نمایش نتایج: از 1 به 31 از 31

موضوع: همجنس بازم یا همنجنسگرا؟!

4984
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18461
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

همجنس بازم یا همنجنسگرا؟!

سلام دوستان .

قبل از هر چیز بزارید یه چیز رو بگم من الان 17 سالمه و این مشکلمو به زبون نیاورده بودم اما این دفعه دلمو
    به دریا زدم و میخوام یکم از این باری که رو دوشمه برداشته بشه .

دوستان ماجرای من سر دراز داره پس سعی میکنم خیلی خلاصه بگم .

من توی بچگی دوبار مورد تجاوز قرار گرفتم همینطور توی 14 سالگی و چند باری توی 17 سالگی .

خوب بزارید یکم توضیح بدم وقتی بچه بودم زمانی که این اتفاق واسم افتاد چیز خاصی هم نبود(یعنی به اونجاها نکشید و فقط به زور به من چسبیده بود)
    طرف حدودا 17یا18 سالش بود ولی توی اون موقع با این که بار اولم بود و حدود 5 تا شیش سال سن داشتم یه حس عجیبی بهم دست دادم انگار خوشم اومد
    در عین حال میترسیدم که کسی بدونه! .(الان ها فهمیدم که اون موقع واقعا خوشم اومده بوده)

این درد رو توی دل خودم تا 14 سالگی نگه داشتم . باید بگم توی اون چند سال بعد از اولین بارم بیشتر با همجنسبازی یا همجنسگرایی آشنا شدم و تمایلم به شدت
    زیاد شده بوده تا اینکه توی 14 سالگی دست به انجام اون کار زدم ولی بگم باز هم نذاشتم به جای وخیم برسه و فقط در حد عادی بود .

توی همین امسال هم که خودم واقعا ندونستم چجور موقعیتش پیش اومد! دو سه بار با یه پسر که سنش یک سال بزرگتر از خودم بود این کارو کردم ولی بازم به خودم
    اجازه ندادم که برسه به جای باریکش .

بزارید ساده بگم هیچوقت تا حالا چجور بگم ن ک رد ن م فقط در حد بوس یا چیزای دیگه بوده.

راستش رو بخواید دلیل اصلی که تا الان اون کارو نکردم ترس از خدا بوده و بس . و اینکه نمیتونم به خودم اجازه این کارو بدم

شاید اولین فکرتون این باشه که من آدم کثیفی هستم ولی به خدا قسم هر چی گفتم کاملا راست بود، کسایی که این مشکل رو ندارن مسلما نمیتونن درک کنن چه
    دردیه که پسر باشی ولی همش دوس داشته باشی زن باشی .
    شده هر شب گریه کنی هر شب از ته دل خدای خودتو نفرین کنی شده به خاطر رفتار دخترونت همش تو سری بخوری؟
    من دقیقا نمیدونم که الان همجنس بازم یا همجنسگرا . ولی اینو بگم که وقتی بچه بود و اون اتفاق افتاد در اصل لذت بردم و ترسم در کنارش بود .

حالا سوال من اینه من کدومشم؟

و یه سوال دیگه تا الان هرجا خوندم میگن درمانی نداره! شما از روی حرفای من چه نتیجه ای میگیرید؟ آیا واقعا درمان نشدنیه؟
    ویرایش توسط meeesa3 : 07-02-2015 در ساعت 01:08 AM

2. کاربران زیر از meeesa3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13962
    تشکـر
    40
    تشکر شده 29 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : همجنس بازم یا همنجنسگرا؟!

شما احتمالا یه ترنس ام تو اف هستی. هرچند من مطالعه زیادی در این مورد نداشتم. من شنیدم تغییر جنسیت میدن. از نظر مالی و خونوادگی موقعیتش رو داری؟
    امضای ایشان
    .::إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا::.

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13962
    تشکـر
    40
    میزان امتیاز
    10

شما زا بچگی نسبت به مردا حس داشتی؟ بقیه اخلاقات غیر از تمایلاتت زنونه ست؟
    اگه اینارو داشته باشی احتمالش هست یه ترنس باشی ولی نه صددرصد
    اگه همجنسگرا باشی و ترنس نباشی همینجوری قابل درمانه
    امضای ایشان

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18461
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اصلا حتی فکرشوم هم نمیتونم بکنم که به خونوادم بگم و موقعیتش هم ندارم. در ضمن اضافه کنم . من خیلی راحت عاشق دختر میتونم بشم و همین الان هم هستم و همینه که واسم عجیبه . در ضمن اجزای تناسلیم هم هیچ مشکلی نداره و فقط این حسه که منو آزار میده . فقط اضافه کنم که نمیتونم احساس جنسی به دختری داشته باشم ولی میتونم عاشقش باشم و دوسش داشته باشم مثل هر پسر دیگه ای!

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18461
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نه از بچگی به مردا حسی نداشتم و فقط بعد از اون اتفاق این حس شروع شد!

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18461
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط paniz75 نمایش پست ها
    شما زا بچگی نسبت به مردا حس داشتی؟ بقیه اخلاقات غیر از تمایلاتت زنونه ست؟
    اگه اینارو داشته باشی احتمالش هست یه ترنس باشی ولی نه صددرصد
    اگه همجنسگرا باشی و ترنس نباشی همینجوری قابل درمانه

نه از بچگی به مردا حسی نداشتم و فقط بعد از اون اتفاق این حس شروع شد! و بقیه رفتارم کاملا پسرونس!

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13962
    تشکـر
    40
    میزان امتیاز
    10

خداروشکر پس احتمال ترنس بودنت خیلی کم شد. یه سرچی هم تو اینترنت بکن. پیش روانپزشک چی؟ میتونی بری؟ برای درمان همجنس گرایی؟
    امضای ایشان

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18461
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خداروشکر پس احتمال ترنس بودنت خیلی کم شد. یه سرچی هم تو اینترنت بکن. پیش روانپزشک چی؟ میتونی بری؟ برای درمان همجنس گرایی؟
    نه جایی هستم که نمیتونم برم روان پزشک در واقع موقعیتش نیست!و نمیخوام خونوادم اصلا چیزی بفهمن

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13962
    تشکـر
    40
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیزم من تا حد توانم کمک کردم. از این به بعد پیشنهاد میکنم تو اینترنت یه سرچی در مورد همجنسگرایی بکنی چونکه به احتمال زیاد همونه. و ترنس نیستی. چن ترنس ها ادای دختر هارو درمیارن و لباسشونو میپوشن و... کل اخلاقاشون همونه. اگر هم میخوای خودم مطالب رو سرچ کنم و بخونم و برات بذارم اینجا؟
    موقعیتت هم درک میکنم

تا ببینیم بقیه دوستان هم که اطلاعات بیشتری دارن چی میگن.
    امضای ایشان

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18461
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیزم من تا حد توانم کمک کردم. از این به بعد پیشنهاد میکنم تو اینترنت یه سرچی در مورد همجنسگرایی بکنی چونکه به احتمال زیاد همونه. و ترنس نیستی. چن ترنس ها ادای دختر هارو درمیارن و لباسشونو میپوشن و... کل اخلاقاشون همونه. اگر هم میخوای خودم مطالب رو سرچ کنم و بخونم و برات بذارم اینجا؟
    موقعیتت هم درک میکنم

تا ببینیم بقیه دوستان هم که اطلاعات بیشتری دارن چی میگن.
    اگه امکانش هست خودتون مطالب رو بزارید من زیاد نمیدونم در مورد این مشکلات

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13962
    تشکـر
    40
    میزان امتیاز
    10

راستی... من به شما افتخار می کنم که نذاشتی به جاهای باریک بکشه... ولی از این به بعد سعی کنید حتی نگاهتون هم نگه دارید. ماه رمضون موقع مناسبی برای شروع اینکار هستش

چشم حتما الان براتون سرچ می کنم و دونه دونه هرچی دیدم میذارم ولی شما هم حتما کامل مطالعه کنید
    امضای ایشان

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18461
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

راستی... من به شما افتخار می کنم که نذاشتی به جاهای باریک بکشه... ولی از این به بعد سعی کنید حتی نگاهتون هم نگه دارید. ماه رمضون موقع مناسبی برای شروع اینکار هستش

چشم حتما الان براتون سرچ می کنم و دونه دونه هرچی دیدم میذارم ولی شما هم حتما کامل مطالعه کنید
    یعنی میگید امکان داره درست بشم؟

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13962
    تشکـر
    40
    میزان امتیاز
    10

منبع: سایت پرسمان

راهكارهايي براي بي ميلي به جنس موافق ودرمان همجنس گرایی
    1- قبل از هر اقدامي چه خوب است با مراجعه به روان پزشك و انجام برخي معاينات و آزمايشات، از ترشح عادي و نرمال غدد درونريز خود مطمين شويد. چه بسا در اثر ترشح غيرعادي غدد درون ريز چنين تمايلاتي به وجود آمده و با تنظيم ترشح غدد با مصرف دارو تمايلات جنسي شما نرمال شده و به سادگي درمان خواهد شد. يادآوري مي شود از مراجعه به روان پزشك امتناع نكنيد و خجالت نكشيد، كه این مسأله احتمالا يك مشكل جسماني است و همچون ديگر مشكلات قابل درمان. بايد درمان شده و قبل از تشديد بيماري، آن را حل كرد.
    2- عدم توجه به ذهنيت ها و افکار مبتني بر تمایل به همجنس و عدم تمايل به جنس مخالف. هیچ گاه به خود تلقین نکنید که: «من به جنس مخالف هیچ علاقه‌ای ندارم و نمی‌توانم این علاقه را در خودم ایجاد کنم». هیچ گاه به خود تلقین نکنید که «علاقه به همجنس و تمایل به برقراری رابطه با جنس مخالف در وجود من نهادینه شده است و امکان تغییر آن وجود ندارد»، چون اولا این گونه نیست و شما با تلاش خود می‌توانید این مشکل را برطرف سازید، و ثانیا، این تصور جلوی هر گونه تلاش اصلاحی شما برای تغییر را می‌گیرد.

3- گاهي اوقات شيطان براي وادار کردن آدمي به گناه از اين کانال بهره مي گيرد يعني مسير هر گناهي را به شکلي هموار مي سازد در اينجا نيز مسير آلوده شدن به برخي گناهان از کانال پشت کردن به جنس مخالف و ازدواج مي گذرد و اين نوع افکار و ذهنيت مقدمه ي ورود به آن وادي است بايد با اين گونه افکار که جز افکار شيطاني نام ديگري بر آن نمي توان نهاد بايد به مقابله پرداخت يعني ذره اي در شيطاني بودن اين افکار ترديد نداشته باشيد.
    4 - صحنه هائي از زندگي که در آن شخص همجنس گرا نقش يک مرد، پدر، همسر و پسر خانواده را بر عهده دارد تصور کند و به آن بال و پر دهد و نقش خود را پر رنگ و کاملا مردانه بيان کند. لازم است اين تصوير گري را در قالب ذهن پروري و نوشته ها و رفتار روزانه و تمام حالات واقعي و خيالي و... استمرار دهيد. در يک کلام به مرد بودن خود فکر کند، و همانگونه عمل کند، زندگي مردي و اجتماعي خود را تعقيب کند اگر شش ماه با اين طرز تفكر زندگي كند براي هميشه از آن افكار رهائي خواهد يافت.
    5- اجتناب از نگاه شهوت‌آمیز به پسرها. مراقب نگاه خود باشید و همان طور که از نگاه شهوت آمیز به جنس مخالف اجتناب می‌کنید از نگاه هوس آلود به پسرها نیز بپرهیزید. چون از نظر شرعی، نگاه از روی شهوت به همجنس هم حرام است. رسول اکرم صلی الله وعلیه وآله فتنه جوان زیبا را از فتنه دختر باکره بیش‌تر دانسته است (وسائل الشیعه، ج 14، ص 257).
    6 - اجتناب ازتمام ارتباطها، مكانها و موقعيت هائي كه انجام انديشه همجنس گرایی را تداعي مي كند.

7- افکار خود را کنترل کنید. سعی کنید به افکار هوس‌آلود در مورد رابطه جنسی با همجنس فکر نکنید. هیچگاه در ذهنتان به این افکار بال و پر ندهید و آن را برای خود نیارایید. برای این کار، تلاش کنید تنها نمانید، چون این گونه افکار بیشتر در هنگام تنهایی به سراغ انسان می‌آید. اگر این افکار، به طور ناخواسته به سراغتان آمد، آن را قطع کنید، از جای خود برخیزید و به میان دوستان یا اهل خانواده بروید و تا زمانی که این افکار کاملا از ذهنتان خارج نشده، جمع دوستان یا خانواده را ترک نکنید.

8- توجه به آثار و عواقب همجنس بازی: انسان به صورت طبیعی تمایل به جنس مخالف دارد. هرگونه کاری که تمایل طبیعی او را منحرف سازد، یک نوع بیماری تلقی می شود. از دست دادن احساسات طبیعی بر جسم و روح انسان تأثیر می گذارد. چه بسا افرادی که به این بیماری مبتلا باشند، گرفتار ضعف قوه جنسی و به اصطلاح سرد مزاجی شوند. از امام صادق علیه‌السلام در مورد فلسفه تحریم لواط سؤال شد، فرمود: اگر آمیزش با پسران حلال بود، مردان از زن‌ها بی نیاز می شدند و این باعث قطع نسل انسان می شد و باعث از بین رفتن آمیزش طبیعی می گشت و این کار مفاسد زیاد اخلاقی و اجتماعی به بار می آورد. ازدواج شرعی، چون موافق فطرت است، به فرمایش قرآن آرام بخش است (سوره روم، آیه 21). ولی هم جنس بازی و لواط، عملی بر خلاف فطرت است و هر چه با فطرت هم خوانی نداشت، تأثیر سوء دارد، یعنی نه تنها فاعل و مفعول با این عمل به آرامش نمی رسند، بلکه بر تحیر و سرگردانی آن‌ها افزوده می شود. به همین دلیل روایات زیادی درباره هم جنس بازی نقل شده که بسیار تکان دهنده است. با مطالعه آن روایات، می توان به پلید بودن این عمل پی برد. قطعاً روایات در جلوگیری از این عادت ناپسند مؤثر است. پیامبر اکرم (صلی الله وعلیه وآله) فرموده‌اند: هر کس با نوجوانی آمیزش جنسی کند، روز قیامت ناپاک وارد محشر می‌شود، آن چنان که تمام آب‌های جهان او را پاک نخواهند کرد و خداوند او را غضب می‌کند و از رحمت خویش دور میدارد و دوزخ را برای او آماده ساخته و چه بد جایگاهی است. سپس فرمود: هرگاه جنس مذکر با مذکر آمیزش کند، عرش خداوند به لرزه درمی‌آید (وسائل الشیعه، ج 14، ص 249). البته واضح است‌ که با توبه، این گناه مانند گناهان دیگر بخشیده می‌شود.

9 - از خوابیدن با پسر در یک بستر اجتناب کنید: رسول خدا صلی الله وعلیه وآله می فرماید: بستر فرزندان خود را از سن ده سالگی جدا سازید، یعنی دو برادر یا دو خواهر یا برادر و خواهر زیر یک لحاف نخوابند (وسائل الشیعه، ج 14، ص 171).

10- قطع ارتباط با دوستاني که انسان را به سمت اين گونه رفتارها و افكار دعوت مي كنند و همچنین دوری از موقعيت هایی كه وقتي در كنار آنها قرار مي گيرد اين افكار را برايش تداعي مي کنند.

11- نهایت تلاش خود را بکنید که بیکار نباشید. برای این کار، برای ساعات شبانه روز خود برنامه ریزی کنید. اوقات خود را با مطالعه، گردش با دوستان، ورزش، و... پر کنید.

12- روابط اجتماعی‌تان را گسترش دهید. سعی کنید روابطتان را با دوستان و همکلاسی‌های خوبی که دارید توسعه دهید. با آنان به گردش، سینما، کوهنوردی، شنا، و... بروید و از تنها ماندن دوری کنید. به هر حال، سعی کنید تا حد امکان از انزوا و گوشه‌گیری به در آیید.

در روزها و موقعيت هاي نخستين، عمل كردن به اين راهكارها و دل بريدن از اين حالت سخت و چه بسا ناممكن جلوه كند اما بايد توجه داشته باشيد كه به گفته ي علي(ع) «با ارزش ترين كارها دشوارترين آنهاست» پس اين حالت نشان از ارزشمندي و اهميت تصميم شخص دارد و بايد در مسير عمل كردن به اين تصميم بجا و ارزشمند گامهاي بهتر و بلندتر بردارد.
    امضای ایشان

15. 2 کاربران زیر از paniz75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13962
    تشکـر
    40
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط meeesa3 نمایش پست ها
    یعنی میگید امکان داره درست بشم؟
    بله بله حتما. شما ترنس نیستی پس حتما چاره داره.
    فقط اراده ی خیلی خوبی هم لازم داره.
    امضای ایشان

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18461
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بله بله حتما. شما ترنس نیستی پس حتما چاره داره.
    فقط اراده ی خیلی خوبی هم لازم داره.
    الان نمیدونم این اشکی که میریزم دقیقا به خاطر خوشحالیه! واقعا ازتون ممنونم تا قبل از این فکرمیکردم وقتی کسی این موضوع رو بفهمه
    مطمئنا بهم چندتا بدو بیراه میگه و میره ولی شما نه . واقعا ازتون ممنونم

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13962
    تشکـر
    40
    میزان امتیاز
    10

یک سری مطلب خوندم که خلاصه ش رو میگم:
    در دین اسلام از زشت ترین کارها لواط هستش. یک گناه کبیره!
    ولی اینکه این حس وجود داشته باشه بدون هیچ عملی عمل، گناه نیست.

فک کنم در کل هم حسی که در شما بوجود اومده طبیعی باشه. چون بعد اتفاقی که گفتین بوده. خودم گاهی اوقات حس م یکنم که از نگاه کردن به دختران لذت می برم! اما حس قوی تری نسبت به مردان دارم.

چند تا حدیث:

رواياتي كه در مذمت همجنس گرايي از پيشوايان اسلام نقل شده آن قدر زياد و تكان دهنده است كه با مطالعه آن هر كس احساس مي كند كه زشتي اين گناه به اندازه اي است كه كمتر گناهي در پايه آن قرار دارد.
    از جمله در روايتي از پيامبر(ص) مي خوانيم: «هنگامي كه قوم لوط آن عمل ننگين را انجام دادن (مردها به مرد و زنها هم به زنان اکتفا کردند) زمين آن چنان ناله و گريه سر داد كه اشكهايش به آسمان رسيد و آسمان چنان گريه كرد كه اشك هايش به عرش رسيد در اين هنگام خداوند به آسمان وحي فرستاد كه آنها را سنگ باران كن و به زمين وحي فرستاد كه آنها را فرو بر».( تفسير نمونه، ج 8، ص 193)
    در روايت ديگري از امام علي(ع) مي خوانيم كه فرمود: از پيامبر(ص) شنيدم چنين مي گفت: «لعن الله المشتبهين من الرجال بالنساء و المشتبهات من النساء بالرجال؛ لعنت خدا بر آن مرداني باد كه خود را شبيه زنان مي سازند، (با مردان آميزش جنسي مي كنند) و لعنت خداوند بر زناني باد كه خود را شبيه مردان مي كنند (با هم مساحقه مي نمايند)» (وسائل الشيعه، ص 255، ح 14)
    امضای ایشان

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13962
    تشکـر
    40
    میزان امتیاز
    10

الان نمیدونم این اشکی که میریزم دقیقا به خاطر خوشحالیه! واقعا ازتون ممنونم تا قبل از این فکرمیکردم وقتی کسی این موضوع رو بفهمه
    مطمئنا بهم چندتا بدو بیراه میگه و میره ولی شما نه . واقعا ازتون ممنونم
    خواهش می کنم. نه نه شما تقصیری نداری جز اینکه تن به چند رابطه ناتمام دادی که مطمئنا پشیمونی و انشالله تکرار نمی کنی.
    هرکس هم هرچیزی میگه از روی نادونیش میگه
    الان چند مطلب دیگه هم براتون میذارم دارم میگردم
    درضمن بازم تکرار می کنم. این که میگمن گناه کبیره ست برای وقتیه که عمل لواط انجام بشه نه وجود داشتن حسش
    امضای ایشان

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18461
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

یک سری مطلب خوندم که خلاصه ش رو میگم:
    در دین اسلام از زشت ترین کارها لواط هستش. یک گناه کبیره!
    ولی اینکه این حس وجود داشته باشه بدون هیچ عملی عمل، گناه نیست.

فک کنم در کل هم حسی که در شما بوجود اومده طبیعی باشه. چون بعد اتفاقی که گفتین بوده. خودم گاهی اوقات حس م یکنم که از نگاه کردن به دختران لذت می برم! اما حس قوی تری نسبت به مردان دارم.

چند تا حدیث:

رواياتي كه در مذمت همجنس گرايي از پيشوايان اسلام نقل شده آن قدر زياد و تكان دهنده است كه با مطالعه آن هر كس احساس مي كند كه زشتي اين گناه به اندازه اي است كه كمتر گناهي در پايه آن قرار دارد.
    از جمله در روايتي از پيامبر(ص) مي خوانيم: «هنگامي كه قوم لوط آن عمل ننگين را انجام دادن (مردها به مرد و زنها هم به زنان اکتفا کردند) زمين آن چنان ناله و گريه سر داد كه اشكهايش به آسمان رسيد و آسمان چنان گريه كرد كه اشك هايش به عرش رسيد در اين هنگام خداوند به آسمان وحي فرستاد كه آنها را سنگ باران كن و به زمين وحي فرستاد كه آنها را فرو بر».( تفسير نمونه، ج 8، ص 193)
    در روايت ديگري از امام علي(ع) مي خوانيم كه فرمود: از پيامبر(ص) شنيدم چنين مي گفت: «لعن الله المشتبهين من الرجال بالنساء و المشتبهات من النساء بالرجال؛ لعنت خدا بر آن مرداني باد كه خود را شبيه زنان مي سازند، (با مردان آميزش جنسي مي كنند) و لعنت خداوند بر زناني باد كه خود را شبيه مردان مي كنند (با هم مساحقه مي نمايند)» (وسائل الشيعه، ص 255، ح 14)
    و یه سوال دیگه من خواه ناخواه با همجنسای خودم برخورد زیادی دارم اینو چیکار کنم؟

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18461
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهش می کنم. نه نه شما تقصیری نداری جز اینکه تن به چند رابطه ناتمام دادی که مطمئنا پشیمونی و انشالله تکرار نمی کنی.
    هرکس هم هرچیزی میگه از روی نادونیش میگه
    الان چند مطلب دیگه هم براتون میذارم دارم میگردم
    درضمن بازم تکرار می کنم. این که میگمن گناه کبیره ست برای وقتیه که عمل لواط انجام بشه نه وجود داشتن حسش
    راستی من میتونم شمارتونو داشتم باشم؟ فقط برای این میخوام که وقتی لازم شد یکی باشه که کمکم کنه و حس نکنم خیلی تنهام!(راستش زیاد با لپ تام نمیتونم بیام میترسم داداشم بفهمه . واتساپ که دارید؟)
    ویرایش توسط meeesa3 : 07-02-2015 در ساعت 01:42 AM

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13962
    تشکـر
    40
    میزان امتیاز
    10

و یه سوال دیگه من خواه ناخواه با همجنسای خودم برخورد زیادی دارم اینو چیکار کنم؟
    اینکه طبیعیه راس میگی. معمولا پسرا هم زیاد به سروکول هم می پرن!
    خب شما نمیتونی که با دوستانت نگردی
    اتفاقا ارتباط با دوستان خوب هم هست. فقط باید در انتخاب دوست دقت کنی. مثلا همینی که سعی کرده به شما تجاوز کنه. باید از اینا دوری کنید مطمئن باشید انتخاب یه دوست با ایمان بیشتر شمارو به خدا نزدیک میکنه و کمکتون می کنه خلاص شین
    امضای ایشان

23. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13962
    تشکـر
    40
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز الان باید برم سعی م یکنم برگردم در مورد شماره هم چشم میام صحبت می کنیم فعلا با اجازه
    امضای ایشان

24. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18461
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز الان باید برم سعی م یکنم برگردم در مورد شماره هم چشم میام صحبت می کنیم فعلا با اجازه
    ممنون خداحافط!

25. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13962
    تشکـر
    40
    میزان امتیاز
    10

من برگشتم
    امضای ایشان

26. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13962
    تشکـر
    40
    میزان امتیاز
    10

ممنون خداحافط!
    برگشتم. چشم ولی من روانپزشک یا آدم مطلعی نیستم و این اطلاعاتم فقط از طریق سرچ تو اینترنت هست. حالا ببینیم کسی از دوستان اطلاعات بیشتری داره؟
    امضای ایشان

27. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13962
    تشکـر
    40
    میزان امتیاز
    10

ممنون خداحافط!
    امیدوارم که ناراحت نشده باشین من به عنوان یه دوست میتونم همراهتون باشم. اما شاید به عنوان یه روانپزشک نه
    امضای ایشان

28. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18461
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

امیدوارم که ناراحت نشده باشین من به عنوان یه دوست میتونم همراهتون باشم. اما شاید به عنوان یه روانپزشک نه
    منم انتظاری جز یه دوست ندارم

29. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13962
    تشکـر
    40
    میزان امتیاز
    10

خوبه ! خیلی خوشحال میشم
    حالا شما شمارتون رو به من میدید یا اینکه از طریق وبلاگم یا تلگرام یا ایمیل یا همینجا در ارتباط باشیم. در هر صورت من نمیتونم تماس صوتی داشته باشم؟

یک پیشنهاد جدا از اینا:می تونید مثل من یک وبلاگ باز کنید و دردودل هاتون رو توش بنویسید میتونه جالب باشه.
    امضای ایشان

30. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18461
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اگر مشکلی نیست شمارتونو خصوصی بدید . به خدا من اصلا قصد مزاحمت هم ندارم

من شمارمو خصوصی گذاشتم
    ویرایش توسط meeesa3 : 07-02-2015 در ساعت 02:14 AM

31. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام دوستان .

قبل از هر چیز بزارید یه چیز رو بگم من الان 17 سالمه و این مشکلمو به زبون نیاورده بودم اما این دفعه دلمو
    به دریا زدم و میخوام یکم از این باری که رو دوشمه برداشته بشه .

دوستان ماجرای من سر دراز داره پس سعی میکنم خیلی خلاصه بگم .

من توی بچگی دوبار مورد تجاوز قرار گرفتم همینطور توی 14 سالگی و چند باری توی 17 سالگی .

خوب بزارید یکم توضیح بدم وقتی بچه بودم زمانی که این اتفاق واسم افتاد چیز خاصی هم نبود(یعنی به اونجاها نکشید و فقط به زور به من چسبیده بود)
    طرف حدودا 17یا18 سالش بود ولی توی اون موقع با این که بار اولم بود و حدود 5 تا شیش سال سن داشتم یه حس عجیبی بهم دست دادم انگار خوشم اومد
    در عین حال میترسیدم که کسی بدونه! .(الان ها فهمیدم که اون موقع واقعا خوشم اومده بوده)

این درد رو توی دل خودم تا 14 سالگی نگه داشتم . باید بگم توی اون چند سال بعد از اولین بارم بیشتر با همجنسبازی یا همجنسگرایی آشنا شدم و تمایلم به شدت
    زیاد شده بوده تا اینکه توی 14 سالگی دست به انجام اون کار زدم ولی بگم باز هم نذاشتم به جای وخیم برسه و فقط در حد عادی بود .

توی همین امسال هم که خودم واقعا ندونستم چجور موقعیتش پیش اومد! دو سه بار با یه پسر که سنش یک سال بزرگتر از خودم بود این کارو کردم ولی بازم به خودم
    اجازه ندادم که برسه به جای باریکش .

بزارید ساده بگم هیچوقت تا حالا چجور بگم ن ک رد ن م فقط در حد بوس یا چیزای دیگه بوده.

راستش رو بخواید دلیل اصلی که تا الان اون کارو نکردم ترس از خدا بوده و بس . و اینکه نمیتونم به خودم اجازه این کارو بدم

شاید اولین فکرتون این باشه که من آدم کثیفی هستم ولی به خدا قسم هر چی گفتم کاملا راست بود، کسایی که این مشکل رو ندارن مسلما نمیتونن درک کنن چه
    دردیه که پسر باشی ولی همش دوس داشته باشی زن باشی .
    شده هر شب گریه کنی هر شب از ته دل خدای خودتو نفرین کنی شده به خاطر رفتار دخترونت همش تو سری بخوری؟
    من دقیقا نمیدونم که الان همجنس بازم یا همجنسگرا . ولی اینو بگم که وقتی بچه بود و اون اتفاق افتاد در اصل لذت بردم و ترسم در کنارش بود .

حالا سوال من اینه من کدومشم؟

و یه سوال دیگه تا الان هرجا خوندم میگن درمانی نداره! شما از روی حرفای من چه نتیجه ای میگیرید؟ آیا واقعا درمان نشدنیه؟
    سلام

عزیز خیلی خیلی متاسفم از آنچه که خواندم. ولی خوب اینو بدون که تو هیچ گونه هیچ گونه گناهی در این امر نداشتی و نداری!!! بلکه کودکی بودی کنجکاو که مثل میلیونها کودک دیگر در این سن وسال قربانی

کنجکاوی کودکانه خود شدی و مورد استفاده و سو استفاده یک آدم بیمار نادان و گرفتار قرار گرفته ای.

شما نه هم جنسگرایی و نه هم جنس باز. بلکه تمام این اعمال و رفتارها ناشی از خشم و نفرت پنهان شماست که معمولا سر پیکانش به طرف خود شما نشانه گیری شده است!!

به عنوان یک متخصص باید خدمت شما نوجوان گلم عرض کنم که اولا با خودت مهربان تر باش سعی کن خودتو دوست داشته باشی چون لیاقت دوست داشتن رو داری . نگران اینکه دیگران چی میگن و چه چه نباش و حتما و لطفا از یکی از همکاران خوب ما در شهر خودت کمک بگیر و بدان که روانشناسان و روانپزشکان محرم اسرارند چون بدون مشاوره و طریق درمان درست بیشتر گرفتار خواهی شد.

با آرزوی بهترینها برای تو پسر خوب

سپاس

ph.d
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

32. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18461
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

عزیز خیلی خیلی متاسفم از آنچه که خواندم. ولی خوب اینو بدون که تو هیچ گونه هیچ گونه گناهی در این امر نداشتی و نداری!!! بلکه کودکی بودی کنجکاو که مثل میلیونها کودک دیگر در این سن وسال قربانی

کنجکاوی کودکانه خود شدی و مورد استفاده و سو استفاده یک آدم بیمار نادان و گرفتار قرار گرفته ای.

شما نه هم جنسگرایی و نه هم جنس باز. بلکه تمام این اعمال و رفتارها ناشی از خشم و نفرت پنهان شماست که معمولا سر پیکانش به طرف خود شما نشانه گیری شده است!!

به عنوان یک متخصص باید خدمت شما نوجوان گلم عرض کنم که اولا با خودت مهربان تر باش سعی کن خودتو دوست داشته باشی چون لیاقت دوست داشتن رو داری . نگران اینکه دیگران چی میگن و چه چه نباش و حتما و لطفا از یکی از همکاران خوب ما در شهر خودت کمک بگیر و بدان که روانشناسان و روانپزشکان محرم اسرارند چون بدون مشاوره و طریق درمان درست بیشتر گرفتار خواهی شد.

با آرزوی بهترینها برای تو پسر خوب

سپاس

ph.d
    سلام ببخشید منظور شما از خشم و نفرت پنهان من چیه؟!

34. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام ببخشید منظور شما از خشم و نفرت پنهان من چیه؟!
    این رو همکار محترم براتون توضیح خواهند داد.

موفق باشید

سپاس
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد