نمایش نتایج: از 1 به 18 از 18

موضوع: مشکل حاد در کنترل تمایلات جنسی

1603
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16100
    تشکـر
    51
    تشکر شده 100 بار در 43 پست
    میزان امتیاز
    9

مشکل حاد در کنترل تمایلات جنسی

سلام
    این اولین ارسال من در این سایت هست و امیدوارم بتونم از مشاوره شما استفاده کنم...
    .
    من پسری مجردم و 24 سالمه... از چند ماه پیش توی تهران مشغول کار شدم، ساکن کرجیم و از زمان شروع به کار هر روز مجبورم با مترو برم و بیام...
    احساس میکنم توی ماه های اخیر، تمایلات جنسیم به شدت افزایش پیدا کرده، تمایل خیلی زیادی به ارتباط با جنس مخالف پیدا کردم، قبلا هیچوقت اینقدر تحت فشار نبودم...
    .
    این موضوع از وقتی برام ایجاد نگرانی کرد که احساس کردم میل به تعرض دارم؛ توصیفش خیلی سخته، مثل این که تمایل داشته باشید غریبه ای که کنارتونه رو در آغوش بگیرید، یا به قصد رابطه جنسی ارتباط کلامی برقرار کنید...
    .
    با وجود این که تا حالا به هیچکس جسارت و تعرضی نکردم، خیلی نگرانم... تا چند ماه پیش افکارم کاملا تحت کنترل بود، طوری که به خاطر کوچکترین فکر بی ربطی خودم رو تنبیه میکردم، اما الان حجم این افکار واقعا نگرانم میکنه...
    .
    خودم علتش رو مترو میدونم، انقدر خانمهای بد لباس و با آرایش غلیظ توی مترو رفت و آمد دارن که موقع برگشتن از سر کار احساس میکنم به ماتحت ذهنم تجاوز شده... قبلا هم برای دانشگاه رفت و آمد داشتم اما چون فقط دو روز در هفته بود انقدر برام اعصاب خورد کن نبود
    .
    به نظرتون چطور میتونم که با این وضعیت کنار بیام؟

پ.ن1: کارهایی از جنس خود ارضایی به نظرم راه حل نیستند... مثل نفت ریختن توی آتیش میمونه...
    پ.ن2: خدمت نرفتم و به خاطر مسائل مالی و البته نداشتن گزینه مناسب نمیتونم ازدواج کنم، علاوه بر این دلم برای دختری که ممکنه فقط برای نیاز جنسی باهاش ازدواج کنم میسوزه...

2. 5 کاربران زیر از Hectorious بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16103
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل حاد در کنترل تمایلات جنسی

سلام دوست گرامی
    خیلی خوشحالم که شما هم عاقل هستید(
    کارهایی از جنس خود ارضایی به نظرم راه حل نیستند... مثل نفت ریختن توی آتیش میمونه) و هم با وجدان(
    دلم برای دختری که ممکنه فقط برای نیاز جنسی باهاش ازدواج کنم میسوزه
    ).
    بهترین و البته موثرترین راه حل، کنترل نگاه هستش(ز دست دیده و دل هر دو فریاد هر آنچه دیده بیند دل کند یاد) و البته شما می تونین با یک جستجوی کوچک در اینترنت با کم کردن مصرف خوراکی هایی که قوه ی جنسی رو تحریک می کنن کمی این حالات رو کاهش بدین.

4. 3 کاربران زیر از گلک بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

چرا فکر ازدواج نیستی؟؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

6. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

چقدر حرفهای انسانی و خوبی میزنید..(وقتی میگین کارهایی از جنس خود ارضایی به نظرم راه حل نیستند... مثل نفت ریختن توی آتیش میمونه) و هم با وجدان( دلم برای دختری که ممکنه فقط برای نیاز جنسی باهاش ازدواج کنم میسوزه)آرامش میگیرم وقتی میبینم آدمایه خوب و با شعور هنوز وجود دارن ....متاسفانه تو دوره ی بدی هستیم و این موضوع زندگیارو خیلی سخت و زشت کرده ...اول از همه از دسته خودتون ناراحت نباشین که این افکارو دارین...شما جوونین و به واسطه ی دوره و زمونه ی بد و میل طبیعیتون دچار بحران شدید.... به نظرم شما مشکلی داری که هم باعث و بانیشو میدونی هم پاسخشو...پس منتظره چی هستین....باعثش مترو ا....پس یا در صورت امکان از بی آر تی که خانوم و آقا جدا هستن استفاده کنید یا وسیله ی دیگه...اگه امکانش نیست ،سرتونو به معنایه واقعیه کلمه زیر بندازید یا نگاهتونو کنترل کنید... در صورته امکان با دوستی صمیمی یا آشنایی برنامتونو تنظیم کنید که با هم برین و بیاین تا تو مترو تنها نباشین که فکرای غلط بیاد سراغتون... اگه نمیشه...واسه مترو برنامه ای بچینین که کاملا ذهنتون و نگاهتونو منحرف کنه...مثل بازی با موبایل(بازی ای که خیلی دوست دارین) یا کتابی که واقعا بش علاقه دارین... یا یه فیلم یا سریالی که دوست دارین و البته صحنه های بد نداشته باشه رو با تبلتی چیزی با هندزفری،هر روز تو مترو واسه خودتون دنبال کنید... راهه خیلی دینی هم اینه که قرآن با هندزفری گوش بدین یا یه موسیقیه آرومو احساسی یا شعرایه کودکانه...اینا چیزایین که واقعا حرکته ذهنو منحرف به سمته دیگه میکنن...هر روز یکیشو امتحان کنید ،ببینین با کدوم راحت ترین و مشکلتون حل میشه! و اما راهکاره اصلی.... خدا به وضوح داره راهکاره شمارو میده ....و میگه تنها راهه مقابله با این افکار و رهایی ازش ازدواجه...و شما دارین میگین نمیخاین این راهو برین...و از ما میخاین راهی دیگه بگیم...درصورتیکه هیچ کدوم از ما نمیتونیم راهی بهتر از راهی که خدا پیش روت گذاشته ،بت معرفی کنیم...!مطمین باش.. اما اگه موانعی برای ازدواج داری ..بگو تا همه کمک کنن حل شه تا بتونی یه ازدواجه مناسب انجام بدی.. اینکه میگی "دلت به حاله دختری که فقط به خاطره مسایله جنسی باش ازدواج میکنی،میسوزه"درسته و خوبه که اینو میگی ولی دلت به حاله دخترایی که ممکنه هر روز هزار تا فکر بد باشون بکنی،نمیسوزه؟!یا خدایی نکرده اتفاقی در این باره بیوفته!! در ضمن یعنی تو واقعا بخاطره فشاره این قضیه میخای ازدواج کنی،...یعنی قبلا که این فشارو نداشتی،نمیخاستی تا آخره عمر ازدواج کنی؟ بعلاوه شما دلایله دیگه ای هم برای ازدواج داری ولی چون الان تو این فشاره بزرگی...برات پر رنگ شده و فقط همینو ببینی...

8. 2 کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

درود- شما دربرهه زمانی و مقطعی حسایس هستید وهم مجرد خودتون هم اذعان داشتید به بدحجابی و مکان نامناسب وس ک س های فانتزی وتعرض نگاهی وذهنی .
    خب سوای حرف دوستمون کنترل نگاه و برنامه غذایی سالم باید روح و روان خودتون روهم صیقل و کنترل کنید.
    بهرحال نمیشه درجامعه بود و نگاه نکرد یا نروید مترو یا چشم بسته را برید یا منرزوی-درهرحال بباید این نفس رو کنترل کرد و اولین مورد هم یاد خدا ست وذکر خدا و دوم به تخیالات خودتو رو درگیر نکنید میتونید درحین حضوردراین مکان خودتون روبامجلات و یا موسیقی ارام بخش سرگرم کنید وهم زیاد فشار نیارید به افکارتون رو و از دیدن فیلمهای محرک ویا پوششهای نامناسب خوداری وهم خنک نگهداشتن محل شوتتون رو درنظر داشته باشید.
    تااینجاروداشته باشید تادوستان هم مشاوره بدند من درخدمتتونم پس شد مهمترین فاگتور ذکر خدا نگاه وقوه تخیل وبرنامه غذایی ازجایگزین استفاده کردن موقعیتی تنطیم خواب وگذر زمان با تفریحات سالم وورزش و..
    امام صادق علیه السلام می فرمایند:

"النَّظَرُ سهم من سهام ابلیس مسموم و کم من نَظرَة اَورَثَت حسرة طویلة "
    نگاه آلوده؛ تیری است آلوده و زهرآگین که از چله کمان ابلیس رها شده و چه بسا نگاه هایی که حسرت و پشیمانی طولانی در پی داشته باشد.
    یاحق

10. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16100
    تشکـر
    51
    میزان امتیاز
    9

از راهنماییهای خوبتون ممنونم...

نظرات رو اینطوری طبقه بندی میکنم:
    1. کنترل نگاه
    2. کنترل رژیم غذایی
    3. ایجاد مشغولیت در سفرهای مترو (رفت و آمد با دوستان، بازی با موبایل، گوش دادن به قرآن یا موسیقی، خواندن مجله یا کتاب و...)
    4. تنظیم خواب
    5. گذر زمان با تفریحات سالم و ورزش

اما راجع به اصولی ترین راه یعنی ازدواج...
    من در شرف فارغ التحصیلی ام، مشغول کارم (با درآمد معمول یه مهندس تازه کار)، پس انداز ناچیزی دارم و نمیتونم روی کمک خاصی از طرف خانواده حساب کنم...
    دارم تمام سعیم رو میکنم که تا 2-3 آینده پول کافی برای ازدواج (هزینه های ازدواج، خونه و ماشین حداقلی و...) رو پس انداز کنم، اما قبل از اون عملا نمیتونم ازدواج کنم...
    یه حالت دیگه هم هست که یه دختری پیدا بشه که با شرایطم بسازه، که به نظرم خیلی بعید میاد... (راستش تا حالا همچین دختری ندیدم!)
    .
    به هر حال از راهنماییهاتون ممنونم... باز هم اگه نکته ای به نظرتون میاد که گفته نشده بهم بگید!

12. 2 کاربران زیر از Hectorious بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8089
    تشکـر
    244
    تشکر شده 520 بار در 197 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام من هم مث سایر دوستان تحسینتون میکنم و باید بگم چیزی که کمه جوانهایی هستند که نیازشون رو کنترل میکنن و مث شمان...یعنی سالمن و دختر این مدلی هم هست نمونش خودم ،همون سرگرم کردن خودتون با کتاب های معنوی که این فاز شما رو قوی تر کنه ...مثلا گتاهان کبیره ی شهید دستغیب که هی یاد آوری بشه ...به نظرم خوبه...خودمم همین کارو میکنم

خیلی ها هستن که سلامت اون اقا پسر براشون مهمه و در بند مادیات نیستن ایشالا یکی ازهمون بهتریناش قسمت شما میشه

14. 2 کاربران زیر از همنورد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

چنین دختری پیدا میشه...مطمین باشین...این جور دخترها زیادن فقط تو دید نیستن!

16. 2 کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    10630
    تشکـر
    345
    تشکر شده 969 بار در 321 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج تنهاراهه داداشم
    با این جملت هم زیاد موافق نیستم
    علاوه بر این دلم برای دختری که ممکنه فقط برای نیاز جنسی باهاش ازدواج کنم میسوزه
    ...

چون اگه نیاز جنسی نبود هیچیک بچه دار نمیشده اصن شاید کسی ازدواج نمیکرد
    بنظرم خدا این نیازو گذاشته تا یکمی زودتر بفکر ازدواج بیفتن آدما

پ.ن:البته سی سالگی زوده ها تا 50-60سالگی جا داره سن ازدواج بره بالا

18. کاربران زیر از @RY@ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام دوست عزیز

واقعا جای تحسین داره کار شما

و اینکه این تمایلات کاملا طبیعی هستش

من از طرف همه کسایی که این آتیش رو روشن میکنن اما از عواقبش خبر ندارن از شما عذر میخوام

از اینکه خوندم به خاطر وضیعت مترو بیشتر تحریک میشین واقعا شرمنده شدم

که چرا دختر خانم ها به این چیزا فک نمیکنن؟؟

این قایقی رو که دارن سوراخ میکنن همه رو غرق میکنه

بعضی از خانما میگن مردها نگاه نکنن....مگه میشه هوا رو سمی کرد و بگن یه عده نفس نکشن؟؟

اما نمیدونن که مردها بیشتر بصری هستند ، همونطور که خانم ها سمعی هستند و این توی ذاتشون هست

یکی از عزیزان تعریف میکرد هرجا که دختری میبینم ساپورت پوشیده سریعا جامو عوض میکنم

نمیدونم دخترا کی رو گول میزنن؟؟؟

شما هم بهتره همون روش هایی که دوستان گفتن رو استفاده کنین

نگاهتون رو کنترل کنین، جاتون رو تغییر بدید

ذکر بگید لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم...و همچنین استغفار

در مورد ازدواج هم سعی کنین با کسی که بتونه شرایط شما رو بپذیره

و البته شما واقعا دوسش داشته باشین و نه صرفا از نظر جنسی عقد کنید( هرچند به قول آریای عزیز این خودش هم یک دلیل برای ازدواج هست)

تا شرایطتون که بهتر شده باهم زیر یک سقف برید

خداوند فرمودند هر کس بخاطر فقر از ازدواج دوری کنه قطعا به فضل من شک کرده

به خداوند شک نکنید

توکل کنید به خدا و حالا که کیسی مدنظر ندارید از خانواده بخواید یه دختر معقول براتون در نظر بگیرن

ان شاء الله که همیشه عاقلانه رفتار کنید و موفق باشید

20. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

پيامبر (ص) خيلي راحت اين مشكل و حل كرده
    سر سفره ات سركه باشه،همين!
    سركه اصل ترجيحا خونگي پيدا كن تو نهار يا شام مصرف كن
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

22. 2 کاربران زیر از عباس 95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

تهران و شمال افتضاح شدن خداكنه ي طرح بزارن بدحجابارو جمع كن اكثرا طلاقيا اينطورينا!دختراي ماهم كه نميخوان تو جلب توجه كم بيارن ميشه ايني كه ميبينيم!!
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

24. 2 کاربران زیر از عباس 95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر منم بهترین کار ورزشه. یه ورزش سنگین انتخاب کنید همونو ادامه بدین انقدر انرژیتونو میگیره و خستتون میکنه که دیگه بخاینم نمیتونید به این چیزا فکر کنید
    کنار بقیه ی چیزایی که بچه ها گفتند

26. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

ضمن تشکر و تایید تمامی راهکارهای دیگر بزرگواران...

تمامی اون گفته ها مناسب هستند و تایید میشن منتها با یک تفاوت کوچیک : ورزش رو بزارید اول صف و بالاتر از همه...اصلا مربوط به فیزیک بدنی نیست و شمارو از لحاظ روحی و روانی دگرگون میکنه

بحث ورزش سنگین و گرفتن انرژی و خسته کردن هم نیست..بحث اصلی تقویت اراده و قدرت کنترل کردن روی تمامی خواسته ها و تمایلات شماست.بستگی داره که چقدر بخواین و چقدر وقت براش بزارید

اگر تابحال طرفش نرفتید و از لحاظ بدنی آمادگیش رو ندارید یکدفعه ورزش سختی رو انتخاب نکنید..اول با ورزشهای معمولی مثل دو و حرکات کششی بدنتون رو آماده کنید و بعد برید سراغ یک ورزش خاص.

فعل خواستن رو صرف کنید.به مرور زمان وقتی که بدنتون هی خواست شمارو بخاطر خستگی و درد و سستی منصرف کنه و هی شما بهشون غلبه کردید و ادامه دادید.وقتی که بارها بدنتون از سختی زیاد

ورزش ضعیف شد و دوباره ساخته شد.بارها و بارها.وقتی کاملا حس کردید که از لحاظ شخصیتی هم یک آدم دیگه ای شدید.اونوقت تازه میفهمید که من چی میگفتم.البته اراده میخواد و زمان و تکرار و تمرین

خلاصه ی تمام این حرفها :در آخر یه مرد چه چیزی میتونه داشته باشه بدونِ قدرت اِراده و مردانگیش ؟ ختم کلام این بیت از فردوسی بزرگ که هزاران حرف و معنا داره و باید از طلا گرفتش :

زِ نیرو بُوَد مَرد را راستی / ز سُستی , کژی آید و کاستی
    ویرایش توسط YAshin.SAhAkiyAn : 05-12-2015 در ساعت 07:14 PM
    امضای ایشان
    If You Always Put Limits On Everything You Do
    Physical Or Anything Else
    It Will Spread Into Yor Work And Into Yor Life
    There Are No Limits
    There Are Only Plateaus , And You Must Not Stay There

You Must Go Beyond Them

28. 2 کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام .خیلی من هم خیلی خوش حالم که شما فرد عاقلی هستین.هم اینکه علاقه ای به خود ارضایی ندارین هم این که میدونین ازدواج فقط ارتباط جنسی نیست.

میدونین به نظرم تنها راهش پناه به خداست.وقتی چنین ادمایی رو میبینین به خدا فکر کنین.سوره ی یوسف رو گاهی بخونین.راستش من خودم تاحالا نماز شب نخوندم ولی شنیدم خیلی خیلی مفید و تاثیر گذاره. 4 تا نماز درکعتی مثل نماز صبح به نیت نافله ی شب.2 رکعت نماز به نیت شفع.1 رکعت نماز وتر(1حمد 3 توحید،یک بار سوره ی ناس ویک بارسوره ی فلق).برای قنوت هم دست چپ را مقابل صورت رفته وبا دست راست با تسبیح برای 40 مومن مردو زن(20تا مردو 20 زن) دعاکنین وبه این صورت بگین (اللهم اغفر فلان بن فلان فلان)همچنین 70 تا اسغفر الله ربی واتوب علیه و300 تا العفو ونماز را تمام کنید.
    ی بار بخونین اگه حال خوبی بعدش داشتین ادامه بدین.
    ی راه دیگرش ورزشه.من هم جوانم و برای کاهش نیاز های غریضی که البته بی موقع هستن ورزش میکنم.من به شما شنا رو پیشنهاد میکنم.

30. کاربران زیر از 2015 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16100
    تشکـر
    51
    میزان امتیاز
    9

امروز خیلی حال بهتری داشتم... دیروز مساله ای رو که به هیچکس (حتی خانواده م) نمیتونستم بگم، بدون این که آبروم بره، با شما دوستان در میون گذاشتم و با کلی ابراز همدردی و همراهی مواجه شدم... الان واقعا احساس سبکی میکنم...
    .
    سعی میکنم از راهنماییهاتون استفاده کنم و در اولین فرصت ازدواج کنم... (گزینه خوب سراغ ندارید؟)
    .
    امیدوارم خدا خودش این 13 میلیون جوون مجرد اطرافمون رو جوری که صلاح میدونه به هم برسونه (چقدر جامعمون قشنگ میشه...)
    .
    از محبتاتون خیلی خیلی ممنونم! خیلی خوبید!
    ویرایش توسط Hectorious : 05-12-2015 در ساعت 10:12 PM

32. 6 کاربران زیر از Hectorious بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8089
    تشکـر
    244
    تشکر شده 520 بار در 197 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Hectorious نمایش پست ها
    امروز خیلی حال بهتری داشتم...
    .
    گزینه خوب سراغ ندارید؟)
    .
    امیدوارم خدا خودش این 13 میلیون جوون مجرد اطرافمون رو جوری که صلاح میدونه به هم برسونه (چقدر جامعمون قشنگ میشه...)
    خدا رو شکر که بهترین

چرا سراغم داریم ، داداشمون دیگه وقتشه دوماد بشه واسش آستین بزنیم بالا

یعنی 13 ملیون تاییم ؟

34. کاربران زیر از همنورد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Hectorious نمایش پست ها
    امروز خیلی حال بهتری داشتم... دیروز مساله ای رو که به هیچکس (حتی خانواده م) نمیتونستم بگم، بدون این که آبروم بره، با شما دوستان در میون گذاشتم و با کلی ابراز همدردی و همراهی مواجه شدم... الان واقعا احساس سبکی میکنم...
    .
    سعی میکنم از راهنماییهاتون استفاده کنم و در اولین فرصت ازدواج کنم... (گزینه خوب سراغ ندارید؟)
    .
    .
    از محبتاتون خیلی خیلی ممنونم! خیلی خوبید!

خدارو شکر.خواهش میکنم داداش .قابلی نداشت.این جا خوبه ولی فقط برای کوتاه مدت.منم هروقت سوال داشته باشم فقط میام .چون منم قبلا اعتیاد پیدا کردم به نت.الان رفع شده.شمام زیاد بیای این محیط روی زندگیت اثر میذاره و معتاد میشی.حتما با اولین دختر خوب و خانواده داری که مناسب ازدواج بود و دوستش داشتی ازدواج کن.

36. کاربران زیر از 2015 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)