مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40

موضوع: مشکلات جنسی

1. Top | #31

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2108
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکلات جنسی

مرسی آجی بیتا ولی هرزگاهی از آینده می ترسم می ترسم که کم بیارم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از sepideh18 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #32

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2062
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    1
    تشکر شده 22 بار در 17 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    0

با سلام خدمت همه من در گذشته مشکلات زیادی داشتم که در بالا خدمت تون عرض کردم و حالا تا حدودی مشکلاتم حل شده و و با برخی هم کنار اومده ام عاشق همسر و زندگیم شده ام و کلاس های مختلف میرم و پیگیر دکتر همسرمم هستم و حال مشکلی که آزارم میدهد این است که من عروس بزرگ خانواده همسرم هستم و به نوعی میشه گفت موش آزمایشگاهی خیلی اذیتم کردند و کلی برام سخت گیری کردندو در عوض من همیشه احترامشان را نگه می دارم و هرگز جواب سر بالا به آنها ندادهام و در طول 7 سال هم من و هم خانواده ام را آزار دادند و الان که پسر دیگرشان عروسی کرده و عروسه هم از این جو.اب بده ها هستش ولی خیلی تبعیض قایل می شن به من می گفتند تو خونه جلو مهمون باید چادر سر کنی ولی الان عروس دومی آستین 3ربع و لباس های کوتاه می پوشه و لی کسی کاری به کارش نداذه و چون جواب میده خیلی هم عزیز هستش تنهایی تا تهران و قزوین میره ولی به من اجازه نمی دادند باشگاه یا بیرون برم اون شاغله ولی مون ونذاشتند کار کنم همی آزادی ها رو داره من چون دختر شهرستان بودم خیلی اذیتم کردند ولی جاریم بچه تهرانه الان من بیشتر از هر کسی هوای خانواده همسرم رو دارم و همیشه در کارهاشون کمک حال هستم ولی توجه اینها به جز خواهر شوهرم سمت جاریم هستش من آدم حسودی نیستم ولی وقتی تبعیض قایا می شن حس بدی دارم همه محدودیت ها برا من وتنها خواهرشوهرم هست ولی برا عروس جدیده نیست میشه راهنماییم کنید که من چیکار باید بکنم؟

4. کاربران زیر از sogand بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #33

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    4931
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام
    وقت بخیر
    من امیر هستم 27 ساله
    دوست ندارم آزادانه مطلب خودم رو بیان کنم!
    چطور میشه مشکلم رو بیان کنم ؟؟

6. کاربران زیر از امیرساهی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #34

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.19
    تشکـر
    3,960
    تشکر شده 9,305 بار در 4,583 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط امیرساهی نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    من امیر هستم 27 ساله
    دوست ندارم آزادانه مطلب خودم رو بیان کنم!
    چطور میشه مشکلم رو بیان کنم ؟؟
    سلام
    دوست عزیز اگر مشکل خاصی هست باید به متخصص روانپزشک مراجعه کنی

و یا با مشاور روانکاو مشورت کنی ، وبرای اینکار باید با بهزیستی منطقه تماس بگیرید تا آدرس مراکز موجود در شهرو بهتون بگن ...
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

8. Top | #35

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27926
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

با سلام بر همکی بعد از دو سال برگشتم من همچنان مشکلاتم سر جاش هست دیگه خسته شدم وضعیت همسرمم بد شده موندم چیکار کنم

9. Top | #36

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14456
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.68
    تشکـر
    1
    تشکر شده 571 بار در 299 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط مژگان۲۴ نمایش پست ها
    با سلام بر همکی بعد از دو سال برگشتم من همچنان مشکلاتم سر جاش هست دیگه خسته شدم وضعیت همسرمم بد شده موندم چیکار کنم
    دوست عزیز از اولین پست تون که شروع کردم به خوندن، حدس زدم این ارامش موقتی باشه.
    گفتم این خانم میگه کج دار و مریز به این رابطه ادامه میدم تا ببینم چی پیش میاد.
    و متاسفم که بعد از دوسال برگشتین خونه اول!

اول از همه یه موضوعی رو بهتون بگم. تحت هیچ شرایطی و هرررررررگززززززز منزلتون رو به قصد قهر ترک نکنین. یعنی شده همسرتون قهر کنه و بره بیرون، بذارین بره ولی ابدا خونه تون رو ترک نکنین. همه ما روزای سخت داشتیم. قهر و دعوا داشتیم. ادم وقتی عصبانی میشه خیلی فکرها ممکنه بکنه که در ظاهر منطقی همهست ولی وقتی خشمش فروکش کنه، اونوقت میفهمه چه اشتباهات بزرگ و بعضا جبران ناپذیری رو مرتکب شده.
    ترک خونه اصلا چه معنی میده؟ میرین که چی بشه؟ که همسرتون با سرشکستگی، خرد بشه جلوی خانواده خودش و شما، غرورشو له کنه بیاد دنبالتون؟ انصافه؟ این زندگی دیگه زندگی میشه؟ فردا هم که چشمش بهتون بیفته تو دلش میگه این همون کسیه که منو له کرد. به جای اینکه منو بالا ببره، غرورمو خرد کرد! دیگه عشقی باقی نمی مونه.
    حالا اگه نیاد هم که دیگه بدتر. شماجلوی همه سنگ رو یخ شدین!

پس به جای پاک کردن صورت مساله، به فکر راه حل باشین.

اول از همه به جای منفی بافی و ایرادگیری، صفات مثبت و منحصر بفرد همسرتون رو یادداشت کنین. مثلا یکیش همین که مخ کامپیوتره
    و تاکید میکنم حتما بنویسین تا جلوی چشمتون باشه.
    اگه منصفانه قضاوت کنین میبینین اونقدرها هم غیرقابل تحمل نیست.

با چیزایی که گفتین حدس میزنم فقط مشکل کمبود اعتماد به نفسش خیلی ازار دهنده باشه. اونم با حمایت و تشویق شما کم کم درست میشه. از نوشته هاتون حس کردم زیادی اهل امر و نهی کردن هستین. مردها مثل بچه ها می مونن. با محبت چنان گل از گلشون میشکفه که دنیا رو به پات میریزن.
    میدونم خسته این. مشکلاتتون هم مدام یاداوری میکنین، فکرتون درگیر میشه، کلافه میشین. یه استراحت به خودتون بدین، از نو شروع کنین.
    حالا که همسرتون کوتاه اومده، یه سفر چند روزه با دوستان یا اقوامی که باهاشون راحتین، برین. خیلی کمک میکنه به تمدد اعصاب. بعد که برگشتین با ارامش شروع کنین به حل مسائل زندگیتون.
    اینقدر هم نگید دارم میجنگم، بار زندگی رو دوش منه، بدبخت شدم و... اینا بار منفی دارن، ناخوداگاه رو ذهنتون تاثیر میذارن.
    به حرف کسی هم درباره طلاق گوش ندین. به خدا ملت زندگی خودشونو دارن، یه حرفی میزنن رو هوا. فردا شما میمونی و هزاران مشکل. اگه یه کدوم از اونایی که الان شیرتون کردن جدا شین، بیان بگن حالت چطوره؟ به خاطر حرف چند نفر، زندگیتونو خراب نکنین.
    مشکل جنسی شون هم با یه مشاوره حضوری به سادگی حل میشه. به حرف یه دکتر که ادم دلسرد نمیشه. الان مثل قدیم نیست که بسوزی و بسازی. اینترنت هست، مشاوره هست، دکتر طب سنتی هست، طب مدرن هست. هزار تا راه وجود داره واسه حل این قضیه.
    احتمالا از این بابت هم خیلی تحت فشارین و این قضیه در اختلافاتتون بی تاثیر نیست.
    شما که تا اینجای کار رو اومدین، باقیشم برین. ان شاا... حل میشه. اگر مشکلی در هر زمینه داشته باشن، متخصص بهتون اموزش میده چطور نواقص رو برطرف کنین.

اینقدر هم زندگی تون رو با کسی مقایسه نکنین. شما ظاهر زندگی مردم رو میبینین، قضاوت میکنین. حالا اگه جاری تون لباس باز پوشیده خیلی خوشبخته؟ یا اگه اطرافیان از ترس نیش زبونش احترامشو نگه میدارن خیلی ارزش منده؟
    شما به جای حسرت زندگی دیگرون رو خوردن، جوری زندگیتون رو بسازین که بقیه حسرت زندگی شما رو بخورن.

10. Top | #37

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27926
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

مرسی دوست عزیز نت تو این هشت سال به هیچ عنوان به قهر خونه مو ترک نکردم برا اینکه از مشکلات فرار کنم رفتم سر کار ولی دیابت همسرم و رعایت نکردنش عذابم میده و چون رعایت نمی کنه مشکلات جنسیش روز به روز بدتر میشه شدیم خواهر و برادر من همیشه و همه جا تحسین شده ام ولی دیگه سر خورده شدم عصبی شدم دلمم نمیاد تو این شرایط تنهاش بذارم تو این هشت سال خلی دکتر رفتم ولی نتیجه نداد من تمام تلاشم رو کردم ولی کاهی اوقات منم دلم می خواد جوونی کنم و از زنذگیم لذت ببرم من تازه ۲۴ ساله شدم پس کی قراره خوش باشم

11. Top | #38

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14456
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.68
    تشکـر
    1
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

مرسی دوست عزیز نت تو این هشت سال به هیچ عنوان به قهر خونه مو ترک نکردم برا اینکه از مشکلات فرار کنم رفتم سر کار ولی دیابت همسرم و رعایت نکردنش عذابم میده و چون رعایت نمی کنه مشکلات جنسیش روز به روز بدتر میشه شدیم خواهر و برادر من همیشه و همه جا تحسین شده ام ولی دیگه سر خورده شدم عصبی شدم دلمم نمیاد تو این شرایط تنهاش بذارم تو این هشت سال خلی دکتر رفتم ولی نتیجه نداد من تمام تلاشم رو کردم ولی کاهی اوقات منم دلم می خواد جوونی کنم و از زنذگیم لذت ببرم من تازه ۲۴ ساله شدم پس کی قراره خوش باشم
    حق دارین. واقعا درکتون میکنم چون منم تو یه برهه ای از زندگیم مشکل مشابه شمارو داشتم. واقعا کمبود روابط جنسی خصوصا اگه شما طبع گرم و همسرتون طبع سردی داشته باشن، خیلی ازار دهنده س.
    پیشنهاد میکنم اگه از دکتر رفتن نتیجه نگرفتین، پیش یه مشاور در زمینه روابط جنسی برین. شاید بخشی از مشکل همسر شما روانی باشه نه صرفا به خاطر دیابت.
    سعی کنین از داشته هاتون لذت ببرین. شما هنوز خیلی جوونین. اول راهین. از کجا معلوم اگه خدای نکرده جدا بشین، گیر یه ادم بدتر نیفتین؟
    اگه اخلاق همسرتون خوبه و باهاتون راه میاد، شمام کمکش کنین مشکلش حل بشه. باور کنین ایشون الان بیشتر از شما ممکنه اذیت بشه و خجالت بکشه.
    یه جا نوشته بودین مادرشوهرتون گفته پدرشوهرتون هم همینجوری بوده.
    اشتباه بزرگی کردین که راجع به خصوصی ترین مساله زندگیتون با بقیه حرف زدین. اینکار فقط عزت نفس همسرتون رو کم میکنه. اگه با ملایمت با خودشون حرف بزنین راحت تر به نتیجه میرسین.

موفق باشین

12. Top | #39

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27926
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

آخه من سنی نداشتم مادرشون هم خیلی اذیت می کرد کار به جایی رسید که همسرم شب ادراری داشت من فقط ۱۶ سالم بود نمی تونستک تنهایی جمع و جور کنم همش گیر میداد که چرا هر روز تشک می شوری مجبور شدم بگم

13. Top | #40

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14456
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.68
    تشکـر
    1
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

آخه من سنی نداشتم مادرشون هم خیلی اذیت می کرد کار به جایی رسید که همسرم شب ادراری داشت من فقط ۱۶ سالم بود نمی تونستک تنهایی جمع و جور کنم همش گیر میداد که چرا هر روز تشک می شوری مجبور شدم بگم
    خیلی زود ازدواج کردین.
    واقعا امادگی ازدواج رو داشتین؟
    الانم با خانواده همسرتون یه جا زندگی میکنین؟
    یه بار که هم شما و هم همسرتون از وضعیت روحی خوبی برخوردار بودین، با هم حرف بزنین.
    شما از دغدغه هاتون بگین. حرفای ایشونم بشنوین.
    خودتون دوتا بیشتر از هرکس دیگه ای میتونین به هم کمک کنین

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

LinkBacks (?)

1. 02-27-2014, 08:07 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

پیچ مشکلات جنسی

rabete jensi az kon

پیج مشکلات جنسیrabete jensi az joloپیج مشکلات جنسی جدیدصفحه مشکلات جنسیپیج مشکلات ممهپیج مشکلات جنسی باحالپیچ مشکلات جنسی کسپیج مشکلات کسGoogle پیج مشکلات جنسی‏‎ ‎پیچ مشکلات جنسیصفحات مشکلات جنسیپیچ مشکلات ممهپیج مشکلات زناشوییRabeteh jensi az konصفحه مشكلات جنسىپیج مشکلات جنسی صفحهروش عضویت در پیچ مشکلات جنسیصفحه مشکلات صفحه مشکلات چنسیعملیات جنسیgoogleصفحه مشکلات جنسیپیج مشکلات خیلی جدیدپیج مشکلات بدبختیپیج مشکلات جنسی 18پیچ مشکلات جنسی دوستیمسکلات تحصیلی صفحه مشکلات جنسیکانول پیچ مشکلات جنسیمشکلات جنسی باحالپيج مشكلات جنسي 18تایپیک سوال و جواب مشکلات جنسیپیج مشکلات جنسی تخصصیتاپیک زناشو

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مشکلات زندگی,  مشکلات زناشویی,  مشکلات اینستاگرام,  مشکلات وایبر,  مشکلات معده,  مشکلات جوانان,  مشکلات بازی gta v,  مشکلات کبد,  مشکلات خانوادگی,  مشکلات سمند ef7,  مشکل جنسیتی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)