نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: اشتی بین فرزندان

1312
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9207
    تشکـر
    5
    تشکر شده 14 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

اشتی بین فرزندان

سلام .سه دختر بچه دارم .اولی با دو قلو ها اختلاف سنی کم دارند.فاصله کم بوده.حسادت کودک اول و...من به نوعی انگار داور کشتی کج شدم.وسایل بازی کافی هرسه مثل هم رعایت در برابری اما کار این بچه ها همچنان گفتنه این ماله منه اون مال منه.جیغ فریاد من هم میپرم وسط تا نزاع رو حلو فصل کنم .یعنی کار من انگار فقط وضع کردن قانون شده.اون کارو بکن یا این کار و نکن .یا جدا کردنشون.وقت برای اموزش مفید به ندرت پیش میاد.چکار کنم ایا رهاشون کنم تا درگیریهاشون رو خودشون حل کنن دخالت نکنم.اصلا انگار باهم آبجی نیستن.بخصوص اولیه.چطور رابطشون خوب کنم تاصدا خندشون بجای جیغ بلند شه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    تشکر شده 192 بار در 128 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : اشتی بین فرزندان

نقل قول نوشته اصلی توسط شب تاب نمایش پست ها
    سلام .سه دختر بچه دارم .اولی با دو قلو ها اختلاف سنی کم دارند.فاصله کم بوده.حسادت کودک اول و...من به نوعی انگار داور کشتی کج شدم.وسایل بازی کافی هرسه مثل هم رعایت در برابری اما کار این بچه ها همچنان گفتنه این ماله منه اون مال منه.جیغ فریاد من هم میپرم وسط تا نزاع رو حلو فصل کنم .یعنی کار من انگار فقط وضع کردن قانون شده.اون کارو بکن یا این کار و نکن .یا جدا کردنشون.وقت برای اموزش مفید به ندرت پیش میاد.چکار کنم ایا رهاشون کنم تا درگیریهاشون رو خودشون حل کنن دخالت نکنم.اصلا انگار باهم آبجی نیستن.بخصوص اولیه.چطور رابطشون خوب کنم تاصدا خندشون بجای جیغ بلند شه
    دوست عزیز تعداد دخترهای بیشتر یعنی دردسر بیشتر چونکه فاصله سنیشون هم کمتره طبیعیتا مشکلات زیادی با همدیگه خواهند داشت
    و احساس حسادت و رقابت جویی هم بیشتر شده و وو و....
    شما کاری که باید بکنی اینه مستقیما وارد عمل نشی
    بلکه به صورت غیرمستقیم کاری کنی که بیشتر همدیگرو دوست داشته باشند و به همدیگه احترام بزارند
    راستی سن و سال هر سه تاشونو بنویسید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9207
    تشکـر
    5
    تشکر شده 14 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

من کتاب برای تربیت کودک خوندم اما عملی کرد ن حرف کجا وواقعیت دیدنی کجا.یلدا دختر اولم شب یلدا 4 ساش تکمیل میشه.یسنا ویسرا دوسالو نه ماهشونه.من خیلی دنبال این هستم که بدونم مشاوره گرفتن واقعا میتونه تاثیر مثبت داشته باشه ؟لطفا مثال بزنید چطور میتونم کاری کنم همدیگرو بیشتر دوست داشته باشن. همسایه هایی دارم که دوتا فرزند دارند این یکی داد اون یکی رو در میاره اما بهمون نسب بازی وخندشون زیاده.اما اما صدایی ازمادر بیرون نمیاد اصلا .باخودم میگم یعنی حتی یه تذکر هم نمیده .عجب دل گنده ای داره.به نظرم مشاور را باید با بچه هایی مثل بچه های من به مدت دراز زندانی کرد .شما این مادر رو ادم واقع بینی بدونید رو به جدی.شاید تو راهنماییتون کمکم کنه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

من سه قلو دارم اصلا هم وارد ماجرا نمیشم .خودشون بهتر میتونن با هم کنار بیان .

بچه های من بیشتر سر کانال تلویزیون با هم بحث میکنن .منم خیلی ریلکس میگم خودتون مشکلتون رو حل کنید

میگم اگه کنار نیایید تلویزیون خاموش میشه .
    ویرایش توسط ستیلا : 11-11-2015 در ساعت 06:57 PM
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)