نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: اخراج از مدرسه

1449
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34163
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اخراج از مدرسه

سلام ،
    من یه خانم 26ساله ام که برای تعطیلات عید 3روز میخام برم قشم ، تنها نیستم ، خواهرزاده 14 ساله دختر دارم که دوست داشتم با خودم ببرمش و خواهرم هم دوست داشت خواهرزادم باهامون بیاد ،

چون گروهی که عازم سفریم دخترهای موفق و شادی هستن که تم مذهبی دارن و همیشه دوره همی هامون معنوی و پربار هست ،

از طرفی خواهر و شوهرخواهرم خیلی برای مدرسه خواهرزادم هزینه کردن و او در مدرسه ای تا حالا درس خونده که دختران سران و .. درس میخونن و از بهترین مدارس کشوره ،

و اتفاقا اونها این هزینه رو نکردن که دخترشون دکتر مهندس شه ، بلکه هفتاد درصد بخاطر جنبه معنوی و تربیتیش بود ، خودتون وضعیت برخی مدارس رو میدونید که که چقدر ... دخترها یا پسرهای منحرفی دارن.

اما علی رغم اینکه خواهرزادم تا پارسال که هنوز انتخاب رشته نکرده بود و معدلش بالا بود ، امسال در رشته ریاضی با افت شدید و غیر عادی اش ، مدرسه اش از خانوادش خواسته که ببرنش مدرسه دیگه ای ثبت نامش کنن ، درواقع اخراجش میکنن.

حالا نمیدونیم اگه همزمان با این وضعیت ، با من بیاد سفر ، درسته یا نه !

زمان انتخاب رشته ، خوده خواهرزادم هم نمیدونست چی انتخاب کنه ، و این رشته رو با مشاوره گرفتن و بطور منطقی انتخاب کرد و برای خانوادش مهم این بود هرچی میخواد بخونه نهایتا موفق باشه

پس سوال دومم اینه ، او که در رشته ریاضی هم شکست خورد جایی وجود نداره برای استعداد یابی?

خودش میگه خاله نمیدونم توی چه رشته ای موفق میشم ، از انسانی بدمش میاد و ریاضی دوست داشت ، اما هنرهای تجسمیش عالیه ، طرحهای قشنگی میکشه و ایده های خوبی داره

ممنونم که دلسوزانه نظرتون رو مطرح میکنید .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : با توجه به اخراج خواهرزادم از مدرسه ، آیا درسته با خودم به سفر ببرمش یا نه ?

رشته هنر میتونه پلی باشه واسه موفقیت خواهرزادتون

خواهرزادتون هم ببرید هیچ مشکلی نداره چون میتونه اونجا مشورت های زیادی بگیره

3. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34163
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : با توجه به اخراج خواهرزادم از مدرسه ، آیا درسته با خودم به سفر ببرمش یا نه ?

سام عزیز ، ممنونم،
    اگه بخام نظر مشاورین رو بدونم چه کنم?

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

6. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط گیسوکمند نمایش پست ها
    سلام ،
    من یه خانم 26ساله ام که برای تعطیلات عید 3روز میخام برم قشم ، تنها نیستم ، خواهرزاده 14 ساله دختر دارم که دوست داشتم با خودم ببرمش و خواهرم هم دوست داشت خواهرزادم باهامون بیاد ،

چون گروهی که عازم سفریم دخترهای موفق و شادی هستن که تم مذهبی دارن و همیشه دوره همی هامون معنوی و پربار هست ،

از طرفی خواهر و شوهرخواهرم خیلی برای مدرسه خواهرزادم هزینه کردن و او در مدرسه ای تا حالا درس خونده که دختران سران و .. درس میخونن و از بهترین مدارس کشوره ،

و اتفاقا اونها این هزینه رو نکردن که دخترشون دکتر مهندس شه ، بلکه هفتاد درصد بخاطر جنبه معنوی و تربیتیش بود ، خودتون وضعیت برخی مدارس رو میدونید که که چقدر ... دخترها یا پسرهای منحرفی دارن.

اما علی رغم اینکه خواهرزادم تا پارسال که هنوز انتخاب رشته نکرده بود و معدلش بالا بود ، امسال در رشته ریاضی با افت شدید و غیر عادی اش ، مدرسه اش از خانوادش خواسته که ببرنش مدرسه دیگه ای ثبت نامش کنن ، درواقع اخراجش میکنن.

حالا نمیدونیم اگه همزمان با این وضعیت ، با من بیاد سفر ، درسته یا نه !

زمان انتخاب رشته ، خوده خواهرزادم هم نمیدونست چی انتخاب کنه ، و این رشته رو با مشاوره گرفتن و بطور منطقی انتخاب کرد و برای خانوادش مهم این بود هرچی میخواد بخونه نهایتا موفق باشه

پس سوال دومم اینه ، او که در رشته ریاضی هم شکست خورد جایی وجود نداره برای استعداد یابی?

خودش میگه خاله نمیدونم توی چه رشته ای موفق میشم ، از انسانی بدمش میاد و ریاضی دوست داشت ، اما هنرهای تجسمیش عالیه ، طرحهای قشنگی میکشه و ایده های خوبی داره

ممنونم که دلسوزانه نظرتون رو مطرح میکنید .
    سلام

اینکه بخوایم به خاطر افت تحصیلی یا حتی درس نخوندن فرزندان ، اونا رو از محبت و تفریح محروم کنیم درست نیست ، هر چیز جای خودش .

اگر نبرینشون و احساس کنن که به خاطر افت تحصیلی بوده مطمعنن نتیجه نامطلوب تری دریافت میکنید .

اینم که استعداد و علاقه شون در چه زمینه ای بشتره باید خودشون بگن و انتخاب کنن ، شما فقط میتونید رشته ها رو بهشون معرفی کنید و از آیندشون بهش بگین تا بتونن انتخاب کنن .

بهتره علاقه الویت باشه .

8. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34163
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

یک دنیا ممنون دوستان،

یک نکته ای رو فراموش کردم ، اینکه خواهرزادم اصلا درس نمیخونه دیگه ، انگار انگیزه ای نداره برای خوندن نداره

پیش مشاور بردنش ، مشاور مدرسه و معلمها باهاش صحبت کردن ،
    فقط از خانوادش توقع داره .

بخاطر همین من دو دل شدم .

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط گیسوکمند نمایش پست ها
    یک دنیا ممنون دوستان،

یک نکته ای رو فراموش کردم ، اینکه خواهرزادم اصلا درس نمیخونه دیگه ، انگار انگیزه ای نداره برای خوندن نداره

پیش مشاور بردنش ، مشاور مدرسه و معلمها باهاش صحبت کردن ،
    فقط از خانوادش توقع داره .

بخاطر همین من دو دل شدم .
    طبیعی هستش الان درس نخونه ولی به مرور زمان وقتی هم سن و سالای خودشو ببینه که تو جاده موفقیت دارن محکم قدم برمیدارن دوباره شروع میکنه

11. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)