم راهنماییم کنید ممنون
    خب ترستون از چیه ؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام وخسته نباشی
    سلام
    به مشاور خوش آمديد
    مطلبتونو خوندم و در اين رابطه لازم ميدونم براى روشنتر شدن موضوع سؤالاتى ازتون بپرسم
    آيا خودتون از علت ترستون اطلاع داريد؟ از درد ناشى از اون رابطه است يا موارد ديگه؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    290
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام و خسته نباشید
    من فقط وفقط از دردش میترسم و نمیدونم چطور با این درد باید کنار بیام فکر میکنم که اگه این کار انجام بشه از دردش میمیرم خیلی خیلی میترسم تورخدا هرچه زودتر کمکم کنید یه ماه قبل بخاطر همین ترسم به دکتر زنان رفتم دکتره وقتی میخواست معاینم کنه از ترس زیادی که دارم بازم نمزاشتم معاینم کنه بالاخره دکتره به زور معاینم کرد و به شوهرم گفت هیچ اشکالی نداره حتی پردشم خیلی جلوه و نازکه و معمولی حتی گفت زیاد درد هم نداره اما نمدونم چرا میترسم دکتر گفت فقط میترسی از نظره روحی اصلا امادگی نداری هنوز ..و تا هر موقه از نطر روحی اماده نشدی نمتونه نزدیکی کنه گفت باید بهش اجازه بدید تا هر موقه خودش بخواد ....حالا با گذشته سه از عروسی بازم میترسم حتی هر روزی که میگذره از روزه قبلش بیشتر میترسم تور خدا کمکم کنید نمدونم باید چیکااااااااااااااار کنم خسته شدم دیگه منتظره کمکتون هستم بی صبراااااااااااااااااااااا انه

7. 2 کاربران زیر از هستی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    290
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پس چرا کسی جواب منووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو وووووو نمیده کمککککککککککککککککککم کنبد توروخدااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اا

9. 2 کاربران زیر از هستی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

پس چرا کسی جواب منووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو وووووو نمیده کمککککککککککککککککککم کنبد توروخدااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اا
    با سلام
    مطمئن باشید کارشناس مربوطه در اولین فرصت پاسختون رو ارائه خواهند کرد، از اینکه شکیبایی به خرج میدید سپاسگزارم
    با تشکر
    امضای ایشان

11. کاربران زیر از Admin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    290
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلاااااااااااااااام
    کسی صدایه منو میشنونه چرا جوابمو نمیدید عجله دارم توروخدا جوابمو بدین دیگه روزی ده بار میام اینجا هی سر میزنم اما میبینم جوابمو ندادین

13. کاربران زیر از هستی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    میزان امتیاز
    11

سلام و خسته نباشید
    من فقط وفقط از دردش میترسم و نمیدونم چطور با این درد باید کنار بیام فکر میکنم که اگه این کار انجام بشه از دردش میمیرم خیلی خیلی میترسم تورخدا هرچه زودتر کمکم کنید یه ماه قبل بخاطر همین ترسم به دکتر زنان رفتم دکتره وقتی میخواست معاینم کنه از ترس زیادی که دارم بازم نمزاشتم معاینم کنه بالاخره دکتره به زور معاینم کرد و به شوهرم گفت هیچ اشکالی نداره حتی پردشم خیلی جلوه و نازکه و معمولی حتی گفت زیاد درد هم نداره اما نمدونم چرا میترسم دکتر گفت فقط میترسی از نظره روحی اصلا امادگی نداری هنوز ..و تا هر موقه از نطر روحی اماده نشدی نمتونه نزدیکی کنه گفت باید بهش اجازه بدید تا هر موقه خودش بخواد ....حالا با گذشته سه از عروسی بازم میترسم حتی هر روزی که میگذره از روزه قبلش بیشتر میترسم تور خدا کمکم کنید نمدونم باید چیکااااااااااااااار کنم خسته شدم دیگه منتظره کمکتون هستم بی صبراااااااااااااااااااااا انه
    ببينيد شما با فكر كردن زياد به درد اين مسئله از اون براى خودتون يه غول ساختيد و به مرور زمان باعث شدين كه اين ترس حالت مرضى پيدا كنه
    درصورتيكه ميتونستيد بجاى فكر كردن به دردش به رابطه ى عاشقانه و احساسات پيرامون رابطه ى زناشوييتون و درنهايت ارضاشدن و لذتى كه در پى داره فكر كنيد و اين افكار رو در ذهنتون پرورش بدين
    حال براى حل مشكلتون بايد بگم كه خانمها معمولا استرس زیادی در هنگام اولین رابطه جنسی دارند و همین باعث میشود که رفتارهای مرد را با دقت بیشتری مورد توجه قرار دهند. ترس از دست دادن بکارت و برقراری رابطه جنسی باعث خواهد شد تا اضطرابی درونی شکل بگیرد و مشکلاتی را برای فرد ایجاد کند. پارگی پرده بکارت کمی درد دارد ولی استرس و اضطراب این رابطه اول درد آنرا چند برابر میسازد و درد قابل تحمل و حتی لذتبخش پارگی پرده را غیر قابل تحمل می سازد. اما این مرد است که می تواند کمک کند تا این اضطراب از بین رفته و این اولین رابطه جنسی بسیار لذتبخش شود.
    حال راه حلهاى موجود شامل موارد زير است:
    - در اين رابطه معاشقه و نوازش قبل از رابطه خيلى مهمه، و استفاده از بى حس كننده ها و استفاده از ژل لوبريكانت
    - مراجعه به پزشك متخصص زنان و زايمان جهت برداشتن پرده بوسيله جراحى
    - مراجعه به روانشناس جهت برطرف كردن ترس از طريق درمانهاى شناختى رفتارى

15. کاربران زیر از Ravanshenas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    290
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلامی دوباره خیلیل خیلی متشکرم بابته کمکی که کردین یه دنیا ممنوووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووووون

17. 3 کاربران زیر از هستی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    میزان امتیاز
    11

با سلامی دوباره خیلیل خیلی متشکرم بابته کمکی که کردین یه دنیا ممنوووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووووون
    خواهش ميكنم
    باز هم اگه كمكى از دستمون برمى آمد و يا موردى بود، درخدمتم

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36572
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام...هستی جون منم اویل میترسیدم ولی شوهرم اینقدر پیشوازی میکرد که اصلا حالیم نبود که کی دخول انجام شده به نظرم باید قبل از دخول حسابی معاشقه داشته باشی...طوریکه بعد از 2 ماه خودم طالب بودم تا همسرم.

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط p.67 نمایش پست ها
    سلام...هستی جون منم اویل میترسیدم ولی شوهرم اینقدر پیشوازی میکرد که اصلا حالیم نبود که کی دخول انجام شده به نظرم باید قبل از دخول حسابی معاشقه داشته باشی...طوریکه بعد از 2 ماه خودم طالب بودم تا همسرم.

احتمالا ایشون تا الان مادر هم شده باشن!

تاریخ ها رو دقت کنین!
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

21. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

phd

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد