نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: مشکل علاقه به همجنس

1170
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10543
    تشکـر
    21
    تشکر شده 30 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل علاقه به همجنس

سلام من پسری 17 ساله هستم که دارای مشکلات فراوانی هستم
    من حاصل بارداری مادرم در سن 35 سالگیه
    اولین مشکل من علاقه به همجنسامه خیلی اذیتم البته نه همسن های خودم پسران 25 سال به بالا اصلا به دختران علاقه ایی ندارم
    دومین مشکل من ارتباطم با پدرم هست اصلا از اون خوشم نمیاد خیلی ازون متنفرم ووقتی خونست سعی میکنم خودمو ازش دور کنم اون مردی سالمیه ولی طرز فکرش قدیمه چون تو بچگی منو ریاد میزد
    سومین مشکل من مشکل در تلفظ حرف ر هست که بیشتر به صورت ق تلفظ میشه و من مورد تمسخر قرار می گیرم و خیلی بهم ضربه میزنه
    چهارمین مشکل من اینه که ادم شادی هستم ولی از ظاهر و از درون داغون همیشه تو مکان های خالی گریه میکنم تا خالی شم
    پنجمین آن اینکه خیلی وسواس دارم از نظر نجاست و این چیزا
    در ضمن وقتی 13 سالم بود مورد اذیت بچه ها قرار گرفتم و چون صدای نازک و جسه کوچیکی داشتم خیلی مسخره میشدم پشت سرم شایعه درست می کردن واس همین من یک سال تحصیلی با کسی از دوستام حرف نمی زدم الانم بیشترین مشکلی که اذیتم میکنه علاقه به همجنسامه مثلا دیروز رفتم کتابخونه به یک پسر علاقه مند شدم و الان خیلی اذیتم زندگیم بهم ریخته از بعضی دوستام به خاطر چیزایی که دارن حسودیم میشه ....
    خواهش میکنم کمکم کنید هر چه زودتر.
    با تشکر
    و بهم بگید منشا این مشکلات چیه>

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9665
    تشکـر
    20
    تشکر شده 97 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکلات فراوان

منتظر پاسخ مشاورین سایت باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط royal نمایش پست ها
    سلام من پسری 17 ساله هستم که دارای مشکلات فراوانی هستم
    من حاصل بارداری مادرم در سن 35 سالگیه
    اولین مشکل من علاقه به همجنسامه خیلی اذیتم البته نه همسن های خودم پسران 25 سال به بالا اصلا به دختران علاقه ایی ندارم
    دومین مشکل من ارتباطم با پدرم هست اصلا از اون خوشم نمیاد خیلی ازون متنفرم ووقتی خونست سعی میکنم خودمو ازش دور کنم اون مردی سالمیه ولی طرز فکرش قدیمه چون تو بچگی منو ریاد میزد
    سومین مشکل من مشکل در تلفظ حرف ر هست که بیشتر به صورت ق تلفظ میشه و من مورد تمسخر قرار می گیرم و خیلی بهم ضربه میزنه
    چهارمین مشکل من اینه که ادم شادی هستم ولی از ظاهر و از درون داغون همیشه تو مکان های خالی گریه میکنم تا خالی شم
    پنجمین آن اینکه خیلی وسواس دارم از نظر نجاست و این چیزا
    در ضمن وقتی 13 سالم بود مورد اذیت بچه ها قرار گرفتم و چون صدای نازک و جسه کوچیکی داشتم خیلی مسخره میشدم پشت سرم شایعه درست می کردن واس همین من یک سال تحصیلی با کسی از دوستام حرف نمی زدم الانم بیشترین مشکلی که اذیتم میکنه علاقه به همجنسامه مثلا دیروز رفتم کتابخونه به یک پسر علاقه مند شدم و الان خیلی اذیتم زندگیم بهم ریخته از بعضی دوستام به خاطر چیزایی که دارن حسودیم میشه ....
    خواهش میکنم کمکم کنید هر چه زودتر.
    با تشکر
    و بهم بگید منشا این مشکلات چیه>
    سلام

یک سوال عزیز قبلا مورد آزار و یا تجاوز جنسی که قرار نگرفته ای؟؟

لطفا نقل قول کن

دکترا در روانشناسی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10543
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

یک سوال عزیز قبلا مورد آزار و یا تجاوز جنسی که قرار نگرفته ای؟؟

لطفا نقل قول کن

دکترا در روانشناسی
    سلام دکتر جان خیر ولی تا جایی که یادم میاد کوچک که بودم یه مردی سر خیابون مغاره داشت میرفتم اونجا دقیقا یادم نیست چی می گفت ولی یه چیزی می گفت که من خواه یا نخواه به آل*****ی اون دست بزنم.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

سلام دکتر جان خیر ولی تا جایی که یادم میاد کوچک که بودم یه مردی سر خیابون مغاره داشت میرفتم اونجا دقیقا یادم نیست چی می گفت ولی یه چیزی می گفت که من خواه یا نخواه به آل*****ی اون دست بزنم.
    سلام

عزیز سعی میکنم به زبان ساده برات توضیح بدم,ببین پسر گل متاسفانه به علت تنبیهای پدر و نفرت از اون و تمسخر هم کلاسیها در دوران کودکی و تجاوز این شخص بیمار به شما(چون تجاوز فقط عمل دخول نیست و همین حرکت تجاورز محسوب میشه و آسیب سخت و سنگینی رو بر روان کودک معصوم وارد خواهد کرد) باعث شده ,شما دچار اختلالت جنسی و وسواسی و گرایش به جنس موافق پیدا کنید.
    (هم جنس باز) و البته شخصا گناه و تقصیری ندارید ولی از طرفی حتما باید به فکر درمان آن باشید تا بتوانید به زندگی عادی و نرمال برگردید که از دو طریق ممکنه:

1- به هیچ وجه وارد ارتباط جنسی با هم جنسان خود نشید چون اگه بشید با اولین تماس حال و مشکلات شما بدتر خواهد شد و درمانتان مشکلتر خواهد بود.

2- به یک روانکاو خوب و حاذق رجوع کنید, خانم باشند بهتره. موفق باشی

سوالی بود نقل قول کنید

دکترا در روانشناسی

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10543
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

عزیز سعی میکنم به زبان ساده برات توضیح بدم,ببین پسر گل متاسفانه به علت تنبیهای پدر و نفرت از اون و تمسخر هم کلاسیها در دوران کودکی و تجاوز این شخص بیمار به شما(چون تجاوز فقط عمل دخول نیست و همین حرکت تجاورز محسوب میشه و آسیب سخت و سنگینی رو بر روان کودک معصوم وارد خواهد کرد) باعث شده ,شما دچار اختلالت جنسی و وسواسی و گرایش به جنس موافق پیدا کنید.
    (هم جنس باز) و البته شخصا گناه و تقصیری ندارید ولی از طرفی حتما باید به فکر درمان آن باشید تا بتوانید به زندگی عادی و نرمال برگردید که از دو طریق ممکنه:

1- به هیچ وجه وارد ارتباط جنسی با هم جنسان خود نشید چون اگه بشید با اولین تماس حال و مشکلات شما بدتر خواهد شد و درمانتان مشکلتر خواهد بود.

2- به یک روانکاو خوب و حاذق رجوع کنید, خانم باشند بهتره. موفق باشی

سوالی بود نقل قول کنید

دکترا در روانشناسی
    خیلی ممنون دکتر فقط میخواستم بدونم اینا ارثی نیست ؟این درخواستی که کردید اصلا تو این سنی که هستم امکان پذیر نیست.(رجوع به یک روانکاو )من دوست ندارم خانوادم از این اتفاق با خبر شند در ضمن من حدود چند باری وارد ارتباط جنسی شدم ولی در حد خیلی خیلی کمش مثلا در حد خود*ار***ایی بوده یا مثلا ارتباط ما بین پا البته همسن خودم بوده و پس از آن توبه و استغفار کردم.ولی الان سردرگمم مشکل وسواس از یک سمت دوستام فشار امتحانات خیلی داره بد میگذره برام...خیلی واس خودم متاسفام...

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

خیلی ممنون دکتر فقط میخواستم بدونم اینا ارثی نیست ؟این درخواستی که کردید اصلا تو این سنی که هستم امکان پذیر نیست.(رجوع به یک روانکاو )من دوست ندارم خانوادم از این اتفاق با خبر شند در ضمن من حدود چند باری وارد ارتباط جنسی شدم ولی در حد خیلی خیلی کمش مثلا در حد خود*ار***ایی بوده یا مثلا ارتباط ما بین پا البته همسن خودم بوده و پس از آن توبه و استغفار کردم.ولی الان سردرگمم مشکل وسواس از یک سمت دوستام فشار امتحانات خیلی داره بد میگذره برام...خیلی واس خودم متاسفام...
    ممکنه واسه همین باید آنالیز شین در ضمن روانپزشک و دکتر رفتن سن و سال نداره مثل دکتر طب. چون گلم حالت یک موقع بدتر میشه اونوقت مجبورن ببرنت که درمانتم سخت تره.

به مشاور مدرستون بدون توضیحات اضافی بگو که نیاز به متخصص روانشناس حس میکنی اونم خیلی واجب وشدید تا او والدینت رو در جریان بگذاره. موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد