نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: میل جنسی و عاطفی به سن پایین

1619
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13402
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

میل جنسی و عاطفی به سن پایین

سلام، یکی از دوستان 30 سال داره اما به دختران طیف سنی کم سن و سال علاقه منده، به قول خودش سن 12 تا 16 ، ایشان تحصیلکرده هستن و شغل مناسبی داره و مجرد اما اعتماد به نفس پایین در برقراری ارتباط با جنس مخالف داره، همینطور علاقه خیلی کمی داره به دختران بالای 20، قبلا اینطور نبوده و مدتی هست که دچار این تغییر شده

خودش میگه نمی دونه چه دلایلی باعث این تغییر شدن، میخواستم کمکش کنم از کجا باید شروع کرد؟ به روانپزشک یا روانشناس مراجعه نمیکنه آیا میشه امیدوار بود خود به خود بهبود پیدا کنه؟ خواهش میکنم توهین نکنید و امیدوارم اشخاصی پاسخ بدن که نسبت به این موضوعات اطلاعات علمی داشته باشن. با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : میل جنسی و عاطفی به سن پایین

سلام
    دوست عزیز وقتی پای عقل و منطق آدما میاد وسط میشه با چندتا قانون روانشناسی موضوع رو شکاقت و عمق مشکلو فهمید و حلش کرد
    اما وقتی صحبت از علاقه و احسااست میشه دیگه قوانین روانشناسی کم میارن
    چون هرآدم یه شخصیت داره و هر شخصیت یه ملاک واسه دوست داشتن و شناختن 7 میلیارد شخصیت و حفظ کردن ویژگی های این شخصیت ها یه امر غیر ممکنه در عصر حاضر

اما احساسات هم از منطق خاصی پیروی میکنن
    منطق احساسات علائق یه شخص هستن که از تجربه ها و ویژگی هایی ژنتیکی به وجود میاد
    شما در مرحله اول باید علائق ایشون و بررسی کنید
    اینکه چرا به این طیف از دختر ا جذب میشن ؟؟؟
    وقتی چراشو بفهمید تازه میتونید به فکر تغییر افکار ایشون باشید و کم کم این احساس و تغییرش بدید
    این کار یعنی تغییر احتیاج به زمان طولانی داره.
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

3. 2 کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farid500 نمایش پست ها
    سلام، یکی از دوستان 30 سال داره اما به دختران طیف سنی کم سن و سال علاقه منده، به قول خودش سن 12 تا 16 ، ایشان تحصیلکرده هستن و شغل مناسبی داره و مجرد اما اعتماد به نفس پایین در برقراری ارتباط با جنس مخالف داره، همینطور علاقه خیلی کمی داره به دختران بالای 20، قبلا اینطور نبوده و مدتی هست که دچار این تغییر شده

خودش میگه نمی دونه چه دلایلی باعث این تغییر شدن، میخواستم کمکش کنم از کجا باید شروع کرد؟ به روانپزشک یا روانشناس مراجعه نمیکنه آیا میشه امیدوار بود خود به خود بهبود پیدا کنه؟ خواهش میکنم توهین نکنید و امیدوارم اشخاصی پاسخ بدن که نسبت به این موضوعات اطلاعات علمی داشته باشن. با تشکر
    سلام
    میتونه دلیلش ضمیرناخوداگاهشون باشه که بدون اینکه ایشون بدونن داره دوستونوبه سمت این ادمامیکشونه
    شایدم یه اتفاق توسالای دورروی روحیشون تاثیرگذاشته و که حالاداره خودشواین طوری نشون میده
    هرچی هست ریشش به گذشته برمیگرده به نظرمن دوستون بایدگذشتشونومرورکنن همه ی خاطرات و رویاهاوحسای سرکوب شدشون و همه ی اتفاقایی که افتاده واین چیزا....
    من فکرمیکنم همه ی این اتفاقایی که برامون میفته به خاطرحرفای نزدست یااحساسایی که توی دلمون حبسشون کردیم وازارمون میدن .
    بایدبرای این موضوع یه دلیل منطقی پیداکنن بعدم وقتی دلیلوبدونن راحت ترمیتونن کنترلش کنن
    شایدیه مشاورخوب وچندجلسه حرف زدن بتونه کمک کنه اگرم جواب ندادمیتونن چیزای دیگه روبانظرهمون مشاورامتحان کنن مث هیپنوتیزم واین چیزاکه من زیادسردرنمیارم

5. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط farid500 نمایش پست ها

دوست عزیز چنین شخصی اونقدر عاقل و بالغ هست که میدونه داره چیکار میکنه و تکرار همین افکار برای ایشون

وابستگی و نوعی اعتیاد به وجود اورده به همین خاطره که از مراجعه به روانشناس خودداری میکنه

چون قرار نیست که این کارش رو ترک کنه که بخواد براش تلاش کنه به همین خاطرم این رفتار هر روز عطش رو در ایشون زیادتر میکنه

میتونید در مورد ایشون خودتون با متخصصین مرکز مشاوره صحبت کنید و راهکارهای لازم رو بدونید

021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13402
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسخ دوستان، تا جایی که از زندگیش اطلاع دارم در دوران کودکی و نوجوانی مشکل خاصی نداشته، و یا مورد سوء استفاده قرار نگرفته، با این حال حدس میزنم ریشه هاش به گذشته بر میگرده، سعی میکنم متقاعدش کنم برای مراجعه به مشاور ولی کار سختیه، به دو دلیل: اول اینکه خجالتیه و فقط به دو نفر از اطرافیان درباره موضوعات خصوصی اعتماد داره و دوم اینکه شاید تمایلی به تغییر نداشته باشه ...
    ویرایش توسط farid500 : 03-09-2015 در ساعت 12:50 AM

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13472
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

از صحبت شما اینطور بر میاد که ایشون دلزده شده از دخترای هم سن خودش، شاید شکست عشقی خورده، اگه آزاری به دیگران نمی رسونه بی خیال بشین، و سعی نکنید تغییرش بدین وقتی خودش نمیخواد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)