نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: سردی ارتباط با شوهرم

1165
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25314
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post سردی ارتباط با شوهرم

با سلام
    من 26 سالمه و 4 ماهه ازدواج کردم ولی هنوز نمی تونم تمام حواسم رو به زندگیم جم کنم. مثلا وقتی با شوهرم ************ می کنم همش عشق اولم(که هیچ رابطه یا دوستی بین ما نبوده) جلو چشممه. توی ذهنم برای انجام کارام با یادآوردن اونه که انرژی می گیرم و با چشمم بیرون مدام دنبال اون می گردم. همه می کن عشق اول به خاطر بلوغ زودگذره ولی متاسفانه با گذشت 8 سال هنوز توی ذهنم می چرخه
    با وجود شوهرم عذاب وجدان دارم که فکرم پیشش نیست ولی توی رابطه ************ یا کارای مربوط به زندگیم چیزی کم نمی زارم و به سختی هم که شده با محبت و ملایم باش رفتار می کنم.بار ها تلاش به فراموش کردنش کردم ولی وقتی تو حال و هوایی خودمم می بینم ناخودآگاه باز دارم بهش فکر می کنم.
    لطفا راهنمایی کنید چطور ذهنم را اروم و مترکز زندگیم کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سردی ارتباط با شوهرم

سلام
    شما نیاز به مشاوره حضوری دارید.این افکار ممکنه بعدا موجب سردی بین شما وهمسرتون بشه.
    سعی کنید همسرتون دوست داشته باشین عشق اولی وجود نداره ، کسی که شما را به همسری قبول می کنه وحاضر به خاطر شما 20و30تا امضا پای سند ازدواج بزنه عشق اول و اخر شماست.
    و گرنه کسی که برای رسیدن به شما قدمی برنداشته معلومه که دوستتون نداشته. پس چه لوزمی داره شما اون شخص دوست داشته باشین.

3. 3 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25314
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من این حرف رو به خودم می زنم ولی ذهنم رو نمی تونم کنترل کنم من شوهرم رو خیلی دوست دارم و وقتی کنارم نیست گوشه گیر و عصبی می شم گاهی گریه می کنم ولی فکر یه نفر دیگه عصبیم می کنه و از ذهنم پاک نمیشه
    چندین بار مشاوره حضوری رفتم ولی راهکاراشون فایده ای نداشته مثلا اینکه خودمو سرگرم کنم. جایی که منو به گذشته بر می گردونه نرم و بیشتر با شوهرم بگردم و روزها خاطرات جدید بسازم ولی تو خاطرات جدیدم تو ذهنم ادمای قبلی هم وجود دارن این بزرگترین مشکل منه...

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

به خوبي هاي همسرت فكر كن به اينكه بخاطرت از چه چيزها گذشته و حاضره تموم عمرش رو به پاي تو بذاره اينكه اون چه گناهي داره كه خانمش اينجوريه مدام به اين فكر كن كه همسرت يه فرد نمونه و تمام عياره و بايد سعي كني براش بهترين باشي منم مثل تو بودم ولي الان وقتي خوابه نگاش ميكنم با اينكه خيلي بدي ها ازش ديدم پيش خودم ميكم من عاشق اين مردم اين مرد همه زندگي منه و با دنيا عوضش نميكنم زندگي باهاش برام شيرينه شما هنوز تازه ازدواج كردي شايدبخاظر اينه تنها تو خونه ميموني اين فكرها سراغت مياد

6. 3 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25314
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعیت اینه که من واقعا ازش بدی ندیدم و هر چیزی که لازم داشتم برام تهیه کرده و کمبودی ندارم ولی ذهنم اشفته شده کوچکترین تلنگری باعث میشه زندگی خوب و شوهرم از یادم بره و همیشه منتظر یه اتفاقم که دوباره با همن شخص روبرو بشم و حرف بزنم ناخوداگاه تو ذهنم برنامه میذارم چیکار کنم تو این شرایط یا چی بگم اگر همچین موقعیتی پیش اومد وقتی به خودم میام از اینکه این فکرو کردم دلم میخاد سرمو بکوبم با دیوار
    من خودمم نمی خام بش فکر کنم ناخودآگاهه انگار غریزه شده برام.چیکار کنم؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

جز خودت شخص ديگه نميتونه كمكت كنه خودت اراده كن تا وقتي فكر اومد سراغت واسه خودت آواز بخون صداي تلوزيون يا موزيكتو زياد كن به يه چيز ديگه فكر كن

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

روانپزشک مراجعه شود

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25322
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

همین که این موضوع برات مهمه و درک میکنی که بجز شوهرت نباید به کسی فکر کنی یعنی شما زن خوبی هستی هیچ نگران این مساله نباش درسته که 8 سال از عشق اولت میگذره ولی تو فقط 4 ماهه ازدواج کردی یعنی تا 4 ماه پیش یک دهه هر شب با یاد عشق اولت میخوابیدی بدون دغدغه و عذاب وجدان پس با تو زندگی میکرده حالا هم چند سال زمان میبره تا به مرور پروندش تو ذهنت بایگانی بشه خیلی راحت زندگی تو بکن اگه گاهی هم تو ذهنت اومد خیلی خودتو اذیت نکن مطمن باش که به مرور زمان از ذهنت پاک میشه

11. کاربران زیر از memam80 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد