مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

موضوع: ازدواج مجدد پدر

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    13857
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

Unhappy ازدواج مجدد پدر

سلام.مادر و پدر من به صورت سنتی ازدواج کردن.یعنی نشون شده بودن توسط بزرگتراشون.و میشه گفت اصلا به خواسته خودشون نبوده.به گفته های پدرم تمام مدتی که هنوز رسمی ازدواج نکرده بودن ازاین قضیه ناراحت بوده.پدرم یه فرد تحصیل کرده و روشن فکر.ولی مادرم نه تنهاتحصيل کرده نیس حتی ازجنبه های دیگه هم رشد نکرده.یعنی خودش نمیخواد.من تمام تلاشموکردم مادرم خودشوبالابکشه ولی نشد.سعی کردم رابطشون بهترشه ولی نشد.تااینکه این اواخرپدرم بیش ازحدناراحت خیلی منزوی شده خیلی ساکته.من باهاش صحبت کردم.پدرم از اجباراردواجش گفت وگريه کرد.ازخلاعاطفي که در خونه حکم فرما بوده و هست و گفت .ازاینکه حتی يکبارهم با یه دل خوش به مامانم نگاه نکرده این حرفارومامانم زده.الان پدرم میگه دیگه تحملش تموم شده ميخوادازدواج کنه.برای رسیدن به آرامش .بامشاورا و ادماي زیادی حرف زده بهش گفتن ازدواج مجدد تنها راهه.پدرم ازیک خانم خواستگاری کرده.اون خانم هم مث باباموفقه تحصیل کردس.مادرم علاوه براينا متاسفانه همون طرزو فکر از روستا باخودشه داره نگه داشته.من نمیدونم چیکار کنم.😞فکر زندگی آینده خیانتی که به مامانم میشه تاثیرش روبرادرام که فقط8.7سالشونه.و حتی ازدواج خودم.و خواهرم.من میترسم نمیدونم چه کاری درسته.راهنماييم کنید.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از )bahar( بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خوشبتختی یعنی فقط عشق به خدا ...
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.09
    تشکـر
    17,903
    تشکر شده 9,227 بار در 3,090 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : ازدواج پدرم وقتی هنوزمامانم هست

سلام ، سال نوتون مبارک

نوشته هاتون رو خوندم ، همدردی من رو بپذیرد ، شما کار زیادی نمیتونید برای اونا انجام بدید ، هردو عاقل و بالغ هستن و اختیار زندگی خودشون رو دارن

نگران نباشید ، شما تقصیر ندارید تا حدی که در توانتونه بهشون کمک میکنید از اونجا به بعد باید خودشون برای زندگی خودشون تلاش کنن ، وظیفه ای به گردن شما نیست ، صلاح خویش خسروان دانند

شما تمرکزتون روی زندگی خودتون و هدف هاتون باشه . . .

نزارین بی توجهی پدر مادر تون به خواهر برادرتون باعث کمبود ی باشه همراهشون باشید

پدر مادرتون هم اگه بخوان برای بهتر شدن روابطشو تلاش کنن میتونن برن پیش مشاور ، و با تلاش مستمر بهش برسن .

نظر شخصی من بود ، آرزوی بهترین ها رو براتون دارم

4. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    5400
    عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    ميانگين پست در روز
    0.69
    تشکـر
    97
    تشکر شده 637 بار در 366 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : ازدواج مجدد پدر

واقعیت هایی که در زندگی باید بدون کم و کاست و از روی اجبار باید پذیرفت

متاسفانه مادر شما هم برای تغییر خودش قدمی برنمیداره تا لااقل جرقه یک تغییر دل نشین رو به وجود بیاره

و به همین خاطر هر کسی هم که بود همین انتخاب پدرتون رو انجام میداد

و بیشتر از همه فرزندان در این بین ضربه میخورن ...

یک سوال از پدر شما در این مورد باید پرسیده بشه که :

چرا با وجود بالا بودن تحصیلات در شما و عدم تمایل عاطفی شما به همسرتون حاضر به بچه دار شدن کردید ؟

ایشون در مقابل حس و تصمیمش در برابر شما مسئوله

5. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    13857
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

میتونم راحت بگم تمام زوج های دوروبرمون که هم سن پدرم هستن باهمين روش ازدواج کردن.متاسفانه همه شون ناراضين.پدر من یه بار قبل از ازدواج میگه کهراضی به این وصلت نیس ولی واقعا باجوحاکم در اون زمان و مکان به عنوان یه مجرم بهش نگاه میکنن به عنوان یه بی غیرت.اينقداين جوسنگين بوده که خواندیم دچار عذاب وجدان میشه وبعد ااز3سال تاخيرخودش تغييرنظرميده ولی بازم نه بارضایت کامل.و بازم متاسفانه هرکسی هم ازدواج کرده باهرمشکلاتوتفاوتي ترجیح داده بسوزه ولی طلاق نگیره.پدر من حتی برای طلاق بعداز2.3سال زندگی بازم دستش بسته بوده بنابه دلایلی که واقعا فداکاری کرده.الان خودپدرم داغونه انگاريه ديونس ياگريه میکنه يايه جازل میزنه وماتش میبره.ازتون بابات جوابی که دادیم تشکر میکنم.ولی انتظار دارم بيشترکمکم کنید.من واقعاتنهام وایت قضیه داره آزارم میده.به نظرشماباکارپدرم مخالفت کنموبسوزونمش به پای مادرم يامادرم وله شدنشو نادیده بگيرم پشت پدرم وايستم!

7. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    13857
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج پدرم وقتی هنوزمامانم هست

ممنون ازلطفي که دارین.من مجبورم درگيرشم پدرم منوواردقضيه کرده اگه بی توجهی نشون بدم صددرصد دلش ازم ميشکنه.چون من تنها کسی هستم که واقعادرکش میکنم.بهش حق میدم به این کارتن بده.ولی ازعواقبش میترسم.توپيام اولمم گفتم از مادرم تاثیرش روزندگي آینده.واقعا نمیتونم بی تفاوت باشم.هرکسی دیگه ام بود بی تفاوت نميشد بلکه نمی تونست بی تفاوت باشه.

8. کاربران زیر از )bahar( بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    13.26
    تشکـر
    9,964
    تشکر شده 12,785 بار در 6,487 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

سلام دوست عزیز سال نو مبارک

خب این رابطه قراره واسه همیشه اینجوری پیش بره فایده ای نداره و داغون تر میشید

یه کاری کن با مامانت صحبت کن بگو که مرد این نیاز هارو داره که تو اصلا به بابا توجه نمیکنی و این وسط همه ناراضی هستند و بهترین راه حل این طلاق بگیرن تا پدرتون هم بره ازدواج کنه
    طلاق بگیرن و ازدواج کنن با کس دیگه خیلی درکش بهتره تا زن دوم پدرت بگیره مطمعن باش رابطه ها بدتر بدتر میشه
    ویرایش توسط پریماه. : 03-21-2015 در ساعت 09:01 PM

10. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.60
    تشکـر
    6,630
    تشکر شده 6,808 بار در 2,853 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزیز

سال نو مبارک ان شاء الله تو این سال مسائلتون حل بشه

دوست خوبم این خیلی خوبه که شما به این درک و فهم رسیدید و نیازهای متقابل پدر و مادرتون رو کاملا متوجه میشید

پس بهتره این مسئله رو در حضور پدر و مادرتون مطرح کنید و البته با حضور یک مشاور

به مشاور مراجعه کنید و خوب مسائل رو شرح بدید

اما این رو خوب بدونید که طلاق اصلا مناسب نیست چون خواهر و برادرای شما به حضور پدرتون احتیاج دارن

و در صورت طلاق مطمئنن دچار خلاء عاطفی میشن

اگه با مشاوره و حرف زدن این مسئله رفع نشد

در صورتیکه پدرتون تمکن مالی داشته باشه میتونه همسر دیگه اختیار کنه و در کنارش به شما هم رسیدگی کنه

کما اینکه دیده شده مردهای زیادی با وجود زن دوم همچنان به همسر اول و خانوادشون توجه میکنن

شما با مادرت حرف بزن ..هر زنی اگه ببینه همسرش میخواد زن دوم بگیره دنبال تغییر میره

پس شما مادرت رو از این تهدید با خبر کن و کمکش کن که این تغییرات رو به خوبی بپذیره

پدرتون به عنوان یه مرد حق داره به نیازهاش رسیدگی بشه و شما هم میگید که خیلی فداکاری کرده پس حتما مرد خوبی هستن

پس اول با مادرتون حرف بزنید و از والدینتون بخواید مشاوره برن...

مطمئنن پدرتون حتی اگه کوتاه هم در خانواده حضور داشته باشه خیلی تاثیر مثبتی داره روی بچه ها تا بخوان جدا بشن

موفق باشی گل.
    از قول من به باران بی امان بگو:

"دل اگر دل باشد"

آب از آسیاب علاقه اش نمی اُفتد...

11. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    13.26
    تشکـر
    9,964
    تشکر شده 12,785 بار در 6,487 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

سال نو مبارک ان شاء الله تو این سال مسائلتون حل بشه

دوست خوبم این خیلی خوبه که شما به این درک و فهم رسیدید و نیازهای متقابل پدر و مادرتون رو کاملا متوجه میشید

پس بهتره این مسئله رو در حضور پدر و مادرتون مطرح کنید و البته با حضور یک مشاور

به مشاور مراجعه کنید و خوب مسائل رو شرح بدید

اما این رو خوب بدونید که طلاق اصلا مناسب نیست چون خواهر و برادرای شما به حضور پدرتون احتیاج دارن

و در صورت طلاق مطمئنن دچار خلاء عاطفی میشن

اگه با مشاوره و حرف زدن این مسئله رفع نشد

در صورتیکه پدرتون تمکن مالی داشته باشه میتونه همسر دیگه اختیار کنه و در کنارش به شما هم رسیدگی کنه

کما اینکه دیده شده مردهای زیادی با وجود زن دوم همچنان به همسر اول و خانوادشون توجه میکنن

شما با مادرت حرف بزن ..هر زنی اگه ببینه همسرش میخواد زن دوم بگیره دنبال تغییر میره

پس شما مادرت رو از این تهدید با خبر کن و کمکش کن که این تغییرات رو به خوبی بپذیره

پدرتون به عنوان یه مرد حق داره به نیازهاش رسیدگی بشه و شما هم میگید که خیلی فداکاری کرده پس حتما مرد خوبی هستن

پس اول با مادرتون حرف بزنید و از والدینتون بخواید مشاوره برن...

مطمئنن پدرتون حتی اگه کوتاه هم در خانواده حضور داشته باشه خیلی تاثیر مثبتی داره روی بچه ها تا بخوان جدا بشن

موفق باشی گل.

اتفاقا طلاق خوبه والا یکذره بچه ها صدمه نمیبینن اینا همش الکیه بعد یه مدت براشون عادی میشه
    اگه طلاق نگیره بره یه زن دیگه بگیره فردا خاستگار برا دختر ..امد پسره اصلا قبول نمیکنه یا اگه هم کنه مطمعن باش دختره رو اذیت میکنه چه خواسته چه نخواسته تو دعوا تو چشم دختر میکشه ..یا خود پسر بره خاستگاری دختر ممکنه خیلی ها قبول نکنن بگن پدر خانواده رفته زن دوم گرفته از کجا معلوم سر دختر ما هوو نیاره

طلاق الان خیلی قابل درک تره تا زن دوم گرفتن
    تو جامعه ما زن دوم گرفتن چشم داشت خوبی نداره ولی با طلاق خیلی خیلی بهتر کنار میان

طلاق نگیرن زن دوم بیاد زن اول حسادت میکنه ممکنه همه کار اشتباهی کنه هیییچ زنی قبول نداره از ته دل شوهرش زن دوم بگیره و بد و بدتر میشه اتفاق ها وقتی پدر این اقا همه توجهش به زن دومش باشه مطمعن باش زن اول دست به کارای خطر ناک میزنه

طلاق فقط زن و شوهر جدا میشن و اگرنه مسوئولیت پدر بودن و مادر بودن جفتشون دارن. و وظیفه هاشون انجام میدن ..طلاق به معنی این نیست دیگه از بچه ها دور بشن که

مادر ایشون سواد ندارن پس مشاور هیچ کمکی نمتونه کنه

حرف کلی من این اگه قراره زن دومی بیاد تو زندگی پدرتون از مادرتون طلاق بگیره
    ویرایش توسط پریماه. : 03-21-2015 در ساعت 09:37 PM

13. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خوشبتختی یعنی فقط عشق به خدا ...
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.09
    تشکـر
    17,903
    تشکر شده 9,227 بار در 3,090 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    اتفاقا طلاق خوبه والا یکذره بچه ها صدمه نمیبینن اینا همش الکیه بعد یه مدت براشون عادی میشه
    اگه طلاق نگیره بره یه زن دیگه بگیره فردا خاستگار برا دختر خانوافردا پسره اصلا قبول نمیکنه یا اگه هم کنه مطمعن باش دختره رو اذیت میکنه چه خواسته چه نخواسته تو دعوا تو چشم دختر میکشه ..یا خود پسر بره خاستگاری دختر ممکنه حیلی ها قبول نکنن بگم مرد رفته زن دوم گرفته از کجا معلوم سر دختر ما هوو نیاره

طلاق الان خیلی قابل درک تره تا زن دوم گرفتن
    تو جامعه ما زن دوم گرفتن چشم داشت خوبی نداه ولی با طلاق خیلی خیلی بهتر کنار میان

طلاق نگیرن زن دوم بیاد زن اول حسادت میکنه ممکنه همه کار اشتباهی کنه هیییچ زنی قبول نداره از ته دل شوهرش زن دوم بگیره و بد و بدتر میشه اتفاق ها وقتی پدر این اقا همه توجهش به زن دومش باشه مطمعن باش زن اول دست به کارای خطر ناک میزنه

طلاق فقط زن و شوهر جدا میشن و اگرنه مسوئولیت پدر بودن و مادر بودن جفتشون دارن. و وظیفه هاشون انجام میدن ..طلاق به معنی این نیست دیگه از بچه ها دور بشن که

مادر ایشون سواد نداذن پس مشاور هیچ کمکی نمتونه کنه
    آبجی فرهنگ ها و آداب رسوم توی همه نقاط کشور یکجور نیست

بعضی جاها طلاق رو یک انگ میدونن ، بعضی جاها براشون مشکلی نیست ، بعضی ها خیلی براشون مهمه . . .

نمیشه گفت طلاق بهتر از همسر دومم ، اتفاقاً همسر دوم بعضی وقتا بهتره

مادر ایشون برا این خانواده یک عمر زحمت کشیده ، نالطفیه بعد این همه زندگی همسرش اونو رها کنه

(به نظر من بهترین کار اینه که فرزندها در این بین بی طرف باشن )

14. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دلگیرم از دنیآ و روزگآرش از بی کسی هآ و سکوت هآ! این منم که اینگونه خسته ام منی که همیشه خوب بودم و خندآن منی که خنده هآیم مثآلی بود به مثآل ضرب المثل! نمی توآنی بفهمی و البته عجیب هم نیست برآیم! چون “تـو”، “من” نیستی! پس لطفا قضآوتم نکن...
    شماره عضويت
    3033
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.45
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,887 بار در 1,082 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    5

سلام سال نو مبارک
    به نظر من ازدواج مجددپدرتون بیشتراز طلاق به بچه هاشون صدمه میزنه
    شمابا تعریفی که از خودتون دارید معلومه درک بالایی دارین
    امابرادرتون بیشترین صدمه رو میبینه
    تنها راه اینه که پدرو مادرتون راضی کنید تا پیش یه مشاور خوب برن
    با مادرتون صحبت کنیددرسته تغیر آدما بعد اینهمه سال تقریبا غیر ممکنه
    اما بهتره که با مادرتون درمیون بزارین وبهش بگین که زندگیشون داره نابود میشه
    بزارین خودشون تصمیم بگیرن !

16. 2 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

ازدواج الشخصية,  ازدواج موقت,  ازدواجية المعايير,  ازدواج,  ازدواجية الموجة والجسيم,  ازدواجية الشخصية,  ازدواجية العمل,  ازدواجية,  ازدواجية الرؤية,  ازدواج الجنسيات العربية,  ازدواج مجدد,  ازدواج مجدد فرزاد حسنی,  ازدواج مجدد گلشیفته فراهانی,  ازدواج مجدد بنيامين بهادري,  ازدواج مجدد بنیامین,  ازدواج مجدد بنيامين,  ازدواج مجدد فرزاد حسني,  ازدواج مجدد سریال هندی,  ازدواج مجدد هندی,  ازدواج مجدد علی دایی,  ازدواج فامیلی,  ازدواج فامیلی و بارداری,  ازدواج فامیلی از دیدگاه اسلام,  ازدواج فامیلی سران نظام,  ازدواج فامیلی از نظر قرآن,  ازدواج فامیلی در اسلام,  ازدواج فامیلی یا غریبه,  ازدواج فامیلی از دیدگاه قران,  ازدواج فامیلی در اروپا,  ازدواج فامیلی و مشکلات ژنتیکی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)