مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 32

موضوع: عدم میل جنسی به همسر

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32497
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    13
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

عدم میل جنسی به همسر

سلام خدمت تمام اعضای محترم سایت. من یه پسر ۲۷ ساله ام که حدودا سه ساله عقدکردم ویه سال ونیمه که عروسی گرفتم ورفتم خونه خودم.مشکل جدی ای دارم که ممنون میشم نظرتونوبدونم.چون درفضای واقعی امکان مطرح کردنش کمترهست.فقط لطفا اگرکه خواستید لطف کنیدونظربدید حتماکل متنوبخونید.ممنون میشم...برای اینکه بتونم درست حرف ودرواقع مشکلموبیان کنم ناگزیرم که کمی به عقب برگردم وازخودم بگم.به خاطرطولانی شدن احتمالی سوالم هم عذرمیخوام.

من مهندس مکانیکم ومحیط کارم صنعتیه ( چه حالا وچه دردوران تجرد) وتقریباهیچ همکارخانمی ندارم.شایدعجیب به نظرتون بیاد اماقبل ازدواج هم هیچگونه رابطه ای درهیچ حدی باجنس مخالف نداشتم. شده بودکه ازکسی واقعاخوشم بیاداماچون شرایط ازدواجو نداشتم هیچ اقدامی نمیکردم.اینوهم بگم که عدم رابطم باجنس مخالف به خاطرمشکل ظاهری یاعدم اعتمادبه نفس یاهیچ چیزدیگه ای نبود، من آدم رابطه داشتن نبودم.اگرنه خداروشکرهم سالمم و هم ظاهرم خوبه. جوری که هیشکی الآن باورش نمیشه من قبل خانومم به هیچ شکلی با هیچ احدالناسی رابطه نداشتم.بگذریم...

آخرای ۹۲ من درسم تموم شده بود، سرکارم تاحدودی جاافتاده بودم وسربازیمم رفته بودم.این شدکه تصمیم به ازدواج گرفتم وباخونوادم مطرحش کردم.ازآشنایان یه خانومی که اینوفهمیده بودیکیومعرفی کرد به مادرم ومام رفتیم خواستگاری.توجلسه ی اول وباآدرسی که به ماداده بودن مشخص بودکه خونواده ی ایشون ازلحاظ اقتصادی بهترازمابودن( نه خیلی، درحدیک یا نهایتا دو دهک مثلا!).سرتونودردنیارم، خلاصش ما ۴ جلسه صحبت کردیم و یه جلسه هم رفتیم بیرون توپارک باهماهنگی خونواده ها صحبت کردیم، جهت آشنایی بیشتر.ماحصل صحبت ها این شدکه من فهمیدم ایشون دخترخیلی خوبیه، خودش وخونوادش آدمای نجیبی هستن،ازلحاظ سطح تحصیلات وخیلی مسایل تا حدودی به من میخوره، اماتوقعات اقتصادی ومعیشتیش بیشترازحدی بودکه من ازپسش بربیام. من هم اینوگفته بودم وکاملا صادقانه جلورفتم.درنهایت من یه شب به مادرایشون تماس گرفتم وگفتم شما ودخترخانوم وکلا خونوادتون خیلی محترم وشریف هستین اما حقیقتش من ازلحاظ اقتصادی خیلی خوشبین نیستم که بتونم دخترخانومتونو کامل تامین کنم. ایشون گفتن که اگرکه فقط همین مساله هستش که مشکلی نیست وما هم باشماراه میایم وماهم اونجوراکه فک کنید نیستیمو این حرفا.منم قانع شدم ودوتاخونواده هاتویه جلسه ی رسمی ترنشستیم پای صحبت و قول وقرارمجلس گذاشته شد ومام رسما زن وشوهر شدیم.

پس ازیه مدت که ازدوران عقدمون گذشت خداروشکرمنم اوضاع کاریم بهترشدو جوری شدکه بتونم کلیات یه زندگی درشان همسرم وخونوادشو راه بندازم.بنابراین تاحدقابل توجهی ازمشکل ذهنی من درموردمسایل اقتصادی برطرف شد( الآنم خیلی عالی نیستم اما به حدلازم غنای مالی دارم.)

اما یه مشکل اساسی دارم.همسرم خیلی خانومه، خونواده دارواصیله اما من حس خاصی نسبت بهش ندارم. من موقع ازدواج یه چیزخیلی مهمو نادیده گرفته بودم. اینکه به قول قدیمیها: علف بایدبه دهن بزی شیرین بیاد.خوب بودن دوطرف کافی نیست، جاذبه ی درونی لازمه واسه یه ازدواج موفق.بعدحدودسه سال الآن میبینم که همسرم هیچوقت اون علفی نبوده که به دهن من بز شیرین بیاد! دقیقانمیدونم چرااون موقع انقدربیتوجه بدم، شایدلازم بودحداقل یه جلسه میرفتم پیش مشاور. شایدهیچ گونه رابطه نداشتنی با جنس مخالف انقدمنوبی توجه کرده بود، وشایدم بولدشدن مساله اقتصادی توذهنم باعث شده بود سایرچیزا که ای بسا ریشه ای ترومهمترن رونبینم. نمیدونم...

اوایلی که عروسی گرفته بودیم و اومده بودم خونه ی خودم، فک میکردم منم مثل خیلیا خوشی زده زیردلم ویه مدت بگذره درست میشه همه چیز. وقتی میدیدم که هنگام بیرون رفتن باهمسرم،خیلی ازخانومایی که توکوچه وخیابون میدیدم جذابیت بیشتری نسبت به همسرم دارن برام ( شایدبیشتر ازنصف خانوما این حسوبرام تداعی میکردن) توفکرمیرفتم وحالم گرفته میشداما به روی خانومم نمی آوردم.آخه اون بنده خدا که تقصیرومشکلی نداشت. یه مدت تصمیم گرفتم شدیداآدم سربه زیری بشم وتوخیابون سعی کنم هیشکیونبینم، سعی کردم فیلمای زبون اصلی نبینم( منظورم گلاب به روتون، فیلم پورن نیستش، اونو من ازاولشم خیلی درگیرش نبودم.منظورم فیلمای غیرفارسی مثل هالیووده)،حتی فیلمای ایرانی ای که هنرپیشه ی خانومشون منوبه وجدمیاوردنبینم!( اینوهم بگم که من سالهاست تفریح اصلیم فیلم دیدنه واین تصمیم خیلی راحتی نبودبرام). اما این کارم افاقه نکرد.ینی هیچی افاقه نمیکنه.

الآن میبینم ومیدونم که مشکلم خیلی ریشه ای ترازاین حرفاست. شده چن روزمسافرت کاری بودم وهمسرمو ندیدم اماحتی دلم تنگ هم نشده براش.هیشکدوم ازکارهای خانومم منوبه وجدنمیاره وجذابیتی نداره واسم. اون یه مقدارحداقلی جذابیت موقع خواستگاری هم صرفا به این دلیل بود که ایشون اولین خانومی بودکه من حتی درست وحسابی همکلامش شده بودم.واگه جای ایشون هردختردیگه ای هم رواون صندلی نشسته بود چون برام یه اتفاق کاملا تازه بودیه کشش حداقلی ای میداشت.

خیلی وقته میخوام برم پیش مشاوراما حقیقتش ترس دارم، میترسم صحبت بامشاور این حسو توم تقویت کنه که توخیلی اشتباه بزرگی کردی وتنها راه خلاصیت جداییه! واقعیتش اصلا نمیتونم راحت به جدایی فک کنم، نه مشکل مهریه اس ونه هیچ چیز.مشکل اینه که خیلی نامردیه درحق خانومم. اون چرابایدپاسوز اشتباه ابلهانه ی من شه؟! حس کسیو دارم که نه راه پس داره ونه راه پیش.

پرواضحه که این مساله تورابطه جنسیمون هم خیلی اثرگذاشته.فک کنم تونستم درست شرح بدم مشکلمو. اینم بگم همسرم دوسال کوچکترازمنه ویه خرده چاقترازمن. ازاساتیدومشاوران واعضا سایت اگرکه کسی تجربه ی مشابه بامنو داره ویا چیزی میدونه که من ممکنه ندونم ویاهرچی. خوشحال میشم بشنوم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خود خدا میدونه تو دلم چی هست:)
    شماره عضويت
    31863
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.43
    تشکـر
    44
    تشکر شده 74 بار در 55 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عدم میل عاطفی وجنسی به همسرم درعین خوب بودن ایشان

سلام دوست عزیز
    شما نیاز نیست زنی رو که دوست داری توی خیابون ببینی
    تو میتونی خیلی راحت توی تیپ و قیافه و حرف زدن خانومتون تغییر ایجاد کنید
    وقتی ازتون در هر زمینه ای نظر میخواد شما چیزی که واقعا بهش علاقه دارید رو به ایشون بگید
    و بگید که اینجوری زیبا ترید
    ن تنها به ایشون بر میخوره بلکه از اینکه مورد نوجه شما قرارگرفتن خوشحال میشن
    و به همون زنی که برای شما جذابه تبدیل میشه
    دلیل جذابیت تمام اون زنایی که توی خیابون میبینید فقط ارایش و خوب لباس پوشیدن و
    بلانسبت بعضی از زنا و دختر خانوما،هرزه بازی هست که میخوان خودشونو توی دل مردا و پسرا جا کنن
    مطمئن باشید که هیچکدوم مثه خانومتون نمیشه و زن زندگی نیست
    امیدوارم موفق باشید

3. 3 کاربران زیر از mamadiiiiii بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دیوانه بمانید اما عاقلانه رفتار کنید خطر متفاوت بودن را بپذیرید اما بیاموزید بدون جلب توجه متفاوت باشید...
    شماره عضويت
    27442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.24
    تشکـر
    2,166
    تشکر شده 2,208 بار در 1,056 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    3

یه سوال : ظاهر خانمتونو میپسندید (یعنی اگر توی خیابون باهم راه برید و اتفاقی دوستتونو ببینید خجالت میکشید بگید این خانوممه ؟)

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

5. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.02
    تشکـر
    477
    تشکر شده 2,713 بار در 1,495 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

متاسفانه این زنگ خطری هستش تو پسرایی که قبل ازدواج دنبال روابط نرفتن بعد از ازدواج گیجن و بعضیا چون یکم تو لذت ارتباط با غیر همجنس فرو میرن دوست دارن این لذته بیشتر بشه

و این میشه مشکل شما

6. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32497
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    13
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

علیک سلام دوست عزیز.تشکربابت وقتی که گذاشتین ونظرتونوگفتین.دراینی که من میتونم با اعلام سلیقم به قول شما ازلحاظ نوع پوشش وقیافه وحتی نوع حرف زدن همسرم تغییراتی ایجادکنم شکی نیست، اما اینی که گفتین(خیلی راحت!) روقبول ندارم.کاربسیارزمانبرو فرسایشی ای هست و مهمتراز اون اینکه تاحدودی شدنیه نه اینکه انتظاریه انقلاب روداشته باشی.

درمورد این تیکه ازصحبتتون :

(دلیل جذابیت تمام اون زنایی که توی خیابون میبینید فقط ارایش و خوب لباس پوشیدن و

بلانسبت بعضی از زنا و دختر خانوما،هرزه بازی هست که میخوان خودشونو توی دل مردا و پسرا جا کنن
    مطمئن باشید که هیچکدوم مثه خانومتون نمیشه و زن زندگی نیست)

تشکربابت تعریفتون ازخانوم بنده، امامساله این نیست. اتفاقا من نسبت به آرایش غلیظ یا پوششهایی که ممکنه ازروی هرزگی باشه تحریک نمیشم، کلا اینکی که من اسم کوچه وخیابون روآوردم فقط باب مثال بود ومنظورمن هم ازجاذبه صرفا جاذبه ی جنسی نیست. اتفاقا الآن که دارم توذهنم رو مرورمیکنم میبینم که جذاب ترین خانوم ها( که من نسبت بهشون کشش دارم) موقرترین اونهان.
    من بیشترچهره ی خانوم ها منظورم بود نه تیپ وقیافشون.

7. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32497
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    13
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

خیر، چهره ی همسرم خوبه.اما به دل من نمیشینه.به عنوان مثال الآن که فک میکنم ویه خورده مقایسه میکنم میبینم که من ازخانوم هایی باچشم وابروهای مشکی خیلی خوشم میاد( که همسرم اینطورنیستن).وباقدوقامتی کمی بلندترازخانوم خودم

8. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32497
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    13
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    یه سوال : ظاهر خانمتونو میپسندید (یعنی اگر توی خیابون باهم راه برید و اتفاقی دوستتونو ببینید خجالت میکشید بگید این خانوممه ؟)
    خیر، چهره ی همسرم خوبه.اما به دل من نمیشینه.به عنوان مثال الآن که فک میکنم ویه خورده مقایسه میکنم میبینم که من ازخانوم هایی باچشم وابروهای مشکی خیلی خوشم میاد( که همسرم اینطورنیستن).وباقدوقامتی کمی بلندترازخانوم خودم

9. Top | #8
    Aza
    Aza آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30750
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.79
    تشکـر
    1,269
    تشکر شده 380 بار در 207 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    2

سلام
    نه ازینکه برید پیش مشاور نترسیده هیچ مشاوری به شما نمیگه که راهتون طلاقه.
    شما باید دیدت رو به همسرت تغییر بدی بیشتر باهاش حرف بزنی به خوبی هاش فکر کنی. حتی اگه تلقین کنی که زیاد دوسش داری کم کم این حس ایجاد میشه.
    حال که انسان اشرف مخلوقات است
    باید در هر گام به یاد داشته باشد که خلیفه خدا بر زمین است
    و طوری رفتار کند که شایسته ی این مقام باشد.
    انسان اگر فقیر شود، به زندان افتد، آماج افترا شود، حتی به اسارت رود،
    باز هم باید مانند خلیفه ای سرافراز، چشم و دل سیر و با قلبی مطمین رفتار کند.

ملت عشق، الیف

10. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دیوانه بمانید اما عاقلانه رفتار کنید خطر متفاوت بودن را بپذیرید اما بیاموزید بدون جلب توجه متفاوت باشید...
    شماره عضويت
    27442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.24
    تشکـر
    2,166
    تشکر شده 2,208 بار در 1,056 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    3

دوست عزیز
    این طور که متوجه شدم شما از ظاهر همسرتون ناراضی هستید
    به قول خودتون این کاملا نامردی هست که الان متوجه این موضوع شدید هم در حق خودتون نامردی کردید و هم در حق همسر خوبتون
    به نظره من سعی کن جنبه های و ویژگی های مختلف و بیشتری از همسرت رو کشف کنی
    یه دفتر بردار و هر روز یکی از خصوصیات و علاقه همسرتو بنویس حتی عادتش در کار های روتین زندگی مثل غذا خوردن و ...
    درسته که به دل نشستن ظاهر مهمه اینجا دو دسته مطرحه
    یه موقع میبینی طرف از دید ما متوسطه
    یه موقع ام هست غیر قابل تحمله یعنی صد و هشتاد درجه با معیار های ظاهری که داریم متفاوته
    اگر متوسط باشه یعنی نصف معیار های ظاهریه ما رو رو داشته باشه و بقیه موارد هم مورد پسندمون باشه میشه ادامه داد و حتی در خیلی موارد به عشق رسید چون بعد از چندین سال زندگی شما مفهوم اینکه میگن اخلاق و نجیب بودن و خانواده دار بودن چقدر مهمه به وضوح برات ملموس میشه
    اما اگر از دسته غیر قابل تحمل باشه همش با خودت درگیری و حتی امکان داره به مرور زمان به خودت اجازه بدی با این توجیحات خدایی نکرده به زنت خیانت کنی

بشین با خودت حسابی فکر کن و حتما پیش مشاور برو مسئله ایی که برات پیش اومده رو حل کن نه از ترس جواب صورت مسئله رو بخوای پاک کنی
    و در نهایت تصمیمی بگیر بقیه ی زندگیت حسرت نخوری

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

11. 2 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32497
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    13
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    متاسفانه این زنگ خطری هستش تو پسرایی که قبل ازدواج دنبال روابط نرفتن بعد از ازدواج گیجن و بعضیا چون یکم تو لذت ارتباط با غیر همجنس فرو میرن دوست دارن این لذته بیشتر بشه

و این میشه مشکل شما
    سلام دوست عزیز...
    اینی که گفتین :
    بعضیا چون یکم تو لذت ارتباط با غیر همجنس فرو میرن دوست دارن این لذته بیشتر بشه

و این میشه مشکل شما

این ظنی بودکه تاچن ماه پیش به خودم داشتم اما الآن تقریبا مطمئنم که اینطور نیست. ینی درموردمن صدق نمیکنه. من چیزخیلی خاص وکمیابی ازیه رابطه نمیخوام، میخوام رابطم جوششی باشه نه کوششی! اینکه ابرازعلاقم، تاییدم، حمایتهام و... حرف دلم باشه نه صرفاازروی انجام وظیفه ی شوهری .همین

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)