نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: مشکل برادرم

2532
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21465
    تشکـر
    3
    تشکر شده 8 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل برادرم

با سلام خدمت دوستان
    برادر من حدود 13 ساله که ازدواج کرده و یک پسر 6 ساله داره. زندگی خوبی با خانومش ندارن. دو سال پیش در محل کارش عاشق یک خانم متاهل شده که ایشون هم متاهل هستند و البته مذهبی... اوایل آشناییشون فقط با تصور اون خانم میتونست با خانومش رابطه داشته باشه و الان بیشتر از یک سال هست که هرچه تلاش میکنه دیگه نمیتونه با خانومش رابطه داشته باشه، حتی چند بار هم تلاش کرده که متاسفانه اصلا به حالت نعوذ نرسیده و خانومش خیلی بهش توهین کرده. این در صورتی هست که برادرم بعد از یک سال و نیم التماس کردن به اون خانم، یک بار اون خانم رو بوسیده و با همون بوسیدن هم ارضا شده!!!
    برادرم به خاطر درد و سوزش شدید و دفع خون به دکتر مراجعه کرده و دکتر گفته اگر به صورت عادی نزدیکی نداشته باشی عقیم می شی چون به مرور زمان چون نزدیکی طبیعی نداشتی باعث شده که بیضه ها و دستگاه تناسلیت آسیب ببینه. و گفته شما از نظر روحی وابسته به اون خانم شدی و چون عاشقش هستی تمام تمایلات جنسیت به سمت اون خانم سوق پیدا کرده و چون نتونستی باهاش رابطه برقرار کنی این اتفاق افتاده. اون خانم هم که مطمینا به هیچ وجه این ارتباط رو نمی پذیرند. حق هم دارند. من خیلی نگرانشم و فقط من از این ماجرا خبر دارم. ممنون میشم اگر دوستان بتونن راهنمایی کنن که الان برادر من چه باید بکنه؟؟؟؟؟؟؟

2. 2 کاربران زیر از helak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : مشکل برادرم

خانمشون هم از این علاقه به همکار و رابطه اندک اطلاع دارن .؟
    این اطلاعات رو برادرتون در اختیار شما گذاشتن ؟
    کاری به اعتقادات مذهبی شما ندارم ولی به نظر شما اون خانم چه مذهبی داره که بوسیدن یه فرد نامحرم رو مجاز میدونه .کار اون خانم خیلی اشتباه بوده .
    شما چرا انتظار دارید که همسر برادرتون به ایشون احترام بزارن وقتی برادرتون تا این حد پیش رفتن .
    من دوستان رو دعوت کردم که مشکل برادرتون حل بشه ولی به نظرم ایشون احتیاج به یک مشاور حضوری دارن والبته یه پزشک حاذق هم ایشون رو ببینه .
    اگه پزشک ومشاورشون هم مذهبی باشه بهتره .
    ویرایش توسط ستیلا : 09-05-2015 در ساعت 11:55 PM
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

4. 3 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21465
    تشکـر
    3
    تشکر شده 8 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نه خانومشون اطلاع ندارند. و رابطه برادرم و همسرشون از ابتدا هم خوب نبود ولی متاسفانه اشتباه پشت اشتباه کردند و بچه دار شدند.
    بله اینها همه گفته های برادرم هست.
    در مورد اون خانوم هم من اطلاعات کاملی ندارم ولی طبق گفته برادرم متاسفانه بعد از اون اتفاقی که بینشون افتاده اون خانوم دچار مشکل روحی شدند.
    من فقط مشکل رو انتقال دادم عزیزم نظر شخصی خودم اصلا مهم نیست.

6. کاربران زیر از helak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19044
    تشکـر
    504
    تشکر شده 119 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    به نظر من برادر شما میتونه به خودکشی فکر کنه
    بعد از 13 سال زندگی مشترک و یه بچه 6 ساله قصد داره با یه خانم متاهل دیگه رابطه جنسی برقرار کنه؟ تازه اون خانم به اصطلاح مذهبی رو هم بویده؟
    واقعا شما چطور روتون شده بگید برادرم ...
    من اگه جا شما بودم میگفتم یه پسری 3 تا محله بالاتر از ما میشینه که همچین مشکلی داره

کافیه برادرتون همسرش رو در حال بوسیدن یه مرد غریبه تصور کنه و اونوقت ببینه چه حالی بهش دست میده،اگه ذره ای غیرت تو وجودش باقی مونده باشه یا خودکشی میکنه یا دست از کار کثیفش برمیداره
    بهتره شما باش صحبت کنید و بگید همسر خودت رو در حال بوسیدن یا ... با یه مرد دیگه تصور کن،شاید 1% اثر داشته باشه...
    امضای ایشان
    .:: هاستیک ::.
    .:: WwW.HosTick.iR ::.

الهی..،نگاهی...

8. کاربران زیر از masoud.avard بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21465
    تشکـر
    3
    تشکر شده 8 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من عذرخواهی می کنم فکر می کنم مکان مناسبی رو برای عنوان مشکل انتخاب نکردم. ضمنا من به هیچ وجه به خودم اجازه نمیدم در مورد کسی قضاوت کنم چه برادرم باشه و چه به قول شما یه پسری 3 تا محله بالاتر!!!!
    من سوالم رو پس می گیرم. ممنون

10. 2 کاربران زیر از helak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط helak نمایش پست ها
    من عذرخواهی می کنم فکر می کنم مکان مناسبی رو برای عنوان مشکل انتخاب نکردم. ضمنا من به هیچ وجه به خودم اجازه نمیدم در مورد کسی قضاوت کنم چه برادرم باشه و چه به قول شما یه پسری 3 تا محله بالاتر!!!!

چرو همچین فکری میکنید؟؟؟؟
    شما جواب دیگه ای میخواستید بشنوید؟؟؟؟یا شاید سوالتان درست مطرح نکردید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

12. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزيز
    شما سوالتون رو جاي ماسبي مطرح كرديد.بعضي از دوستان با توجه به ميزان اعتقاد خودشون نظر دادند كه البته محترمه.
    ميتونم بپرسم آيا شما در خارج كشور هستيد يا خير و اينكه نظرتون در مورد عمل برادرتون چيه ؟
    آيا حركت ايشون رو مي پسنديد؟
    البته من موافق اين هستم كه دوستان ميزاني تند نظر دادند ولي بايد قبول كنيم اين امر در كشور ما ايران و با اين اعتقاد كمي دور از عرف هست و اين برخورد دوست هم ناشي از هنجار شكني در خانواده هست.
    اميدوارم ناراحت نشيد
    البته من نيز تا حدودي موافق نظر دوستان هستم ولي با ادبياتي ديگر
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

14. 2 کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21465
    تشکـر
    3
    تشکر شده 8 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سهيل نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    شما سوالتون رو جاي ماسبي مطرح كرديد.بعضي از دوستان با توجه به ميزان اعتقاد خودشون نظر دادند كه البته محترمه.
    ميتونم بپرسم آيا شما در خارج كشور هستيد يا خير و اينكه نظرتون در مورد عمل برادرتون چيه ؟
    آيا حركت ايشون رو مي پسنديد؟
    البته من موافق اين هستم كه دوستان ميزاني تند نظر دادند ولي بايد قبول كنيم اين امر در كشور ما ايران و با اين اعتقاد كمي دور از عرف هست و اين برخورد دوست هم ناشي از هنجار شكني در خانواده هست.
    اميدوارم ناراحت نشيد
    البته من نيز تا حدودي موافق نظر دوستان هستم ولي با ادبياتي ديگر
    من در یک خانواده مذهبی بزرگ شدم و از نظر من مطمینا برادر من کار بسیار ناشایستی انجام داده، این کار شرعا، عرفا و قانونا یک عمل شنیع و غیر اخلاقی هست. اما ممکنه هر کدوم از ما کارهای ناشایستی در زندگیمون انجام داده باشیم و انجام بدیم. من در زندگیم یاد گرفتم که هیچوقت هیچکس رو قضاوت نکنم چون نمیدونم اگر خودم کاملا در شرایط طرف مقابلم قرار می گرفتم چیکار می کردم. به قول امام صادق (ع) : «اگر انسانی، انسانی را را به خاطر گناهی سرزنش کند نمیرد تا خود به آن گناه مرتکب شود.»
    در هر صورت من هم چند روزی هست که از این ماجرا مطلع شدم و اگر سوال رو اینجا مطرح کردم دلیل بر این نیست که این کار رو تایید کردم،فقط خواستم از راهنمایی دوستان استفاده کنم و اگر بتونم از نظر روحی کمک کنم تا این مشکل حل بشه.

16. 3 کاربران زیر از helak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5503
    تشکـر
    62
    تشکر شده 14 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام خدمت دوستان
    برادر من حدود 13 ساله که ازدواج کرده و یک پسر 6 ساله داره. زندگی خوبی با خانومش ندارن. دو سال پیش در محل کارش عاشق یک خانم متاهل شده که ایشون هم متاهل هستند و البته مذهبی... اوایل آشناییشون فقط با تصور اون خانم میتونست با خانومش رابطه داشته باشه و الان بیشتر از یک سال هست که هرچه تلاش میکنه دیگه نمیتونه با خانومش رابطه داشته باشه، حتی چند بار هم تلاش کرده که متاسفانه اصلا به حالت نعوذ نرسیده و خانومش خیلی بهش توهین کرده. این در صورتی هست که برادرم بعد از یک سال و نیم التماس کردن به اون خانم، یک بار اون خانم رو بوسیده و با همون بوسیدن هم ارضا شده!!!
    برادرم به خاطر درد و سوزش شدید و دفع خون به دکتر مراجعه کرده و دکتر گفته اگر به صورت عادی نزدیکی نداشته باشی عقیم می شی چون به مرور زمان چون نزدیکی طبیعی نداشتی باعث شده که بیضه ها و دستگاه تناسلیت آسیب ببینه. و گفته شما از نظر روحی وابسته به اون خانم شدی و چون عاشقش هستی تمام تمایلات جنسیت به سمت اون خانم سوق پیدا کرده و چون نتونستی باهاش رابطه برقرار کنی این اتفاق افتاده. اون خانم هم که مطمینا به هیچ وجه این ارتباط رو نمی پذیرند. حق هم دارند. من خیلی نگرانشم و فقط من از این ماجرا خبر دارم. ممنون میشم اگر دوستان بتونن راهنمایی کنن که الان برادر من چه باید بکنه؟؟؟؟؟؟؟
    به نظر بنده. باید اول به فکر راه حلی برای اصلاح رابطه برادرتون با خانومش باشید... اونها رو به یک مشاوره عالی معرفی کنید... البته اگه دوستان مشاور خوبی میشناسن... و اینکه اول باید برادرتون و خانمش به رفتن پیش مشاور راضی بشن...
    اگر با هم موندند که خوبه و اگر نه تکلیفشون مشخص میشه و برادرتون راحت تر میتونه برای ازدواج مجدد یا ازدواج موقت تصمیم بگیره و نیازهاش رو برطرف کنه... چرا که مسائل عاطفی زناشویی که ممکنه بهانه روابط اینگونه باشه ممکنه دیگه وجود نداشته باشه...
    باید آگاهی برادرتون رو نسبت به کارهاش بیشتر کنید و ایشون رو به معنویات بیشتر دعوت کنید...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

18. کاربران زیر از mahtabb بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

با سلام خدمت دوستان

سلام

عزیز حتما به یک همکار مشاور مرد رجوع کنید.!

موفق باشید

سپاس
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

20. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    تشکر شده 203 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز سلام
    نگرانی شما از زندگی برادرتان کاملا طبیعی است هر شخصی ممکن است به هر دلیلی در زندگی خود مرتکب اشتباه شود چه فرد مذهبی باشد چه غیر مذهبی
    اما اجازه بدهید نقش شما در همان نقش خواهری بماند شما مشاور خوبی برای برادرتان نخواهید بود و قطعا سوگیری و حس خواهرانه شما اجازه نخواهد داد که بیطرفانه به این مشکل بنگرید.
    بهترین کاری که شما میتوانید انجام دهید اینست که از برادرتان بخواهید به اتفاق همسرشان تاکید میکنم
    به اتفاق همسرشان
    نزد مشاور زوج درمانی که در زمینه خیانت زناشویی فعالیت میکند بروند. خیانت به هرگونه رابطه با شخص دیگر بدون اگاهی همسر گفته میشود. مشاور زوج درمانی زمانی وارد مرحله درمان خواهد شد که فرد خطاکار متعهد شود رابطه با شخص سوم کاملا قطع میشود چون اگر انرژی زوجین در جایی غیر از رابطه زناشویی صرف شود عملا درمانی شکل نخواهد گرفت.
    در مساله خیانت سه شخص به ترتیب مقصر هستند
    فرد خاطی
    همسرش
    و شخص سوم
    شخص سوم کمترین تقصیر را دارد
    رابطه س.ک.س و رابطه عاطفی لازم و ملزوم همدیگر هستند اگر رابطه عاطفی رضایت بخش نباشد ناخوداگاه رابطه س.ک.س زوجین نیز دچار مشکل خواهد شد و عکس ان نیز صادق است.
    پس ابتدا باید این روابط بهبود یابند.
    برادر شما حق انتخاب دارد
    یا روابط دیگر را خاتمه میدهد ، در زوج درمانی شرکت میکند و رابطه زناشویی خود را بهبود میدهد
    ویا اگر خواهان ادامه رابطه فرازناشویی(خارج از منزل) میباشد زندگی زناشویی را خاتمه میدهد.
    در هر دو گزینه باید معایب و مزایای انتخابش را ارزیابی نماید درست همانند کفه ترازو چه چیزی از دست میدهد و چه چیزی بدست می اورد
    جهت مشاوره حضوری از همین سایت میتوانید اقدام نمایید
    موفق باشید

22. 5 کاربران زیر از Dr.Psychologist بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19529
    تشکـر
    30
    تشکر شده 50 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    9

درستش همینه. ایشالا برادرتون تصمیم درستی میگیره
    نقل قول نوشته اصلی توسط Masafi نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    نگرانی شما از زندگی برادرتان کاملا طبیعی است هر شخصی ممکن است به هر دلیلی در زندگی خود مرتکب اشتباه شود چه فرد مذهبی باشد چه غیر مذهبی
    اما اجازه بدهید نقش شما در همان نقش خواهری بماند شما مشاور خوبی برای برادرتان نخواهید بود و قطعا سوگیری و حس خواهرانه شما اجازه نخواهد داد که بیطرفانه به این مشکل بنگرید.
    بهترین کاری که شما میتوانید انجام دهید اینست که از برادرتان بخواهید به اتفاق همسرشان تاکید میکنم نزد مشاور زوج درمانی که در زمینه خیانت زناشویی فعالیت میکند بروند. خیانت به هرگونه رابطه با شخص دیگر بدون اگاهی همسر گفته میشود. مشاور زوج درمانی زمانی وارد مرحله درمان خواهد شد که فرد خطاکار متعهد شود رابطه با شخص سوم کاملا قطع میشود چون اگر انرژی زوجین در جایی غیر از رابطه زناشویی صرف شود عملا درمانی شکل نخواهد گرفت.
    فرد خاطی
    همسرش
    و شخص سوم

رابطه س.ک.س و رابطه عاطفی لازم و ملزوم همدیگر هستند اگر رابطه عاطفی رضایت بخش نباشد ناخوداگاه رابطه س.ک.س زوجین نیز دچار مشکل خواهد شد و عکس ان نیز صادق است.
    برادر شما حق انتخاب دارد
    یا روابط دیگر را خاتمه میدهد ، در زوج درمانی شرکت میکند و رابطه زناشویی خود را بهبود میدهد
    ویا اگر خواهان ادامه رابطه فرازناشویی(خارج از منزل) میباشد زندگی زناشویی را خاتمه میدهد.
    در هر دو گزینه باید معایب و مزایای انتخابش را ارزیابی نماید درست همانند کفه ترازو چه چیزی از دست میدهد و چه چیزی بدست می اورد
    موفق باشید

24. کاربران زیر از زحل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    تشکر شده 192 بار در 140 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز سلام
    بهترین کاری که شما میتوانید انجام دهید اینست که از برادرتان بخواهید به اتفاق همسرشان تاکید میکنم نزد مشاور زوج درمانی که در زمینه خیانت زناشویی فعالیت میکند بروند. خیانت به هرگونه رابطه با شخص دیگر بدون اگاهی همسر گفته میشود. مشاور زوج درمانی زمانی وارد مرحله درمان خواهد شد که فرد خطاکار متعهد شود رابطه با شخص سوم کاملا قطع میشود چون اگر انرژی زوجین در جایی غیر از رابطه زناشویی صرف شود عملا درمانی شکل نخواهد گرفت.
    فرد خاطی
    همسرش
    و شخص سوم

برادر شما حق انتخاب دارد
    موفق باشید

ببخشید من چند تا سوال داشتم از خدمتتون
    ازدواج موقت مردانی که همسر دارن هم خیانت محسوب میشه؟

و اینکه حق انتخاب داره رو من نمیتونم درک کنم . یعنی یه خانومی به هزار امید با مردی ازدواج کنه بعد اون مرد میتونه به خاطر مسایل جنسی ولش کنه و بره با یکی دیگه؟
    این چجور ازدواج و تعهدیه؟
    این مورد شامل خانم ها هم میشه؟

26. کاربران زیر از خانوم خانومای گل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    تشکر شده 203 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم خانومای گل نمایش پست ها
    ببخشید من چند تا سوال داشتم از خدمتتون
    ازدواج موقت مردانی که همسر دارن هم خیانت محسوب میشه؟

و اینکه حق انتخاب داره رو من نمیتونم درک کنم . یعنی یه خانومی به هزار امید با مردی ازدواج کنه بعد اون مرد میتونه به خاطر مسایل جنسی ولش کنه و بره با یکی دیگه؟
    این چجور ازدواج و تعهدیه؟
    این مورد شامل خانم ها هم میشه؟
    سلام دوست عزیز
    به هرگونه رابطه حتی یک رابطه عاطفی فقط از طریق پیامک که بدون اطلاع همسر باشد خیانت گفته میشود..
    در مقابل اگر حتی عقد دایم یا هر گونه رابطه س.ک.س.با اطلاع و اجازه همسر باشد خیانت محسوب نخواهد شد.
    کسی که خیانت میکند تعهدی به زندگی زناشویی ندارد.
    بله هر شخصی حق انتخاب دارد میتواند در رابطه زناشویی بماند یا انرا ترک کند اما زندگی زناشویی از دونفر تشکیل شده است و هر تصمیمی باید با توافق زوجین گرفته شود.
    هم زن و هم مرد هر دو حق انتخاب دارند اما حق خیانت به همسر را هیچ کدام ندارند.
    موفق باشید

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 137.jpg  

28. 3 کاربران زیر از Dr.Psychologist بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

با سلام خدمت دوستان
    سلام.
    برادرتون ار قرصهای تقویتی یا جنسی استفاده کردن ؟

قرصی مثل ارکتو که یک چهارمش کافیه تا مرد با فکر کردن به جسم بی جان هم آلتش منتشر بشه و بتونه در طول
    یک روز هر چند بار که میخواد نزدیکی کنه.

در ارتباط با رابطشون با خانم دیگه این احساس ی تنوع طلبی زود گذره.به مرور زمان فراموش میکنن.

دوستان:اگه کمکی نمیتونید کنید لطفا از تند حرف زدن و اظهار نظر کردن بی فایده خود داریی کنید.

30. 2 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21465
    تشکـر
    3
    تشکر شده 8 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز سلام
    فرد خاطی
    همسرش
    و شخص سوم

برادر شما حق انتخاب دارد
    موفق باشید
    ممنون از راهنمایی مفیدتون. البته همسر ایشون اطلاعی از رابطه شون با شخص سوم ندارند. ولی من تمام تلاشم رو می کنم که به یک مشاور مراجعه کنند.
    سپاسگزارم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد