مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 92

موضوع: مشکل تکرار احتلام

1. Top | #31

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    5400
    عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    ميانگين پست در روز
    0.60
    تشکـر
    99
    تشکر شده 647 بار در 373 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : مشکل حضور در دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط H.a88 نمایش پست ها
    سلام.من یک پسر۱۹ ساله هستم و امسال قراره اگه خدا بخواد برم دانشگاه.نتیجه‌ی کنکور که هنوز نیومده ولی خودم فک میکنم بتونم صنعتی شریف یا امیرکبیر یا دست کم صنعتی اصفهان قبول شم.اما من یه مشکل اساسی دارم،اونم این که من وقتی چشمم به یه خانم بدحجاب می افته شدیدا عصبی میشم.حالا این ناشی از غریزه‌ی جنسی هست یا چیز دیگه نمیدونم.همین موضوع باعث شده به طور کامل خونه نشین بشم.اما الان واسه دانشگاه رفتنم مشکل ایجاد شده.تو یه انجمن دیگه که خیلی هم ادعا داشتن گفتم این موضوعو نتونستن کمکی بکنن.
    در ضمن بنده یه مشکلی دارم(عاجزانه خواهش میکنم این بند آخرو فقط آقایون بخونن) اونم این که من در حالت عادی هر بار که میخوابم محتلم میشم
    پیش ۳ تا اورولوژیست و یه روانپزشک هم رفتن کاری نتونستن بکنن.فقط الان با قرص کلومیپرامین این مشکل مهار شده.
    با تشکر‌.
    دوست عزیز وقتی کیسه منی پر بشه و سطح هورمون های مردانه در خون شما بالا بره باید این کیسه خالی بشه

حالا به هر طریقی که هست این اتفاق میفته ... و یکی از عوامل این اتفاق هم تحریک شدنه که در آقایون با جرقه ای ساده اتفاق میفته

پس بدونید با زندانی کردن خودتون و یا وسواس به خرج دادن نمیتونید کاری از پیش ببرید

تا وقتی که ذهن شما دایم درگیر چنین مسایلی باشه شما نمیتونید در این خصوص کار خاصی انجام بدید

به شما توصیه میکنم در این مورد با س.ک.س تراپیست باید مشورت کنید ...

متاسفانه چنین رفتارهایی در افراد جامعه های سنتی مثل ایران بسیار دیده میشه

فرد تا این سن از ارتباط با جنس مخالف منع میشه و در محیط اموزشی ایزوله قرار میگیره

و بعد از اینکه به سن بلوغ رسید ناگهان در محیط بازی مثل دانشگاه در روابط نزدیک با همدیگر قرار میگیرن

پس بايد توجه نماييد كه سه گروه عوامل در سيكل اين پديده مؤثرند: 1- عوامل سرشتي و ژنتيكي. 2- عوامل محيطي. 3- تغذيه كه با كنترل هر عامل اين پديده نيز كاهش پيدا مي نمايد.

1- عوامل سرشتي و ژنتيكي در اختيار شما نيست و به توانايي هاي به ارث رسيده كه ميزان نياز جنسي را رقم مي زند بستگي دارد يعني سيكل تكرار احتلام از ناحيه عامل ژني وابسته به ميزان نياز جنسي فرد است.

2- عوامل محيطي: منظور از عوامل محيطي آن دسته از ديدني ها، شنيدني ها و پديده هاي محيطي ديگر است كه نيازهاي جنسي فرد را برمي انگيزد. بسيار از اوقات ديدن صحنه هاي محرك موجب به اوج رسيدن توان جنسي و تخليه آن در خواب مي گردد. شايد شخصي كه با اين پديده هاي تحريك كننده برخورد مي كند مرتكب گناه نشود يعني نگاه طبيعي و عاري از آلودگي داشته باشد ولي آن پديده به صورت قهري اثر خود را بر سيستم زيستي گذارده و توان جنسي را افزايش مي دهد و آن را سريع غني ساخته و نيازمند تخليه مي نمايد. بنابراين يك راه، تأثير عوامل محيطي تحريك كننده است و آدمي بر اين گروه عامل سلطه دارد و مي تواند مطابق هدف خود آنها را به كارگيرد هم مي تواند از اين عوامل بهره برداري كند و ميزان نياز جنسي را افزايش دهد و هم مي تواند با حذف پديده هاي محرك از محيط زندگي خود ميزان نياز جنسي و توان جنسي را كاهش داده و به تبع آن سيكل تخليه و احتلام را به عقب بياندازد. بر همين اساس توصيه ما آن است كه از تمام عوامل محيطي تحريك كننده پرهيز كنيد و چشم از محرك هاي چشمي، گوشي و محرك هاي شنيداري بسته داريد تا ميزان تأثير اين عامل را كاهش دهيد.

3- عامل سوم تغذيه است. اين عامل همانند عوامل محيطي عاملي ارادي است و تأثير قهري زيستي دارد و با مصرف غذاهاي پرانرژي و افزاينده توان جنسي، سيكل احتلام كوچك گشته و تكرار پذيري سريع و زده پيدا مي كند، لذا توصيه مي شود از غذاهايي كه به سطح توان جنسي تأثير مثبت دارد و آنها را افزايش مي دهد اجتناب كنيد. مانند: پياز، تخم مرغ، ادويه هاي بسيار تند، غذاهاي پرچرب و مصرف نوشيندني در وسط غذا و گوشت قرمز و از طرف ديگر مصرف غذاهايي كه تأثير منفي دارند و توان جنسي را كاهش مي دهد بيشتر استفاده كنيد مانند سبزيجات، ماست و پنير كم چرب، گوشت دريايي و...
    در اينجا تذكر يك نكته ضروري است كه عوامل محيطي شامل عوامل برانگيزنده قوت تفكر و تخيل نيز مي شود. يعني شنيدن و ديدن صحنه ها و مطالب محرك و از جانب ديگر تفكر بر روي آنها موجب توجه ذهني و اشتغالات ذهني به اين گونه صحنه ها و مطالب خود به خود تأثير در افزايش توان جنسي دارد و بيشتر اوقات اين افكار موجب كوتاه شدن سيكل احتلام مي گردد از اين روي توصيه مي شود اكيدا ذهن و فكر خود را به اين گونه امور مشغول نسازيد كه فكر پريشان خواب پريشان مي آورد.

در ادامه طبق طب گیاهی مصرف تخم کاهو میتونه در کاهش احتلام تاثیر زیادی داشته باشه

براي كاهش و درمان احتلام مفيد است براي اين منظور، هر روز 7 گرم تخم كاهو را بكوبيد و آن را به صورت گرد تناول كنيد و يا جوشانده آن را ميل كنيد.

زياده روي در خوردن كاهو گاهي باعث كم شدن قدرت جنسي، فراموشي و كم شدن حافظه، ضعف ديد چشم و نفخ شكم مي شود. البته براي برطرف كردن اين عوارض مي توان كاهو را با نعناع، كرفس و زيره ميل كرد.

علاوه بر تخم كاهو بر كاهش احتلام، موارد زير نيز در اين خصوص مفيد هستند:

1. خوابيدن به پهلوي راست احتلام را كم مي كند.
    2. قبل خواب از مصرف مايعات و هر آنچه باعث افزايش ادرار مي گردد، بپرهيزيد.

3. سعي كنيد در طول روز از افكار و خيالپردازي هايي جنسي خودداري كنيد.

4. سعي كنيد در طول روز با كار و فعاليت بدني خودتان را خسته كنيد تا وقتي به رختخواب مي رويد، فوراً خواب‌تان ببرد.

5. از پوشيدن لباس‌هاي تنگ و چسبان بپرهيزيد.

6. ورزش و استحمام با آب سرد را فراموش نكنيد و آلت تناسلي خود را با آب سرد بشوييد.

7. به هنگام خواب از روانداز سنگين و زيرانداز نرم استفاده نكنيد.

8. محل خوابيدن شما خيلي گرم و يا خيلي سرد نباشد، سعي كنيد در جايي كه خنك است بخوابيد.

9. از مصرف غذاها و خوراكي هايي كه طبعيت گرم دارند و باعث تقويت و افزايش شهوت و نيروي جنسي مي‌گردد تا حد ممكن كم مصرف كنيد و در مصرف آنها زياده‌روي نكنيد.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #32

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    18302
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط m.stroozan نمایش پست ها
    البته دوست عزیز(H.a88) اگر دوباره نفهمیدی با عرض معذرت دیگه نمیدونم چه طوری و به چه زبونی ساده کنم یعنی راستشو بخوای از این ساده تر نمیشه یه مطلب رو بیان کرد.
    شما برو یه فکری به حال نفهمی خودت بکن لازم نیست دلت برا من بسوزه.

4. Top | #33

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    18302
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل تکرار احتلام

فقط میان پاچه آدمو میگیرن و میرن.خب بیاین جوابتونو بخونین.

5. Top | #34

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    18302
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Bita moein نمایش پست ها
    دوست عزیز وقتی کیسه منی پر بشه و سطح هورمون های مردانه در خون شما بالا بره باید این کیسه خالی بشه

حالا به هر طریقی که هست این اتفاق میفته ... و یکی از عوامل این اتفاق هم تحریک شدنه که در آقایون با جرقه ای ساده اتفاق میفته

پس بدونید با زندانی کردن خودتون و یا وسواس به خرج دادن نمیتونید کاری از پیش ببرید

تا وقتی که ذهن شما دایم درگیر چنین مسایلی باشه شما نمیتونید در این خصوص کار خاصی انجام بدید

به شما توصیه میکنم در این مورد با س.ک.س تراپیست باید مشورت کنید ...

متاسفانه چنین رفتارهایی در افراد جامعه های سنتی مثل ایران بسیار دیده میشه

فرد تا این سن از ارتباط با جنس مخالف منع میشه و در محیط اموزشی ایزوله قرار میگیره

و بعد از اینکه به سن بلوغ رسید ناگهان در محیط بازی مثل دانشگاه در روابط نزدیک با همدیگر قرار میگیرن

پس بايد توجه نماييد كه سه گروه عوامل در سيكل اين پديده مؤثرند: 1- عوامل سرشتي و ژنتيكي. 2- عوامل محيطي. 3- تغذيه كه با كنترل هر عامل اين پديده نيز كاهش پيدا مي نمايد.

1- عوامل سرشتي و ژنتيكي در اختيار شما نيست و به توانايي هاي به ارث رسيده كه ميزان نياز جنسي را رقم مي زند بستگي دارد يعني سيكل تكرار احتلام از ناحيه عامل ژني وابسته به ميزان نياز جنسي فرد است.

2- عوامل محيطي: منظور از عوامل محيطي آن دسته از ديدني ها، شنيدني ها و پديده هاي محيطي ديگر است كه نيازهاي جنسي فرد را برمي انگيزد. بسيار از اوقات ديدن صحنه هاي محرك موجب به اوج رسيدن توان جنسي و تخليه آن در خواب مي گردد. شايد شخصي كه با اين پديده هاي تحريك كننده برخورد مي كند مرتكب گناه نشود يعني نگاه طبيعي و عاري از آلودگي داشته باشد ولي آن پديده به صورت قهري اثر خود را بر سيستم زيستي گذارده و توان جنسي را افزايش مي دهد و آن را سريع غني ساخته و نيازمند تخليه مي نمايد. بنابراين يك راه، تأثير عوامل محيطي تحريك كننده است و آدمي بر اين گروه عامل سلطه دارد و مي تواند مطابق هدف خود آنها را به كارگيرد هم مي تواند از اين عوامل بهره برداري كند و ميزان نياز جنسي را افزايش دهد و هم مي تواند با حذف پديده هاي محرك از محيط زندگي خود ميزان نياز جنسي و توان جنسي را كاهش داده و به تبع آن سيكل تخليه و احتلام را به عقب بياندازد. بر همين اساس توصيه ما آن است كه از تمام عوامل محيطي تحريك كننده پرهيز كنيد و چشم از محرك هاي چشمي، گوشي و محرك هاي شنيداري بسته داريد تا ميزان تأثير اين عامل را كاهش دهيد.

3- عامل سوم تغذيه است. اين عامل همانند عوامل محيطي عاملي ارادي است و تأثير قهري زيستي دارد و با مصرف غذاهاي پرانرژي و افزاينده توان جنسي، سيكل احتلام كوچك گشته و تكرار پذيري سريع و زده پيدا مي كند، لذا توصيه مي شود از غذاهايي كه به سطح توان جنسي تأثير مثبت دارد و آنها را افزايش مي دهد اجتناب كنيد. مانند: پياز، تخم مرغ، ادويه هاي بسيار تند، غذاهاي پرچرب و مصرف نوشيندني در وسط غذا و گوشت قرمز و از طرف ديگر مصرف غذاهايي كه تأثير منفي دارند و توان جنسي را كاهش مي دهد بيشتر استفاده كنيد مانند سبزيجات، ماست و پنير كم چرب، گوشت دريايي و...
    در اينجا تذكر يك نكته ضروري است كه عوامل محيطي شامل عوامل برانگيزنده قوت تفكر و تخيل نيز مي شود. يعني شنيدن و ديدن صحنه ها و مطالب محرك و از جانب ديگر تفكر بر روي آنها موجب توجه ذهني و اشتغالات ذهني به اين گونه صحنه ها و مطالب خود به خود تأثير در افزايش توان جنسي دارد و بيشتر اوقات اين افكار موجب كوتاه شدن سيكل احتلام مي گردد از اين روي توصيه مي شود اكيدا ذهن و فكر خود را به اين گونه امور مشغول نسازيد كه فكر پريشان خواب پريشان مي آورد.

در ادامه طبق طب گیاهی مصرف تخم کاهو میتونه در کاهش احتلام تاثیر زیادی داشته باشه

براي كاهش و درمان احتلام مفيد است براي اين منظور، هر روز 7 گرم تخم كاهو را بكوبيد و آن را به صورت گرد تناول كنيد و يا جوشانده آن را ميل كنيد.

زياده روي در خوردن كاهو گاهي باعث كم شدن قدرت جنسي، فراموشي و كم شدن حافظه، ضعف ديد چشم و نفخ شكم مي شود. البته براي برطرف كردن اين عوارض مي توان كاهو را با نعناع، كرفس و زيره ميل كرد.

علاوه بر تخم كاهو بر كاهش احتلام، موارد زير نيز در اين خصوص مفيد هستند:

1. خوابيدن به پهلوي راست احتلام را كم مي كند.
    2. قبل خواب از مصرف مايعات و هر آنچه باعث افزايش ادرار مي گردد، بپرهيزيد.

3. سعي كنيد در طول روز از افكار و خيالپردازي هايي جنسي خودداري كنيد.

4. سعي كنيد در طول روز با كار و فعاليت بدني خودتان را خسته كنيد تا وقتي به رختخواب مي رويد، فوراً خواب‌تان ببرد.

5. از پوشيدن لباس‌هاي تنگ و چسبان بپرهيزيد.

6. ورزش و استحمام با آب سرد را فراموش نكنيد و آلت تناسلي خود را با آب سرد بشوييد.

7. به هنگام خواب از روانداز سنگين و زيرانداز نرم استفاده نكنيد.

8. محل خوابيدن شما خيلي گرم و يا خيلي سرد نباشد، سعي كنيد در جايي كه خنك است بخوابيد.

9. از مصرف غذاها و خوراكي هايي كه طبعيت گرم دارند و باعث تقويت و افزايش شهوت و نيروي جنسي مي‌گردد تا حد ممكن كم مصرف كنيد و در مصرف آنها زياده‌روي نكنيد.
    من همه‌ی اینهارو رعایت میکنم اما هیک فایده ای نداره.مثلا با این که ماه رمضونه اصلا خرما نمیخورم.موز که دیگه هیچی!
    پدر منم این مشکلو نداشته که بگیم ژنتیکیه.محیط هم که توی خونه هستم همیشه فقط الان سر دانشگاه مشکل دارم(باز یه عده بیشعور نیان ربطش بدن به چیزای دیگه!).بازم تشکر از شما که وقت گذاشتید.

6. Top | #35

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    11.22
    تشکـر
    10,133
    تشکر شده 12,954 بار در 6,564 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    17

کی گفته اونا حق دارن بدحجاب باشن؟مگه دل بخواهیه؟خونه عمشون که نیست.خدا میگه حق ندارن تو اجتماع حتی لباس زینتی بپوشن اونوقت شما میگی حق دارن بدحجاب باشن؟
    بعد شما میگی باشون دوست بشم؟خدا هم نمیبینه! هان؟

صرفا جهت اطلاع. کسی قرار نیست به زووور بره بهشت

هرکس مسئول کارای خودش هست. مهم خود فرد که بتونه جلو خودش رو بگیره. ...

خدا گفته اگه یه شرایطی برات سخته مهاجرت اجبار

حالا شما هم اگه سختتون بین دخترا باشید و نمیتونید جلو خودتون رو بگیرید برید یه دانشگاه برادران

الان شما گنده‌شون بودی؟بقیه که بهتر جواب دادن

خیلی بی تربیت تشریف داری

فقط بلدی خدا خدا کنیییی؟؟

یا جیزایی که خدا گفته رو هم میخونی بین این همه چیزایی که خدا گفته گیر دادی. فقط به حجاب؟؟؟؟

خدا خیلی چیزای دیگه هم گفته حتما بخون بهش عمل کن

و خیلییی سعی کن سر از حجاب. در بیاری

از نظر تو حجاب فقط چادر

تو دانشگاه هم که دخترا نمیان شال بپوشن
    مغنعه و مانتو شلوار

خب شما جوابشونو ببین.میگه کاری به عقاید بقیه نداشته باش.به نظرتون عقاید بقیه برای من اینقدر مهمه که به خاطرش دانشگاهمو عوض کنم یا مسیر زندگیمو تغییر بدم؟گورباباشون.من دارم برای آرامش از دست رفته‌ی خودم میجنگم.وگرنه اونارو وقته وقتش حسابشونو میرسن.

تو الان دقیقااااا گیر دادی به عقاید بقیه. هی فحششون میدی

گفتم که خدا گفته شرایطی برات سخته مهاجرت اجبار

فقط میان پاچه آدمو میگیرن و میرن.خب بیاین جوابتونو بخونین.

والا اینجا الان همه دوستان ازت شاکین.
    شما پاچه همه رو گرفتی تو دهن

اصلا از همین طرز حرف زدنت معلوم عیب از تو نه دخترا

در اولین وقت پیش یه. روان پزشک اقا تشریف ببر
    و کاملا بهت راهنمایی. میکنه چیکارا کنی

arash.AP

7. Top | #36

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    18302
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    صرفا جهت اطلاع. کسی قرار نیست به زووور بره بهشت

هرکس مسئول کارای خودش هست. مهم خود فرد که بتونه جلو خودش رو بگیره. ...

در اولین وقت پیش یه. روان پزشک اقا تشریف ببر
    و کاملا بهت راهنمایی. میکنه چیکارا کنی
    حذف شد

8. Top | #37

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    سکوت.............
    شماره عضويت
    15277
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.01
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,640 بار در 1,053 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

دوست عزیز الفاظی که استفاده میکنید برای دوستانی که نظر مخالف میدن اصلا خوب نیست ..من خودم طرفدار سرسخت حجاب هستم اما این دلیل نمیشه همه خانمها خودشون براساس نظر من تنظیم کنن......زندگی خودشونه دلشون میخواد اونجوری باشن...جنبه ها باید بره بالا...
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

9. 2 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #38

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    11.22
    تشکـر
    10,133
    تشکر شده 12,954 بار در 6,564 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    17

تو دنیای مجازی لزومب نداره آدم شخصیت واقعیشو رو کنه.شما املا چند میشی
    من دو سه تا ارسال حسابی داشتم چرا کسی به اونا جواب نمیده؟
    الان من فک کنم اسم شریف یا امیرکبیر اوردم همتون یه چیزیتون شده میخواید گیر الکی بدید عقده هاتونو خالی کنید.

با تو دیگه خیلی اوضات داغون خیلییییییییی

حتمااا پیش روان پزشک برو جدی میگم

arash.AP

11. Top | #39

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    18302
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    دوست عزیز الفاظی که استفاده میکنید برای دوستانی که نظر مخالف میدن اصلا خوب نیست ..من خودم طرفدار سرسخت حجاب هستم اما این دلیل نمیشه همه خانمها خودشون براساس نظر من تنظیم کنن......زندگی خودشونه دلشون میخواد اونجوری باشن...جنبه ها باید بره بالا...
    باز که شما گفتی«دلشون میخواد»!خب منم دلم میخواد کج دهنی کنم بقیه باید جنبه هاشون بره بالا...!

12. Top | #40

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    سکوت.............
    شماره عضويت
    15277
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.01
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,640 بار در 1,053 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

باز که شما گفتی«دلشون میخواد»!خب منم دلم میخواد کج دهنی کنم بقیه باید جنبه هاشون بره بالا...!
    اقای محترم درست صحبت کنید.....شما حواست به خودتون باشه...شما هم یه فرد ساده هستید مثل بقیه اعضای جامعه..حقی ندارید بگید که هرکس چ جوری لباس بپوشه...اگه میخواید اینجا بحث کنید کسی دیگه تو این تایپیک پست نمیزاره
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

13. 2 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

دانشگاه مالک اشترفقط پسرانه است؟

اورولوژی احتلام

قرص اورولوژی احتلام

اورولوژی و احتلام

عقده احتلام

قرص ارولوژی احتلام

احتلام دردانشگاه

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مشکل,  مشکل وقت کی دعا,  مشکل گیتی,  مشکل پہیلیاں,  مشکل گشا,  مشکل clash royale,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکل گیتی فیلم کامل,  مشکلیں اتنی پڑیں,  مشکل الفاظ,  مشکل تکرار پرینت,  مشکل تکرر ادرار,  مشکل تکرار مخاطبین در اندروید,  مشکل تکرار ادرار,  مشکل تکرار زیرنویس,  مشکل تکرار صدا در گوشی,  مشکل پرینت تکراری,  مشکل مخاطبین تکراری,  تکرار کلمات مشکل,  تکرار جملات مشکل,  مشکل فن بیان,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)