مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18

موضوع: مشکل حاد در کنترل تمایلات جنسی

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    16100
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    51
    تشکر شده 100 بار در 43 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

مشکل حاد در کنترل تمایلات جنسی

سلام
    این اولین ارسال من در این سایت هست و امیدوارم بتونم از مشاوره شما استفاده کنم...
    .
    من پسری مجردم و 24 سالمه... از چند ماه پیش توی تهران مشغول کار شدم، ساکن کرجیم و از زمان شروع به کار هر روز مجبورم با مترو برم و بیام...
    احساس میکنم توی ماه های اخیر، تمایلات جنسیم به شدت افزایش پیدا کرده، تمایل خیلی زیادی به ارتباط با جنس مخالف پیدا کردم، قبلا هیچوقت اینقدر تحت فشار نبودم...
    .
    این موضوع از وقتی برام ایجاد نگرانی کرد که احساس کردم میل به تعرض دارم؛ توصیفش خیلی سخته، مثل این که تمایل داشته باشید غریبه ای که کنارتونه رو در آغوش بگیرید، یا به قصد رابطه جنسی ارتباط کلامی برقرار کنید...
    .
    با وجود این که تا حالا به هیچکس جسارت و تعرضی نکردم، خیلی نگرانم... تا چند ماه پیش افکارم کاملا تحت کنترل بود، طوری که به خاطر کوچکترین فکر بی ربطی خودم رو تنبیه میکردم، اما الان حجم این افکار واقعا نگرانم میکنه...
    .
    خودم علتش رو مترو میدونم، انقدر خانمهای بد لباس و با آرایش غلیظ توی مترو رفت و آمد دارن که موقع برگشتن از سر کار احساس میکنم به ماتحت ذهنم تجاوز شده... قبلا هم برای دانشگاه رفت و آمد داشتم اما چون فقط دو روز در هفته بود انقدر برام اعصاب خورد کن نبود
    .
    به نظرتون چطور میتونم که با این وضعیت کنار بیام؟

پ.ن1: کارهایی از جنس خود ارضایی به نظرم راه حل نیستند... مثل نفت ریختن توی آتیش میمونه...
    پ.ن2: خدمت نرفتم و به خاطر مسائل مالی و البته نداشتن گزینه مناسب نمیتونم ازدواج کنم، علاوه بر این دلم برای دختری که ممکنه فقط برای نیاز جنسی باهاش ازدواج کنم میسوزه...
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 5 کاربران زیر از Hectorious بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    16103
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل حاد در کنترل تمایلات جنسی

سلام دوست گرامی
    خیلی خوشحالم که شما هم عاقل هستید(
    کارهایی از جنس خود ارضایی به نظرم راه حل نیستند... مثل نفت ریختن توی آتیش میمونه) و هم با وجدان(
    دلم برای دختری که ممکنه فقط برای نیاز جنسی باهاش ازدواج کنم میسوزه
    ).
    بهترین و البته موثرترین راه حل، کنترل نگاه هستش(ز دست دیده و دل هر دو فریاد هر آنچه دیده بیند دل کند یاد) و البته شما می تونین با یک جستجوی کوچک در اینترنت با کم کردن مصرف خوراکی هایی که قوه ی جنسی رو تحریک می کنن کمی این حالات رو کاهش بدین.

4. 3 کاربران زیر از گلک بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.51
    تشکـر
    10,116
    تشکر شده 12,922 بار در 6,556 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

چرا فکر ازدواج نیستی؟؟

6. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    365
    تشکر شده 395 بار در 163 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

چقدر حرفهای انسانی و خوبی میزنید..(وقتی میگین کارهایی از جنس خود ارضایی به نظرم راه حل نیستند... مثل نفت ریختن توی آتیش میمونه) و هم با وجدان( دلم برای دختری که ممکنه فقط برای نیاز جنسی باهاش ازدواج کنم میسوزه)آرامش میگیرم وقتی میبینم آدمایه خوب و با شعور هنوز وجود دارن ....متاسفانه تو دوره ی بدی هستیم و این موضوع زندگیارو خیلی سخت و زشت کرده ...اول از همه از دسته خودتون ناراحت نباشین که این افکارو دارین...شما جوونین و به واسطه ی دوره و زمونه ی بد و میل طبیعیتون دچار بحران شدید.... به نظرم شما مشکلی داری که هم باعث و بانیشو میدونی هم پاسخشو...پس منتظره چی هستین....باعثش مترو ا....پس یا در صورت امکان از بی آر تی که خانوم و آقا جدا هستن استفاده کنید یا وسیله ی دیگه...اگه امکانش نیست ،سرتونو به معنایه واقعیه کلمه زیر بندازید یا نگاهتونو کنترل کنید... در صورته امکان با دوستی صمیمی یا آشنایی برنامتونو تنظیم کنید که با هم برین و بیاین تا تو مترو تنها نباشین که فکرای غلط بیاد سراغتون... اگه نمیشه...واسه مترو برنامه ای بچینین که کاملا ذهنتون و نگاهتونو منحرف کنه...مثل بازی با موبایل(بازی ای که خیلی دوست دارین) یا کتابی که واقعا بش علاقه دارین... یا یه فیلم یا سریالی که دوست دارین و البته صحنه های بد نداشته باشه رو با تبلتی چیزی با هندزفری،هر روز تو مترو واسه خودتون دنبال کنید... راهه خیلی دینی هم اینه که قرآن با هندزفری گوش بدین یا یه موسیقیه آرومو احساسی یا شعرایه کودکانه...اینا چیزایین که واقعا حرکته ذهنو منحرف به سمته دیگه میکنن...هر روز یکیشو امتحان کنید ،ببینین با کدوم راحت ترین و مشکلتون حل میشه! و اما راهکاره اصلی.... خدا به وضوح داره راهکاره شمارو میده ....و میگه تنها راهه مقابله با این افکار و رهایی ازش ازدواجه...و شما دارین میگین نمیخاین این راهو برین...و از ما میخاین راهی دیگه بگیم...درصورتیکه هیچ کدوم از ما نمیتونیم راهی بهتر از راهی که خدا پیش روت گذاشته ،بت معرفی کنیم...!مطمین باش.. اما اگه موانعی برای ازدواج داری ..بگو تا همه کمک کنن حل شه تا بتونی یه ازدواجه مناسب انجام بدی.. اینکه میگی "دلت به حاله دختری که فقط به خاطره مسایله جنسی باش ازدواج میکنی،میسوزه"درسته و خوبه که اینو میگی ولی دلت به حاله دخترایی که ممکنه هر روز هزار تا فکر بد باشون بکنی،نمیسوزه؟!یا خدایی نکرده اتفاقی در این باره بیوفته!! در ضمن یعنی تو واقعا بخاطره فشاره این قضیه میخای ازدواج کنی،...یعنی قبلا که این فشارو نداشتی،نمیخاستی تا آخره عمر ازدواج کنی؟ بعلاوه شما دلایله دیگه ای هم برای ازدواج داری ولی چون الان تو این فشاره بزرگی...برات پر رنگ شده و فقط همینو ببینی...

8. 2 کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    13463
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.78
    تشکـر
    204
    تشکر شده 880 بار در 414 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

درود- شما دربرهه زمانی و مقطعی حسایس هستید وهم مجرد خودتون هم اذعان داشتید به بدحجابی و مکان نامناسب وس ک س های فانتزی وتعرض نگاهی وذهنی .
    خب سوای حرف دوستمون کنترل نگاه و برنامه غذایی سالم باید روح و روان خودتون روهم صیقل و کنترل کنید.
    بهرحال نمیشه درجامعه بود و نگاه نکرد یا نروید مترو یا چشم بسته را برید یا منرزوی-درهرحال بباید این نفس رو کنترل کرد و اولین مورد هم یاد خدا ست وذکر خدا و دوم به تخیالات خودتو رو درگیر نکنید میتونید درحین حضوردراین مکان خودتون روبامجلات و یا موسیقی ارام بخش سرگرم کنید وهم زیاد فشار نیارید به افکارتون رو و از دیدن فیلمهای محرک ویا پوششهای نامناسب خوداری وهم خنک نگهداشتن محل شوتتون رو درنظر داشته باشید.
    تااینجاروداشته باشید تادوستان هم مشاوره بدند من درخدمتتونم پس شد مهمترین فاگتور ذکر خدا نگاه وقوه تخیل وبرنامه غذایی ازجایگزین استفاده کردن موقعیتی تنطیم خواب وگذر زمان با تفریحات سالم وورزش و..
    امام صادق علیه السلام می فرمایند:

"النَّظَرُ سهم من سهام ابلیس مسموم و کم من نَظرَة اَورَثَت حسرة طویلة "
    نگاه آلوده؛ تیری است آلوده و زهرآگین که از چله کمان ابلیس رها شده و چه بسا نگاه هایی که حسرت و پشیمانی طولانی در پی داشته باشد.
    یاحق

10. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    16100
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    51
    تشکر شده 100 بار در 43 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

از راهنماییهای خوبتون ممنونم...

نظرات رو اینطوری طبقه بندی میکنم:
    1. کنترل نگاه
    2. کنترل رژیم غذایی
    3. ایجاد مشغولیت در سفرهای مترو (رفت و آمد با دوستان، بازی با موبایل، گوش دادن به قرآن یا موسیقی، خواندن مجله یا کتاب و...)
    4. تنظیم خواب
    5. گذر زمان با تفریحات سالم و ورزش

اما راجع به اصولی ترین راه یعنی ازدواج...
    من در شرف فارغ التحصیلی ام، مشغول کارم (با درآمد معمول یه مهندس تازه کار)، پس انداز ناچیزی دارم و نمیتونم روی کمک خاصی از طرف خانواده حساب کنم...
    دارم تمام سعیم رو میکنم که تا 2-3 آینده پول کافی برای ازدواج (هزینه های ازدواج، خونه و ماشین حداقلی و...) رو پس انداز کنم، اما قبل از اون عملا نمیتونم ازدواج کنم...
    یه حالت دیگه هم هست که یه دختری پیدا بشه که با شرایطم بسازه، که به نظرم خیلی بعید میاد... (راستش تا حالا همچین دختری ندیدم!)
    .
    به هر حال از راهنماییهاتون ممنونم... باز هم اگه نکته ای به نظرتون میاد که گفته نشده بهم بگید!

12. 2 کاربران زیر از Hectorious بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8089
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.24
    تشکـر
    244
    تشکر شده 515 بار در 195 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    3

سلام من هم مث سایر دوستان تحسینتون میکنم و باید بگم چیزی که کمه جوانهایی هستند که نیازشون رو کنترل میکنن و مث شمان...یعنی سالمن و دختر این مدلی هم هست نمونش خودم ،همون سرگرم کردن خودتون با کتاب های معنوی که این فاز شما رو قوی تر کنه ...مثلا گتاهان کبیره ی شهید دستغیب که هی یاد آوری بشه ...به نظرم خوبه...خودمم همین کارو میکنم

خیلی ها هستن که سلامت اون اقا پسر براشون مهمه و در بند مادیات نیستن ایشالا یکی ازهمون بهتریناش قسمت شما میشه

14. 2 کاربران زیر از همنورد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    365
    تشکر شده 395 بار در 163 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

چنین دختری پیدا میشه...مطمین باشین...این جور دخترها زیادن فقط تو دید نیستن!

16. 2 کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    ای زیبا مرگ من زودتر بیا که دوستت دارم
    شماره عضويت
    10630
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.48
    تشکـر
    345
    تشکر شده 962 بار در 319 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    3

ازدواج تنهاراهه داداشم
    با این جملت هم زیاد موافق نیستم
    علاوه بر این دلم برای دختری که ممکنه فقط برای نیاز جنسی باهاش ازدواج کنم میسوزه
    ...

چون اگه نیاز جنسی نبود هیچیک بچه دار نمیشده اصن شاید کسی ازدواج نمیکرد
    بنظرم خدا این نیازو گذاشته تا یکمی زودتر بفکر ازدواج بیفتن آدما

پ.ن:البته سی سالگی زوده ها تا 50-60سالگی جا داره سن ازدواج بره بالا

18. کاربران زیر از @RY@ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.81
    تشکـر
    7,246
    تشکر شده 7,252 بار در 3,144 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزیز

واقعا جای تحسین داره کار شما

و اینکه این تمایلات کاملا طبیعی هستش

من از طرف همه کسایی که این آتیش رو روشن میکنن اما از عواقبش خبر ندارن از شما عذر میخوام

از اینکه خوندم به خاطر وضیعت مترو بیشتر تحریک میشین واقعا شرمنده شدم

که چرا دختر خانم ها به این چیزا فک نمیکنن؟؟

این قایقی رو که دارن سوراخ میکنن همه رو غرق میکنه

بعضی از خانما میگن مردها نگاه نکنن....مگه میشه هوا رو سمی کرد و بگن یه عده نفس نکشن؟؟

اما نمیدونن که مردها بیشتر بصری هستند ، همونطور که خانم ها سمعی هستند و این توی ذاتشون هست

یکی از عزیزان تعریف میکرد هرجا که دختری میبینم ساپورت پوشیده سریعا جامو عوض میکنم

نمیدونم دخترا کی رو گول میزنن؟؟؟

شما هم بهتره همون روش هایی که دوستان گفتن رو استفاده کنین

نگاهتون رو کنترل کنین، جاتون رو تغییر بدید

ذکر بگید لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم...و همچنین استغفار

در مورد ازدواج هم سعی کنین با کسی که بتونه شرایط شما رو بپذیره

و البته شما واقعا دوسش داشته باشین و نه صرفا از نظر جنسی عقد کنید( هرچند به قول آریای عزیز این خودش هم یک دلیل برای ازدواج هست)

تا شرایطتون که بهتر شده باهم زیر یک سقف برید

خداوند فرمودند هر کس بخاطر فقر از ازدواج دوری کنه قطعا به فضل من شک کرده

به خداوند شک نکنید

توکل کنید به خدا و حالا که کیسی مدنظر ندارید از خانواده بخواید یه دختر معقول براتون در نظر بگیرن

ان شاء الله که همیشه عاقلانه رفتار کنید و موفق باشید
    إِذْ يَقُولُ الْمُنافِقُونَ وَ الَّذينَ في‏ قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ غَرَّ هؤُلاءِ دينُهُمْ وَ مَنْ يَتَوَکَّلْ عَلَي اللَّهِ فَإِنَّ اللَّهَ عَزيزٌ حَکيمٌ

(به یادآور) زمانى که منافقان و بیماردلان مى‏گفتند: آنان (مسلمانان را) دینشان مغرورشان کرده است، (که بیترس حمله مى‏کنند. غافل از آنکه مسلمین بر خدا توکّل نموده ‏اند.) وکسى که بر خدا توکّل کند، پس (بداند) قطعاً خداوند شکست‏ ناپذیر حکیم است. انفال49

20. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)