مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

موضوع: مشکل برادرم

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21172
    عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    13
    تشکر شده 203 بار در 81 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : مشکل برادرم

نقل قول نوشته اصلی توسط helak نمایش پست ها
    من عذرخواهی می کنم فکر می کنم مکان مناسبی رو برای عنوان مشکل انتخاب نکردم. ضمنا من به هیچ وجه به خودم اجازه نمیدم در مورد کسی قضاوت کنم چه برادرم باشه و چه به قول شما یه پسری 3 تا محله بالاتر!!!!
    من سوالم رو پس می گیرم. ممنون
    دوست عزیز سلام
    نگرانی شما از زندگی برادرتان کاملا طبیعی است هر شخصی ممکن است به هر دلیلی در زندگی خود مرتکب اشتباه شود چه فرد مذهبی باشد چه غیر مذهبی
    اما اجازه بدهید نقش شما در همان نقش خواهری بماند شما مشاور خوبی برای برادرتان نخواهید بود و قطعا سوگیری و حس خواهرانه شما اجازه نخواهد داد که بیطرفانه به این مشکل بنگرید.
    بهترین کاری که شما میتوانید انجام دهید اینست که از برادرتان بخواهید به اتفاق همسرشان تاکید میکنم
    به اتفاق همسرشان
    نزد مشاور زوج درمانی که در زمینه خیانت زناشویی فعالیت میکند بروند. خیانت به هرگونه رابطه با شخص دیگر بدون اگاهی همسر گفته میشود. مشاور زوج درمانی زمانی وارد مرحله درمان خواهد شد که فرد خطاکار متعهد شود رابطه با شخص سوم کاملا قطع میشود چون اگر انرژی زوجین در جایی غیر از رابطه زناشویی صرف شود عملا درمانی شکل نخواهد گرفت.
    در مساله خیانت سه شخص به ترتیب مقصر هستند
    فرد خاطی
    همسرش
    و شخص سوم
    شخص سوم کمترین تقصیر را دارد
    رابطه س.ک.س و رابطه عاطفی لازم و ملزوم همدیگر هستند اگر رابطه عاطفی رضایت بخش نباشد ناخوداگاه رابطه س.ک.س زوجین نیز دچار مشکل خواهد شد و عکس ان نیز صادق است.
    پس ابتدا باید این روابط بهبود یابند.
    برادر شما حق انتخاب دارد
    یا روابط دیگر را خاتمه میدهد ، در زوج درمانی شرکت میکند و رابطه زناشویی خود را بهبود میدهد
    ویا اگر خواهان ادامه رابطه فرازناشویی(خارج از منزل) میباشد زندگی زناشویی را خاتمه میدهد.
    در هر دو گزینه باید معایب و مزایای انتخابش را ارزیابی نماید درست همانند کفه ترازو چه چیزی از دست میدهد و چه چیزی بدست می اورد
    جهت مشاوره حضوری از همین سایت میتوانید اقدام نمایید
    موفق باشید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 5 کاربران زیر از Dr.Psychologist بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    19529
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    30
    تشکر شده 50 بار در 36 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    2

درستش همینه. ایشالا برادرتون تصمیم درستی میگیره
    نقل قول نوشته اصلی توسط Masafi نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    نگرانی شما از زندگی برادرتان کاملا طبیعی است هر شخصی ممکن است به هر دلیلی در زندگی خود مرتکب اشتباه شود چه فرد مذهبی باشد چه غیر مذهبی
    اما اجازه بدهید نقش شما در همان نقش خواهری بماند شما مشاور خوبی برای برادرتان نخواهید بود و قطعا سوگیری و حس خواهرانه شما اجازه نخواهد داد که بیطرفانه به این مشکل بنگرید.
    بهترین کاری که شما میتوانید انجام دهید اینست که از برادرتان بخواهید به اتفاق همسرشان تاکید میکنم نزد مشاور زوج درمانی که در زمینه خیانت زناشویی فعالیت میکند بروند. خیانت به هرگونه رابطه با شخص دیگر بدون اگاهی همسر گفته میشود. مشاور زوج درمانی زمانی وارد مرحله درمان خواهد شد که فرد خطاکار متعهد شود رابطه با شخص سوم کاملا قطع میشود چون اگر انرژی زوجین در جایی غیر از رابطه زناشویی صرف شود عملا درمانی شکل نخواهد گرفت.
    فرد خاطی
    همسرش
    و شخص سوم

رابطه س.ک.س و رابطه عاطفی لازم و ملزوم همدیگر هستند اگر رابطه عاطفی رضایت بخش نباشد ناخوداگاه رابطه س.ک.س زوجین نیز دچار مشکل خواهد شد و عکس ان نیز صادق است.
    برادر شما حق انتخاب دارد
    یا روابط دیگر را خاتمه میدهد ، در زوج درمانی شرکت میکند و رابطه زناشویی خود را بهبود میدهد
    ویا اگر خواهان ادامه رابطه فرازناشویی(خارج از منزل) میباشد زندگی زناشویی را خاتمه میدهد.
    در هر دو گزینه باید معایب و مزایای انتخابش را ارزیابی نماید درست همانند کفه ترازو چه چیزی از دست میدهد و چه چیزی بدست می اورد
    موفق باشید

4. کاربران زیر از زحل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21155
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.65
    تشکـر
    168
    تشکر شده 189 بار در 138 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

دوست عزیز سلام
    بهترین کاری که شما میتوانید انجام دهید اینست که از برادرتان بخواهید به اتفاق همسرشان تاکید میکنم نزد مشاور زوج درمانی که در زمینه خیانت زناشویی فعالیت میکند بروند. خیانت به هرگونه رابطه با شخص دیگر بدون اگاهی همسر گفته میشود. مشاور زوج درمانی زمانی وارد مرحله درمان خواهد شد که فرد خطاکار متعهد شود رابطه با شخص سوم کاملا قطع میشود چون اگر انرژی زوجین در جایی غیر از رابطه زناشویی صرف شود عملا درمانی شکل نخواهد گرفت.
    فرد خاطی
    همسرش
    و شخص سوم

برادر شما حق انتخاب دارد
    موفق باشید

ببخشید من چند تا سوال داشتم از خدمتتون
    ازدواج موقت مردانی که همسر دارن هم خیانت محسوب میشه؟

و اینکه حق انتخاب داره رو من نمیتونم درک کنم . یعنی یه خانومی به هزار امید با مردی ازدواج کنه بعد اون مرد میتونه به خاطر مسایل جنسی ولش کنه و بره با یکی دیگه؟
    این چجور ازدواج و تعهدیه؟
    این مورد شامل خانم ها هم میشه؟

6. کاربران زیر از خانوم خانومای گل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21172
    عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    13
    تشکر شده 203 بار در 81 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم خانومای گل نمایش پست ها
    ببخشید من چند تا سوال داشتم از خدمتتون
    ازدواج موقت مردانی که همسر دارن هم خیانت محسوب میشه؟

و اینکه حق انتخاب داره رو من نمیتونم درک کنم . یعنی یه خانومی به هزار امید با مردی ازدواج کنه بعد اون مرد میتونه به خاطر مسایل جنسی ولش کنه و بره با یکی دیگه؟
    این چجور ازدواج و تعهدیه؟
    این مورد شامل خانم ها هم میشه؟
    سلام دوست عزیز
    به هرگونه رابطه حتی یک رابطه عاطفی فقط از طریق پیامک که بدون اطلاع همسر باشد خیانت گفته میشود..
    در مقابل اگر حتی عقد دایم یا هر گونه رابطه س.ک.س.با اطلاع و اجازه همسر باشد خیانت محسوب نخواهد شد.
    کسی که خیانت میکند تعهدی به زندگی زناشویی ندارد.
    بله هر شخصی حق انتخاب دارد میتواند در رابطه زناشویی بماند یا انرا ترک کند اما زندگی زناشویی از دونفر تشکیل شده است و هر تصمیمی باید با توافق زوجین گرفته شود.
    هم زن و هم مرد هر دو حق انتخاب دارند اما حق خیانت به همسر را هیچ کدام ندارند.
    موفق باشید

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 137.jpg  

8. 3 کاربران زیر از Dr.Psychologist بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دنیای این روزای من هم قد تن پوشم شده انقد دورم از تو که دنیا فراموشم شده
    شماره عضويت
    6383
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.21
    تشکـر
    5,294
    تشکر شده 3,297 بار در 977 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط helak نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    برادر من حدود 13 ساله که ازدواج کرده و یک پسر 6 ساله داره. زندگی خوبی با خانومش ندارن. دو سال پیش در محل کارش عاشق یک خانم متاهل شده که ایشون هم متاهل هستند و البته مذهبی... اوایل آشناییشون فقط با تصور اون خانم میتونست با خانومش رابطه داشته باشه و الان بیشتر از یک سال هست که هرچه تلاش میکنه دیگه نمیتونه با خانومش رابطه داشته باشه، حتی چند بار هم تلاش کرده که متاسفانه اصلا به حالت نعوذ نرسیده و خانومش خیلی بهش توهین کرده. این در صورتی هست که برادرم بعد از یک سال و نیم التماس کردن به اون خانم، یک بار اون خانم رو بوسیده و با همون بوسیدن هم ارضا شده!!!
    برادرم به خاطر درد و سوزش شدید و دفع خون به دکتر مراجعه کرده و دکتر گفته اگر به صورت عادی نزدیکی نداشته باشی عقیم می شی چون به مرور زمان چون نزدیکی طبیعی نداشتی باعث شده که بیضه ها و دستگاه تناسلیت آسیب ببینه. و گفته شما از نظر روحی وابسته به اون خانم شدی و چون عاشقش هستی تمام تمایلات جنسیت به سمت اون خانم سوق پیدا کرده و چون نتونستی باهاش رابطه برقرار کنی این اتفاق افتاده. اون خانم هم که مطمینا به هیچ وجه این ارتباط رو نمی پذیرند. حق هم دارند. من خیلی نگرانشم و فقط من از این ماجرا خبر دارم. ممنون میشم اگر دوستان بتونن راهنمایی کنن که الان برادر من چه باید بکنه؟؟؟؟؟؟؟
    سلام.
    برادرتون ار قرصهای تقویتی یا جنسی استفاده کردن ؟

قرصی مثل ارکتو که یک چهارمش کافیه تا مرد با فکر کردن به جسم بی جان هم آلتش منتشر بشه و بتونه در طول
    یک روز هر چند بار که میخواد نزدیکی کنه.

در ارتباط با رابطشون با خانم دیگه این احساس ی تنوع طلبی زود گذره.به مرور زمان فراموش میکنن.

دوستان:اگه کمکی نمیتونید کنید لطفا از تند حرف زدن و اظهار نظر کردن بی فایده خود داریی کنید.

10. 2 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21465
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    3
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز سلام
    فرد خاطی
    همسرش
    و شخص سوم

برادر شما حق انتخاب دارد
    موفق باشید
    ممنون از راهنمایی مفیدتون. البته همسر ایشون اطلاعی از رابطه شون با شخص سوم ندارند. ولی من تمام تلاشم رو می کنم که به یک مشاور مراجعه کنند.
    سپاسگزارم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مشکل,  مشکل گیتی,  مشکل وقت کی دعا,  مشکلات زندگی در کانادا,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکل اتصال mtp,  مشکلات زناشویی,  مشکل زیرنویس در kmplayer,  مشکل وایبر,  مشکل گشا,  من با برادرم مشکل دارم,  با برادرم مشکل دارم,  مشکل من با برادرم,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  من فضلك,  منتدى فتكات,  منال العالم,  منتدى الهلال,  من النظرة الثانية,  منة شلبي,  منتدى النصر,  منتدى الاتحاد,  مشکل,  مشکل گیتی,  مشکل وقت کی دعا,  مشکلات زندگی در کانادا,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکل اتصال mtp,  مشکلات زناشویی,  مشکل زیرنویس در kmplayer,  مشکل وایبر,  مشکل گشا,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)