نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: کنترل احساسات نسبت به جنس موافق

1924
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16482
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Question کنترل احساسات نسبت به جنس موافق

سلام.من یه دختر18ساله م.همه ی دوستام از من به عنوان یه آدم شوخ و پرانژری یاد میکنن درحالی که این یه نقابه که من ب صورتم زدم تا کسی خوده واقعی منو نشناسه
    اولین جرقه ی علاقه و عشق من به هم جنسم تودوران ابتدایی مشخص شد.وقتی کلاس5م بودم یکی از همکلاسیام خونشونو به یه شهر دیگه منتقل کردن یادمه مثه چی گریه میکرذم که دیگه نمیبینمش.این قضایا ادامه داشت .خیلی اذیت میشدم چون هربار به یه نفر دلبسته میشدم یطوری از دستش میدادم...
    هیچوقت به اندازه ی الان بهم نریختم.بیشتردوستای من از خودم بزرگترن.حدود 5-6سال.همه شونم بم میگن بخاطر این باهات دوس شدم جون میدونم از سنت بیشتر میفهمی...
    درحال حاضر به یه دختر دلبستگی شدید دارم خیلی دوسش دارم از هرکسی تو دنیا بیشتر علاقه ی من به اون معمولی نیس حدود 23سالشه و هروقت میگه خواستگار داره من تاچندروز بهم میریزم .تو یه شهر دیگه زندگی میکنه ماتو مسابقات ورزشی باهم آشناشدیم به دوستاش حسادت میکنم وقتی تعریف میکنه باهم میرن بیرون...وقتی میبینم بااونا وقت میگذرونه و من نمیتونم ببینمش...همیشه بم میگه حس میکنم یه چیزی ته دلته که هیچوقت بم نگفتی...من هیچوقت جرات ابراز احساسات واقعیمو نداشتمو ندارم میترسم ولم کنه باز من بمونمو خودم. ..
    من حتی از خوشی های فیزیکی با دوستامم دوری میکنم چون میترسم لو برم حس میکنم اطرافیانم میفهمن اگه شوخی کنم...چن وقت پیش دعوتش کردم خونمون روتختم ذراز کشید گف بیا پیشم دراز بکش یکم حرف بزنیم ولی من نرفتم بااینکه عاشق این بودم که برم....حالم بده...روم نمیشه با خدا دردو دل کنم چون میدونم حسی که دارم گناهه...کمکم کنین چیکا کنم دارم دیوونه میشم...من اندامه ورزشکاری پسرانه ای دارم واین باعث میشه همکلاسیام بامن شوخی هایی کنن که خوده واقعیمو هرلحظه یادم بندازن...موقعیت و شرایط اینکه با یه روانشناس از نزدیک صحبت کنم رو ندارم چون تو خانواده ی ما این چیزا مسخره بازی و چرتوپرته...توروخدا کمکم کنین اشک و گریه امون روز و شبامو بریده اونقد بش وابسته شدم که نمیتونم 2ساعت باش حرف نزنم...کمکم کنین منم دوس ذارم مثه بقیه باشم خانوادم منو مثه یه پسر بار آوردن از آرایش خوشم نمیاد...مثه بقیه ی دخترا لاک نمیزنم آرایش نمیکنم مگه به اجبار اطرافیانم اونم فقط واسه اینکه نفهمن من چی تو دلمه...کمکم کنید حالم خرابه هروقت بم زنگ میزنه دلم هوری میریزه عاشقش شدم...میدونم اشتباهه ولی نمیتونم کاریش کنم این حس تو وجودمه...کمکم کنین
    ویرایش توسط دپرس : 05-20-2015 در ساعت 01:06 PM

2. کاربران زیر از دپرس بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : چگونه احساسات خود نسبت به جنس موافق را کنترل کنم؟

دوست عزیز سلام.

تا حالا مقوله ای به نام ترنس به گوشتون خورده؟

4. کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16482
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ترنس؟ نه نشنیدم. میشه راهنمایی کنین؟

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : کنترل احساسات نسبت به جنس موافق

نقل قول نوشته اصلی توسط دپرس نمایش پست ها
    سلام.من یه دختر18ساله م.همه ی دوستام از من به عنوان یه آدم شوخ و پرانژری یاد میکنن درحالی که این یه نقابه که من ب صورتم زدم تا کسی خوده واقعی منو نشناسه
    اولین جرقه ی علاقه و عشق من به هم جنسم تودوران ابتدایی مشخص شد.وقتی کلاس5م بودم یکی از همکلاسیام خونشونو به یه شهر دیگه منتقل کردن یادمه مثه چی گریه میکرذم که دیگه نمیبینمش.این قضایا ادامه داشت .خیلی اذیت میشدم چون هربار به یه نفر دلبسته میشدم یطوری از دستش میدادم...
    هیچوقت به اندازه ی الان بهم نریختم.بیشتردوستای من از خودم بزرگترن.حدود 5-6سال.همه شونم بم میگن بخاطر این باهات دوس شدم جون میدونم از سنت بیشتر میفهمی...
    درحال حاضر به یه دختر دلبستگی شدید دارم خیلی دوسش دارم از هرکسی تو دنیا بیشتر علاقه ی من به اون معمولی نیس حدود 23سالشه و هروقت میگه خواستگار داره من تاچندروز بهم میریزم .تو یه شهر دیگه زندگی میکنه ماتو مسابقات ورزشی باهم آشناشدیم به دوستاش حسادت میکنم وقتی تعریف میکنه باهم میرن بیرون...وقتی میبینم بااونا وقت میگذرونه و من نمیتونم ببینمش...همیشه بم میگه حس میکنم یه چیزی ته دلته که هیچوقت بم نگفتی...من هیچوقت جرات ابراز احساسات واقعیمو نداشتمو ندارم میترسم ولم کنه باز من بمونمو خودم. ..
    من حتی از خوشی های فیزیکی با دوستامم دوری میکنم چون میترسم لو برم حس میکنم اطرافیانم میفهمن اگه شوخی کنم...چن وقت پیش دعوتش کردم خونمون روتختم ذراز کشید گف بیا پیشم دراز بکش یکم حرف بزنیم ولی من نرفتم بااینکه عاشق این بودم که برم....حالم بده...روم نمیشه با خدا دردو دل کنم چون میدونم حسی که دارم گناهه...کمکم کنین چیکا کنم دارم دیوونه میشم...من اندامه ورزشکاری پسرانه ای دارم واین باعث میشه همکلاسیام بامن شوخی هایی کنن که خوده واقعیمو هرلحظه یادم بندازن...موقعیت و شرایط اینکه با یه روانشناس از نزدیک صحبت کنم رو ندارم چون تو خانواده ی ما این چیزا مسخره بازی و چرتوپرته...توروخدا کمکم کنین اشک و گریه امون روز و شبامو بریده اونقد بش وابسته شدم که نمیتونم 2ساعت باش حرف نزنم...کمکم کنین منم دوس ذارم مثه بقیه باشم خانوادم منو مثه یه پسر بار آوردن از آرایش خوشم نمیاد...مثه بقیه ی دخترا لاک نمیزنم آرایش نمیکنم مگه به اجبار اطرافیانم اونم فقط واسه اینکه نفهمن من چی تو دلمه...کمکم کنید حالم خرابه هروقت بم زنگ میزنه دلم هوری میریزه عاشقش شدم...میدونم اشتباهه ولی نمیتونم کاریش کنم این حس تو وجودمه...کمکم کنین
    فقط یه جمله بهت بگم

اشتباه محضه وارد این رابطه ها شدن

به خودت تلقین نکن که نمیتونی

همین حس گناهی که داری فوق العادست ازش بهره بگیر و نذار ذهنت درگیر بشه

از خدا بخواه کمکت کنه و خودت هم شرایط رو جوری نکن که به گناه بری

این حساسات زودگذره اگه بخوای بهش بها بدی اتفاقاتی میفته که تا همیشه گریبان گیرت میشه

علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد

فک کن این دوستت خواهرته مثه خواهرت باهاش رفتار کن

اینجوری تا همیشه کنارته

اگه غیر از این باشه همینم از دست میدی

و برای خودت و اون دردسر میسازی

تو که فهم و درکت بالاست و خدا رو شکر معتقد هم هستی

پس نذار شیطان افکارت رو به بازی بگیره و ارادت رو سست کنه

روحیه پسر بودنت رو بذار واسه مواجهه با مشکلات که قوی باشی

به حرفای دیگران هم توجه نکن و این باور رو از خودت دور کن که مثه پسرا بزرگ شدی و ...

تو یه دختر خانم لطیف و با اعتقاد هستی که هم روح خودت هم دیگران برات با ارزشه

پس قدر بدون و زندگیت رو با فکرای تباه خراب نکن

من مطمئنم 2 سال دیگه خودت از این تفکراتت خندت میگیره و خوشحال میشی از اینکه اشتباهی نکردی

7. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16482
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

رزمریم عزیز ممنونم که منو راهنمایی کردی واسم یه دنیا ارزش داشت...ای کاش بشه باور کن خیلی سعی کردم ...حالم بده من نمیخام اینطوری باشم

9. کاربران زیر از دپرس بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    9

[replacer_a]

عزیزم لطفا این متنو حتما بخون(خیلی زیاده ولی کمکت میکنه)تو آدمه احساسی ای هستس ولی دلیل نمیشه که نظره بدی نسبت به اون دختر داشته باشی....دوستش داری و نسبت به همسره آیندش که ممکنه باعث بشه کمتر ببینیش ،حسودی میکنی و این بد نیست...اشکالیم نداره...خودتو سرزنش نکن....به هیچ وجهم فکر نکن که همجنسگرایی یا یه همچین چیزی!!حتما تایپیکی که برات گزاشتمو باز کن بخون....

11. کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    10

شما بخاط ورزشی ک میکنین هورمونای بدنتون بهم ریخته
    قاعدتا ورزشتونم ی ورزش سنگین یا رزم باید باشه
    سعید کنین ی دکتر برین واسه هورموناتونف من حس میکنم هورمون مردانتون بیشتر شده
    یکی از علائماشم موهای زائد توو صورت شماست ک بعد مدتی دیده میشه یا چند سال دیگه
    بازی با عروسک هر چند شاید مسخره بنظر برسه واسه سن شما، ولی بخاطر لطافت و تحریک کردن حس دخترونتون خوبه
    سعی کنین فیلمای رزمی نبینین، بجاش فیلمای عاشقانه و احساساتی بینین
    از ادویه جات تند پرهیز کنین
    اگه روزی 20 بار با این خانوم صحبت میکنین به روزی 19 بار وکمترش کنین
    سعی کنین برنامه های روزانتونو پر کنین
    آشپزی کنین، برنامه کودک ببینین
    تا دوباره حس دخترونتون برگرده
    و اینم بگم جای نگرانی نداره و ذهنتونو سمت سوی همجنس گراییی یا همجنس بازی نبرین
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    10133
    تشکـر
    990
    تشکر شده 9,053 بار در 2,070 پست
    میزان امتیاز
    12

آیا داشتن رابطه جنسی با افراد ترنس از لحاظ شرعی اشکال دارد؟
    پرسش

سلام، آیا داشتن رابطه جنسی با افراد ترنس (افراد دارای اختلال هویت جنسی) از لحاظ شرعی اشکال دارد. و آیا ازدواج یا خواندن صیغه محرمیت با این افراد امکان پذیر است؟ با تشکر از شما.

پاسخ اجمالی

گفته می شود بیماران دو جنسی بر دو گروه اند:
    الف: افرادی که به لحاظ جسمی دارای آلت مردانه و زنانه (هرچند ناقص) هستند و آنها را هرمافرودیت یا به تعبیر فقهی، خنثا می نامند که احکام خاص ایشان در کتاب های فقهی موجود است.
    ب: افرادی که به لحاظ جسمی صرفاً یکی از دو آلت مردانه یا زنانه را دارند، اما به لحاظ روانی (به هر دلیلی) دارای گرایشات جنس مخالف هستند و آنها را تی اس (transsexual) یا (فرا جنس) می نامند.
    در هر حال آنچه از سؤال بر می آید ظاهراً گروه دوم می باشد.
    بعضی از این افراد پس از تأیید پزشک، مجوز تغییر جنسیت دریافت کرده و با عمل جراحی جنسیت دیگری پیدا می کنند و بعضی دیگر تن به این عمل جراحی نمی دهند و با این حالت خویش سازش می کنند. به هر حال چنین اشخاصی مانند سایر افراد فقط می توانند با جنس مخالف خود ازدواج کنند.
    توضیح این که، ملاک زن یا مرد بودن از نظر فقهی و حتی از نظر پزشکی، به نوع آلت تناسلی است. بنابراین، بر اساس تمایلات یا گرایشات جنسی فرد، جنسیت تعیین نمی شود و چنین شخصی از نظر شرعی، چه قبل از عمل و چه بعد از عمل، فقط حق ازدواج با جنس مخالف خود را دارد. مثلاً قبل از عمل اگر پسر است فقط با دختران و بعد از عمل (که تغییر جنسیت داده) فقط با پسران می تواند ازدواج نماید.[1]
    این سؤال، پاسخ تفصیلی ندارد.

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    میزان امتیاز
    10

دوستان بنظر من هر مشکلی ب همجنس گرایی یا همجنس بازی بر نمیگرده
    خیلی از مکشلات میتونه ی اختلال سطحی یا کوچیک باشه ک با تجویز دارو برطرف بشه
    امضای ایشان

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16482
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ورزش من والیباله نمیدونم چیه ولی هرچی هس خیلی داره اذیتم میکنه. طوری که الان دارم نظراتتونو میخونم به شدت گریه م گرفته. من نمیخوام اینطوری باشم. خیلی سعی کردم اما نمیشه واقعا بهم ریختم طوری که اطرافیانم مخصوصا خانواده فهمیدن که چند وقت یه کم حرف شدم و رفتم تو خودم.دلیل شو میپرسن اما چیزی ندارم بگم حس حسادت شدیدی دارم ک نمیشه کنترلش کرد

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    میزان امتیاز
    10

عزیزم خب میگم بهت ی دکتر برو ک واست آزمایش هورمون بنویسه
    این ک گریه کردن نداره
    ب احتمال هورمونتون بهم ریخته
    آروم باش
    امضای ایشان

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

تَراجـِنسی،ترنسکشوال یا فراجنسی (به انگلیسی:transsexual) به افرادی گفته می‌شود که هویت جنسیتی خود را متفاوت از هویت جنسی خویش ببینند. مثلا ممکن است فرد اعضای جنسی مردانه داشته باشد در حالی‌که شخصسیت جنسیتی‌اش زنانه باشد یا برعکس. این تضاد ممکن است در ذهن، رفتار خصوصی و یا رفتار اجتماعی مشخص باشد تراجنسی یک اصطلاح است برای شناسایی افرادی است که هویت جنسییتی (Gender) متناقض و یا تطبیق فرهنگی درستی با هویت جسمی خویش (Sex) ندارد. در واقع تراجنسی فردی است که تشخیص روانی خود فرد از جنسیتش با اندام‌های جنسی زمان تولدش متفاوت است تراجنسی‌ها علاقه شدید برای طی کردن مراحل تغییر و پیوستن به جنس مخالف را دارند. این مراحل می‌تواند شامل هورمون درمانی، تغییر در رفتار اجتماعی، پوشش و یا جراحی تغییر جنسیت باشد
    تاریخچه

در سال ۱۹۲۱ Dora-R در آلمان تحت نظارت کلینیک روانی Magnus Hirschfeld مراحل تغییر جنسیت خود را Hغاز کرد و در سال ۱۹۳۰ این اقدام به سر انجام رسید در سال ۱۹۳۰ کلینیک روانی Magnus Hirschfeld جزئیات جراحی دوم را بر روی فردی به نام Lili Elbe دانمارکی در مقاله‌ای منتشر کرد. اصطلاح Transsexualismus اولین بار توسط کلینیک Hirschfeld در سال ۱۹۲۳ مطرح و ابداع شد.در لاتین اصطلاح ” psychopathia transexualis” و در زبان انگلیسی اصطلاح “Transeaxual” (با یک s) توسط David Oliver Cauldwell در سال ۱۹۴۹ مطرح شد، وی همچنین اصطلاح Trans-Sexual را نیز در سال ۱۹۵۰ به عنوان جایگزین اصطلاحات قبلی مطرح کرد.(۷) وی اولین فردی بود که که این اصطلاح را به صورت عمومی برای افرادی که مایل هستند جنسیت فیزیکی خود را عوض کنند، مطرح کرد (در سال ۱۹۶۹ هری بنجامین ادعا کرد وی اولین فردی بوده که اصطلاح Transsexual را در سخنرانی خود در سال ۱۹۵۳ مطرح کرده) این اصطلاح کماکان بین عموم و مراکز پزشکی استفاده می‌شود و رایج است. این اصطلاح اولین بار در سال ۱۹۸۰ در DSM-III وارد شد و پس از ان در سال ۱۹۸۷ در DSM-III-R به عنوان “اختلالاتی که در کودکی، نوجوانی و بزرگسالی رخ می‌دهد” شناخته شد.

تراجنسی در منابع علمی

ترنسکشوالیسم در دو راهنمای رسمی و اصلی پزشکان و متخصصان جهان نام برده شده است؛ راهنمای تشخیصی و آماری اختلال‌های روانی (Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders یا همان DSM) و طبقه‌بندی بین‌المللی آماری بیماری‌ها (International Statistical Classification of Diseases and Related Health Problems یا همان ICD). در ICD-10 (اخرین ویرایش ICD)تراجنسی به همراه دگر پوشی و اختلال هویت جنسی کودکان در دسته اختلالات هویت جنسی قرار گرفته‌است و تراجنسی را اینگونه تشریح کرده‌است:
    تصمیم یک فرد برای زندگی در نقش جنس مخالف، که این حالت همیشه همراه با احساس تضاد در اندام جنسی زمان تولد است وفردی است که تقاضا برای جراحی و درمان‌های هورمونی برای تطبیق جسم خود و ملحق شدن به جنس مخالف دارد.
    DSM تفاوتی بین تراجنسی و اختلال هویت جنسی نمی‌بیند در DSM ۴ شرط را برای اختلال هویت جنسی لازم میداند:

• یک ارزو و یا اصرار شدید برای شناخته شدن و بودن در نقش جنس مخالف (شامل افرادی که برای سود یا منفعت خاصی این اقدام را انجام می‌دهند، نمی‌شود)
    • وجود شواهد و مدارک از ناراحتی و عذاب فرد از جنسیت فیزیکی خود در رفتار اجتماعی
    • فرد دو جنسه یا همان هرمافرودیت (خنثی) نباشد
    • شواهد و مدارک پزشکی ناراحتی و تضاد فرد را تایید کند

تشخیص فعلی برای تراجنسی‌هایی که برای درمان اقدام می‌کنند ” آشفتگی جنسی ( Gender dysphoria) ” است. طبق تازه ترین تصمیم انجمن روانشناسی آمریکا تا زمانی که تراجنسی بودن فرد باعث ازکار افتادگی نشود آشفتگی جنسی و پس از آن اختلال هویت جنسی است.
    بر طبق استاندارد ” انجمن جهانی حمایت از سلامتی ترنسجندرها ” یا همان (WPTAH) این اصطلاح به عنوان یک بیماری و یا یک توهین نیست و باعث ازبین رفتن حقوق شهروندی و مدنی فرد نمی‌شود
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

18. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16482
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از توضیحاتتون دوست عزیز

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16464
    تشکـر
    128
    تشکر شده 105 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    9

ممنونم از توضیحاتتون دوست عزیز
    سلام دوست عزیز اصلا نگران نباش اول از همه ترنس بودن روخودتون باید تشخیص بدید ببینید اونم با این سوال از خودتان که آیا شما از حنسیتی که الان دارید ناراضی هستید به طور مثال یه شخصی الان از نظر جنسیتی دختر هست ولی روحش مردانه است و خودش رو متعلق به جنس مردان میدونه و انگار که درون قفس بدن زنانه گیر کرده و این آزارش میده به خاطر همین افراد ترنس لباسهای جنس مخالف رو میپوشند مثل جنس مخالف رفتار میکنند و همیشه در ذهن خود با میل و رغبت خود را مانند جنس مخالف میبینند و از اینکه مانند جنس مخالف باشند احساس رضایت میکنند.حال با تفاسیری که گفتم آیا شما اینگونه هستید؟؟لطفا پاسخ بدید؟

به نظر من اونطور که از حرفای شما بر میاد شما ترنس نیستید چون همین الان معلومه از این حس و وضعیت خودتون ناراضی هستید این خیلی خوبه و کار شما رو برای درمان آسانتر میکنه یه نکته دیگه که تو حرفاتون بود این بود که خانواده شما شما رو مانند پسرها بار آوردند و من اینطور استنباط کردم که به احتمال زیاد شما تنها دختر خانواده هستید یا برادرهای بزرگتر از خودتان دارید البته اگه درست گفته باشم به خاطر همین رفتارهای پسرانه در ذهن شما جای گرفته است که البته این عامل مهم در به وجودآمدن اینگونه مشکلات در برخی افراد میشود که در این مورد مقصر خانواده هستن این مرحله از مشکل درمانش یه خورده زمانبر است مراکزی برای اینگونه اختلالات رفتاری هستند که مطمئن باشید اثرگذار است فقط همونطور که گفتم یه خورده درمانش زمان میبره (چون شما هجده سال است که در محیط خانواده ای با رفتار پسرانه بزرگ شده اید)میمونه بخش دوم مشکل شما که اینم به احتمال زیاد یک طرف دیگه قضیه هست هورمونهای جنسی:چون گفتید هیکل مردانه دارید به احتمال زیاد اختلال هورمون دارید یعنی هورمون مردانه در بدن شما زیاد است که به همین مراکز مخصوص که گفتم اگر مراجعه کنید در مورد همه این موارد به شما کمک میکنند یعنی هم مشاوره درست به شما میدهند و ذهنیت شما رو عوض میکنند هم با هورمون درمانی سطح هورمون مردانه شما رو پایین میارند.
    وبخش سوم مشکل شما که بنظر من اصلا مشکل نیست احساس گناه کردن که اتفاقا هیچ حس گناهی به خودت راه نده (همین که مشکلت رو گفتی و خودت از این وضع خسته شدی معلومه که روح پاک و با وجدانی داری) چون داشتن این حس گناه نیست بلکه عملی کردن این حس خدای نکرده مساحقه (همون همجنسبازی) گناه محسوب میشه و تا وقتی که فقط یک حس باشه گناه محسوب نمیشه پس دیگه خیالت راحت. اما حالا دختر خوب برای اینکه از این پریشونی بیرون بیای ومثل آدم های عادی زندگی کنی باید حتما به مراکز درمانی مراجعه کنی و با صبوری پیگیر درمانت باش و مطمئن باش انشاءالله خوب میشی.

در آخر دوست عزیز قصد من از این همه تایپ کردن فقط کمک کردن بود چون از حرفات فهمیدم خیلی پریشونی مطمئن باش که مشکل شما به راحتی حل شدنی هست و بعد درمان میتونید مانند آدمهای عادی زندگی کنید و انقدر هم عذاب نکشید.

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

رزمریم عزیز ممنونم که منو راهنمایی کردی واسم یه دنیا ارزش داشت...ای کاش بشه باور کن خیلی سعی کردم ...حالم بده من نمیخام اینطوری باشم
    خواهش عزیزدلم

امیدوارم از عقلت به خوبی استفاده کنی

چون اینجوری که من خوندم خودت هم دوس نداری

و داری درگیر احساسات میشی

احساسات خوبن اما نه وقتی که واسه دردسر میسازن

برای اینکه بتونی کنترلش کنی یه مدت از دوستت دور شو

من دیدم که دارم بهت میگم عزیزم

دوست من هم همین مشکل رو داشت و همش میگفت نمیتونم و نمیشه

اما شد خیلی هم خوب شد

الان دوتاشون با هم دوستن و ازدواج کردن و خیلی هم هوای همو دارن مثه دو تا خواهر

عزیزم باید آگاه باشی و بدونی که هیچ نفعی نمیبری

فقط هم نگاه دیگران رو نسبت به خودت تغییر میدی و هم دوستت دیگه نمیتونه بهت اعتماد کنه

حتی اگه دوستت هم بگه ایرادی نداره تو باید ازش دور بشی و نذاری این اتفاقات بیفته

چون این افکار خطرناکن و جز دردسر و استرس های بعدیش هیچ چیزی نداره

هم حس گناه عذابت خواهد داد هم حرف های دیگران

این احساسات زودگذر رو نذار جریان زندگیت رو بهم بریزه

تو با اعتقادت میتونی رفتار خودت رو کنترل کنی

من مطمئنم از پسش برمیای

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد