مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 40

موضوع: مشکلات جنسی

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    معلم نفس خود و شاگرد وجدان خویش باش ...
    شماره عضويت
    11
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.23
    تشکـر
    637
    تشکر شده 209 بار در 141 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : مشکلات جنسی

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra & homeyra نمایش پست ها
    بانظر شما موافقم من مهره سوخته هستم نمی خوام یه بچه دیگه رو بدبخت کنم منفعلا به فکر بچه دار شدن نیستم چون به نفع من نیست من دوس دارم همسرم رو کمک کنم تا مشکلاتش حل بشه تا به زندگی بر گردم من کسی هستم که اگر کسی قدمی برام بر داره من ده ها قدم براش بر می دارم من خیلی با همسرم صحبت کرده ام همان طور که گفتم حرف هایمن تا چند روز روش تاثیر میزاره ولی بعدا باز هم همون آش و همون کاسه است به نظرتون اگر برای مدتی به هوای قهر برم خونه مادرم یعنی یه جورایی با این کارم تهدیدش کنم چی من تو پست های قبلی خیلی نا امید و افسرده بودم ولی الان با دیدن یک هدیه از طرف همسرم عشق و علاقه ام نسبت بهش بیشتر شده اگر اوضاع این طوری پیش بره دوس دارم باشم و با مشکلات مبارزه میکنم ولی اگه محبت هاش ادامه نداشته باشه ترجیح میدم که جونی مو پای این زندگی نذارم حالا چیکار کنم ولی تازگی ها اخلاقش بهتر شده کسی که اجازه نمیداد یک شب تنهاش نذارم الان پیشنهاد داده که با خوانواده اش برو مشهد برا زیارت تا حال و هوام عوض بشه اگه تو این شخصیت بمونه جونمم فداش میکنم حالا اگه دوباره نسبت به مشکلاتش بی تفاوت شد برم خونه ی مادرم؟
    اینکه برای بهبود روابطتون و برگرداندن صمیمیت و آرامش به زندگیتون تلاش میکنید و حاضرید با هر مانعی بر سر راهتون بجنگید، خیلی عالیه و از این بابت بهتون تبریک میگم
    و فراموش نکنید که همسرتون اگه محبتی بهتون کرد و ابراز علاقه ای کرد، قدرشو بدونید و با عشق پاسخشو بدین و بهش نشون بدین که چقدر براتون ارزش داره و اینها رو فراموش نمیکنید
    مسئله ی بعدی اینکه به نظرم در حال حاضر قهرکردن چاره ساز نیست ، و پیشنهاد میکنم که قبلش راههای دیگه رو برید و بعد رفتن به خونه ی مادرتون به نشانه ی اعتراض رو امتحان کنید
    نکته دیگه اینکه یعنی امکان اینکه ایشونم با شما بیان سفر نیست؟ شغلشون چیه؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    382
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    2
    تشکر شده 23 بار در 18 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

ایشون کارمند بیمارستان هستند و نمی تونند که به سفر بیان چون مرخصی بیمارستان کمه و ایشون تازه رفتند سر این کار نمیشه که بیاد(ایشون اول مشاور املاک داشتند 3 سال کار کردند و چون در آمد نداشت کارمند دانشگاه و یک اداره شدند که دو جا کار میکردند و چون زیر دست زیر دستان پدرش بودند پدرشون نذاشتند ادامه بده و براشون لوازم یدکی زدند که چون در آمد نداشت 4 ماه بیشتر دوام نیاورد و رفت تو حراست بیمارستان مشغول بکار شد و چون نگهبان بودن ایشون کسر شان خانواده اش میشد شدند کارمند بیمارستان بماند که تو تعویض شغل های ایشون من با بی پولی های طولانی مدتش ساختم و اصلا هم به روش نیاوردم من کلا کم توقع بودم و هستم) و ایشون به شدت از تنهایی ماندن در منزل وحشت دارند در کل آدم ترسویی هستش حتی از موشم می ترسه ولی من این جوری نیستم چون بزرگ شده روستا هستم از تنهایی و حیونا نمی ترسم در این رابطه من نیز کمی سختگیری میکنم چون به نظر من که خیلی ها هم به آن معتقد هستند همسر من بچه ننه بار اومده مثلا مسواک نمیزنه تندتند غذا می خوره با دهن پر حرف میزنه تا نگی برو سلمونی نمیره کلا اگه هدایتش نکنی و بهش تذکر ندی کارهای اشتباه شو انجام میده خب منم دوس دارم حداقل این مسائل کوچک رو رعایت کنند بخدا همش فک میکنم که با یه بچه 10 ساله زندگی میکنم هر چند من همیشه با محبت این مسائل رو بهشون تذکر میدم ولی همیشه میگه بازم شروع کردی بابا چشم حتی من الان راه رفتن درست و صحیح رو دارم بهش یاد میدم از بس که شل راه میره گوز کمر پیدا کرده من کسی هم که اگه یک هدیه کوچک برام بخره تا چند روز مرتبا ازش تشکر میکنم. پس من به هوای قهر خونه مادرم نمیرم چون نمی خوام تنهاش بذارم ولی اعصابم از کاراش به هم می ریزه بابا این 30 سالشه تو کارای ساده و روز مره زندگیش مونده همه اینا بخاطر تربیت نادرست و تنبل بودن ایشون هستش مخ کامپیوتره ولی مهارت های زندگی درست رو بلد نیستش برا این مشکلاتش چیکار کنم؟

3. کاربران زیر از zahra & homeyra بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    برگرد و تمام دنیا را غافلگیر کن ... من حتی با خدا هم شرط بسته ام!
    شماره عضويت
    509
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.48
    تشکـر
    848
    تشکر شده 358 بار در 241 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

به نظرم هرگز تنهاش نذارید و بهش کنید و مراقب باشید از دستش ندید! :-)

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

5. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    382
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    2
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز میشه بپرسم که مراقب کی باشم و از دستش ندم؟ واقعا متوجه منظورتون نشدم اگه می تونید بیشتر برام توضیح بدید متشکرم

6. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    509
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.48
    تشکـر
    848
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

سلام عزیزم، منظورم این بود که هرگز با همسرتون به نظرم به فکر قهر نباشید و ایشونو تهدید نکنید چون حداقل از این رفتار اخیرشون (هدیه گرفتن برای شما) میشه فهمید دوستتون دارن پس چرا باید به روش تهدید و قهر باهاشون رفتار کنین اگر کمکش کنین مهارتاشو بیشتر کنه به نظرم بهتره مثلا میتونید یک سری مسئولیتها رو در خانه یا بیرون بعهده ایشون بزارید و اگه درست از پسش بر نیومدن شما عواقبش رو پذیرا نشید و به خودشون واگذار کنید. شاید گفتنش راحت باشه که آدم بگه شما خودتونو فدایی کردین ولی این درست نیست به نظرم چون به هر حال شما انتخابی رو کردین و حالا جدایی تبعات خودش رو داره مخصوصاً که فکر میکنم خانوادتون سنتی هستن. وشما نباید خودتونو قربانی بدونید نکات مثبتش رو دریابید اونطور که از بقیه شنیدم و حتی در خیلی موارد دیدم آقایون تقریباً همیشه یک جور بچگانه ای هستن حالا درجه اش فرق می کنه! البته باز هم جز خودتون کسی نمی تونه دقیق قضاوت کنه و من هم فقط نظر شخصیم و گفتم شاید چون خودم با آدمای آروم خیلی احساس خوبی دارم با وجود اینکه خودم خیلی پر حرفم... ببخشید که منظورمو واضح نگفتم...

دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...

7. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    382
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    2
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام من دختر دایی حمیرا جون هستم میخواستم بگم هیج نکات مثبتی در زندگیشون نیست

8. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    382
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    2
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

sسلام دوست عزیز ممنون از راهنمایی هاتون بودن تو شرایط من بودن سخته و حرف تون رو قبول دارم که جز من کس دیگه ای نمی تونه قضاوت کنه همسرم دیشب کلی گریه کرد سر اینکه قراره 3 روز برم مسافرت و تو خونه نباشم دیدن این صحنه ها برام سخته اصلا دوست ندارم با زندگی و احساساتش بازی کنم من همیشه میگم خدا منو آفریده برا جنگیدن پس من بازم صبر میکنم و با ناملایمتی ها میجنگم

9. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    509
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.48
    تشکـر
    848
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

سلام عزیزم خواهش میکنم ... ;-) خب اگه بخاطر اینکه قراره نباشین گریه کرده به نظرم یعنی خیلی دوستتون داره وخیلی خوبه که... به هر حال شما با خوبی کردن به اون و تحمل ناملایمات زندگی اجرتون رو از خدا دریافت میکنید در ضمن به نظرم جنگی در کارنیست و اینطور فکر کردن انرژی زیادی از آدم میبره شما ازدواج کردید و ممکنه فراز و نشیبهای زیادی در زندگی پیش بیاد ولی در نهایت شما با امیدواری به آینده می تونید خوشحال باشید به درساتون برسید و به فکر پیشرفتتون باشید واینکه به عنوان مثال همسرتون بهتون وابسته است از این جهت خوبه که بهتون خیانت نمی کنه یا میشه موردای مثبت دیگه ای رو هم پیدا کرد در مورد بچه دارشدن هم امیدوار باشید راههای زیادی اخیراً پیشنهاد میشه که خیلی موارد مشابه شما رو جوابگو هست و یا حتی در آینده ممکنه پیش بیاد چون ظاهراً روند رو به پیشرفتی رو در پزشکی طی کرده... ولی قضیه روی دیگه ای هم داره و اون اینکه شما بدون احساس ناخوشایند قربانی بودن یا موارد منفی دیگه با فکر باز و آرامش ارزیابی کنید که آیا آدم ادامه هستید و قادرین همچین نقشی رو که بالا بعنوان مثال خدمتتون گفتم داشته باشین (بدون حس جنگیدن و یا قربانی بودن) یا نه که اگه نمی تونید همین حالا که خیلی حوونید به فکر جدایی باشید بهتره چون با حسهای منفیتون نسبت به شرایط همسرتون حالات ایشون رو هم ممکنه تشدید کنید. و این نظرهای غیر تخصصی من هست فقط سعی کردم خودم رو تا اندازه ای جای شما بگذارم و چیزی که به ذهنم رسید و بگم و با شما درددل کنم. امیدوارم لحظه های خوبی در انتظارتون باشه :-)

دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...

10. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    معلم نفس خود و شاگرد وجدان خویش باش ...
    شماره عضويت
    11
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.23
    تشکـر
    637
    تشکر شده 209 بار در 141 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra & homeyra نمایش پست ها
    ایشون کارمند بیمارستان هستند و نمی تونند که به سفر بیان چون مرخصی بیمارستان کمه و ایشون تازه رفتند سر این کار نمیشه که بیاد(ایشون اول مشاور املاک داشتند 3 سال کار کردند و چون در آمد نداشت کارمند دانشگاه و یک اداره شدند که دو جا کار میکردند و چون زیر دست زیر دستان پدرش بودند پدرشون نذاشتند ادامه بده و براشون لوازم یدکی زدند که چون در آمد نداشت 4 ماه بیشتر دوام نیاورد و رفت تو حراست بیمارستان مشغول بکار شد و چون نگهبان بودن ایشون کسر شان خانواده اش میشد شدند کارمند بیمارستان بماند که تو تعویض شغل های ایشون من با بی پولی های طولانی مدتش ساختم و اصلا هم به روش نیاوردم من کلا کم توقع بودم و هستم) و ایشون به شدت از تنهایی ماندن در منزل وحشت دارند در کل آدم ترسویی هستش حتی از موشم می ترسه ولی من این جوری نیستم چون بزرگ شده روستا هستم از تنهایی و حیونا نمی ترسم در این رابطه من نیز کمی سختگیری میکنم چون به نظر من که خیلی ها هم به آن معتقد هستند همسر من بچه ننه بار اومده مثلا مسواک نمیزنه تندتند غذا می خوره با دهن پر حرف میزنه تا نگی برو سلمونی نمیره کلا اگه هدایتش نکنی و بهش تذکر ندی کارهای اشتباه شو انجام میده خب منم دوس دارم حداقل این مسائل کوچک رو رعایت کنند بخدا همش فک میکنم که با یه بچه 10 ساله زندگی میکنم هر چند من همیشه با محبت این مسائل رو بهشون تذکر میدم ولی همیشه میگه بازم شروع کردی بابا چشم حتی من الان راه رفتن درست و صحیح رو دارم بهش یاد میدم از بس که شل راه میره گوز کمر پیدا کرده من کسی هم که اگه یک هدیه کوچک برام بخره تا چند روز مرتبا ازش تشکر میکنم. پس من به هوای قهر خونه مادرم نمیرم چون نمی خوام تنهاش بذارم ولی اعصابم از کاراش به هم می ریزه بابا این 30 سالشه تو کارای ساده و روز مره زندگیش مونده همه اینا بخاطر تربیت نادرست و تنبل بودن ایشون هستش مخ کامپیوتره ولی مهارت های زندگی درست رو بلد نیستش برا این مشکلاتش چیکار کنم؟
    پيشنهاد ميکنم درصورتيکه شوهرتون به حرف شما اهميت ميدن, بهشون پيشنهاد بدين که با هم بريد مشاوره ى حضورى

11. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    525
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به نظر من هیچ مشکلی نیست که راه حل نداشته باشه به جز مرگ
    اولین و بهترین کسی که میتونه کمکتون کنه خودتون هستید
    شما چندین ساله از ازدواجتون گذشته نمیشه که راههای نفوذ به دل و ذهن همسرتون رو ندونید مگر اینکه شما هم بی تفاوت بوده باشید
    در کل شناخت طرفین میتونه خیلی تو بهبود روابط کمکتون کنه
    البته اینم بگم که مسایل جنسی در زندگی از اهمیت بسیار بالایی برخورداره ولی وجود فرزند نمیتونه و نباید خللی در عشق و علاقه زوجین بوجود بیاره

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

LinkBacks (?)

1. 02-27-2014, 08:07 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

پیچ مشکلات جنسی

rabete jensi az kon

پیج مشکلات جنسیپیج مشکلات جنسی جدیدrabete jensi az joloصفحه مشکلات جنسیپیچ مشکلات ممهپیج مشکلات کسRabeteh jensi az konپیج مشکلات ممهGoogle پیج مشکلات جنسیصفحات مشکلات جنسی‏‎ ‎پیچ مشکلات جنسیپیج مشکلات زناشوییپیچ مشکلات جنسی کسصفحه مشکلات پیج مشکلات جنسی باحالصفحه مشكلات جنسىپیج مشکلات جنسی صفحهروش عضویت در پیچ مشکلات جنسیتاپیک زناشوصفحه مشکلات چنسیعملیات جنسیgoogleصفحه مشکلات جنسیپیچ مشکلات جنسی دوستیمسکلات تحصیلی صفحه مشکلات جنسیکانول پیچ مشکلات جنسیمشکلات جنسی باحالپستای پیج مشکلات جنسیتایپیک سوال و جواب مشکلات جنسیپیج مشکلات جنسی 18پیج مشکلات جنسی تخصصیپيج مشکلات جنسى خانواده برترصفهحه مشکلات جنسی

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مشکلات زندگی در کانادا,  مشکلات زناشویی,  مشکلات اینستاگرام,  مشکلات وایبر,  مشکلات معده,  مشکلات زندگی,  مشکلات جوانان,  مشکلات بازی gta v,  مشکلات کبد,  مشکلات خانوادگی,  مشکل جنسیتی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)